Ziaja, Sopot Sun, Emulsja do opalania wodoodporna SPF 20 - średnia ochrona

Ziaja, Sopot Sun, Emulsja do opalania wodoodporna SPF 20 - średnia ochrona

Wodoodporna emulsja polecana do każdego rodzaju skóry w pierwszych dniach opalania, szczególnie dla osób o bardzo jasnej karnacji i wrażliwej skórze. Wydłuża 20-krotnie czas bezpiecznego przebywania na słońcu. Zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, również podczas kąpieli. Zapobiega poparzeniom słonecznym oraz przedwczesnemu starzeniu się skóry. Intensywnie nawilża skórę i nie powoduje podrażnień.
Wskazania: do każdego rodzaju skóry w pierwszych dniach opalania, szczególnie dla osób o bardzo jasnej karnacji i wrażliwej skórze.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało; często ponawiać aplikację w ciągu dnia).

Dobry produkt

Wszystkie kosmetyki do opalania są przeważnie dosyć drogie, dlatego zdecydowałam się na zakup tej emulsji ze względu na cenę. Zapach ładny, przyjemny, emulsja ma konsystencję rzadkiego balsamu. Dobrze chroni przed słońcem. Jestem zadowolona.

świetna ochrona

Bardzo dobry i przyjemny kosmetyk. Ziaja kolejny raz pozytywnie zaskakuje. Mleczko ma bardzo fajna konsystencje i przyjemny zapach.Bardzo dobrze chroni skórę przed oparzeniami słonecznymi. Używałam go wiele razy i zawsze 100% ochrona. Do tego produkt jest bardzo delikatny. Stosowałam go na skórze mojej dwuletniej córki i też świetnie się sprawdził. Śmiało może go stosować cała rodzina.

Sprawdza się

Jest to dobry krem do średniej ochrony ale na pewno można powiedzieć że się sprawdza, nigdy podczas stosowania tego kremu nie spaliłam się a efekty opalania były zadowalające także można polecić w niskiej cenie bardzo dobra jakość i wydajność. Fajnie się aplikuje opakowanie też jest fajne bardzo kompaktowe ogólnie seria Sun to fajne kosmetyki do i po opalaniu także można śmiało kupować. Były ze mną wielokrotnie na zagranicznych słonecznych wojażach i nie zawodzą

Świetny produkt

Nie jestem wielką fanką Ziaji ale o serii Sopot Sun nie mogę powiedzieć złego słowa. Na tle konkurencji wyróżnia ją niska cena i wysokie faktory.
Emulsja bardzo szybka się wchłania, nie zostawiając białych śladów, ciężkich do rozsmarowania. Lubię również jej zapach. Emulsja jest bardzo wydajna, w ładnym , pomarańczowym opakowaniu. Na pewno będzie Mi towarzyszyć na kolejnych wakacjach.

Ziaja Sopot Sun SPF20

Bardzo fajna emulsja do opalania ,bardzo dobrze i szybko się wchłania . Ma bardzo przyjemny zapach i świetną konsystencję a przy okazji bardzo dobrze nawilża skórę. Produkt bardzo wydajny za przystępną cenę. Wracam już od lat do tego produktu i zawsze spełnia moje oczekiwania.

Dobra ochrona

Kosmetyk mierzył się z upałem rzędu 30-kilku stopni, więc zadanie miał bojowe :)
Zapewnił mi dobrą ochronę, skóra była lekko zaczerwieniona, ale nie piekła i nie schodziła.
Emulsja jest zdecydowanie wodoodporna, kąpiel w morzu jej niestraszna :)
Niewątpliwym atutem jest to, że nie bielił skóry, więc zużyłam całe opakowanie na co dzień :)

Sprawdziła się.

Miałam kilka produktów z tej serii i jestem zadowolona. Nie mam problemów z podrażnieniami po opalaniu, słońce też nie chce mnie zbytnio łapać, więc zazwyczaj stosuję najniższe filtry, aby tylko chronić chociaż trochę swoją skórę przed jego szkodliwym działaniem.

Konsystencja - bardzo łatwo się wchłania i nie zostawia lepiącej warstwy, co jest ogromnym plusem, szczególnie latem. Jest lejąca, ale nie spływa zbyt szybko i przyjemnie się rozprowadza.

Zapach - żaden konkretny, typowo kosmetyczny - lekki i przyjemny. Nie zauważyłam żeby utrzymywał się na skórze.

Opakowanie - dosyć typowe. tubo/butelka raczej należy do twardszych, jednak ze względu na konsystencję i na to, ze można ją postawić na zakrętce - produkt łatwo wydobyć.

Cena/dostępność - zazwyczaj trafiam na te produkty w Drogerii Natura i własnie tam je kupuje, nie wiem czy można je gdzieś jeszcze dostać stacjonarnie, ale pewnie tak. Cena bardzo zwyczajna, przystępna i adekwatna do jakości.

Chroni

Niska ochrona produktu na początku wywoływała we mnie obawy, bo jestem bardzo blada. Bałam się, że nie będzie żadnego zabezpieczenia przed słońcem. Nie było jednak tak jak myślałam. Produkt chroni dobrze. Mimo że nie opalam się celowo i na wakacjach unikam słońca bezpośredniego prze odpowiednie ubranie, to czułam że Ziaja zapewnia mi ochronę. Udało mi się uniknąć spieczonych ramion podczas pływania, co zwykle mi się zdarza. Emulsja ma dobrą konsystencję, która nie sprawia że cały piasek zostaje na moim ciele.Wchłania się i nie sprawia problemów. Na pewno do niej wrócę.

Jak na niską ochronę dobry

Kosmetyk świetnie się rozprowadza i szybko wchłania, jednak nie do końca jest wodoodporny. Jestem jednak zadowolona z użytkowania gdyż uzyskałam dzięki temu produktowi ładną opaleniznę. Sam kosmetyk nie brudzi ubrań co jest sporym plusem.Uważam, że jest dość wydajny na jeden sezon takie opakowanie w zupełności wystarcza.

Bardzo dobrze się sprawdziła na wakacjach

Zakupiłam z myślą o ochronie w czasie upałów gdyż w tamtym roku nie używałam tego typu produktów i będąc nad morzem bardzo się poparzyłam a w tym roku postanowiłam być ostrożniejsza. Emulsja ma dość niską ochrone bo jest to tylko spf 20 a mimo to bardzo fajnie chroni. Posiada przyjemny delikatny zapach oraz kremową konsystencję .Nie jest tłusty , nie bieli skóry błyskawicznie się wchłania pozostawia na skórze ochronny film . Bardzo dobrze nawilża skórę. Ciało nie jest podrażnione . Producent pisze że można stosować również na twarz lecz ja mam osobny filtr do tego przeznaczony . Ogólnie bardzo dobry produkt w bardzo żywym wakacyjnym kolorze . okazał się również bardzo wydajny . Polecam.

Dobry

Zalety:
- wodoodporny
- wydajny
- dobrze się rozprowadza
- nie uczula
- dobrze nawilża
- dobrze chroni przed lekkim słońcem, przy mocniejszym trzeba pamiętać o częstszym smarowaniu

Wady:
- zbyt tłusty
- opakowanie nie pozwala na wykorzystanie do końca

Używam tego produktu od: 2 sezony letnie
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 150ml

Średni

Plusy:
+ cena
+ dostępność
+ wygodne opakowanie
+ chroni przed lekkim słońcem i częstej aplikacji
+ b.wydajny

Minusy:
- drażni mnie zapach
- skóra wysuszona bardziej niż jak nie używam
- nie nadaje się do twarzy z powodu wysuszania (ale on do twarzy nie jest, więc to tylko takie spostrzeżenie)

Ogólnie chroni przy pamiętaniu o częstym smarowaniu i grubszej warstewce, pozwala się delikatne opalić jednak po musiałam się smarować czymś tłustym, żeby skóra się zbytnio nie przesuszyła.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego