Yves Saint Laurent, Touche Éclat (Korektor rozświetlający)

Yves Saint Laurent, Touche Éclat (Korektor rozświetlający)

Zobacz oferty

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.93/5

REKLAMA
Pojemność 2,5 ml

Korektor rozświetlający Touche Éclat z kompleksem Luminocaptide rozprasza światło, rozjaśnia cerę i sprawia że zmarszczki, niedoskonałości, oznaki zmęczenia znikają, daje wrażenie świeżej, wypoczętej skóry pełnej blasku, niczym po 8-godzinnym śnie. Do każdego rodzaju skóry. Dostępny w 5 odcieniach.

❤️❤️❤️

Mam bardzo cieńką skórę wokół oczu z widocznymi naczynkami i żyłkami. Testowałam wiele korektorów i każdy przesuszał osadzał się w moich maleńkich załamaniach, których gołym okiem nie wiać.Odstawila wszystkie korektory...ale promocja w Douglas pokusiła mnie. Mam odcień 2.5 mógłby być odrobinkę ciemniejszy ale na zimę jest ok. Na lato muszę mieć dużo ciemniejszy. Po nałożeniu pozostawia bardzo delikatne wykończenie.Myslalam że będzie to większy efekt rozświetlenia...ale naprawdę jest niewielki, prawie niezauważalny. Pozostaje na swoim miejscu i nie uwydatnia zmarszczek jak wszystkie inne korektory.Jest naprawdę leciutki.Mi podoba się ten efekt wypoczętych oczu. Podkreślam, że naprawdę jest to delikatny korektor.

korektor w pisaku

Odwiedziłam na urodziny salon YSL z myślą zakupu podkładu ale wyszło jak wyszło . Zakupiłam korektor . Jak dla mnie jest ok ale szału nie ma . Fakt świetna gama kolorów do wybrania . Pani z tego salonu dobrała pod mój kolor skóry praktycznie idealnie się wklepuje w moją cerę. Po raz pierwszy w życiu mam korektor który po prostu jak skóra zdjęta jest jak moja cera. Fajna opcja jak wychodzą mi jakieś plamki czerwone na twarzy czy coś wtedy biorę w rękę pisaczka pach pach i po problemie.

Ciekawy

Korektor dostałam w zestawie na święta, i byłam bardzo zadowolona ,że będę mogła go przetestować. Korektor według mnie sprawdzał się całkiem dobrze. Korektor spełnia funkcje, ładnie rozświetla twarz, jest delikatny. Jednak nie sprawdzi się on dla osób lubiących mocny makijaż.
Myśle ,że kupię ten produkt ponownie gdyż był przyjemny w użytku dzięki swojej aplikacji w formie wciskanego pisaka.

Mam i ja

Sądząc po ilości recenzji, jest to produkt wręcz kultowy, jak ujęła jedna z Poprzedniczek - historyczny wręcz. Mam i ja to cudo, choć czaiłam się nań przez czas jakiś, bo cena może nieco odstraszać (jak to dobrze, że ktoś kiedyś wymyślił promocje i rabaty).
Mam 46 lat i borykam się z problemem cieni pod oczami. Korektorów używam, ale podchodzę do nich z pewną ostrożnością - większość z nich wysusza mi bowiem skórę pod oczami i pięknie podkreśla wszystkie zmarszczki wokół ślipek. No to owe cudo oceniane tutaj takiego kuku mi nie robi - nie wysusza skóry, nie włazi w zmarszczki. Kryć to raczej nie kryje, ale ładnie i przede wszystkim naturalnie rozświetla. Daje taki efekt świeżego, wypoczętego spojrzenia. Po prostu wydaje się one świeższe, młodsze, wiecie chyba same , o co mi chodzi.
Nakładam go punktowo - przyznaję, że pędzelek robi dobrą robotę. W ogóle szata graficzna/design to mistrzostwo świata. Która Wizażowa sroczka nie chciałaby mieć takiego cudeńka w swojej kosmetyczce?

Poza rozświetlaniem spojrzenia używam go - podobnie zresztą jak jedna z Poprzedniczek - do delikatnego obrysu Łuku Kupidyna.

Jedyną wadą, jaką widzę, to chyba to, że produkt wydaje się być mało wydajny. Jakoś taka małą ma pojemność i jakoś tak szybko mi schodzi. Mam go od miesiąca, pewnie wystarczy mi na kolejny miesiąc i finito. I niestety - trzeba będzie znów polować na okazję, bo to cudo uzależnia

bez rewelacji

korektor miałam niwelować znaki zmęczenia i sprawiać że skóra jest świeża, ale ja niczego takiego nie zauważyłam. nie wiem może u mnie to nie działa. Jedyny plus dla mnie to wygodne opakowanie i aplikacja korektora. Nie był też za bardzo trwały i po kilku h nie było po nim śladu.

Korektor o delikatnej konsystencji

Rozświetlający korektor o delikatnej konsystencji. Na końcu korektora znajduje się mały pędzelek przez który wydobywa się substancja korygująca. Jest ona dość rzadka i delikatna. Ja robię małe punkciki w obrębie miejsca które chcę skorygować i wklepuję je palcami. Używam korektora w najjaśniejszych kolorach dopóki się nie opalę wraz z nadejściem lata kiedy to korektor idzie w odstawkę. Jest to dobrej jakości produkt i łatwo jest operować pędzelkiem i kontrolować ilość korektora w zależności od potrzeb. Korektor ma delikatne krycie i jest bardzo dobrze napigmentowany. Używam tego korektora z przerwami już od kilku lat i jestem z niego zadowolona.

Rozświetlenie jest ale minimalne

Korektor znajduje się w wygodnym pisaku co ułatwia aplikacje. Wygodnie trzyma się w ręce i łatwo nakłada punktowo. Jeśli chodzi o działanie to trochę słabo. Niby widać lekkie rozświetlenie ale nie jest to nic specjalnego. Konsystencja jest jak dla mnie dość dziwna i nieokreślona. Szkoda wydawać na niego tyle pieniędzy bo nie ukrywajmy jest to produkt z ciut wyższej półki cenowej. Tak naprawdę ciężko cokolwiek więcej napisać bo to już wszystko na jego temat

Ładnie delikatnie rozświetla, to wszystko...

Korektor ten od YSL to już klasyk i wręcz kosmetyk historyczny. Testowałam już kilka razy. Miałam go raz i parę lat przerwy. Później znów i niedawno znów mogłam go kilka razu użyć. Postanowiłam, że wystawie mu ostateczną recenzję, bo zdania o nim już nie zmienię.

Aplikator jest bardzo wygodny. Pomaga w aplikacji i rozprowadzaniu. Kolorów korektora jest pełno i bez problemu można dobrać sobie odpowiedni. Jakość korektora określiłabym jako ok. Po prostu ok, nic więcej.

Krycie małe ma i to bardzo. 3 warstwy nie zakrywały moich przebarwień, czy cieni pod oczami. Ładnie wygląda, ładnie rozświetla i daje naturalny efekt. Kolejny minus to jego niewielka trwałość. Bardzo szybko zaczyna wyglądać źle, zbierać się z zmarszczkach ( nawet mimo dobrego przypudrowania), czy nawet lekko oksydować. Ja to zauważyłam, w recenzjach niżej tego zarzutu nie widziałam.

Uważam, że nadaje się on do takich poprawek, ale nie jako kamuflaż. Co prawda korektor ma rozświetlać, nie dawać krycie, ale jednak zdecydowanie więcej od niego oczekiwałam. Dodatkowo taki drogi korektor, nie powinien tak szybko się kończyć.

już dawno powinna być zmieniona formuła ..

Niby kosmetyk kultowy .. a jednak nie wiem dalej dlaczego kobiety go tak mocno pokochały ... Korektor z mojej wiedzy powinien chociaż w małej mierze kryć np worki pod oczami czy przebarwienia .. a ten korektor jedynie zostawia poświatę rozświetlenia ... jak dla mnie nie ma miłości ...

Moje kosmetyczne must have

Dzięki niemu idealnie ukrywam niedoskonałości, Aplikator w postaci pędzelka ułatwia nakładanie kosmetyku. Jest bardzo lekki i ma świetne kolory, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Yves Saint Laurent

Bardzo lubię ten korektor. Jest delikatny. Daje ładne zdrowe rozświetlenie. Ma wygodny aplikator. Nie daje mocnego krycia cieni pod oczami. Plus za design opakowania. Jest wydajny.

Nie zawiódł, lecz też nie zachwycił.

Na wstępie powiem, że nie mam cieni pod oczami, rzadko też mam tzw. "wory".
Oczekiwałam od tego produktu, że ładnie wygładzi okolice oczu i rozświetli.
Rozświetlenie jakie daje jest dość znikome, nie ma jakiegoś WOW.
Bluru pod okiem nie ma żadnego.
Kolor idealny, lekka konsystencja.
Czy jestem zadowolona z zakupu? Średnio. Spodziewałam się lepszych właściwości od tak kultowego produktu.