Yves Saint Laurent, Touche Éclat (Korektor rozświetlający)

Yves Saint Laurent, Touche Éclat (Korektor rozświetlający)

Pojemność 2,5 ml

Korektor rozświetlający Touche Éclat z kompleksem Luminocaptide rozprasza światło, rozjaśnia cerę i sprawia że zmarszczki, niedoskonałości, oznaki zmęczenia znikają, daje wrażenie świeżej, wypoczętej skóry pełnej blasku, niczym po 8-godzinnym śnie. Do każdego rodzaju skóry. Dostępny w 5 odcieniach.

Naturalny efekt

Ten korektor ma wiele zalet. Pięknie wyglada, eleganckie, złote opanowanie. Do tego super aplikator. Wystarczy kilka kliknięć i produkt pojawia się na pędzelku. Można nim dokładnie nałożyć korektor np. wokół ust i nie brudzić przy tym innych akcesoriów. Stopień krycia nie należy do najwyższych, ale skóra wyglada na wygładzona i promienną. Lubię ten efekt, choć nie każdemu może odpowiadać. Minusem jest dosyć wysoka cena.

Mieszane uczucia.

Recenzuję odcień nr 2.
Korektor w bardzo ładnym eleganckim opakowaniu, prezentuje się super.
Jestem bladziochem, a cienie pod oczami mam dość spore - do nałożenia korektora pod oczy zużywałam zazwyczaj dwa kliknięcia - to wystarczyło, żeby ładnie zakryć (może niecałkowicie) cienie i ładnie rozświetlić okolice oczu. Używany na lekki krem pod oczy łatwo się nakłada i rozprowadza. Kolor bardzo dobrze współgrał z resztą twarzy, raczej nie ciemniał. Wymaga utrwalenia pudrem, bo niestety po chwili zbiera się z nawet minimalnych zmarszczkach. Nie jest zbyt trwały- pod koniec 8godzinnego dnia pracy widziałam, że moje cienie gdzieś tam się zaczynały przebijać. Pojemność nie jest duża, więc nie jest to zakup na długo - uważam, że cena jest nieadekwatna do ilości produktu jaki otrzymujemy.

chyba się nie lubi z moim kremem pod oczy

Bardzo chciałam kochać ten korektor, ostatecznie sporo kosztuje.
Opakowanie jest piękne, bardzo eleganckie.
Forma aplikacji fajna - możemy dozować idealną dla siebie ilość produktu,
Korektor daje piękny, świetlisty efekt pod oczami - jeśli nie potrzebuje się krycia. Ja akurat pozbyłam się sińców, więc mogę go z powodzeniem stosować.
Niestety, co bym nie robiła, włazi mi w zmarszczki (mam 29 lat i nie ma ich wiele) po mniej więcej 20 min od przypudrowania. Poprawię go i wtedy jest ok. Ale tak jest ZAWSZE, chyba że użyję go na bazę pod cienie. Tym nie mniej, nie po to płacę tyle za korektor, żebym musiała się tak bawić.
Przypuszczam, że nie lubi się z moim kremem pod oczy z Bentona. Na razie krem jest moim graalem i nie zmienię go za nic, natomiast korektor zużyję, ale więcej nie kupię.

Touche

Korektor w prześlicznym opakowaniu, jak wszystkie produktu marki YSL. Poręczny w pisaku. Łatwy do nałożenia. Bardzo go lubię. Konsystencja lekka i delikatna, ale to wystarcza. Nie spowodował podrażnień. Trwały i wydajny. Nie wysycha w opakowaniu. Mam go już dość długo. Cena no nie można się spodziewać, że będzie to cena sieciówkowa, ale jednak można upolować w lepszej.

Korektor ,który kocham .

Mój bestseller. Używam go od niedawna , ale od pierwszego użycia jestem w nim zakochana. Ma bardzo lekką konsystencję , nie roluje się w lekkich zmarszczkach mimicznych. Bardzo ładnie rozświetla okolice oczu. Ma delikatny lekki, nie drażniący zapach. Idealnie współpracuje z innymi produktami do twarzy.

Jak narazie najlepszy

Mam since pod oczami. Cokolwiek bym robila wygladam jak panda... taka uroda. Skore mam bardzo sucha, co poglebia problem, bo korektory maja to do siebie ze dodatkowo wysuszaja. Od lat szukalam idealu, ktory zatuszuje since i jednoczesnie nie podkresli zmarszczek. Najblizej jest wlasnie ysl. Nie ma 100% krycia, a raczej naturalne rozswietlenie. Nadaje spojrzeniu swiezosci bez efektu matowego placka. Kupilam wlasnie 3 opakowanie kolor 2.5. Idealnie sie blenduje z kolorem mojej skory. Narazie pozostaje mu wierna, a co dalej czas pokaze. Oczywiscie pod korektor stosuje dosc tlusty krem pod oczy, inaczej nie byloby tak dobrego efektu. Mysle, ze produkt jest bardzo dobry, cana odpowiada jakosci. Warto go miec w kosmetyczce. Opakowanie jest poreczne, korektor nakladam pedzelkiem i delikatnie wklepuje opuszkiem palca. Na cala twarz, to znaczy, pod oczy, na gorna powieke, grzbiet nosa, nad gorna warge i brode wystarczaja mi dwa nacisniecia pompki. Nie jest jakos super wydajny.

Ze mną od wielu lat

Korektor ten zakupiłam po raz pierwszy z 8 lat temu. Nigdy nie miałam większych problemów z cieniami pod oczami, dlatego zależało mi na czymś delikatnym. Teraz sama nie wiem, czy kupowałam go z przyzwyczajenia, czy dla samego efektu.
Na ten moment używam go zawsze, gdy nie potrzebuję większego krycia. Stosuję jedynie pod oczy i podoba mi się to, że dodaje takiego odświeżenia i blasku pod okiem. Idealnie sprawdza się w delikatnym makijażu. Myślę, że w tym roku spróbuję już czegoś innego, niemniej jednak uważam, że to naprawdę fajny produkt, jeśli zależy nam na czymś delikatnym.

Mieszane odczucia...

Kupiłam go na promocji w Sephorze całkiem przypadkiem . Faktycznie ładnie rozświetla okolice pod oczami jest delikatnie kryjący , Nie waży się nie „ wchodzi „ w zmarszczki jednak jest mało wydajny . Znam dużo tańsze korektory które dają podobny efekt .

Świetny rozświetlacz, ale potrafi się ’warzyć’

Zacznę od tego, ze to nie jest korektor, więc nie spodziewajmy się krycia. Jako rozświetlacz sprawdza się świetnie, rozjaśnia cienie ( nie maskuje), rozświetla policzki i okolice wokół nosa.

Czasem używam bez podkładu, w weekend, po domu, i cera wyglada na świeższą.

Niestety w zależności od kremu lub podkładu (np chanel vitalumiere) potrafi się rolować pod oczami i za to odejmuję gwiazdkę.

Jest trwały i efekt jest zauważalny, znajome mnie pytają czy używałam rozświetlacza, kiedy go noszę.

Nie zauważyłam nieprzyjemnego zapachu, zużyłam wiele opakowań, używam produktu od ponad 10 lat.

jak dla mnie kit

totalny brak krycia!!! kosmetyk waży się pod okiem i nie chce łączyć się z podkładem. Cena nie jest adekwatna do jakości
jedyny plus to ładne i eleganckie opakowanie ale to wszystko na temat plusów

Bez szału..

Po tym produkcie wiele się spodziewałam, bestseller od lat, mocno reklamowany wiele pozytywnych opinii, ale dla mnie okazał się niewystarczający. Jest OK, ale nie ma szału. Słabe krycie, za taką cene spodziewałam się więcej.

korektor rozświetlający

kupiłam przypadkowo bo byłam ciekawa jego działania. Myśle że produkt jest ok chodz jakiegoś szału nie robi. Nie zauważyłam jakiegoś rozświetlenia acena produktu chyba jednaknie jest tego warta