Garnier, Fructis, Goodbye Damage, Ekspresowa kuracja do włosów bardzo zniszczonych, z rozdwojonymi końcówkami

Garnier Fructis Goodbye Damage Ekspresowa kuracja do włosów bardzo zniszczonych, z rozdwojonymi końcówkami, to moc maski i lekkość odżywki w żelowo-kremowej formule, która działa na zniszczone włosy od momentu nałożenia. Wystarczy ją nałożyć na całą długość wilgotnych, umytych szamponem włosów, a następnie od razu spłukać. Efekt jest natychmiastowy: włosy są wzmocnione, a ich ubytki uzupełnione - ekspresowa regeneracja i niezwykłą miękkość.

Odcienie
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Świetna

Ostatnio skusiłam się na zakup kuracji. Ma kremową konsystencję i przepiękny, bardzo intensywny zapach. Na włosach rozprowadza się bezproblemowo. Po spłukaniu pozostawia je pachnące, gładkie i w wyraźnie lepszej kondycji.

nie robi nic

Plusy:
+Ładny zapach i to na tyle

Minusy:
-Zapach może i ładny, ale krótko się utrzymuje
-Strasznie niewydajna, zaledwie kilka uzyc
-Lejąca konsystencja, przelewa sie przez palce
-zlepia wlosy
-efektow brak

w sumie ok

Wielkim atutem kosmetyku jest jego zapach, wydajność i szybkość stosowania. Włosy po zastosowaniu kuracji nie są obciążone, łatwo się rozczesują, są wygładzone i dość miękkie w dotyku. Jakiejś spektakularnej regeneracji moich zniszczonych włosów nie zauważyłam, ale raczej nie oczekuję tego od kosmetyku za kilkanaście złotych.

Bardzo dobra

Uwielbiam każdy produkt z tej serii. Co do efektów, kuracja niewiele się różni od odżywki czy maski. Plusem jest krótki czas trzymania na włosach. Włosy po niej są miękkie, bardziej błyszczące, po paru użyciach stosowania z szamponem i serum były bardzo zregenerowane i o wiele mocniejsze. Zapach bardzo ładny, długo utrzymuje się na włosach.

Porażka w tubie :)

Produkt w moim odczuciu nie wart nawet złotówki. Włosy po tej "ekspresowej kuracji" są w jeszcze gorszym stanie, niż przed myciem. Strasznie przetłuszcza, jakiś taki dziwny osad pozostawia na włosach. No kompletnie produkt nie wart zakupu. Bubel !

MASAKRA !!! a nie maska

użyłam 3 razy i dziś wyrzuciłam do kosza! nie mam zbyt problematycznych włosów a po tej masce nie mogłam ich rozczesać włosy puszyły się, koszmar! Wylądowała w koszu stracone pieniądze.

Ratunek na ostatnią chwilę

Często niestety jest tak, że myję głowę na ostatnią chwilę nie mając za bardzo czasu. Nie bardzo mam wtedy czas na nakładanie masek czy odżywek i czekanie kilku czy kilkunastu minut. Niestety odbijało się to dość poważnie na stanie moich włosów, zwłaszcza, że w takiej sytuacji musiałam się ratować albo czymś bez spłukiwania (co lubi obciążać) albo nakładać standardowe odżywki zaledwie na minutę (co z kolei nic nie dawało)

Jak odkryłam tą ekspresową kurację to naprawdę uprościła mi ona życie.
Nakładam ją dosłownie na minutę, zmywam i włosy są jak po odżywce trzymanej dłuższą chwilę.
Dobrze się rozczesują, lepiej wyglądają, poprawia się ich kondycja.
Nic mi więcej nie trzeba.

+działanie
+czas potrzebny za zastosowanie
+zapach
+cena i dostępność

minus:
-rzadka konsystencja przez co dość szybko się zużywa

Ogólnie bardzo polecam jak całą serię Goodbye Damage.

Doskonała

Kuracja naprawdę świetna nie trzeba długo trzymać na włosach. Włosy są po niej gładkie, lśniące, łatwo się rozczesują. Ewidentnie najlepsza odżywka jakiej używałam.

Świetna

Jedna z moich ulubionych :)

Działa natychmiast, nie trzeba jej trzymać na włosach tylko spłukać dosłownie chwilę po nałożeniu :)
Ma cudowny zapach,
jest dość wydajna,
włosy są po niej miękkie i błyszczące :)

Godna polecenia dla osób z puszącymi się włosami, które ciężko się rozczesuje.

Ładnie pachnie, super się sprawdza

Do zakupu zachęciła mnie moja przyjaciółka, która już ma za sobą kilka opakować, a że akurat była promocja, to odżywka szybko wylądowała w koszyku. Używam jej przy każdym myciu włosów, dla mnie stała się podstawą pielęgnacji.

Plusy:
- nie obciąża mi włosów (a mam często z tym problem)
- bez problemu rozczesuję po niej włosy
- włosy są miękkie
- ładnie pachnie
- szybkie spłukiwanie (!)
- wydajna
- wygodne opakowanie

Muszę przyznać, że nie spodziewałam się wiele i naprawdę miło się zaskoczyłam.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Bardzo dobra maska :)

Moje wlosy, nieustannie poddawane koloryzacji i suszeniu (czasami tez prostowaniu) wymagaja intensywnego nawilzenia i pielegnacji. Od wielu lat korzystam z kosmetykow profejsolanych (loreal, goldwell, artego itp), poniewaz duzo lepiej radziły one sobie z odzywieniem moich włosow i przynosiły syzbsze efekty. Jakim miłym zaskoczeniem było kupienie maseczki w drogerii za kilkanaście złotych, ktora dała efekt porownywalny do najlepszy kosmetykow od fryzjera! :))

Działanie:
maskę nakłada się na mokre wlosy, juz poz 30sek mozna ją zmyc wodą, a efekt jest widoczny (wlosy sa gładkie i śliskie).

Efekt:
włosy sa naprawde odzywione, ładne sie ukladaja, koncowki sie nie pusza, sama odzywka natomiast nie bciaza wlosow, a jedynie je wygladza

Podsumowanie:
Rewelacja :) Efekt jak po uzyciu profesjolanej maski. Uzywam jej prawie codziennie razem z odzywka z tej serii. Po jej uzyciu wlosy sa gladkie, lsniace i zdyscyplinowane. Szczerze polecam kazdemu! Warto tez zainwestowac w odzywke z tej serii i uzywac ich razem :) Naprawde nie spodziewalam sie TAKIEGO efektu za taka cene :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Maskuje faktyczny stan włosów.

Zalety :
- Opakowanie nie przewraca się, łatwo wydobyć kosmetyk do końca, wieczko nie odłamuje się.
- Dostępność.
- Cena.
- Wydajna. Wystarczy niewielka ilość.
- Od razu po zmyciu czuć efekty - włosy stają się gładkie, miękkie.
- Ekspresowa. Nie trzeba trzymać na włosach nie wiadomo ile. Nakładamy - zmywamy. Świetny sposób dla zapracowanych.
- Nie obciążyła mi włosów u nasady.
- Przyjemny zapach.
- Nie podrażnia, nie uczula.
- Wygładza.
- Włosy stają się błyszczące i miękkie w dotyku.
- Konsystencja kremowo-żelowa. Nie spływa z palców, dobrze się nakłada.

Wady :
- Trzeba ją bardzo dobrze spłukać (nawet dwukrotnie!).
- Napakowana chemią, dużą ilością silikonów.
- Początkowo byłam nią zachwycona. Wygładziła i ujarzmiła porowate włosy. Niestety czar prysł po 2 miesiącach regularnego stosowania. Włosy zaczęły się buntować, coraz gorzej ją tolerują, są niesamowicie przesuszone!
- W żadnym wypadku nie regeneruje, co najwyżej maskuje faktyczny (zły) stan włosa.
- Nie odżywia.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa