Gillette, Blue II Plus, Maszynka do golenia

Gillette, Blue II Plus, Maszynka do golenia

Pojemność 1 szt

Maszynka Blue II to podstawowa maszynka Gillette, która spełnia podstawowe potrzeby. Posiada wygodną antypoślizgową rączkę, która ułatwia precyzyjne golenie. Nasadka płynnie przesuwa się po skórze, usuwając zbędny zarost i przywracając twarzy gładki i młodzieńczy wygląd.

Najlepsze

Mąż używa tych maszynek do golenia od wielu lat i ja również często z nich korzystam. Zazwyczaj kupuje je w rossmannie w paczce 10+4sz za ok 21zl, choć ostatnio kupiłam je chyba za 16zł więc wyszło bardzo tanio ;) wystarczają na dość długo, bo mimo, że to jednorazowki to ja używam jednak kilka razy i jest ok ;) choć mają dwa ostrzą świetnie radzą sobie z usuwaniem zbędnego owłosienia, łatwo, szybko i bezproblemowo. Polecam każdemu.

Super sprawa!

Tych maszynek używam chyba od zawsze i nigdy się nie zawiodłem.
Są trwałe, nigdy mi się nic nie odłamało;
Są wydajne;
Mają bardzo ostrze ostrza!

Nawet moja dziewczyna mi je podkrada :)

Najlepsze

Najlepsze maszynki do golenia na rynku. Jestem kobietą w wypowiadam się we własnym imieniu ;) na chwilę obecną zbędne włoski na nogach usuwam przy pomocy depilatora jednak jeszcze rok temu używałam tylko i wyłącznie maszynek go golenia i trwało to przez około 15 lat tak więc trochę maszynek w życiu przetestowałam i uważam, że te są najlepsze. Teraz tych maszynek używam do depilacji pozostałych części ciała, tych które tego wymagają. Są one bardzo wytrzymałe, długo pozostają ostre, wystarczają na więcej niż jeden razy tylko trzeba dbać o ich higienę i dezynfekcję. Dobrze się trzymają w dłoni, bardzo ciężko się nimi zaciąć – są odpowiednio ostre. Niektóre maszynki zwłaszcza te z potrójnym ostrzem są moim zdaniem dla kobiet za ostre i łatwo jest nimi sobie zrobić krzywdę, tych maszynek to nie dotyczy i jeszcze tak niska cena za nie…
Jeśli chodzi o mojego męża on nie za bardzo za nimi przepada ponieważ woli te z potrójnym ostrzem gdyż jak uważa szybciej się nimi ogoli.
Podsumowują ja maszynki mogę z czystym sumieniem polecić, używam od lat, jestem bardzo bardzo zadowolona.

Najlepsza na rynku

Chociaż jestem 100% kobietą to używam męskich maszynek do golenia, bo:
- są tańsze w stosunku do kolorowych maszynek dla kobiet
- golą dokładniej, bo są lepiej przystosowane do zadań specjalnych takich jak twardy męski zarost
czego chcieć więcej? Dla mnie Gilette robi najlepsze maszynki za przystępną cenę. Polecam :-)

Dla mnie zdecydowanie najlesze

Maszynki do golenia Gilette są niezawodne. Z ich pomocą można usunąć dokładnie przy samej skórze nawet niewielkie włoski. Golenie nóg, pach czy stref intymnych nie stanowią z tą maszynką problemów. Najważniejszą ich zaletą jest to, że nie zacinają skóry, gładko przesuwają się po niej zbierając wszelkie włoski od grubych i długich po cienkie i króciutkie. Wpasowują się w anatomiczne zgięcia i fałdki ciała. Mimo,że są to maszynki jednorazowe czasami zdarza mi się użyć tą sama dwa razy i tak samo dobrze radzi sobie z niechcianym owłosieniem.

A teraz wypowiem się za mojego mężczyznę, bo On tak samo chętnie po nie sięga mimo,że ma maszynkę elektryczną.Twierdzi,że czasami po prostu lubi golić się zwykłymi maszynkami a te są według niego niezawodne. Tak samo jak ja ceni sobie w nich to, że nie powodują rozcięć skóry i za dokładność w usuwaniu zarostu.
Jeden zakup a dwie osoby zadowolone :) Czego chcieć więcej :D

Najlepsze

Używam męskich maszynek, ponieważ są po prostu lepsze. Przede wszystkim są trwalsze. Uważam, że przy damskich przepłacamy za ładny kolorek a ich "delikatność" oznacza, że przy pierwszym goleniu OK, a potem już szybciutka droga do zużycia i kosza.
To najlepsza, najtrwalsza, najskuteczniejsza "jednorazówka" z jaką miałam do czynienia. Gillette generalnie robi najlepsze maszynki a przy tej stosunek ceny do jakości jest po prostu super.
Mój faworyt.

Świetny

Świetna maszynka, starcza na długo i co na pewno najwazniejsze zero podrażnień a w niektórych miejscach zdarzyło mi się to chyba po raz pierwszy xd bardzo ładny design :)

Nad dobre

Dawniej stały bywalec na półce u mojego narzeczonego. Wcześniej zanim zacząl używać maszynek z potrójnymi ostrzami zawsze używał tych, gdyż miały same plusy :
- duze opakowanie
-atrakcyjna cena (często na promocji)
- świetna jakość
- Kilkukrotnie możliwość ogolenia się
-zgrabnie leżąca maszynka w ręku
Nadal dla odmiany lubi kupić sobie te maszynki. Polecam każdemu.

wielki hit od dłuższego czasu

U mnie w domu nie znajdziesz innych maszynek do golenia. Od kilku lat razem z moim facetem jesteśmy ogromnymi miłośnikami tych maszynek. Po mimo, że są drogie to w 100% pozwalają poczuć się komfortowo. Mają bardzo dobre ostrza, sa poręczne i wydajne.

Kiedyś stały bywalec

Kiedyś mój mąż sięgał po nie bardzo często, jak item odkrył 3 i do tych nie wrócił. Stwierdził, że po czasie wydają się być szorstkie.
Maszynki są w wielkopaku, są delikatne i cienkiej budowy. Takie zwykłe plastiki, ich wielokrotnosc zależy od skóry i rodzaju owłosienia. Mimo to, na moje nogi starcza la na dwa razy i nie zacinala. Efekt paska nawilzanego bardzo mizerny. Są zwykle, często sięga po nie mój tata... Ale chyba ze względu na ilość, cenę i przyzwyczajenia :)

Najlepsza maszynka!

Choć jest mnóstwo maszynek do golenia dla pań, uważam, że nie ma lepszej niż męska Gillette. Jest ostra, idealnie wyprofilowana, radzi sobie chyba z każdym włosem. Dobrze trzyma się ją w dłoni, gdyż ma chropowatą rączkę, nie wyślizguje się w wodzie. Bardzo trwała. Zdecydowanie o wiele lepiej się sprawdza przy goleniu i mniej mam zacięć, niż zdarzało się to z damskimi maszynkami.
niby jednorazowa, ale jak się ją wypłuczę i zdezynfekuje, to sprawdzi się na kilka użyć.

Dobra

Czasami używam męskich maszynek do golenia, uważam że są lepsze niż damskie, są przede wszystkim ostrzejsze. Tą maszynkę używam od dawna jest to jedna z moich stałych maszynek,do której zawsze wracam. Maszynka nie zacina, ładnie goli już za pierwszym pociągnięciem, jest ostra, nie podrażnia, tania. Ja jestem zadowolona z jej użytkowania.