Organic Shop, Orange & Sugar, Body Peeling (Organiczny peeling do ciała `Sycylijska pomarańcza`)

Tonizujący peeling do ciała na bazie olejku pomarańczowego i trzciny cukrowej przywraca gładkość i elastyczność skóry. Olejek z pomarańczy polecany jest przy pielęgnacji skóry dojrzałej i tłustej. Pomaga w walce z cellulitem i rozstępami. Pozostawia na skórze cudowny zapach.

zapachowa
w słoiku
Struktura
gruboziarniste
100 – 250ml

rewelka

peeling zakupiłam ze względu przede wszystkim na skład. Im więcej natury tym lepiej.
ZAwiera w sobie dość duże drobiny cukru, dzięki czemu jest bardzo skuteczny.
Drobiny są zanurzone w pomarańczowym olejku, któy od razu nawilża i uelastycznia skórę.
Zapach obłędny- niechemiczny, tylko naturalny
Czy działą antycellulitowo? Nie zauważyłam poprawy.
Dostaje 4 gwiazdki :)

Dobry zdzierak.

Kończę właśnie opakowanie tego produktu i jestem zadowolona. Drobinki cukru są grube i rozpuszczają się powoli dzięki czemu można porządnie wmasować i skutecznie złuszczyć martwy naskórek, a po kąpieli skóra jest jedwabiście gładka i odżywiona bez podrażnień. Zapach jest przyjemny typowa pomarańczka. Produkt jest tani, wydajny i z dobrym składem, na pewno wypróbuję inne warianty bo jestem ciekawa ich zapachów i działania.

Najlepszy peeling!

Świetny produkt, po użyciu którego skóra jest gładka, elastyczna, a przede wszystkim oczyszczona. Nie wysusza, nie podrażnia, fajnie się z nim pracuje, ponieważ posiada gęstą konsystencję, a w trakcie pracy drobinki pięknie się rozpuszczają, dzięki czemu resztki nie osadzają się na dnie. Pięknie pachnie, jest niezwykle wydajny, a co najważniejsze - tani.

Rewelacja

Ulubiony zapach w całej serii, świeży energetyczny cytrusowy. Cukrowy peeling ma gęstą formułę, dobrze się rozprowadza, dobrze zmywa, umiarkowanie brudzi, porządnie ściera. Do tego skład pozbawiony śmieci. Przyjazny skórze. Ogólnie ma wszystko czego oczekuję od peelingu cukrowego. Jest dobry, wydajny oraz co niezwykłe śmiesznie tani. Petarda. A zaoszczędzone pieniążki warto dołożyć np do pielęgnacji twarzy.

Pachnące cudo!

Organic Shop Body Scrub - Orange & Sugar Scrub Do Ciała Sycylijska Pomarańcza

• Opakowanie: przezroczysty słoiczek, więc łatwo możemy kontrolować wydajność, ale co do jakości, wolałabym, żeby opakowanie było twardsze (boję się, że mi pęknie)

• Konsystencja: jest to peeling gruboziarnisty, żółty, ale nie brudzi. Zapach ma piękny pomarańczy, nie sztuczny! CUDO!

• Działanie: Jeżeli ktoś z Was lubi peelingi – zdzieraki to będzie idealny! Świetnie złuszcza naskórek i pozostawia super gładką, jędrną skórę. Zapach utrzymuje się jeszcze długo na skórze.

• Opinia: Bardzo polecam ten peeling, ponieważ nie dość, że jest bardzo tani to jeszcze ma dużą pojemność. Plus za skład, ponieważ jest w 99,54% naturalny (bez SLS, parabenów i silikonów)! Kocham go i będę do niego wracać bardzo często.

Świetny

Uwielbiam peelingi tej firmy. Z pewnością za obłędne zapachy i szeroki wybór. Po nałożeniu na ciało fajnie, delikatnie się pieni, a po zmyciu skóra jest miękka i gładka. Jestem ogromną zwolenniczką kosmetyków w takich opakowaniach, bo można zużyć je w całości i nie ma z tym większych problemów oraz można kontrolować ilość kosmetyku. Peeling jest dość gęsty, można to traktować jako wadę i zaletę. Czasami spada z dłoni oraz przy nakładaniu a przy nałożeniu większej warstwy ciężej się zmywa. Ale mimo to uważam, że peelingi tej firmy zasługują na ogromną uwagę i powinny być bardziej dostępne.

Body Peeling

Kolejny niesamowity peeling do ciała! Piękne owocowe zapachy , świetny efekt wygładzenia oraz nawilżenia. Nie pozostawia tłustego filmu. Szkoda że jest go tak mało! Polecam!

Fantastyczny peeling o niesamowitym zapachu

Peeling jest mocnym zdzierakiem, dzięki któremu skóra staje się niesamowicie gładka. Drobinki cukru są dosyć duże, ale przy dłuższym masowaniu skóry rozpuszczają się one pod wpływem wody. Dzięki zawartości olejku z pomarańczy pozostawia skórę natłuszczoną, nie trzeba dodatkowo balsamować ciała, chociaż ja i tak zawsze to robię. Pachnie tak niesamowicie pomarańczą, że aż miałam ochotę go skosztować :D.

Świetny peeling

Bardzo dobry produkt, złuszcza naskórek, ale jednocześnie pozostawia skórę nawilżoną i jedwabistą. Świetnie pachnie!
Miła niespodzianka, jak na tę cenę i działa jak 10 razy drożej. Warto samemu to wypróbować.

Najlepszy

Przetestowałam chyba wszystkie wersje zapachowe peelingów cukrowych Organic Shop ( i jedną solną-algową, mniej udaną) i są to moi niewątpliwi ulubieńcy. Drobinki cukru są gęste i dobrze scierają martwy naskórek, baza jest wykonana głownie z masła shea, więc mamy od razu nawilżanie i pielęgnację. Pomarańcza, mango i trawa cytrynowa pachną bosko i używam naprzemiennie.

boski!

uwielbiam peelingi solne i cukrowe, takze spodziewałam sie że bedzie między nami miłość :) kocham za zapach, konsystencję, to jak ładnie peelinguje i jaka moja skóra jest po nim zadowolona. Stosowanie tego peelingu to dla mnie prawdziwa przyjemność i najchetniej bym go stosowała codziennie (robie 2 razy w tygodniu). Byłoby fantastycznie gdyby byl w wiekszym opakowaniu

Nieziemska pomarańczka

Peeling jest zamknięty w okrągłym plastikowym pojemniku, wieczko na zatrzaski, czyli tak sobie.... Za to sam produkt jest wspaniały, zapach jaki roztacza wokół jest przepiękny, taka soczysta pomarańcza. Osobiście jestem fanką peelingów cukrowych i ten jest jednym z ulubionych, drobinki są takie w sam raz, skóra po zastosowaniu jest ładnie oczyszczona z martwego naskórka i mam wrażenie, że lekko nawilżona. Często można go dostać za tanioszkę w różnych supermarketach, typu Biedronka np. Na pewno będę do niego wracała, i mam ochotę wypróbować inne z tej serii, serdecznie polecam!