Guhl, Luchtig & Fris Shampoo (Szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się)

Szampon z melisą cytrynową do włosów normalnych do tłustych, nadający im tytułowej lekkości i świeżości:
- oczyszcza i zapobiega szybkiemu przetłuszczaniu się włosów i skóry głowy,
- zapewnia im długotrwałą świeżość i lekkość,
- chroni włosy przed wysychaniem.

Szampon został zakupiony w niemieckim DM. Ma poręczne, małe (200 ml), przeźroczyste opakowanie. Jest bardzo gęsty i dobrze się pieni, co pozytywnie wpływa na wydajność produktu. Pachnie bardzo przyjemnie cytryną i limonką.
Szampon bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy, przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że włosy mniej się przetłuszczają. Nie podrażnił i nie wysuszył skóry głowy za co ogromny plus. Niestety plącze włosy i użycie odżywki jest po prostu konieczne.

Ogólnie polecam ten szampon osobom z problemem przetłuszczających się włosów ja sama będę do niego wracać.

Odświeża i oczyszcza

Szampon zakupiłam w niemieckiej drogeri dm za 2.75 EUR . Cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości tego produktu. Szampon robi wszystko to, co ma robić, czyli doskonale oczyszcza skórę głowy oraz włosy pozostawiając je świeże na dłużej.

Zapach również jest świeży i bardzo ładny, przyjemny. Jest wyczuwalny na włosach.

Po użyciu tego szamponu włosy są trochę tempe w dotyku wiec zalecam użyć jeszcze lekkiej odżywki.

Podsumowując to bardzo dobry szampon, polecam spróbować osobom, które posiadają przetłuszczające się włosy.

Świetny!

PLUSY:
- wydajność
- świetnie się pieni
- ma piękny, świeży zapach
- nadaje długotrwałej lekkości i świeżości włosom
- dobrze oczyszcza
- zapobiega przetłuszczaniu się włosów

MINUSY:
- brak

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

mój ulubiony

to jest idealny szampon do włosów przetluszczajacych się o przepieknym zapachu.

PLUSY
wystarczy kropla i sie pieni - bardzo wydajny
przyjemny świeży zapach

MINUSY
cena

Ilość zużytych opakowań: 100 opakowań

Doskonały!

Idealny dla przetłuszczających się włosów. Myję włosy codziennie od paru lat i tylko ten szampon sprawia, że ten czas pomiędzy myciami się wydłuża. Zdecydowanie sprawia, że włosy przetłuszczają się w mniejszym stopniu, jednocześnie pielęgnując je. Włosy są świeże i błyszczące. Jest lekki i neutralny dla włosów. Niestety trudno go zdobyć.

Ilość zużytych opakowań: 10 opakowań

Jak zwykle u Guhl świetny

To mój drugi szampon z Guhl i jak zwykle jestem bardzo zadowolona z zakupu. Uzywałam go solo tzn z różnymi odżywkami gdyż nie ma w jego serii produktów uzupełniających.
Szampon co powinno być właśnie głównym zadaniem szamponu doskonale oczyszcza skórę głowy, odświeża ją,myje, pielęgnuje i co więcej sprawia,że moje długie włosy zachowywały się jak należy, tzn nie przetłuszczały(do 3 dni) oraz dobrze układały. Czegóż chcieć więcej.
Ahh zapomnialabym jak zwykle boski zapach w tym wypadku melisy cytrynowej,odświeżający, chyba dość naturalny, pobudzający do życia, doskonały na lato.
Szampon jak wszystkie Guhl w małej butelce 200 ml, ale jest bardzo wydajny, mi wystarczył na prawie ... 4m-ce !ale ja nie myję głowy codziennie bowiem nie przetłuszcza mi się specjalnie.
Butelka prosta,przezroczysta, zawartośc jaskrawo zielona.
Do kupienia w Holandii i w Niemczech,może gdzieś jeszcze, ale nie wiem.

Używam tego produktu od: skończone kilka tyg temu