Bielenda, Krem do rąk nawilżający `Coconut Oil`

Bielenda, Krem do rąk nawilżający `Coconut Oil`

Krem nawilżający Coconut Oil to produkt stworzony o przesuszonej skórze dłoni. Przynosi ukojenie dla zniszczonej i spierzchniętej skórze. Lekka formuła kremu łatwo i przyjemnie się rozprowadza, pozostawiając na skórze ochronną warstwę. Produkt posiada przyjemny, słodki zapach oraz szybko się wchłania.

nawilżające
w tubce
sucha
kremy do rąk

Lubię wszystko co kokosowe

Uwielbiam kosmetyki o zapachu kokosa, więc gdy tylko zobaczyłam krem do rąk Bielenda Coconut Oil, wiedziałam, że muszę go wypróbować. I nie zawiodłam się!

Krem jest zamknięty w małej, poręcznej tubce o pojemności 50 ml. Szata graficzna jest przyjemna dla oka i nawiązuje do zapachu kremu. Tubka jest miękka, więc bez problemu można wydobyć z niej odpowiednią ilość produktu.

Konsystencja kremu jest idealna - nie za gęsta, nie za rzadka. Krem łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. Jeśli chodzi o zapach jest piękny, słodki kokos, który utrzymuje się na skórze przez długi czas.
Krem doskonale nawilża i wygładza skórę dłoni. Już po kilku użyciach moje dłonie stały się miękkie i przyjemne w dotyku. Krem radzi sobie również z przesuszeniem i szorstkością skóry.
Przy regularnym stosowaniu wystarcza mi na około miesiąc.

Idealny na każdy wypad, do torebki, do auta

Mały, kompaktowy, idealny do torebki, do kieszeni kurtki, do samochodu. Świetnie nawilżający, otulający kosmetyk do rąk, ma kremową konsystencję, gęstą, jednak dobrze się rozprowadza po skórze rąk, dobrze wchłania w skórę i trwale otula, nawilża i odżywia. Skóra rąk szybko pozbywa się suchości i nie pęka na mrozie. Piękny kokosowy zapach utrzymujący się dość długo na dłoniach.

Wygładzenie, nawilżenie i piękny zapach

Jeden z najlepszych kremów dostępnych "na wyciągnięcie ręki", dostaniemy go w prawie każdej drogerii.
Małe poręczne opakowanie idealne do torebki, chociaż akurat ja preferowałbym dużą wersję, tutaj mamy 50 ml, zimą zużywam w mgnieniu oka.
Krem musi dla mnie doskonale nawilżać, pracuje z papierem który jest dla dłoni bezlitosny i wyglądają często na suche, dzięki temu produktowi mam piękne, nawilżone dłonie i skórki wokół paznokci. Efekt wygładzenia i piękny zapach są doskonałym dodatkiem. Polecam wypróbować każdemu!
Testowałam wszystkie wersje zapachowe tego kremu i kokosowa nie ma sobie równych.
Na minus produktu jego zamknięcie - niewygodny koreczek do zakręcania, zdecydowanie lepsze byłoby zamknięcie typu "klik".

Krem ma [przyjemny zapach, kokosowy.

Krem ma [przyjemny zapach, kokosowy, konsystencja lekka i kremową, szybko się wchłania, wydajny, nie pozostawia tłustego śladu, wygładza i nawilża skórę, zmieści się w damskiej torebce. Krem zamknięty jest w plastikowej tubce o pojemności 50ml, zakręcanej.

Całkiem dobry

Krem do rąk w poręcznym małym opakowaniu co jest na Plus idealnie na da się do torebki. Krem charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Konsystencja lekka i kremową szybko się rozprowadza i szybko wchłania nie pozostawiając lepkiej warstwy na skórze. Krem jest wydajny.

Bez tłustego filtru

Super zapach, fajnie nawilża na dłuższy czas. Nie pozostawia tłustego lub lepkiego śladu. Wygładza skórę i działa kojąco. Jego rozmiar idealne sprawdza się jako produkt do samolotu, ale też spokojnie zmieści się w małej damskiej torebce :)

przyjemny

Kremik zapakowany w małą tubkę, idealnie mieści się w torebce. Serce skradł mi głównie zapach tego kremu, jest po prostu cudownie kokosowy. Plus za szatę graficzną opakowania oraz nakrętkę, dzięki której krem łatwo się odkręca.
Konsystencja jest bardzo przyjemna. Jak najbardziej polecam.

jest okej

Fajny, skuteczny krem do rąk, bardzo podobny do wersji 'orzech brazylijski' z tej samej serii. Nieco tłusta, kremowa konsystencja, ale dość szybko się wchłania. Ma słodki zapach idealny na jesienną porę. Wygładza i nawilża dłonie. Nie jestem jednak pewna, czy poradziłby sobie z bardzo suchą skórą.

Dobry krem dla niewymagających dłoni

Krem kupiłam za grosze w drogerii internetowej. Nie pamiętam dokładnie, ale nie zapłaciłam za niego więcej niż 6-7zł. Uwielbiam wszystko co kokosowe i ten krem także zwrócił moją uwagę. Wprawdzie balsam do ciała z tej serii totalnie nie przypadł mi do gustu, tak na szczęście krem do rąk jest już nieco inny, lepszy.

Zamknięty w plastikowej tubce, całkiem zgrabnej i poręcznej o pojemności 50ml, zakręcanej. Osobiście wolę opakowania na zatrzask, ale nie będę się tego czepiać, bo nie wpływa to na jakość kremu i nie jest bardzo upierdliwe. Upierdliwe było z kolei wyciskanie kremu kiedy zaczął mi się kończyć. Tubka jest dość twarda i wydobywanie kosmetyku ze środka było nieco problematyczne.

Czas na zużycie kremu od momentu otwarcia to 6 miesięcy. Ja kremy do rąk zużywam akurat w tempie ekspresowym, ale osoby z mniejszymi wymaganiami wolniej zużywają takie produkty. No i pół roku to też nie jest nie wiadomo jak krótki czas, ale jak się domyślam wynika to z zawarcia w kremie składników pochodzenia naturalnego. A skład jest w porządku, mamy tu olej kokosowy wysoko w składzie oraz masło shea, które wykazują działanie nawilżające i zmiękczające, które moja atopowa, wrażliwa skóra odwiecznie potrzebuje. Krem ma konsystencję nie za rzadką i nie za gęstą, ale rozprowadza się po skórze bardzo dobrze, szybko wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Po użyciu skóra jest wygładzona, lekko zmiękczona i nawilżona aż do kolejnego umycia rąk. Nie jest to działanie długotrwałe a już na pewno krem nie radzi sobie z dużą suchością i szorstkością skóry, dlatego nie zgadzam się z opisem, że krem działa intensywnie nawilżająco. W mojej ocenie to krem stworzony do niezbyt wymagającej skóry rąk, normalnej lub takiej z lekką, przejściową suchością. To bardziej uzupełnienie pielęgnacji o coś nawilżającego po myciu dłoni a nie krem, który z suchością będzie walczył.

Podoba mi się zapach tego kremu i między innymi dlatego stosowanie go odbierałam za przyjemne. Jest to słodko-orzechowy zapach kokosa, który przez jakiś czas utrzymuje się na skórze. Nie jakoś długo, ale w moim odbiorze wystarczająco. Krem nie wywołał u mnie podrażnienia, swędzenia czy uczulenia i w tym temacie wszystko ok. Być może moje dłonie są trochę zbyt wymagające i ten krem to dla nich odrobinę za mało. W okresie dobrego stanu skóry jestem z niego całkiem zadowolona, ale przy większej suchości już nie daje rady. Być może wymagam od niego za dużo, ale Producent sam napisał na opakowaniu, że produkt 'powstał z myślą o skórze suchej, wymagającej silnego nawilżenia'. No ja tego silnym nawilżeniem nie nazwę, przy mojej skórze jest po prostu w porządku.

Komu polecam ten krem? Posiadaczom skóry normalnej, nieproblematycznej, wymagającej tylko lekkiego nawilżenia. Przy skórze suchej może okazać się po prostu mało skuteczny, ale na pewno nie jest zły, więc krzywdzić go oceną nie będę i zasłużył na czwórkę. Czy kupię ponownie? Nie wiem. Jeśli miałabym opcję wyboru to pewnie sięgnęłabym po coś innego (Białego Jelenia, Neutrogenę, itp).

HIT!!

Jeden z moich ulubionych kremów do rąk. Posiada cudowny zapach, konsystencja jest super. Ważne jest to że nie klei rąk. Opakowanie jest super wygodne, a szczególnie nakrętka, ponieważ dzięki niej łatwo otwiera się krem. Polecam z całego serca.

Mały... a jaki fajny!!!

Krem do rąk Bielenda Coconut Oil kupiłam wraz z innym kosmetykiem z tej linii zapachowej (zapach jest w moim odczuciu bardzo przyjemny!). Pojemność 50 ml. Kosmetyk należy zużyć w przeciągu 6 miesięcy od otwarcia. Produkt jest ukryty w bardzo wygodnej małej tubce. Aplikuję go nie tylko na ręce, ale też na stopy - działa lepiej niż niejeden krem dedykowany stopom (słowem: rewelacja!). Produkt ma postać gęstego, białego kremu, który doskonale się rozprowadza po skórze i szybko wchłania. Nawilżenie i odżywienie skóry jest natychmiastowe. Jestem zadowolona z zakupu - to świetny kosmetyk w bardzo przystępnej cenie (zapłaciłam za niego niecałe 5 złotych). Krem wystarczył mi na sporą ilość aplikacji. Zawartość naturalnych substancji jest na wielki plus. To naprawdę bardzo dobry kosmetyk - nawet dla skóry suchej. Jestem bardzo zadowolona, że kupiłam ten produkt. To "perełka" kosmetyczna za grosze. Polecam!!!

Dziwny zapach

Wszystko w tym kremie mi odpowiada oprócz zapachu.
- poręczna tubka
- szybko się wchłania
- nie zostawia tłustej warstwy
- radzi sobie z suchością i szorstkością
- zostaje na dłoniach aż do mycia
Niestety zapach jest bardzo sztuczny, lube kokosowy zapach, np w kremie Dove a tu jest tak trochę słodko ale raczej ciężko.