DelaWell, Sensual Cuticle Oil (Zmysłowa oliwka do skórek i paznokci)

DelaWell, Sensual Cuticle Oil (Zmysłowa oliwka do skórek i paznokci)

Cena PLN 23.00

Zmysłowa oliwka do skórek i paznokci zawiera zestaw pięciu naturalnych olejów wzmacniających strukturę skóry i paznokci. Jest pomocna podczas wykonywania zabiegu manicure przy bardzo wrażliwych, suchych i pękających skórkach okalających paznokieć. Wpływa kojąco i łagodząco na występujące podrażnienia. Olejek możemy stosować do kąpieli olejowych, ciepłych kompresów, masażu wałów paznokciowych i dłoni. Przy regularnym stosowaniu dochodzi do widocznego wzmocnienia struktur paznokci i skórek wokół paznokci. Zalecana do kuracji domowej stosowanej przez klienta.
Olej winogronowy - natłuszcza i wygładza skórę.
Działa przeciwrodnikowo. Hamuje proces starzenia skóry.
Olejek migdałowy - zawiera witaminy A i E, dużo Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych - odgrywa dużą rolę w utrzymaniu jej prawidłowej wilgotności. Wpływa łagodząco na podrażnienia
i suchośc skóry.
Olejek rycynowy - odżywia, wzmacnia, nadaje blasku.
Olejek jojoba - wzmacnia warstwę cementu międzykomórkowego, co w efekcie zapobiega wysuszaniu skóry. Wykazuje także właściwości natłuszczające oraz odżywcze.
Olejek z kiełków pszenicy - zawiera witaminę A, D, E, działa normalizująco, przeciwzapalnie i kojąco, nawilża
i uelastycznia skórę, łagodzi podrażnienia.
Bisabolol - najczystszy i najbardziej aktywny składnik rumianku o działaniu gojącym, oczyszczającym
i regenerującym.
Witamina E - `witamina młodości`, zapobiega wolnym rodnikom i wczesnemu starzeniu skóry.

w buteleczce
regenerujące, wzmacniające, nabłyszczające, ochronne
olejek
preparaty do skórek, odżywki do paznokci
bez alkoholu, bez formaldehydu

ZDECYDOWANE "NIE"

Też ją mam ze styczniowego ***a. Wszelkie jej zalety: takie jak przyjemny zapach, łatwa aplikacja opakowanie itd dyskwalifikuje jedna generalna wada: po zastosowaniu oliwki skórki wokół paznokci wyglądaja jakbym właśnie obrała pomarańczę. Są zółto-pomarańczowe.

Produkt dający taki efekt nadaje się tylko do wyrzucenia.

nie warta swojej ceny

Oceniam pierwsza, ale po mnie pewnie przyjdą inne recenzje, bo oliwka była w styczniowym Shiny.

Testuję od 11 dni codziennie lub dwa razy dziennie i myślę, że mogę już ocenić. Jeśli moja ocena się zmieni, to edytuję tę recenzję.

Oliwka ma piękny kolor i delikatny, przyjemny zapach. Może nie sensual, ale ładny. Bardzo fajne, pożądne szklane opakowanie z wygodną pipetą, chociaż ja chyba wolę pędzelki, mniej się wtedy nakłada.

Nakładanie oliwki i wcieranie jej w skórki jest bardzo przyjemne, a po zabiegu okolice paznokcia wyglądają na bardziej nawilżone, natłuszczone, po prostu zadbane. Niestety (tu dochodzę do sedna) - jest to zjawisko do pierwszego umycia rąk. Potem skórki są tak samo suche jak były. Oliwka nie wchłania się wystarczająco dobrze, mimo wtarcia i odczekania paru godzin. Po pierwszym umyciu już nie ma śladu efektu. I możemy sobie ją nałożyć znowu.

Wydaje mi się, że lepsze i bardziej długotrwałe efekty daje mój krem do rąk.

Cena jest moim zdaniem niewspółmierna do zawartości. Wydaje mi się, że płacimy głównie za opakowanie, a nie zawartość.

W porównaniu - oliwka do masażu ciała Alterra o podobnym składzie (też różne pomieszane olejki) kosztuje ok 15 zł za 100 ml, a ta 25 zł za 15 ml.

Szybko się też zużywa. Przez 10 dni zużyłam 1/4 opakowania.

Potem przeleję sobie Alterrę ;)

Fajnie przetestować, ale nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie