Batiste, Dry Shampoo a Hint of Colour Medium & Brunette (Suchy szampon do włosów dla szatynek)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 2.41/5

ELNINO PARFUM
Średnia ocena: 4.88/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody, absorbując sebum zanieczyszczenia oraz sprawiając że włosy są puszyste, jedwabiście miękkie i uniesione od nasady.

oczyszczające
zapachowa
100 – 250ml
Odcienie
ciemne
w spray'u

HIT który mam zawsze w szafce

Świetny produkt!
Pięknie pachnie,dobrze robii swoją robotę(polecam po użyciu wytrzeć wlosy ręcznicznikiem,wyczesać a następnie wysuszyć zimnym nawiewem)

Bardzo dobry produkt

Szampon odświeża włosy. Delikatnie je przyciemnia. Przy myciu całkowicie się zmywa. Nie pozostawia białych śladów, jak inne, więc nie ma tutaj efektu siwych włosów.

Dobry!

Mam włosy w kolorze jasnego blondu naturalne. Ten właśnie szampon dla szatynek poleciła mi moja fryzjerka dla ocieplania koloru i dającego efekt miodowego blondu. Strzał w 10. Szampon delikatnie zmienia kolor co mi się bardzo podoba bo w połączeniu z moim naturalnym kolorem tworzy to nietuzinkowy efekt.
Bardzo fajnie zaaplikować go tuż po umyciu i wysuszeniu włosy dłużej pozostają świeże i odbite od nasady. Stosuje go również przy robieniu loków gdyż włosy są bardziej sprężyste i daje to efekt optycznego zagęszczenia.
Szampon fajnie odświeża włosy. Włosy są miękkie i odbite od nasady. Zapach szamponu przyjemny nie drażniący. Myśle ze to jest marka numer jeden jeśli chodzi o suche szampony. Niestety nie jest wydajny.

Dobry wół roboczy

Ten suchy szampon ma spełniać tylko jedną funkjcję i oczekiwałam, że będzie ją spełniał znakomicie. I tak jest! Jeżeli włosy są tylko lekko przetłuszone, to po użyciu szamponu wyglądają zupełnie normalnie - nie widać przetłuszczonych włosów (co oczywiste - włosy nie wyglądają jak świeżo umyte). Proszek dobrze się rozprowadza, nie grudzi na przetłuszczonych włosach i nie podrażnia skóry.

Mam włosy w kolorze średniego brązu i pigment szamponu dobrze się z nimi komponuje, nie odcina. Jest też niespodziewany plus - kolor pokrywa przedziałek, przez co włosy w tym miejscu wyglądają na gęstsze.

Gdy psiknęłam pigmentem na czoło, to łatwo usunęłam zabrudzenie mleczkiem do demakijażu. Jednak gdy miałam zabrudzone dłonie, okazało się, że szampon mogę tak samo łatwo usunąć wodą z mydłem.

Najlepszy jaki miałam

Suchy szampon dla szatynek znajduje się w wygodnym opakowaniu z atomizerem. Bez problemu można go schować do wiekszej torebki. Ma bardzo przyjemny zapach.

Ten produkt dobrze dopasowuje się do mojego koloru włosów. Włosy są uniesione, trochę matowe, ale taki efekt jest chyba po każdym suchym szamponie. Dość duzo trzeba go rozpylić na włosach. Wiadomo jedna użytkowniczka będzie miała bardziej tłuste włosy inna mniej. Ja go używam w ostateczności, gdy rzeczywiście nie mam innego wyjścia, więc jak go stosuje to na mocno przetłuszczone włosy. Tuż po spyskaniu nie należy dotykać włosów, ponieważ ubrudzimy sobie palce. Później już nie ma tego problemu. Gdy go używałam nigdy nie ubrudziłam sobie twarzy, wiec wystarczy to robić w miarę dokładnie i będzie w porządku. Włosy cały dzień są odświeżone. Niestety skóra głowy trochę swedzi, ale tak zdarzało się po użyciu jakiegokolwiek suchego szamponu. Powoduje również powstawanie łupieżu, więc lepiej stosować rzeczywiście w ostateczności.

Jako ratunek sprawdza się świetnie, ale radzę go nie nadużywać.

Wspaniały!

Suche szampony Batiste, jedyne, które nie pozostawiają na włosach "mącznego" kurzu ???? Włosy wyglądają na prawdę świeżo i nabierają objętości. Tak jak wspominałam, są to produkty awaryjne, nie polecam używania ich regularnie bo zawierają alkohol w składzie, który niszczy włosy i podrażnia skórę głowy. Ten szampon to mój ulubieniec!

Jest wszędzie ze mną

Jest to produkt od którego jestem uzależniona (trzeba to powiedzieć). Zabieram go ze sobą wszędzie, nawet w plecak na tripa po Azji :) Stosuję przede wszystkim do mojej niesfornej grzywki. Po użyciu rano grzywka nie jest przetłuszczona przez cały dzień i zdecydowanie lepiej się układa. Jest dość wydajny i ładnie pachnie. Z minusów - zostawia jasny ślad na włosach choć nie ma ciemnych i po całym dniu czasami osadza się na czole, ale to mała "cena" w porównaniu z spokojem z grzywką przez cały dzień :D

Najlepszy suchy szampon dla ciemnych włosów

Wypróbowałam wiele suchych szamponów i te zdecydowanie jest najlepszy.
Jego minusem jest cena, regularnie kosztuje ok 16-18 zł. Z tego powodu próbowałam różnych tańszych odpowiedników, ale niestety nic nie spełniło moich wymagań. A swoją drogą to zupełnie nie rozumiem, dlatego wersja dla brunetek i szatynek kosztuje więcej niż pozostałe wersje.
Mam ciemne włosy, więc każdy inny szampon zostawia biały nalot, który wcale tak szybko się nie wchłania. Nie każdy szampon daje także widoczny efekt świeżych włosów.
Tutaj mam wszystko czego oczekuje. Choć ten szampon również pozostawia lekki nalot, nie jest on tak biały i znacznie szybciej daje się wyczesać. Poza tym efekt świeżych włosów jest praktycznie natychmiastowy.
Szampon stosuje sporadycznie, w sytuacjach awaryjnych, ale zawsze jest w moiej łazience.
Polecam wszystkim posiadaczkom ciemnych włosów.

Pomoc doraźna

Pierwszy suchy szampon jaki testowałam, który nie pozostawia białych śladów. Zawiera dużo farby, lekko maskuje nawet odrosty. Po spłukiwaniu widać jak barwnik spływa. Jeżeli chodzi o swoją role to spełnia jak najbardziej. Zapach mógłby być inny, bo jest duszący i niezbyt przyjemny.

Ratuje w kryzysowych sytuacjach

Suchy szampon świetnie sprawdza się w sytuacjach kryzysowych gdzie włosy potrzebują odświeżenia a nie ma już czasu na normalne ich umycie. Szczególnie kiedy się ma włosy po pas i umycie i wysuszenie trwa bardzo długo.
Używa się go podobnie jak lakieru do włosów, zachowując odpowiednią odległość. Produkt pozostawia taki szary hmm pył, który trzeba wczesać we włosy i gotowe.
Suchy szampon nie zastąpi zwykłego umycia włosów ale warto go mieć w domu. Włosy po jego użyciu wyglądają na odświeżone. Zdecydowanie polecam, u mnie się sprawdził.

Super

Jak dla mnie, kobiety o brązowych włosach ten szampon jest zdecydowanie najlepszy. W końcu trafiłam na taki, który nie zostawia białych plam ???? czasami warto go użyć gdy się spieszymy a włosy nie są pierwszej świeżości. Cenowo tez zadowala, nie jest drogi wiec na każda kieszeń;)

wreszcie nie ma białych plam

HIT
Moje włosy bardzo się przetłuszczają, dlatego dość często je myję, zeby wyglądać jak człowiek. Czasem jednak sięgam po suchy szampon i te od Batiste znam już od dawna. Wcześniej używałam klasycznych jednak robily mi biale plamy, które mimo rozczesywania wyglądały jak łupież. I wtedy poznałam ten produkt!
-super efekt, który utrzymuje się cały dzień
-brak plam
-przyjemny zapach
-nie obciąża włosów
-bardzo wydajny
-łatwa aplikacja!
Cena-korzystna, dodatkowo można go dorwać na różnych promocjach