Batiste, Dry Shampoo & Hydrate (Suchy Szampon nawilżający włosy niewidoczna formuła)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.88/5

ELNINO PARFUM
Średnia ocena: 4.88/5

zobacz więcejzwiń

Batiste Hydrate to suchy szampon przeznaczony do włosów suchych i normalnych, zawierający olejek abisyński, awokado, kokosowy, witaminę E, glicerynę, wyciąg z ziaren soi i keratynę. Praktycznie niewidoczna formuła absorbuje sebum, odświeżając włosy, jednocześnie je nawilżając bez obciążania, sprawiając przy tym, że są miękkie, pachnące i mają większą objętość.

SPOSÓB UŻYCIA: Mocno wstrząsnąć i rozpylić u nasady włosów z odległości ok. 30 cm. Przez kilkanaście sekund wmasować produkt we włosy.

Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
nawilżające, oczyszczające
zapachowa
w spray'u
100 – 250ml

Świetny, polecam

Nigdy nie stosowałam suchych szamponów ale trafiłam na niego w kalendarzu adwentowym dlatego w kryzysowych sytuacjach chętnie po niego sięgam.
Zapach ma bardzo przyjemny ale nie utrzymuje się zbyt długo.
Faktycznie,magicznym sposobem odświeża nasze włosy i nie pozostawia białego proszku. Kompletnie go nie czuć, że właśnie użyliśmy suchy szampon.
Nie podrażnia, nie powoduje łupieżu ani nie przesusza skóry głowy.
Jak dla mnie świetny produkt na kryzysowe sytuację. Dla mnie duże opakowanie zdecydowanie jest za duże ale te mniejsze turystyczne jak najbardziej rewelacja.

Ten szampon nie raz mnie uratował

Ten szampon nie raz mnie uratował i noszę go praktycznie zawsze w torebce :) Najczęściej moje włosy przetłuszczają się z przodu, na kosmykach, nie potrzebuję myć całej głowy i wtedy stosuję suchy szampon :) Używam go niewiele i sprawia, że włosy wyglądają jak świeżo po myciu. Nie zostawia śladów, szybko się wchłania i ma przyjemny zapach.

Jakaś pomyłka?

Suche szampony Batiste znam i kocham od dawna. Te oczywiście w standardowej wersji. Ten miał być ulepszony i to nawilżenie mnie skusiło. Jak wszystkie dotychczasowe wersje były cudowne, tak ten to tragedia. W ogóle nie odświeża włosów, prawie nie pachnie, włosy są gorsze niż przed użyciem, mam wrażenie że bez niego wolniej się przetłuszczają. Katastrofa. Nawet nie zużyłam do końca bo nie dałam rady.
Wracam do tradycyjnych wersji które działają i pachną.

dobra sprawa dla ciemnych włosów

Jestem posiadaczką bardzo ciemnych, niemal czarnych włosów. Szampony Batiste uwielbiam i kupuję tylko je. Na ogół sięgam po ten do włosów ciemnych, ale i tak jest troszkę widoczny. Na tą wersję zdecydowałam się zachęcona pozytywnymi opiniami w KWC. Nigdy wcześniej nie zwróciłam uwagi, że Batiste w swojej ofercie ma szampon o niewidoczej formule.

Opakowanie typowo dla Batiste jest bardzo kolorowe i przykłuwa wzrok. Zapach szamponu jest raczej świeży i jest to chyba najdelikatniej pachnący Batiste z jakim miałam styczność. Czuć go na włosach, ale nie tak mocno jak pozostałe.

Jest on biały ale na włosach nie pozostawia białego osadu. Po spryskaniu włosy są delikatnie przybielone, ale wystarczy wmasować w nie produkt i ten osad znika. Jak wspomniałam włosy mam bardzo ciemne i nawet Batiste do włosów ciemnych był u mnie trochę widoczny. Zawsze musiałam używać suche szmaponu na noc, by jeszcze przez noc ten osad z włosów zszedł. Nie było mowy o szybkim spryskaniu włosów rano, bo usunięcie jasnego osadu z włosów było ciężkie i zajmowało dużo czasu. W przypadku tego Batiste nie ma z tym problemu. Mogę go na spokojnie używać kiedy chcę i szybko odświeżyć włosy.

Naprawdę dobrze te włosy odświeża. Ja swoje obecnie myję co 2/3 dni i zazwyczaj spryskuję je suchym szamponem drugiego dnia i wtedy jeszcze trzeciego są w naprawdę wizualnie dobrym stanie, że można by jeszcze ten 4ty dzień przechodzić.

Ciężko mi ocenić czy on nawilża włosy. Raczej nie, ale też nie są one przesuszone.

Ta wersja jak dla mnie nie dodaje włosom objętości, jak niektóre Batiste np. tropikalny. Moje włosy są jednak długie, więc nie łątwo dodać im objętości. Po użyciu tego szamponu są jakie były. Nie usztywnia ich jak niektóre suche szampony, które tak jakby utrwalają daną fryzurę. Ten jest niewyczuwalny na nich.

To chyba będzie jedna z moich ulubioncyb wersji Batiste. Na pewno bardzo podoba mi się jego działanie i to, że go nie widać, chociaż pod względem zapachu i volume wolę Tropikalny jednak u mnie przeokrutnie bieli włosy.
Myślę, że zostanę przy tej wersji, ale i tak co jakiś czas sięgnę po nową.

Unosi i odświeża

Ten produkt nie tylko odświeża włosy, ale również nadaje strukturę, przez co włosy są uniesione i bardziej podatne na stylizację.
Ma piękny, świeży zapach, który nie dominuje, a poza tym nie zostawia białych śladów. Jeden z lepszych produktów Batiste.

Odświeżenie

Daje efekt umytych włosów, świetnie się sprawdza w sytuacjach kryzysowych. Fajna formuła po której nie swędzi mnie głowa, daje efekt odświeżenia na cały dzień.

Polecam!

Robi to co ma robić i to najlepiej jak potrafi. Nie bieli, daje długotrwały i mocny efekt czystości, świetnie unosi i działa również jako produkt do stylizacji i układania, nie podrażnia. Produkt jak najbardziej okey. Jedyne co mi przeszkadza to zapach ale ja po prostu jestem strasznie drażliwa jednak zapach nie przeszkadza w codziennej aplikacji i nie zmienia właściwości produktu, który jest super.

Hit w leniwe dni!

Odświeża, unosi i super pachnie! Tak mogę opisać ten produkt w kilku słowach. Sprawdza się super w leniwe dni przy czym nie robi nic złego z skóra na naszej głowie a przy innych suchych szamponach bardzo często w gratisie dostawałam łupież... Świetny produkt, który spełnia obietnice dane przez producenta i ma piękny wakacyjny look.

suchy szmpon plus nawilżenie

Ciekawe połączenie suchego szamponu z jednoczesnym nawilżaniem. Po użyciu mam wrażenie, jakbym umyła włosy tradycyjnym szamponem i wodą. Przez cały dzień czuję ładny zapach i co najważniejsze - nie swędzi mnie głowa, jak przy większości suchych szamponów, które stosowałam.

Suchy szampon Batiste

Szmapon bardzo dobry , poręczne opakowanie , szybka aplikacja , przyjmny zapach i nie pozostawia białych śladów. Idelany do szybkiego odświeżenia włosów :)

Batiste nie zawodzi

Opakowanie jest zwykłe proste i poręczne. Zapach umila używanie. Jak inne produkty Batiste - włosy są szybko i skutecznie odświeżone, nie zostawia białych śladów, można go wyczesać z włosów. Idealny gdy się śpieszmy i mamy ciężki poranek. Włosy od razu stają się miękkie. Świetna sprawa :)

Must have każdej kobiety

Suchego szamponu używam okazjonalnie więc takie opakowanie wystarcza mi na długo. Produkt jest fajny. Szybko i w łatwy sposób odświeża włosy. Aplikacja jest bardzo prosta. Nie pozostawia plam na włosach. Ponadto fajnie dodaje objętości i... ma rewelacyjny zapach. Fajnie mieć go przy sobie, aby w razie potrzeby poprawić wygląd i świeżość swoich włosów.