Synoptis Pharma, Cera + Solutions, Krem do skóry odwodnionej

Synoptis Pharma, Cera + Solutions, Krem do skóry odwodnionej

Krem głęboko i długotrwale nawilża skórę.
Skóra odzyskuje prawidłowe napięcie, jest zregenerowana, miękka i elastyczna.
Odsetek badanych, którzy stwierdzili działanie w następujących sferach:
- 96% badanych stwierdziło poprawę nawilżenia skóry,
- 93% badanych stwierdziło poprawę kondycji i wyglądu skóry,
- 80% badanych potwierdziło regenerację skóry.
Ze względu na obecność mocznika bezpośrednio po aplikacji może występować delikatne swędzenie, pieczenie lub mrowienie, które ustępuje w czasie. Po dłuższym użytkowaniu odczucie mrowienia powinno ustąpić.
Zawiera

w tubce
krem
50 – 100ml

Rozczarowanie

Moja cera należy do tych, które bardzo trudno nawilżyć. Kremy które powinny dobrze nawilżać nawilżają mnie tylko troche lub dobrze na samym początku a potem cera sie przyzwyczaja i krem jest bezużyteczny. W tym wypadku nie dostrzegłam żadnego nawilżenia jedynie lekkie zmatowienie cery i brak zapychania za co daje 2 gwiazdki. Kolejny nieudany zakup.

Cudo!!!

Mam ogromny problem z dobraniem kremu do twarzy,albo wyświeca skóre,albo co drugi mnie zapycha, mam skóre mieszna problematyczną i dla mnie dobrac krem to naprawdę wyzwanie. Krem ten to po prostu odkrycie tego roku. Mimo dośc ciężkiej konsystencji nie zapycha,kontroluje sebum,wspaniale nawilża,sprawdza się super z każdym podkładem,polecam !!!

Rewela!

Ten krem do zdecydowane odkrycie. Mam straszny problem z nawilżeniem twarzy, zwłaszcza zimą i mimo, że moja cera jest mieszana w kierunku tłustej. Co ja się kremów napróbowałam, żeli hialuronowych, olejów, całej ten naturalnej pielęgnacji... aż wreszcie stwierdziłam, że będzie jednak potrzebna pomoc gotowego kosmetyku, wyszukując w googlach intenstywnie nawilżającego kremu do cery tłustej/miesznanej, na jakimś blogu trafiłam na recenzję tego kremu. Postanowiłam spróbować, bo krem nie jest drogi. Problem jest z jego dostępnością, najlepiej zamawiać przez neta.
Krem przepięknie i długotrwale nawilża twarz, mnie akurat nic nie piekło przy nakładaniu. Mam wersję na dzień, ale stosuję go także na noc i pod oczy. Jestem zachwycona. Pod makijaż bardzo dobrze się spisuje, nic się nie roluje, nie warzy, a krem pięknie się wchłania prawnie do matu, nie zostawiania żadnego tłustego filmu. Krem nie powoduje żadnych wyprysków, nie podrażnia, nie zapycha, nie powoduje też większego świecenia buzi itp. Nie zrobił mi żadnej krzywdy. Odkąd go stosuję moja skóra po myciu nie jest już taka ściągnięta. Szczerze polecam, krem jest naprawdę watry wypróbowania.

Bardzo się lubimy! :)

Zakupiłam kremik na allegro, zachęcona pozytywnymi opiniami i nie zawiodłam się :) Jest to obecnie mój hit i gorąco polecam ten produkt, na ratunek cerze suchej i odwodnionej!

MÓJ KWC!!!

Moja cera jest strasznie przesuszona i mam ciagłe uczucie naciągnięcia naskórka . Szukałam bardzo długo kremu,który bedzie tani, nie bedzie zapychać ( a przy mojej cerze jest to bardzo istotne) oraz działał tak jak powinien. Napotkałam się z tym kremem i czytając recenzję bardzo mnie zachęciło kupienie go. Jeżeli chodzi o dostępność to nabiegałam się za nim po całym mieście i dostałam go w aptece za 11 zł. Kiedy 1 raz nałozyłam go strasznie zaczęła mnie piec skóra,ale producent zapewnia ,że to normalne i chwilowe i rzeczywiście, po minucie przestało piec. Skóra nastepnego dnia była bardzo gładka i mięciutka. Byłam w szoku ,że ten krem tak działa! Tyle ile kremów przetestowałam żaden tak rewelacyjnie nie działał. Opakowanie jest bardzo praktyczne ,minimalna ilość kremu wystarcza na cała twarz. Po 4 tygodniach skóra była bardzo nawilzona i miła w dotyku ten krem to ideał. Kiedy kończył mi się,to niestety eskedientka w aptece powiedziała ,że raczej został wycofany, załamałam się . Po jakimś czasie kupując leki w tej aptece znowu napotkałam się z tym kremem tylko ,że w innym ,nowszym opakowaniu ,ale niestety za 26 zł. Za ta cene jednak warto go kupic. Kocham go!!!

dobry

+ cena
+ konsystencja
+ zapach
+ lekka formuła
+ dobrze nawilża
+ idealny pod makijaż
+ szybko się wchłania
+ nie świeci się na twarzy

- spodziewałam się większego nawilżenia, ale jak za takie pieniądze jest okej do codziennego stosowania , jeśli ktoś nie ma bardzo odwodnionej skóry

WOW! Brawo!!!

Krem jest naprawdę bardzo dobry, jest tani, wydajny, łatwo dostępny, ma poręczne opakowanie, ładną i prostą szatę graficzną. Do tego fantastycznie nawilża i odżywia moją histeryczną cerę. Idealny dla mieszańców oraz cer w kierunku suchej na jesień, zimę i wiosnę. Na cieplejsze pory roku dla mnie za ciężki. Szybko się wchłania, nawilża, regeneruje, odżywia. Nie miałam po nim wyprysków ani podrażnienia. Z pewnością chętnie kupię ponownie, chyba kremy z mocznikiem są dla mnie! Polecam!!!

świetny krem za niewielkie pieniądze

Krem dostałam do testowania, ale nie chciałam pisać wcześniej recenzji niż po zużyciu całej tubki.

Na składach się nie znam, ale zaskoczył mnie mocznik na drugim miejscu, więc liczyłam na dobre nawilżenie i faktycznie nie zawiódł mnie.

Krem stosowałam codziennie rano i wieczorem na serum. Początkowo ( 2-3 razy ) po nałożeniu twarz troszkę szczypała, ale nie było tragedii, wszystko do wytrzymania i szybko przechodziło. Zresztą i producent ostrzega, że tak może być, gdyż mamy tu do czynienia z mocznikiem.

Krem niby jest bezzapachowy, ale ja tam jednak coś chemicznego czuję, nie jest to nic natrętnego jednak. Konsystencja nie jest gęsta, ale też nie jest mocno lejąca, jednak mógłby być trochę bardziej gęsty. Łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Nie natłuszcza ale nawilża i to na dość długo. Jest też bardzo wydajny. No i ta cena, wysoka jakość za niską cenę.

Krem delikatnie koi i regeneruje naskórek, sprawdza się też po zabiegach kosmetycznych, na zimę może być jednak za lekki ( szczególnie do cer suchych i odwodnionych )

Używam tego produktu od: niecałe 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Bardzo dobry krem

Dostałam ten krem do testowania. Krem zawiera mocznik, dlatego przy pierwszych 2-3 aplikacjach wystąpiło u mnie lekkie pieczenie/ mrowienie na twarzy, które szybko ustąpiło. Przy kolejnych aplikacjach nic takiego nie występowało. Zapach jest delikatny, niedrażniący. Konsystencja kremu jest bardzo lekka, szybko się wchłania ale pozostawia na skórze lekki film. Nadaje się pod makijaż. Po zastosowaniu tego kremu moja skóra jest miękka i nawilżona, pozbyłam się suchych skórek. Jestem zadowolona z działania tego kremu :)

Bardzo fajniutki :)

Udało mi się zakwalifikować do testowania tego kremu i jestem mega zadowolona. Krem pomimo tego, że po aplikacji powoduje uczucie lekkiego pieczenia to jego działanie jest bardzo dobre. Ma niedrażniący zapach, moim zdaniem średnio wyczuwalny. Konsystencja tego kremu jest w porządku, bo starcza na długo, jednak według mnie pozostawia się na skórze uczucie filmu, które ma chronić skórę przed czynnikami zewnętrznymi, co akurat jest plusem, ale wadą jest to, że nie nadaje się zbytnio jako baza pod makijaż. Poza tym innych minusów nie widzę. Skóra jest odżywiona, nawilżona i gładka, a to najważniejsze. Z pewnością mogę polecić go każdej Wizażance.

Używam tego produktu od: ponad tydzień
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

bardzo dobry

Miałam go zeszłej jesieni i zimy.Pamiętam że był bardzo dobry.Miłe dla oka opakowanie,cena ok.Krem przyjemnie się nakładał,miał dość lekką konsystencję,stosowałam go też pod makijaż ale co najważniejsze - bardzo dobrze nawilżał.Miałam też inne kosmetyki z tej firmy i z każdego byłam zadowolona.

Używam tego produktu od: zeszłej zimy

Cera na plus!

Od dawna zastanawiałam się nad zakupem tego kremu. Namówiła mnie także aptekarka widząc stan mojej skóry w trakcie kuracji izotretynoniną.
Poprawia nastapiła po 2 dniach.. Nie mam widocznej żadnej suchej skórki, skóra jest niezwykle miękka w dotyku. Krem nadaje się pod makijaż.
Produkt dostępny jest w aptekach i kosztuje ok. 15 PLN.
Jeden z najlepszych na rynku.