Synoptis Pharma, Cera + Solutions, Krem do skóry naczynkowej na noc

Synoptis Pharma, Cera + Solutions, Krem do skóry naczynkowej na noc

Krem do skóry naczynkowej na noc poprawia wygląd, nawilżenie i natłuszczenie skóry.
Zmniejsza skłonność skóry do powstawania zaczerwienień. Zmniejszenie widoczności drobnych naczynek krwionośnych już po 3 tygodniach od rozpoczęcia stosowania kremu.
Odsetek badanych, którzy stwierdzili działanie w następujących sferach:
- 21% badanych zauważyło wzmocnioną naturalną barierę ochronną skóry po 2 godzinach od zastosowania,
- 57% badanych potwierdziło wzrost nawilżenia skóry po 5 godzinach od zastosowania.
Skład:
- Phytotal VT,
- witamina C,
- witamina E.

nie dla cery wymagającej

Na opakowaniu są podane wyniki badań na uwaga... 9 kobietach. Niewielka ilość respondentów oceniła % poprawy skóry dla wzmocnionej bariery ochronnej 21% oraz wzrostu nawilżenia skóry po 5 zastosowaniach 57%.
Mam cerę miszaną, skłonną do zaczerwienień i powstawania naczynek. Pierwszy raz kupiłam krem po opisie z opakowania ( pielęgnacja skóry z rozszerzonymi naczynkami oraz skłonnością do zaczerwienienia) a nie dzięki poleceniu- i to był błąd.

+ ładny zapach

- krem jest zbyt tłusty i długo się wchłania
- nie radzi sobie z rumieniem
- nie zmniejsza widoczności nawet drobnych naczynek
- brak SPF

Krem jest biały, nie wiem skąd opinie, że jest lekko zielony,

"z dwojga złego" wolę po prosu Nivea, dotrzymuje obietnicy nawilżenia i nie jest tłusta ;)

Cera zaczerwieniona- jest rada!

Moja cera jest zaczerwieniona szczególnie zimą w wyniku różnic temperatury. Dzięki kremowi do skóry naczynkowej Cera+ Solutions nie mam zaczerwienionej skóry twarzy po przyjściu z dworu. Wcześniej takie zaczerwienie pojawiało się za każdym razem. Testowany krem poprawia ogólną kondycję skóry. Bardzo dobrze się wchłania, ma dobrą konsystencję. Podoba mi się jego delikatny zapach. Plusem kremu jest też jego atrakcyjna cena. Opakowanie zaś mogłoby być atrakcyjniejsze.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Wysoka jakośc za niską cenę!

Super - używam najczęściej latem w przerwie od kremu Cera+ do skóry trądzikowej ;)

+ koi skórę
+ nawilża
+ zmniejsza zaczerwienienia
+ wyrównuj koloryt - ma lekko zielony pigment
+ skóra jest gładsza
+ nie jest tłusty, szybko się wchłania (dla mnie na duży PLUS)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Strzał w dziesiątkę :)

moja cera reaguje szczególnie zimą w wyniku dużych różnic temperatury (dwór -dom) a dzięki kremowi do skóry naczynkowej Cera+ Solutions bardzo rzadko mam zaczerwienioną skórę twarzy po przyjściu z dworu, wcześniej niestety takie zaczerwienieie pojawiało się za każdym razem...dodatkowym plusem jest atrakcyjna cena - od nedawna kupuję kosmetyki w aptekach, bałam się, że mój portfel tego nie wytrzyma :) jednak bardzo miło się zaskoczyłam, polecam z czystym sumieniem

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Szczerze polecam!

Krem zakupiony pierwszy raz w aptece trzy miesiące temu sprawdził się bardzo dobrze. Kremy stosuję na noc, a ten ma wyjatkowo przyjemną konsystencję. Najważniejszym atutem jest fakt, że skóra po stosowaniu kremu ładnie się "wyciszyła" i nie jest tak zaczeriwniona. Zakupiłam również krem tacie, który ma problemy z naczynkami i również sobie go chwali. Polecam, ponieważ dodatkowy atut to przystępna cena.

Ilość zużytych opakowań: zużyte 1,5 opakowania