Revuele, Vitanorm C + Energy, Anti-oxidant Face Cream (Krem antyoksydacyjny do twarzy na noc)

Krem o wysokiej koncentracji jest przeznaczony do stosowania na noc. Stanowi rewelacyjną ochronę antyoksydacyjną dla skóry przed wolnymi rodnikami, zapobiega powstaniu oznak starzenia, zapewnia dodatkowe nasycenie witaminami. Krem zalecany jest przy widocznym trądziku różowatym, powiększonych naczynkach, powstaniu „pajęczynek”, nadmiernej pigmentacji.Trójwymiarowy system aktywizacji kremu dzięki połączeniu i współdziałaniu trokserutyny, witaminy C i kwasu hialuronowego oddziałuje na stabilizację ścianek naczyń włosowatych, tonizowanie żył i korekcję powstających zaczerwienienia skóry. Kwas hialuronowy podtrzymuje normalny bilans wody w komórkach skóry tworząc ochronną powłokę na jej powierzchni utrzymując wilgotność skóry powstrzymując jej utratę i redukując zmarszczki. Mocny naturalny antyoksydant witamina C posiada właściwości tonizujące, przyczynia się do wzmacniania ścianek naczynek, gojeniu różnego rodzaju ranek i doskonale podtrzymuje miejscową odporność aktywując funkcje ochronne skóry. Składnik spowalnia proces starzenia, wzmacnia syntezę kolagenu i elastyny, uczestniczy w zapewnieniu komórkom energii, redukuje produkcję melaniny zapobiegając powstaniu plam pigmentacyjnych. Trokserutyna redukuje zaczerwienienia i zapalenia, działa przeciwobrzękowo, wzmacnia skórę, normalizuje przepływ krwi, zmniejsza widoczność uszkodzonych naczynek.Kolagen zawarty w kremie odmładza cerę, wyrównuje jej kolor. Olejek marchewkowy przywraca elastyczność, wygładza zmarszczki, poprawia kolor i teksturę, zmiękcza suchą, odwodnioną cerę i skutecznie ją regeneruje. Wyciąg z zielonej herbaty wypłukuje toksyny aktywnie regenerując i nawilżając skórę.Dzięki kremowi o działaniu antyoksydacyjnym cera staje się jędrna i elastyczna, nabiera zdrowego blasku.

Ma zalety

Krem z Revuele przypadł mi do gustu, ponieważ okazał się być dobrym produktem w niskiej cenie.
Krem ma gęstą i zbitą konsystencję. Rozprowadza się na skórze w sposób łatwy, ale czuć pod palcami lekki opór, tak jakby był delikatnie silikonowy. Krem wchłania się w skórę szybko i nie pozostawia tłustej warstwy, lecz jest odczuwalny, co nie znaczy, że w zły sposób. Wręcz przeciwnie, daje odczucia nawilżenia i otulenia.
Krem po aplikacji delikatnie mrowi, szczególnie strefę T lub miejsca delikatnie podrażnione. Nie zauważyłam, żeby jakoś mnie podrażniał, alergizował czy zapychał. Jego działanie rozjaśniające oceniałabym raczej średnio, ale koloryt skóry jest po nim jakby bardziej wyrównany.

Świetny krem za grosze

Kupiłam go na promocji w hebe, nie zawiodłam się. Czerwone przebarwienia zeszły, fajnie nawilża i szybko się wchłania, nie zapycha. Kosztuje kilka zł, więc nie spodziewałam się spektakularnych efektów, ale nie zawiodłam się.

Krem Revuele

+ nie podrażnia skóry
+ długotrwały efekt nawilżenia
+ dostępność w Hebe
+ wydajność

Jak za tą cenę- nie znam lepszego

Zapach kremu bardzo kojarzy mi się z odżywka do farby preference Loreala, poprostu bardzo przyjemny. Używam go na noc po nałożeniu serum z ceramidami tej samej firmy, buzia jest wręcz niewyobrażalnie mięciutka i sprężysta, jest to idealny duet

Jaka cena taka jakość

Krem kupiłam za śmiesznie małe pieniądze bo około 5 zł. Skusiłam się opiniami na Hebe. Opakowanie to wygodna tubka wykonana z elastycznego plastiku(jak pasta do zębów). Zapachu jako takiego nie posiada a i kolor jest kremowy. Wchłania się w miarę szybko. Witamina C znajduje się na czwartym miejscu ale od końca, za to na drugim miejscu mamy już alkohol. Nie zapycha skóry ani nie podrażnia no ale cóż nie robi z nią nic konkretnego. Zostało mi jeszcze 1/3opakowania ale chyba zużyje na dekolt.

Nie wiem co myśleć

Krem jest bajecznie tani, jeśli chodzi o cenę. Ja swój kupiłam w hebe.
Opis od producenta bardzo zachęca to zakupu, to on skłonił mnie do wrzucenia tego produktu do koszyka. Niestety, gdy zobaczyłam skład tak dobrych myśli już nie miałam. Olej palmowy na trzecim miejscu w składzie, zaraz za nim gliceryna. No cóż, kupiłam, postanowiłam przetestować. Nakładam go codziennie wieczorem na serum, jako domknięcie w pielęgnacji. Zaczynałam od małych ilości, ponieważ nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Producent rekomendował obfitą warstwę, i faktycznie, nawet po grubszej warstwie kremu nie wysypało mnie, nie podrażniło.
Rano skóra była w świetnym stanie - mięciutka, mega nawilżona i naprawdę prezentowała się na odżywioną i promienną. Dlatego bardzo polubiłam stosowanie tego kremu. Nie zauważyłam rozjaśnienia przebarwień czy długotrwałego ujędrnienia skóry, ale nie mogę też powiedzieć że krem ten nie zrobił nic, ponieważ jednak chęć jego używania mówi sama za siebie.
Ja posiadam cerę mieszaną, często w kierunku tłustej, i mi ten krem sprawdził się okej, jednak moim zdaniem skóry suche powinny szukać czegoś bardziej treściwego, ponieważ krem ten nie jest zbyt bogaty jeśli chodzi o skład, a działanie jest w porządku, ale bez fajerwerków.
Zapach jest tak delikatny, że niemal nie wyczuwalny. Ale przyjemny, w porządku.
Opakowanie to długa wygodna tuba, krem wydobywał się z niej bez problemu. Opakowanie wygląda bardzo profesjonalnie, podoba mi się.
Plus za witaminę C, chociaż ja jej działania nie zauważyłam.

Bardzo korzystna cena

Krem zakupiłam w Hebe. Atutem jest bardzo niska cena oraz wygodne opakowanie, dzięki czemu stosowanie jest bardziej higieniczne i wygodne. Krem dobrze nawilża. Całkowicie się nie wchłania, pozostawiając na twarzy film. Produkt nie uczula, nie podrażnia skóry. Nie zauważyłam spektakularnego efektu, o ktorym wspomina producent. Skład niestety nie jest najlepszy. Krem przyjemnie pachnie.

rewelacja, cud, miód, kosmetyk idealny z agrosze który działa cuda

Laser Alma PM ( kuracja na blizny potradzikowe ) oszecil moja buzię brazowymi plamami pigmentacyjnymi na czole, pod oczami. Skóra dozywotnio uszkodzona. Kupilam ten krem zachecona pozytywnymi opiniami na wizazu. Przebarwienia wprawdzie nie zniknely calkowicie, ale znacznie sie rozjasnily. Efekt niesamowity jak na krem za kilka pln!!!!! Nadaje sie do nakladania nawet po kuracji kwasem kojowym, Doskonale nawilzsza, splyca zmarszczki ( mam 33 lata ) i nie przetluszcza skory. Warto mieć.

Bezwartościowy

Krem wpadł do mojego koszyka w Hebe z polecenia przyjaciółki i z uwagę na jego niską ceną. Przed zakupem nie sprawdziłam niestety składu, do którego mam spore zastrzeżenia. Dość wysoko znajduje się w nim olej palmowy - z powodu poziomu jego szkodliwości dla środowiska unikam go w produktach spożywczych, nie chciałabym kupować go również w kosmetykach. Stało się, nie wyrzucam produktów, które nie powodują u mnie uczulenia, więc mimo wszystko przeszłam do testowania.

Do składu i opisu producenta mam jeszcze więcej zażaleń. Przez większość swojego dorosłego życia zmagam się z trądzikiem i sugerowanie, że krem ten jest skierowany idealnie pod cerę trądzikową to pomyłka. Zawarte w nim składniki mogą zapychać i powodować powstawanie nowych wykwitów.

Na opakowaniu obiecują nam witaminę C, która w składzie znajduje się za składnikiem zapachowym, czyli w zasadzie są jej śladowe ilości. Nic dziwnego, że nie ma efektów, kiedy nie ma dobroczynnych składników :) Tyle o składzie - przejdźmy do samego produktu i efektów.

Krem jest zamknięty w nietypową długą tubkę, ma jasny kolor i dość gęstą konsystencję. Pachnie na tyle delikatnie, że nie przykuło to mojej uwagi. Dość szybko się wchłania, stosowałam go jako domknięcie wieczornej pielęgnacji.

Jeśli chodzi o samo działanie nawilżające było rano zauważalne. Nie spodziewałam się cudów za tak niską cenę. Po miesiącu codziennego stosowania nie zauważyłam żadnych efektów poprawiających koloryt skóry, ujędrnienia czy poprawienia kondycji skóry. Podsumowując - nie narobił mi krzywdy, ale mogło być lepiej.

Bardzo tani, nic specjalnego.

Używam z braku laku na noc.

Na pewno dobrze zatrzymuje wilgoć, bo przypomina w konsystencji apteczne parafinowe maści.
Na szczęście na razie nie zapchał mi porów.
Efekty rano:
Twarz dobrze nawilżona i wygładzona.
Razem z serum z witaminą C innej fitmy pomaga w pozbyciu się plam i przebarwiem od słońca.

Dobra opcja za nieduże pieniądze

Krem antyokrydacyjny od Revuele sprawdza się dobrze dla zaczerwienionej skóry. Wyraźnie zmniejsza zaczerwienienia, delikatnie umacnia naczynka. Krem szybko się wchłania, chociaż jeśli chodzi o konsystencję to przypomina bardziej maść. Jest wydajny, a opakowanie jest na tyle kompaktowe, że zmieści się nawet do małej kosmetyczki na wyjazd.

Zamiast redukować zaczerwienienia, sprawia że skóra staje się jeszcze bardziej czerwona

Zdecydowałam się na zakup tego kremu, ponieważ liczyłam na rozjaśnienie rumienia na twarzy i wyrównanie kolorytu. Nie oczekiwałam spektakularnych efektów, ponieważ krem jest bardzo tani. Liczyłam jednak na delikatne złagodzenie zaczerwienienia skóry.

Kremu używam od ok miesiąca i niestety nie jestem w stanie po takim czasie ocenić żadnego pozytywnego działania, ponieważ dostrzegam jedynie wady, które niestety ale nie zniknęły wraz z codziennym regularnym stosowaniem.

Moja skóra reaguje na krem zaczerwienieniem. Jeszcze większym niż bez stosowania kremu. Przez pierwszych kilka użyć myślałam, że to może wina innych czynników. Jednak po miesiącu skóra wciąż reagowała tak samo.

Dodatkowo po ok 3 tygodniach stosowania pojawiły się miejsca na twarzy, które są bardzo mocno przesuszone. Ogólnie to cała twarz wygląda dość sucho i czerwono.