Acnerose, Night Paste (Pasta na noc na trądzik różowaty)

Acnerose, Night Paste (Pasta na noc na trądzik różowaty)

Pasta Acnerose została przygotowana w taki sposób, aby przyczynić się do przyspieszenia procesów regeneracji komórek skóry. Składniki zawarte w paście likwidują znajdujące się na skórze bakterie, tym samym zapobiegając powstawaniu niedoskonałości. Pasta zawiera również składniki odpowiedzialne za gojenie się zmian trądzikowych. Zawiera Ichtiol odpowiedzialny za działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, dlatego pomaga hamować procesy zapalne, a to z kolei przekłada się na przyspieszenie regeneracji komórek skóry twarzy.

bardzo dobry kosmetyk

Moja cera z różowatym jest tak problematyczna, że stosowanie jakichkolwiek kosmetyków wiązało się u mnie z dużym stresem przed nałożeniem - podrażni czy nie podrażni. Acnerose na szczęście uratowało mnie przed szukaniem coraz to nowszych specyfików :) Pasta świetnie działa na cerę - odżywia ją, regeneruje, i co najważniejsze - nie podrażnia. Dla mnie to mega duże udogodnienie.

idealny produkt do nocnej pielęgnacji

Nie dość, że ma świetny skład, to jeszcze super działanie. Z różowatym zmagam się już ponad rok i większość produktów wręcz jeszcze bardziej podrażniała moją wrażliwą cerę, zamiast ją łagodzić. Pasta natomiast rozjaśnia cerę, oczyszcza ją i przede wszystkim - skutecznie działa z trądzikiem i zaczerwienieniami nie wywołując nieprzyjemnych podrażnień :)

Niezastąpiona

Wystarczyło kilka dni, by trądzik się zmniejszył. Zaczerwienień też zauważyłam nieco mniej. Także wiele innych niedoskonałości zmniejszyły się, niektóre znikły.
Pasta tylko trochę wysusza po nocy - ale nie tak bardzo jak pasta cynkowa - więc trzeba pamiętać o dobrym kremie nawilżającym.
Bardzo ładnie pachnie i jest bardzo skuteczna.

super produkt na noc

Już wczesniej recenzowałam krem na dzien ale stwierdzialm ze jak mi sie skonczy to kupie caly zestaw i jestem zachwycona tym jak ta pasta rozjasnila moja skore... mialam takie plamy i różne niedoskonałości ale jest mega poprawa i nawet bez makijażu się pokazuję. Tylko trzeba pamiętać rano żeby dobrze nawilżyć twarz bo może dla niektórych nieco być za sucha po paście. Pięknie pachnie i dobrze że jest w słoiczku bo się jej wygodnie używa. Zużyłam już 1 opak. i teraz od razu zamowilam znow..

Superdelikatne oczyszczenie <3

Mam trądzik różowaty, więc moja skóra jest delikatna.
Raczej mieszana, ale suche place w niektórych miejscach się pojawiają. W innych nadmiar sebum, więc trudno znaleźć coś dobrego - a ta pasta nie dość, że delikatnie oczyszcza, rozjaśnia, to jeszcze tworzy taką ochronę na twarzy. Dość przyjemnie pachnie, w ogóle nie podrażnia. Dla mnie super.

Najlepszy na trądzik różowaty

Gdy zaczęłam używać tej pasty nie byłam do niej przekonana, bo przez wiele lat stosowałam to co przepisał mi lekarz. Cieszę się bardzo, że dostałam ją na wypróbowanie, bo trądzik zaczął zmniejszać się po kilku tygodniach regularnego stosowania. Dopiero potem zwróciłam uwagę na jego skład: tlenek cynku, lanolina, która doskonale nawilża skórę i dobrze znany każdemu ichtiol. Najlepiej jest wziąć cały zestaw, wtedy działa jeszcze lepiej.
Pasta jest bardzo wydajna. Wystarczy nałożyć trochę na twarz i już jest nawilżona. Szybko się wchłania i mimo że jest to pastą to bardzo szybko się wchłania.