Philips, Care & Control (Prostownica ceramiczna HP 8344)

Philips, Care & Control (Prostownica ceramiczna HP 8344)

Pojemność 1 szt

Nowa prostownica Care & Control firmy Philips umożliwia wyprostowanie włosów w delikatniejszy sposób. Prostowanie jest 3 razy łagodniejsze dzięki pielęgnacji jonowej, płytkom ceramicznym SilkySmooth i cyfrowemu regulatorowi temperatury.
Prostownica nagrzewa się w 30 sekund. Funkcja ThermoGuard zapobiega przypadkowemu nagrzaniu do temp. powyżej 200°C. Cyfrowe, regulowane ustawienia temperatury pozwalają uzyskać gładkie włosy. Automatyczne wyłącznie urządzenia następuje po 1 godzinie.
Lepsza pielęgnacja jonowa zapewnia proste i lśniące włosy.

prostownice
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

bardzo dobra

Dostałam prostownicę w prezencie, więc za bardzo nie miałam wpływu na wybór parametrów jednak jestem z niej bardzo zadowolona. Zgrabna, fajnie się ją trzyma - a włosy prostujemy jakiś czas więc dla mnie to zawsze było ważne. Nagrzewa się do 230 stopni, jednak ja już przy 180 widze ładny efekt - szkoda mi ich palić... mam ją już kilka lat i nic do tej pory nie wysiadło. Podoba mi się blokada podwójna - jedna żeby prostownicy nie otworzyć, druga, żeby przypadkiem nie zmienić temperatury - jest to przydatne zwłaszcza jeśli są dzieci w domu :)

Świetna! :3

Prostownice miałam 4 lata, tyle razy co upadła i to wytrzymała to aż podziw, prostowała idealnie, kręciła też, nie mam jej nic do zarzucenia, regulacja temperatury, po 30 minutach wyłączała się sama, cena też dobra, jonizacja również na plus nie niszczyła tak mocno włosów, posiada długi kabel, jak i opakowanie na schowanie ja kiedy jest gorąca! :)

Idealna!

Nigdy nie korzystałam z równie dobrej prostownicy. Dzięki możliwości nagrzania do 230 stopni idealnie prostuje, nie niszcząc przy tym włosów. Nawet przy mgle czy mżawce włosy pozostają idealnie proste, co jest trudne do osiągnięcia w moim przypadku.
Zdecydowanie polecam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

strzał w dziesiątkę

prostownica idealnie nadająca się do włosów kręconych, a nawet bardzo kręconych.

stosowana z dobrymi preparatami do prostowania włosów spełnia swoje zadanie w 100 %

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże