Playboy, Play It Sexy, Body Lotion (Balsam do ciała)

Playboy, Play It Sexy, Body Lotion (Balsam do ciała)

Spróbuj słodkiego, delikatnego balsamu, który otuli skórę piżmowo - waniliowym zapachem. Zamień swoje ciało w uzależniający plac zabaw dla jego dłoni.

zapachowa
normalna
balsamy
nawilżające

Bez rewelacji

Balsam jest perfumowany. Przyjemnie pachnie. Produkt nie jest wydajny. Skład nie jest najlepszy. Nie posiada właściwości pielęgnacyjnych, nawilżających, odżywczych. Balsam posiada wygodne, poręczne opakowanie. Ponownie nie zdecydowałabym się na zakup tego balsamu, poniewaz preferuję bardziej naturalną pielęgnację.

Drażniący zapach

Balsam sam w sobie jest całkiem niezły. Bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu na skórze ciała. Produkt mnie ani nie uczulił ani nie podrażnił. Dobrze nawilża ale z sucha skórą sobie niestety nie poradzi. Moim zdaniem wydajność balsamu jest całkiem dobra. Niestety produkt ma okropnie chemiczny zapach, mnie on aż drażni. Dlatego nie zdecyduję się na ponowny zakup tego balsamu.

Niezły

Ogólnie produkt całkiem niezły. Ma lekką nie klejącą się konsystencję. Produkt jest też całkiem wydajny, ponieważ przy nałożeniu nie wielkiej ilości fajnie się rozprowadza. Po zastosowaniu czuć przyjemne nawilżenie skóry i co bardzo bardzo ważne super się wchłania. Nie lubię czuć produktu na skórze a ten balsam dzięki fajnej wchłanialności pod tym względem jest idealny. Jedynym delikatnym mankamentem według mnie jest zapach. Długo utrzymuje się na ciele, jednak uważam że jak dla mnie jest on troszkę drażniący w zapachu.

Chemiczny śmierdziuszek

Balsam Play It Sexy kupiłam w sklepie Dealz. Ogólnie balsam słabo działa jako kosmetyk nawilżający ciało. Zostawia lepką warstwę na skórze i ma okropny chemiczny zapach, który czuć później na ubraniach. Użyłam go 2-3 razy i wywaliłam. Ani ja, ani mój chłopak nie daliśmy rady go wąchać :)

Jednorazowy zakup

Cóż, więcej nie sięgnę po ten balsam, jedno opakowanie w zupełności mi wystarczy. Nie wyrzucam niezużytych kosmetyków, dlatego od połowy opakowania po prostu się z nim męczyłam. Przeszkadzał mi zapach - mocny, ciężki, mdlący. Na szczęście szybko ulatniał się ze skóry. Konsystencja balsamu akurat mi odpowiada, nie jest lejąca ani też nie tak gęsta jak masła do ciała. Jeśli chodzi o nawilżenie to pod tym względem wypada po prostu ok. Wchłania się dobrze, nie pozostawia jakiejkolwiek powłoki, co jest na plus. Opakowanie dość wygodne.

Dobry

Po jego stosowaniu nie widzialam zadnej roznicy ale tez nie przesuszal. Zapach dosyc dlugo sie utrzymywal. Dosc wydajny, konsystencja bardziej lejaca. Osobiscie juz go nie kupie, ale jezeli ktos nieoczekuje efektu wow to moge polecic

miękki i pachnący

Balsam o bardzo przyjemnym, lekko słodkim zapachu. Fajnie się rozprowadza, samo nakładanie go jest przyjemnością, bo szybko się wchłania i przyjemnie pachnie. Delikatny zapach zostaje na długo. O ile chodzi o sam efekt nawilżania, to nie jest on spektakularny.

balsam o ładnym zapachu

ten bal;sam wyróżnia piękny zapach. Uwielbiam ten słodki zapach i to jak długo utrzymuje się na skórze. Konsystencja jest odpowiednia. balsam szybko się wchłania i zapach utrzymuje się bardzo długo.

polecam

Perfumowany balsam do ciała z nutą waniliową od Playboy. Uwielbiam dezodoranty tej firmy więc i ,usiałam wypróbować balsam a mam go dzięki wymianie kosmetycznej. Kosmetyk zamknięty w uroczym opakowaniu bardzo kobiece opakowanie bym powiedziała.
Już zaraz po otworzeniu czuć zapach wanilii, pozostaje on też długo na skórze po nałożeniu. Konsystencja jest ok nie jest za gęsty ani też zbyt lejący. Cieszy mnie fakt że balsam szybko sie wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Balsam bardzo fajny jednak ja za zapachem wanilii nie przepadam, kupując będę szukała o innym zapachu.

super ;)

Od zawsze mam słabość do produktów z "króliczkiem" ;) Tym razem również się nie zawiodłam. Balsam zamknięty jest w uroczym opakowaniu. Pięknie pachnie nie tylko podczas aplikacji, ale zapach utrzymuje się na ciele. Ma przyjemną konsystencję, która w miarę szybko się wchłania. Skóra jest po nim miękka, zdrowa i lśniąca. Jest też wydajny. Cena jest przystępna. Produkt wart zakupu ;)

W miarę

Body lotion Playboy Play it Sexy ma piękny,waniliowy zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Wspaniale nawilża skórę i ją odżywia. Jedynym minusem jest długotrwałe wchłanianie się balsamu. Balsam ma fajną, jedwabistą konsystencję, jest wydajny i starcza na długi czas.

Ani ziębi ani grzeje

Balsam dostałam w prezencie. Pozytywnie oceniam jego zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Wchłania się stosunkowo szybko, ale pozostawia film na skórze, którego ja zdecydowanie nie lubię. Nawilża w miarę w porządku, testowałam zarówno lepsze jak i gorsze produkty.