Mixa, Lekkie mleczko do ciała przeciw przesuszaniu

Mixa, Lekkie mleczko do ciała przeciw przesuszaniu

Lekkie mleczko do ciała zawiera składniki, aby nawilżać, zmiękczać i wygładzać skórę ciała. To produkt do skóry normalnej i skłonnej do przesuszania, której bariera ochronna jest osłabiona i która gorzej zatrzymuje wodę niezbędną do zachowania elastyczności i komfortu. Lekka konsystencja zapewnia skórze orzeźwienie, komfort i miękkość. Zastosowanie: mleczko stosuj po kąpieli. Praktyczna pompka i duża pojemność sprawiają, ze produkt jest idealny do codziennego stosowania - wchłania się natychmiast i nie klei się.

nawilżające, wygładzające, regenerujące
lekkie
z pompką
balsamy
lotion
sucha, odwodniona

Miłość od pierwszego użycia.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek.

Opakowanie: Poręczna, plastikowa butelka z pompką. Nie widać przez nią zużycia produktu. Pompa się nie zacina, dobrze się dozuje kosmetyk. Łatwy w transporcie i podróży – nic się nie wyleje dzięki zabezpieczeniom. Ciężko wydobyć produkt do samego końca.

Wrażenia: Jak dla mnie przyjemny zapach. Lekka konsystencja, nie za lejąca. Bardzo dobrze się rozprowadza na skórze, dobrze i szybko się wchłania. Już po pierwszym zastosowaniu widać było poprawę na mojej przesuszonej skórze. Przy regularnym stosowaniu można było wyczuć, że skóra jest odpowiednio nawilżona i odżywiona. Uważam, że cena jest bardzo adekwatna w stosunku do jakości produktu. Mleczko jest bardzo wydajne i wystarczyło mi na parę miesięcy codziennego stosowania. Kolejnym plusem jest dostępność w sieciach drogerii. Wracam często do tego produktu, bo naprawdę warto.

Kolejny dobry produkt do ciała od MIXA

Miałam okazję testować niebieskie mleczko, byłam tak zakochana w nim, że postanowiłam z ciekawości kupić kolejne, inne mleczko Mixy . Mleczko w wygodnej, dużej butli, wygodna pompka. Produkt wydajny. Nawilża bardzo wyraźnie już od pierwszego użycia, skóra gładziutka, wypielęgnowana. Mleczko szybko się wchłania. Bardzo dobry produkt chociaż niebieskie polubiłam bardziej to tu też nie mam się do czego przyczepić. Jedyny minus to zapach ale to kwestia gustu, mnie po prostu nie pasuje.

Dobry

Produkt ma za zadanie nawilżyć skórę ,i tak też właśnie robi jest dobry w tym co robi .Skóra jest dogłębnie nawilżona ,delikatna w dotyku i świetnie pachnie .Lekka konsystencja sprawia że kosmetyk szybko się wchłania .Jest drogi ale wydajny jednak opakowanie nie do końca mi pasuje nigdy nie mogę wydostać dość sporej ilości kosmetyku gdy opakowanie ma się ku końcowi .Ogólnie kosmetyk jest dobry i bezpieczny dla skóry nie podrażnia i nie uczula .

Bezkonkurencyjny

Jest dla mnie zbawienny, gdyż mam typ skóry bardzo wymagający w kwestii przesuszania. Wypróbowałam wiele produktów i ten mogę z czystym sumieniem określić to mleczko jako jedno z najskuteczniejszych w pielęgnacji takiego typu cery. Wystarcza na około dwa miesiące, po części dzięki fajnemu dozownikowi w formie pompki. Po użyciu skóra staje się jedwabiście gładka, miękka, nawilżona i odżywiona. Szybko się wchłania pozostawiając skórę wyraźnie ujędrnioną, różnica jest natychmiastowo widoczna. Cena tego mleczka jest adekwatna do skuteczności. Zapach może być dla niektórych mankamentem, dosyć neutralny, bardziej przypominający lek niż kosmetyk. Mimo wszystko warto po nie sięgnąć.

Delikatne, lecz skuteczne

Mleczko jest bardzo ciekawym produktem. Polubiłam wieczorną pielęgnację. Szybko się wchłania, zapach ma delikatny, nienachalny. Pompka dobrze działa, jest higieniczna w użyciu. Butla 400ml wystarcza na długo.
Moja skóra bardzo go lubi. Zostawia ją zawsze delikatną w dotyku, ultra miękką, nawilżoną, odżywioną. Jest to wspaniałe mleczko do ciała dla każdej skóry, a tej szczególnie wrażliwej nie zrobi niczego złego.
Bardzo dobre mleczko, które jest wydajne i takie przyjemne, że aż chce się po nie sięgać. Nie zostawia tłustej warstwy, wchłania się szybko zapewniając długotrwałą gładkość ciała.

Jest ok :)

+ Dobrze nawilża, szybko się wchłania, długo się utrzymuje, lekka konsystencja
Opakowanie z pomką jest bardzo wygodne natomiast pod koniec dużo produktu zostaje którego pompka już nie wsysa :P Polecam

na TAK!

Co tu dużo mówić. Bardzo fajne mleczko. Świetnie nawilża, delikatnie natłuszcza, bardzo szybko się wchłania ale utrzymuje się na skórze pozostawiając ją gładką i miłą w dotyku, zapach cudowny, cena przystępna. Konsystencja lekka ale treściwa, co rzadko idzie w parze. Nie widzę minusów. Bardzo mocno polecam!

Zdecydowanie TAK

Najlepsze mleczko do codziennego stosowania. Wydajny, a również cena zachęca do zakupu. Produkt ma rewelacyjną, lekką konsystencję, rozprowadza się po skórze w kilku ruchach, od razu się wchłania, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu, ubrania można od razu na siebie założyć. Do tego przyjemny zapach i oczywiście najważniejsze, czyli efekt - skóra jest miękka, nawilżona, delikatna.
Stosuję codziennie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Najlepsze mleczko jakie do tej pory używałam

Mleczko kupiłam w rewelacyjnej cenie w Carefour za 10zł.

Plusy:
+pięknie pachnie
+ma delikatną konsystencję
+szybko się wchłania
+nie uczula
+po aplikacji nawilżona skóra

Minusy:
-regularna cena 28zł to dla mnie zbyt drogo, ale jeśli znajdę je w promocji to na pewno kupię

Używam tego produktu od: używam od tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Mixaaaaa jest rewelacyjna !

Przy tym mleczku mam po prostu piękną i zadbaną skórę całego ciała, uwielbiam się nim smarować. Lekkie ale świetnie nawilża, mleczko lecz można się zaraz ubierać po jego użyciu. Zapach jest przyjemny, komfortowy. Opakowanie bardzo wygodne, z pompką.

Nie potrafię znaleźć żadnego minusu tego produktu, to po prostu mój obecny faworyt i ideał. I to nie tylko na lato. Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

bardzo dobre mleczko!

Kupiłam w Rossmanie w ramach akcji "Cena na dowidzenia" za 17 zł. Podejrzewam, że jakby mleczko było w standardowej cenie, raczej bym się nie skusiła.
Jednak jestem z niego bardzo zadowolona.
Opakowanie jest wygodnie, z pompką.
Mleczko ma wodnistą konsystencję, pachnie bardzo przyjemnie. Wchłania się szybko, nie zostawia na skórze powłoki. Jednak sprawia, że skóra jest przyjemnie nawilżona i mięciutka przez długi czas.
Póki co minusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego (400ml)

cudowność

To mleczko to moje ostatnie odkrycie. Po prostu coś cudownego. Kupiłam tę wersję, gdyż odpowiadała mi wersja regenerująca - a że trwa upalne lato ta opcja wydała mi się najlepsza.

Mleczko ma wodnistą konsystencję, bardzo łatwo się rozprowadza.Jakimś sposobem jego konsystencja i zapach przywodzą mi na myśl dzieciństwo. Bardzo szybko się wchłania i nie zostawia na skórze ani grama uczucia lepkości, po prostu można wodzić palcami bez końca. Ale skóra nie jest "naga", jest na niej leciutki film nawilżenia, jest to bardzo przyjemne uczucie.

Działanie tego mleczka jest rewelacyjne - doskonale nawilża i odżywia skórę, jest ona w wyraźnie lepszej kondycji. Nawilżenie jest długotrwałe, żegnajcie suche miejsca. Mleczko również doskonale koi, używałam go na urlopie na gorącym Południu i fantastycznie spisywało się w kontakcie ze skórą po opalaniu. Mam takie samo wrażenie jak jedna z recenzentek - że ono po nałożeniu w pewien sposób orzeźwia skórę.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe