Bioderma, Atoderm Creme Ultra (Ultraodżywczy krem do ciała)

Bioderma, Atoderm Creme Ultra (Ultraodżywczy krem do ciała)

Cena PLN 25.00
Cena PLN 50.00

Atoderm Crème Ultra to profesjonalna codzienna pielęgnacja suchej skóry.
• Nowa, ulepszona formuła
• Kwasy omega 3, 6 i 9 zapewniają natychmiastowe, 24-godzinne nawilżenie i odżywienie.
• Długotrwałe naturalne nawilżenie skóry utrzymuje stymulujący syntezę kwasu hialuronowego kompleks SKIN PROTECT oraz witamina PP, która dodatkowo wzmacnia jej naturalną barierę ochronną.
• Jedwabista, kremowa konsystencja sprawia, że produkt łatwo się rozprowadza i jest szybko wchłaniany przez skórę, przynosząc natychmiastowy komfort i umożliwiając szybkie ubranie się.

Skóra jest nawilżona i zabezpieczona już od momentu aplikacji, a efekty utrzymują się długi czas. Skóra odzyskuje miękkość i elastyczność już od pierwszego zastosowania.

100 – 250ml, >250ml
normalna, sucha, alergiczna / atopowa, wrażliwa
balsamy
nawilżające, zmiękczające, natłuszczające, regenerujące
bezzapachowa
z pompką, w butelce

Bardzo skuteczny, świetny dla skóry atopowej.

Podczas kuracji dermatologicznej zmagam się z bardzo suchymi miejscami na ciele i łuszczącą skórą. Stosowałam wiele naturalnych balsamów, z ceramidami itp., niestety żaden nie nawilżył mojej skóry.

Kram Bioderma po pierwszym użyciu przyniósł ulgę mojej przesuszonej skórze, a suche plamki i zaczerwienienia zniknęły. Krem mocno nawilża skórę, regeneruje, bardzo szybko się wchłania. Jest lekki, nie lepi się, nie zostawia tłustej warstwy. Bardzo skuteczny produkt, a mnie o skuteczność chodzi (nie o skład INCI).

1. Opakowanie.
Poręczna plastikowa butelka z aplikatorem, który dobrze dozuje produkt.

2. Konsystencja.
Lekki, lejący się krem. Świetnie się rozsmarowuje na skórze.

3. Działanie.
Krem spełnia obietnice producenta, doskonale nawilża skórę. Będzie idealny dla skóry atopowej. Bardzo szybko zniwelował u mnie łuszczące plamki.

4. Zapach.
Balsam jest bezzapachowy.

Jestem zadowolona z zakupu, żałuję że wcześniej nie kupiłam kremu, a zamiast tego testowałam drogie balsamy z substancjami aktywnymi, które nie pomogły mi zniwelować suchych miejsc na skórze.

Bardzo polecam, szczególnie w promocji cena za 500ml jest podobna do drogeryjnych balsamów. Na pewno kupię ponownie.

Nie lubię Biodermy. U mnie wypadł słabo.

Każdy testowany kosmetyk Biodermy wypada u mnie słabo. Najlepiej Intensive Baume 500 ml.

Zalety:

– wystarczające natłuszczenie, dla mnie maksymalna tłustość jaką toleruję
– dość wydajny
– bez substancji zapachowych i barwników
– naturalny biały kolor

Wady:

– słabe nawilżenie
– podrażnia
– uczucie rozgrzanej skóry pewnie przez podrażnienie
– brak sreberka ochronnego do zerwania na nakrętce
– data przydatności jest wytłoczona na butelce (500 ml), Intensive ma tylko nalepkę, wolę pierwszą opcję, tutaj dobrze, tylko, że napis jest przezroczysty i Panie w aptece 5 minut go szukały, niewidoczny

Skóra ciała: mieszana, wrażliwa, lekko do średnio sucha. Bez większych problemów. Bardzo suche łokcie i dłonie.

Fajny, wielofunkcyjny produkt dla całej rodziny

Bardzo lubię markę Bioderma, dlatego wiedziałam, że krem ten jest pewniakiem. Od jakiegoś czasu lubię kosmetyki wielozadaniowe, takie którymi mogę wysmarować wszystko co się da, a jeszcze jeśli może używać go ze mną moja dwuletnia córka, to już w ogóle czad ;)
Produkt zamknięto w dużej butli z pompką. Pompka to teraz u mnie must have w produktach do pielęgnacji dziecięcej, bo przy uciekającym dziecku bardzo ułatwia sprawę. Szata graficzna super, typowa dla marki - prosta, czytelna, przywodząca na myśl produkty apteczne.
Jeśli chodzi o zapach, a właściwie jego brak - ogromny plus ze względu na to, że dla dziecka wybieram kosmetyki bezzapachowe, pozbawione drażniących substancji. Ja lubię, gdy kosmetyki pachną, ale przyznaję, że używałam Biodermy na zmianę z silnie pachnącym masełkiem i to była miła odmiana i odpoczynek dla nosa.
Krem Biodermy jest faktycznie balsamem, mleczkiem. Ma lekką, lejącą się konsystencję, która bez problemu dozuje się pompką. Przyjemnie lekki, dobrze otula i koi skórę, jednocześnie nie oblepiając jej. Cieszę się bardzo, że dość szybko się wchłania, bo córka nie jest zbyt cierpliwa do wsmarowywania specyfików, więc czas ma tu ogromne znaczenie. Skóra jest nawilżona, miękka, gładka, swoje podstawowe zadanie spełnia.
Kosmetyk o typowej dla balsamu wydajności, skład jak dla mnie nieco do poprawki, bo na parafinie. Staram się jej unikać, a już zwłaszcza w przypadku droższych produktów. Cena - hmm, jeśli ten balsam pokochamy to jest do zaakceptowania, ale jest na rynku wiele fajnych balsamów z niższej półki cenowej, które też dają radę :)

Bardzo dobry!

Krem ma bardzo ładny zapach, chociaż to kwestia indywidualna. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania pomimo bogatej konsystencji. Skóra jest po jego użyciu nawilżona i odżywiona a efekt utrzymuje się na długo. Do tego jest bardzo wydajny. Plusem jest oopakowanie z pompką. To dobry produkt. Spełnia wszystkie oczekiwania które obiecuje producent.

Ulubiony

Mój ukochany krem do ciała, wspaniale nawilża, nie podrażnia, nieraz stosuję również na twarz na noc, ze świetnym efektem. Świetne duże opakowanie z pompką. Również moja mama, z atopową skórą, w końcu znalazła swojego faworyta, zdolnego ukoić suchą skórę. Zdecydowanie polecam!

nawilża wysuszoną skórę

Ultraodżywczy krem do ciała był wybawieniem dla mojej przesuszonej skóry. Leczenie biologiczne, które przechodzę wysusza skórę na wiór. Aż fizycznie boli. Krem do ciała świetnie sobie z tymi wysuszeniami radzi, przynosząc natychmiastową ulgę. Skóra jest odżywiona, nawilżona, gładka. Produkt bezzapachowy, wydajny, wygodnie się aplikuje. Dla mnie najważniejsze jest uczucie ulgi, która mi dostarczył, więc się zaprzyjaźniliśmy bardzo.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Komfort i ulga - tez do twarzy!

Ten krem spadł mi z nieba! Szukałam czego mocno nawilżającego, odżywczego i okluzyjnego i tak oto trafiłam na HIT!

Krem Atoderm Ultra jest jak przytulenie dla skory - bardzo delikatny a zarazem bardzo pielęgnacyjny, nawilżający i otulający!

Po tym, jak pięknie ukoił i nawilżyć moja skore, postanowiłam spróbować go tez na twarz i zachwycilam się! Skóra rano była piękna, ukojona, nawilzona i taka jakby wypełniona - wyglądała jak po drogim zabiegu pielęgnacyjnym u kosmetyczki!

Na dzień dla mnie niekoniecznie bo mimo wszystko zostawia warstewkę, choć na bardzo suchej skorze może się sprawdzić. Za to na noc to hit! Ja nakładam jego grubsza warstwę i traktuje go jak głęboko odżywczo nawilżająca maskę na cała noc - rano moja skóra jest nie do poznania! Dawno nie miałam tak cudownej, dziecięco miękkiej i zdrowej skory <3

Genialna butelka z pompka zachęca do sięgnięcia po krem codziennie, a duża wydajność sprawi, ze krem starczy na dobrych kilka miesięcy!

Krem jest bezzapachowy, nie podrażnia, wspaniałe działa i robi to, co obiecuje producent, polecam!

Atopowiec mówi TAK

Od lat kilkunastu cierpię na AZS, a od zawsze zmagam się z ekstremalnie suchą skórą, dlatego też marka Bioderma i jej preparaty do pielęgnacji skóry nie są mi obce, jednak Ultraodżywczego kremu do ciała wcześniej nie miałam przyjemności stosować. Tak, przyjemności, bo to był niezwykle przyjemny test.

Tytułowy kosmetyk ma białą barwę i niewyczuwalny zapach, co w przypadku tego typu produktów jest na plus. I chociaż bardzo lubię pachnące smarowidła do ciała, to w przypadku dermokosmetyków wolę te bezzapachowe. Formułę faktycznie można określić jako kremową. Jednocześnie lekką, ale bardzo treściwą i skuteczną w działaniu.

Krem po zaaplikowaniu zachowuje stabilną formę, jednak bardzo sprawnie się rozprowadza bez bielenia i mazania, a także szybko wchłania. Na skórze pozostawia przyjemny film, który daje uczucie dobrego nawilżenia. Moją suchą skórę naprawdę skutecznie koi i świetnie nawilża, dzięki czemu stała się ona bardziej elastyczna, jędrna i mniej podatna na uszkodzenia. Chroni przed utratą wilgoci, nawet do kolejnej aplikacji. A przy tym wszystkim nie obciąża i nadaje się nawet do stosowania na dzień. Nie podrażnia nawet przy aktywnych zmianach atopowych.

Skład typowo dermokosmetyczny, czyli mamy tutaj połączenie parafiny, sylikonów i substancji aktywnych takich jak gliceryna, niacynamid, ekstrakt z alg czy kompleks cukrów i wit. PP. Parafina i sylikony w takich preparatach rozumiem i toleruję. Ale szkoda, że w INCI znajdziemy również mikroplastik czy EDTA.

Krem można wybrać pomiędzy 2 pojemnościami. Do testu przeznaczona została ta większa, w butelce 500 ml wyposażonej w wygodną i sprawną pompkę, posiadającą możliwość blokady. Butelka jest przezroczysta, a grafikę tworzą jedynie napisy, czyli typowo dla marki.
Cena przesadzona nie jest, a dostępność dosyć szeroka, zwłaszcza w internetowych aptekach.
Ja jestem w 100% zadowolona i polecam każdemu, kto zmaga się w problemem suchej czy atopowej skóry.

Świetny balsam

Mam suchą skórę na nogach. Oliwki, tłuste balsamy i wszelkie cuda już na nich były :) Balsam lepiej nawilża jak skóra jest lekko wilgotna. Na ubraniu nie zostają białe ślady. Szybko przywraca komfort i zmiękcza. Jak przesadzi się z ilością to jest lepka warstwa, więc lepiej dokładać małymi porcjami.
Wygodne opakowanie z pompką, nie trzeba stawiać na "głowie" by dobrze go wycisnąć.
Nigdy nie miałam bezzapachowego balsamu, więc to jest trochę dziwne dla mnie. Nie przeszkadza, ale rytuał pielęgnacyjny ma mniej doznań aromatycznych :)

lekki i przyjemny

Lekki i przyjemny- tak pokrótce można opisać ten krem do ciała, który miałem przyjemność poznać dzięki Wizażowi.

Nie posiada on zapachu, co mi osobiście odpowiada. Krem ma biały kolor i konsystencję, która bardziej przypomina lotion/mleczko niż krem. W ogóle się nie lepi. Wchłania się błyskawicznie, bez jakiegokolwiek czekania. I działa od razu - od razu czuć miękką, nawilżoną, gładką skórę.
Dzięki konsystencji lotionu krem przyjemnie się rozprowadza. Nie bieli skóry. Wygładza ją od razu, bez względu na to, jak bardzo jest ona sucha. Dogłębnie ją nawilża i działa długotrwale. Ten efekt wygładzonej, miękkiej skóry utrzymuje się przez wiele godzin.

Balsam jest bardzo wydajny- naprawdę do jednorazowego użycia wystarczy odrobina. Objętość 500 ml wystarczy więc na bardzo długo.
Warto zatem spróbować.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Rewelacyjny, delikatny krem-balsam do ciała dla całej rodziny.

Ultraodżywczy krem do ciała otrzymałam również do testów od Klubu Recenzentki za co pięknie dziękuję! :)

Moja skóra jest bardzo wrażliwa, sucha i szorstka a szczególnie niektóre partie ciała jak łokcie czy kolana - jeśli Twoja także to ten produkt jest właśnie dla Ciebie :)

Opakowanie masywne, duże o pojemności 500 ml , z wygodnym dozowaniem w formie pompki. Szata graficzna prosta i przejrzysta - nie ma nad czym się rozwodzić jest minimalistycznie.

Formuła jest bezzapachowa a konsystencja średnio - gęsta z łatwością się rozsmarowuje do samego końca, nie pozostawiając lepkości, uczucia tłustej warstwy czy białego nalotu.

Krem idealnie się sprawdzi do stosowania przez całą rodzinę, nawet dla maluszków, jest bardzo delikatny, nie podrażnia skóry, wręcz ją koi, nie uczula, jest testowany dermatologicznie, sprawdzi się nawet przy atopowym zapaleniu skóry.

W składzie między innymi witamina PP, kwasy omega, gliceryna, olejki mineralne.
Dostępna jest także mniejsza pojemność w tubce 200 ml, znajdziemy je stacjonarnie w Hebe :)

Działanie ? Niesamowite ukojenie dla skóry, intensywne nawilżenie i odżywienie a delikatność to jego drugie imię.
Po zastosowaniu tego kremu moja skóra czuje duży komfort, brak uczucia ściągnięcia, suchości, skóra jest miękka, gładka, elastyczna na długi czas. To zdecydowanie mój opatrunek na podrażnioną skórę - wzmacnia barierę hydrolipidową skóry, przynosi ulgę.

Krem-balsam spełnił moje oczekiwania w 100% jest niesamowicie delikatny, wydajny, skuteczny w swoim działaniu a przede wszystkim bezpieczny - dla każdego małego i dużego ! Polecam :)

Długotrwałe nawilża skórę

Atoderm Crème Ultra od Biodermy dostaniemy w sporej zaokrąglonej butelce z pompka, w kolorystyce typowej dla serii Atoderm biało niebieskich barwach.

Konsystencja kremu jest treściwa, bardzo dobrze się rozprowadza po skórze, nawet tej suchej która posiadam.
Już przy pierwszej aplikacji można poczuć ulgę szorstkości.

Ultraodżywczy krem do ciała nawilża skórę dogłębnie co można zauważyć już po 3 dniach codziennego stosowania.
Borykam się z suchością skory, Ultraodżywczy krem do ciała sprawił że nie muszę już używać balsamów codziennie, a moja skóra jest nadal gładka w dotyku, czuć dogłębne nawilżenie.

Ze względu na treściwa konsystencje, wystarczy pompka na jeden fragment ciała, jest wydajny.

Jestem bardzo zadowolona z efektów kremu, przy mojej stopowej skórze.