Schwarzkopf Essence Ultime, Crystal Shine Spray (Spray ochronny do włosów przed wysoką temperaturą)

Spray do włosów normalnych i matowych Schwarzkopf Essence Ultime Crystal Shine powstał, podobnie jak cała kolekcja Schwarzkopf Ultime, przy współpracy ekspertów z laboratorium Schwarzkopf z ikoną piękna - Claudią Schiffer. Kosmetyk chroni włosy przed wysoką temperaturą podczas stylizacji, nawet do 220 C, a ponadto nadaje włosom piękny, mieniący się blask.
Produkt testowany dermatologicznie.
Odpowiedni dla włosów normalnych i pozbawionych blasku.

termoochrona
nabłyszczające, termoochronne
zapachowa
lekkie
w sprayu

Nie polecam

Nie jestem w stanie stwierdzić skuteczność sprayu, gdyż używam go bardzo sporadycznie. Może i chroni włosy, ale na pewno nie nadaje im blasku. Dodatkowo włosy po nim przestają być sypkie i zlepiają się w strąki. Kosmetyk do wykończenia i zapomnienia.

nie warto niestety...

Spray kupiłam jakiś czas temu w okazyjnej cenie. Na początku przeszkadzał mi jego zapach, dopiero po jakimś czasie zaczęłam spryskiwać nim włosy przed suszeniem. Efekt był mierny, włosy za każdym razem stawały się matowe, wprost niemiłe w dotyku. Miałam wrażenie, że ten spray przesusza moje włosy. Czy faktycznie chronił przed wysoką temperaturą? - Wątpliwe. Nie mogłam "zmęczyć" tego produktu, aż bez żalu oddałam go mojej koleżance, która - jak później mówiła - była nim zachwycona. No nie wiem... Może faktycznie u kogoś innego ten produkt się sprawdza? Jedno jest pewne: moje włosy się z nim nie polubiły. ŻAŁUJĘ, że go kupiłam nawet za tak niską cenę wyprzedażową. Szkoda kasy i włosów na takie specyfiki, niestety.

Średni - dlatego wycofany z rossmann ?

"Cena na do widzenia" Rossmann 10zł. Kupić? Recenzje pozytywne - biorę! Oj straszny to produkt.

+Ładnie pachnie
+ Chyba chroni ... nie wiem bo:

-Włosy po nim są wysuszone
-Zlepia włosy w jeden kołtun, nawet jak rozczeszesz to musisz się liczyć z tym, że zaraz znów się zlepią
-Wysusza włosy niemiłosiernie. Nie po to inwestuję w produkty do nawilżenia aby mieć siano na końcówkach, po użyciu tego produktu włosy wyglądają bardziej jak sierść bezdomnego psa ...

Może za dużo tego produktu nakładam na włosy? Może jedna pompka na długość do pasa to przesada? ;/

- Spray jest tragiczny, zamiast rozpylać mgiełkę to leci silny strumień niczym z butelki na krople do nosa.

Używam tego produktu od: miesiąca ;/
Ilość zużytych opakowań: jedno i nie zużyję tego chyba ;/

bardzo dobra ochrona przed wysoka temperatura

Spray kupilam chcac chronic swoje wlosy przed suszarka.
Moje koncowki sa od kilku miesiecy bardzo przesuszone, wiec zdecydowanie przydaje im sie dodatkowa ochrona przed temperatura.

Wybierajac powyzszy spray kierowalam sie wysokoscia temperatury, do jakiej moze chronic. Wiekszosc tego typu produktow chroni wlosy do 150-180 stopni. Ten obiecuje ochrone az do 220 stopni!

Co zaobserwowalam:
+ faktycznie chroni koncowki wlosow
+ nadaje blask
+ nie obciaza
+ idealny do stylizacji przed uzyciem suszarki
+ mozna stosowac na mokre wlosy, a takze na suche
+ zmiekcza wlosy
+ ulatwia rozczesywanie
+ jest bardzo wydajny
+ nawilża wlosy

Z pewnoscia kupie ponownie.

Używam tego produktu od: okolo 5 miesiecy

Bardzo dobry!

Szukałam czegoś do ochrony włosów przy prostowaniu i ten akurat spray w naturze był przeceniony z 22 zł na 11 wiec wzięłam bez wachania, dodatkowo pani ekspedientka zachwycała. Jestem zadowolona, ładnie pachnie, wygodny w użyciu, włosy są naprawdę ładne i błyszczące po.
Jednak cena za wysoka gdyby nie był w promocji nie kupiłabym go za 22 złote.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

W ostateczności

Produkt kupiłam z trzy miesiące temu szukając na gwałt
czegoś co ochroni moje włosy przed wysoka temperaturą.
Odkąd ścięłam moje pukle w grudniu zeszłego roku notorycznie zamęczałam je prostownicą i suszarką i po dwóch miesiącach katowania zauważyłam , że kondycja
moich włosów się znacznie pogorszyła. Kosmetyk ma miły zapach dla nosa i faktycznie dobrze chroni przed wysoką temperaturą. Nie wątpliwym plusem jest to, że po jego zastosowaniu włosy się bardziej błyszczą nie są sklejone, a sam produkt szybko wysycha. Dlaczego mam wątpliwości czemu drugi raz kupię?? A to dlatego, że cena za taką markę jest nie adekwatna, bo ponad 25 zł i w tym jest wliczona cena za znaną modelkę. Kolejnym minusem
jest słaba wydajnośc i mała pojemnośc. Obecnie stosuję
produkt za 10 zł i jest o wiele lepszy. Włosy są bardziej miękkie, mocniej błyszczą no i jeszcze ta pojemnośc 150ml za 10 zł no marzenie. W ostateczności po niego sięgnę, ale jeśli mam do wyboru inny lepszy i do tego tańszy odpowiednik to wybiorą właśnie tą opcję.

Używam tego produktu od: Od Marca do Maja