Lovely, Nude Eye Pencil (Cielista kredka do oczu)

Lovely, Nude Eye Pencil (Cielista kredka do oczu)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.85/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 1,4 ml

Kremowa tekstura ułatwia łatwą i delikatną aplikację. Cechy wyróżniające produkt to komfort noszenia, wysoka trwałość i intensywność cielistego koloru. Kredka długo utrzymuje się na powiece, nie rozmazuje się.

Szału nie zrobiła

Kredkę używało się przyjmie, kolor dobrze dobrany do oka, aczkolwiek szybko się zużywało, strasznie delikatna jest należy uważać, by się nie złamała. Szybko znika z oka. Jest nie trwała. Ale za taką cenę nie wymagam cudów :)

Nie zachwyca

Cielista kredka do oczu z Lovely nie zachwyciła mnie. Kremową konstystencja bez trudu rozprowadza się na linii wodnej. Produkt jest nietrwały i mało intensywny. Nie zdecyduję się ponownie na tę kredkę.

Nie za bardzo mi się spodobała

Kredka ma bardzo ładny kolor - taki nie za ciemny i nie za jasny. Dobrze wpasowuje się w makijaż oka i nie wygląda sztucznie czy przerysowanie. Niestety jest bardzo nietrwała. Bardzo szybko znika z linii wodnej oka i nie ma po niej śladu. Na plus jest jej cena, bo nie kosztuje wiele i można ją znaleźć w każdym Rossmannie. Co mnie najbardziej zdenerwowało to jej ciągłe łamanie i przeogromne trudności w zatemperowaniu! Praktycznie nie dało się jej zastrugać bez albo brudzenia się, bądź ciągłego uważania, że rysik nie zostanie w temperówce. A nie jest jakoś wybitnie miękka, żeby aż tak się łamać. Nie pomagało nawet włożenie jej na kilka godzin do zamrażarki i dopiero wtedy struganie jej.

Średnia kredka do oczu.

Zaletą jej jest na pewno kolor, który faktycznie jest cielisty, a nie biały i pasuje on do oka. Tego szukam. Sama kredka od Lovely jest bardzo miękka i musiałam jej delikatnie używać, bo w błyskawicznym tempie potrafi się ona złamać. Z jej trwałością to oceniam ją na około 3 godziny. Niestety na wesele , czy inną długą imprezę się nie nadaje. Jest mocno na pigmentowana, ale ma tendencje do rozmazywania się. Na oku mam wrażenie, że po dłuższym noszeniu jakby się waży. Niskiej jest jakości i drewienko w którym się nadaje. Nie jest automatyczna i trzeba ją temperować a z tym najgorsza sprawa. Praktycznie nie da się jej temperować, bo się natychmiast knot łamie. To powoduje, że kredka jest mniej wydajna. Używam jej czasami, ale żadnym moim ulubieńcem to z pewnością nie jest.

Beznadziejna

Kredkę kupiłam w ciemno jakiś czas temu- bardzo żałuję zakupu. Kosztowała niewiele co na plus, ale aplikacja jej na linii wodnej jest niemożliwa, ślizganie, brak produktu, nie nadaje się do tego celu zupełnie a jej kolor wyklucza użycie jej w innym celu (przynajmniej u mnie)- nie polecam. Opakowanie bardzo ładne- to jeden z niewielu plusów.

Szybko znika z lini wodnej

Kredka ma super kolor, jest jasna, kremowa. Na lini wodnej wygląda ładnie i jest komfortowa. Niestety znika z niej szybko, nie jest trwała. Nie jest też wysuwana, trzeba ją temperować. Plusem jest niska cena i dostępność.

Kompletnie beużyteczna

Kredka prezentuje się bardzo ładnie, a w dodatku cena również zachęca do jej zakupu. Była to moja pierwsza kredka z przeznaczeniem do użytku na lini wodnej oka. Ileż ja się razy nameczyłam żeby ją tam zaaplikowac! I nic. To po prostu jest nierealne. Kredka ślizga się, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu. Jedynie jaki efekt nią uzyskałam to popsucie makijażu.
Do innych celów kredki w takim kolorze nie zamierzam używać, tak więc dla mnie jest ona po prostu beużyteczna.

Fajna, tania kredka :)

Kredka do oczu, jest miękka i łatwo rysuje kontury ☺️ Jeśli chodzi o kolor to bardzo mi odpowiada. :) Oczy wyglądają na wypoczęte i zdrowe. Zniweluje zaciemniania i zaczerwienienia i nie podrażnia :) Super sprawdza się również pod brwi, ponieważ zakrywa nie udany makijaż brwi (wyjechany kształt, który można wyprostować - mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi) Jeśli chodzi o odcień to jest on jasny i widoczny na linii wodnej oczu:) A co do oczu trzeba użyć troszkę więcej warstw by kredka utrzymała się na kilka godzin ;) KREDKA JEST BARDZO TANIA :) Polecam @kosmetylogia

Nie polecam

Najgorsza kredka, jaką miałam.
Na co dzień lubię nakładać kredkę typu nude na linię wodną, ponieważ taki zabieg ładnie powiększa oko i tuszuje ewentualne zaczerwienienia.

W tym przypadku (w sumie nie wiem jakim cudem) nie można ją nawet zaaplikować na tę linię wodną.

Ok, nikt nie powiedział, że kredki nude są przeznaczone tylko i wyłącznie do tego celu, więc stwierdziłam, że wypróbuję ją w inny sposób i nałożę ją na powiekę. Tu sama aplikacja przebiega pomyślnie, natomiast kredka trzyma się bardzo krótko.

Kredka ogólnie wygląda bardzo standardowo, nie ma do niej dołączonej temperówki (a szkoda, bo jest bardzo miękka, więc szybko się kończy).

Przyzwoita w swojej półce cenowej.

Kredkę do oczu Nude Eye Pencil od marki Lovely zakupiłam na jednej z Rossmannowskich promocji, płacąc dosłownie grosze. Pomyślałam czemu by nie przetestować skoro poleca ją jedna z moich makijażowych guru na YouTube; stąd też wylądowała w moim koszyku.

Jako że w makijażu zależy mi na naturalności i świeżości, kredkę o cielistym kolorze stosuję na linię wodną oka.
Kredka o biało-beżowej szacie graficznej zakończona jest plastikową skuwką, która jak to w tych produktach była, popękała w trakcie użytkowania. Jak wspomniałam jest ona koloru cielistego (nie białego) o kremowej konsystencji. Tę kremowość najlepiej poczułam w czasie strugania, temperówka wchodzi jak w masełko. Jednak przez to dosyć szybko się zużywa, dlatego wydajność nie jest za wysoka.

Nakładając codziennie na linię wodną oka muszę nieco się "namachać", by kolor był widoczny, ale pigmentacja nie jest słaba. Jednak pięknie ona otwiera i rozświetla oko, taka wisienka na torcie przy makeup-no-makeup. Co do trwałości, to zależy. Są dni kiedy utrzymuje się cały dzień, a czasem znika już po kilku godzinach. Wnioskuję że zależy to od częstotliwości dotykania oczu, stąd też nie określiłabym jej mianem "niezniszczalnej". Niestety jedno potarcie i znika.

Niemniej uważam, że ciężko znaleźć dobrą kredkę w kolorze cielistym, a tę określiłabym jako zadowalającą w tak niskiej półce cenowej.

Fajna kredka

Bardzo fajna kredka jeśli chodzi o linie wodne. Ja zazwyczaj używam jej żeby powiększyć oko albo żeby wyglądało na mniej zmęczone. Jest wygodna w użyciu i łatwo nadaje kolor. Szkoda tylko, że szybko się kończy ale tak poza tym to bardzo fajny produkt godny uwagi

Słabiutko

Wbrew pozorom o dobrą, cielistą kredkę do oczu wcale nie jest tak łatwo. Kredkę od Lovely kupiłam z ciekawości na jakiejś promocji za coś koło 5 zł. Klasyczna, do temperowania, z plastikową zatyczką, która po jakimś czasie mi popękała co akurat jest dosyć częste w tego typu produktach. Ma dosyć miękką formułę i bardzo uniwersalny, cielisty kolor.

Czy ta kredka jest dobra czy nie to tak na prawdę zależy do czego chcemy ją używać. Mnie zależało na tym aby używać jej na linię wodną oka oraz do korekty ewentualnych błędów przy malowaniu brwi. Do pierwszej z tych roli się zupełnie nie nadaje. O ile żadnego podrażnienia oczu nie wywoła to na linii wodnej oka utrzymuje się dosłownie chwilę. Tutaj można ją wybronić tym, że producent nie napisał wyraźnie, że to kredka na linię wodą ale w końcu jest to kredka DO OCZU więc też mamy prawo takiej funkcji oczekiwać. Co do drugiej roli czyli maskowania błędów po malowaniu brwi to sprawdza się fajnie. Wystarczy ją nałożyć np pod dolną linię brwi i rozetrzeć pędzelkiem aby ładnie "wyczyścić" ten obszar.

Podsumowując jeśli szukacie kredki na linię wodną oka to ta się nie sprawdzi, do innych celów np korygowania błędów w makijażu brwi jak najbardziej. Pytanie czy warto kupować dwie cieliste kredki bo kredką która sprawdzi się na linię wodną również skorygujemy makijaż brwi ;) Na plus dostępność i cena :)