Lovely, Nude Eye Pencil (Cielista kredka do oczu)

Lovely, Nude Eye Pencil (Cielista kredka do oczu)

REKLAMA
Pojemność 1,4 ml

Kremowa tekstura ułatwia łatwą i delikatną aplikację. Cechy wyróżniające produkt to komfort noszenia, wysoka trwałość i intensywność cielistego koloru. Kredka długo utrzymuje się na powiece, nie rozmazuje się.

Niezastąpiona w kosmetyczce.

To już moja 3 kredka z tej linii, Długo poszukiwałam kredki w cielistym odcieniu do stosowania na linię wodą w celu powiększenia zmęczonego oka.
Sprawdza się idealnie .
+kolor ,
+ cena,
+miękkość i długość rysika ,
+ nie łamie się ,
+delikatna dla oczu,
+łatwo dostępna
+ wydajność
Jak dla mnie brak minusów

Fajna kredka na linię wodną w przystępnej cenie

Kredkę kupiłam z zamiarem stosowania na linię wodną- i tak też jej używam. Kredka jest porządnie wykonana, nie łamie się. Ma bardzo fajny cielisty odcień, którego poszukiwałam- nie jest biała tylko właśnie cielista. Dobrze napigmentowana. Bardzo fajnie sprawdza mi się na linii wodnej, aplikacja jest bardzo prosta, a trwałość zadawalająca. Być może w ciągu dnia będzie trzeba ją poprawić, jeśli akurat nasze oczy są bardziej wilgotne, lub jeśli zdarzy nam się popłakać. Osobiście- za tą cenę nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.

Nie, nie, nie.

Bardzo słaba jakość kredki. Trwałość bardzo kiepska. Pigment - jakby wcale go nie było. Można się maziać i maziać a efektów brak. Zakrętka od produkty pokruszyła się juz w pierwszym miesiącu (bardzo krucha ).Wszystkie wady zostałay już doskonale ujęte niżej przez wizażynki. Bez apelacyjnie się pod nimi podpisuję.

Średniak

Nie lubię kredek, które trzeba temperować, ale zaryzykowałam. Odcień idealny, nie za biały. Kredka nie jest za twarda, jednak jest bardzo nietrwała, w ogóle się nie trzyma na oku i jakoś średnio rysuje. Nie wiem też, po co komu taka długa beżowa kredka. Lepiej żeby była mniejsza i automatyczna. No i żeby miała jakąś trwałość...

Cena niska, tak jak opinia

Kredka jedna z tańszych, nie ukrywajmy ma atrakcyjna cenę. Która też przekłada się niestety na jakość. Bardzo ciężko się nią pracuje, choć nie jest też najgorzej. Nie zostawia praktycznie koloru i trzeba naprawdę dużo się napracować. Może i dało by radę coś nią zrobić ale byłoby to bardzo pracochłonne i denerwujące

Ładny kolor

Kredka ma bardzo ładny cielisty odcień, który na linii wodnej wygląda świetnie. Jest dosyć miękka przez co łatwo pokryć linię wodną. Pigment określiłabym jako średni. Jest, ale trzeba się trochę namachać, aby było ją widać. Jeśli chodzi o temperowanie to nie ma z tym problemu, a dodatkowo się nie łamie. Jedyny problem to trwałość - szybko znika z linii wodnej. Poza tym średnia wydajność i niska cena. Nie polecam.

W parze z niską ceną idzie niska jakość.

Cielista kredka do oczu nie jest obowiązkowym punktem mojego makijażu, ale jednak muszę mieć chociaż jedną w toaletce. Kredka Lovely skusiła mnie ładnym kolorem oraz oczywiście niską ceną. Kupiłam ją kilka miesięcy temu w Rossmannie w promocji około -50% , więc zapłaciłam dosłownie grosze. Teraz już wiem, że nawet tych pieniędzy nie była warta...

Przez te kilka miesięcy kredki użyłam (lub próbowałam użyć) kilkanaście razy. Dlaczego tylko tyle? Oj, powodów jest kilka. Po pierwsze, jest ona okropnie twarda. Dosłownie łzawiły mi oczy, gdy próbowałam ją nałożyć na linię wodną. No właśnie, drugą kwestią jest aplikacja. Trzeba się przy tym konkretnie namęczyć... Jakkolwiek to brzmi, kredka nie chce się nakładać na linię wodną. Jaki taki efekt (bo na pewno nie zadowalający) byłam w stanie uzyskać dopiero po kilkunastu przeciągnięciach, które zazwyczaj kończyły się łzawieniem. Tu z kolei pojawiał się następny problem - pod wpływem łez kredka po prostu znikała. Błędne koło... Nawet wtedy, gdy udało mi się nałożyć ją bez łzawienia, miałam wrażenie, że ściera się ekspresowo. Producenta, który mówi o wysokiej trwałości nieźle poniosła fantazja.

Kredkę temperowałam kilka razy i nie miałam z tym większych problemów. Używałam temperówki od innego produktu do oczu, żadnej specjalnej. Kwestia temperowania jest istotna, ponieważ recenzowana kredka zużywa się dość szybko. Natomiast zatemperowana na szczęście się nie łamała. Marne to jednak pocieszenie, biorąc pod uwagę cyrk związany z aplikacją.

Kredka zachwyciła mnie kolorem i faktycznie nadal podtrzymuję, że jest on bardzo, bardzo ładny. Nie biały, a właśnie cielisty. Niezbyt jasny, ale jednocześnie nie za ciemny. Po prostu idealny na linię wodną - by ją podkreślić i wydobyć wszystko, co najlepsze z naszych oczu. Tu jednak znowu wracamy do kwestii nakładania kredki i zachwyt znika.

Podsumowując, kosmetyk nie jest wart nawet promocyjnej ceny. Kolejnej sztuki na pewno nie kupię. Baaa, tej, którą mam, nie zużyję do końca, szkoda mi nerwów.

Szału nie zrobiła

Kredkę używało się przyjmie, kolor dobrze dobrany do oka, aczkolwiek szybko się zużywało, strasznie delikatna jest należy uważać, by się nie złamała. Szybko znika z oka. Jest nie trwała. Ale za taką cenę nie wymagam cudów :)

Nie zachwyca

Cielista kredka do oczu z Lovely nie zachwyciła mnie. Kremową konstystencja bez trudu rozprowadza się na linii wodnej. Produkt jest nietrwały i mało intensywny. Nie zdecyduję się ponownie na tę kredkę.

Nie za bardzo mi się spodobała

Kredka ma bardzo ładny kolor - taki nie za ciemny i nie za jasny. Dobrze wpasowuje się w makijaż oka i nie wygląda sztucznie czy przerysowanie. Niestety jest bardzo nietrwała. Bardzo szybko znika z linii wodnej oka i nie ma po niej śladu. Na plus jest jej cena, bo nie kosztuje wiele i można ją znaleźć w każdym Rossmannie. Co mnie najbardziej zdenerwowało to jej ciągłe łamanie i przeogromne trudności w zatemperowaniu! Praktycznie nie dało się jej zastrugać bez albo brudzenia się, bądź ciągłego uważania, że rysik nie zostanie w temperówce. A nie jest jakoś wybitnie miękka, żeby aż tak się łamać. Nie pomagało nawet włożenie jej na kilka godzin do zamrażarki i dopiero wtedy struganie jej.

Średnia kredka do oczu.

Zaletą jej jest na pewno kolor, który faktycznie jest cielisty, a nie biały i pasuje on do oka. Tego szukam. Sama kredka od Lovely jest bardzo miękka i musiałam jej delikatnie używać, bo w błyskawicznym tempie potrafi się ona złamać. Z jej trwałością to oceniam ją na około 3 godziny. Niestety na wesele , czy inną długą imprezę się nie nadaje. Jest mocno na pigmentowana, ale ma tendencje do rozmazywania się. Na oku mam wrażenie, że po dłuższym noszeniu jakby się waży. Niskiej jest jakości i drewienko w którym się nadaje. Nie jest automatyczna i trzeba ją temperować a z tym najgorsza sprawa. Praktycznie nie da się jej temperować, bo się natychmiast knot łamie. To powoduje, że kredka jest mniej wydajna. Używam jej czasami, ale żadnym moim ulubieńcem to z pewnością nie jest.

Beznadziejna

Kredkę kupiłam w ciemno jakiś czas temu- bardzo żałuję zakupu. Kosztowała niewiele co na plus, ale aplikacja jej na linii wodnej jest niemożliwa, ślizganie, brak produktu, nie nadaje się do tego celu zupełnie a jej kolor wyklucza użycie jej w innym celu (przynajmniej u mnie)- nie polecam. Opakowanie bardzo ładne- to jeden z niewielu plusów.