Ingrid Cosmetics, Automatyczna kredka do oczu z gąbką do rozcierania

Ingrid Cosmetics, Automatyczna kredka do oczu z gąbką do rozcierania

redka do oczu Smoky Eyes effect INGRID Cosmetics to drewniany ołówek o jedwabistej formule. Zapewnia przyjemną i łatwą aplikację. Gwarantuje atrakcyjny makijaż przez wiele godzin. Dołączona gąbka umożliwia roztarcie kreski i uzyskanie efektu makijażu smoky eyes.

wykręcane / automatyczne
Efekt
matowe
hipoalergiczna

Nietrwała

Tą krędkę do oczu otrzymałam jakiś czas temu jako gratis w mojej ulubionej drogerii. Mają tak, że powyżej pewnej kwoty zawsze coś dorzucą. Kredka jest w pięknym głębokim kolorze czerni. Jest wykręcana. Łatwo jest zrobić nią kreskę. Jednak nie jest trwała,rozmazuje się. Plusem jest umieszczona na drugim końcu kredki gąbeczka do rozcierania kredki.

Kupuję ❤

Dobra jakościowo kredka. Jest automatycznie wysuwana co ułatwia aplikację bez konieczności ostrzenia kredki. Mocno napigmentowana. Intensywny kolor, który nie zmazuje się w ciągu dnia. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest dołączona do kredki gąbeczka. Ja używam kredki na górną powiekę i wykonuję smoky eyes. Dzięki gąbeczce mogę od razu rozblendować kredkę.

Bardzo dobry produkty

Idealna kredka, odpowiednia miękkość sprawia ze makijaż jest przyjemny w wykonaniu, kolor nasycony i trwały, gąbka na końcu kredki umożliwia rozmazywanie i tworzenie smoky :)
Niska cena sprawia że zostaję przy niej na stałe :)

Fajna i tania

Kupiłam za przysłowiowe grosze w Hebe na jakiejś promocji. Zapłaciłam ok. 5 zł, więc nie miałam jakichś ogromnych oczekiwań, a jednak kredka okazała się bardzo fajna i pewnie jeszcze nie raz kupię ponownie.
Wybrałam kolor 05 dark chocolate - ciemny, zimny brąz.
Z dołączonej gąbeczki w ogóle nie korzystam, bo zasadniczo rozcieram kredkę przy pomocy pędzelka i cienia do powiek. Jednak fajnie że jest, jeżeli ktoś lubi rozcierać kredkę gąbką, to będzie zadowolony z tego, że ma taki gadżet w zestawie.
Nie aplikuję jej w linii wodnej, bo taki makijaż nie jest tym co lubię. Zawsze podkreślam nią linię rzęs, zarówno na górnej jak i dolnej powiece, a następnie rozcieram kredkę cieniem.
Jest wygodna w użyciu, dobrze napigmentowana, mięciutka, ale jednocześnie nie jest zbyt miękka i nie maże się. Trwałość jest bardzo dobra - trzyma się oka cały dzień i nie ma tendencji do zanikania po kilku godzinach. W zasadzie nawet gdy przychodzi moment demakijażu, to nadal widzę że ta kredka jest widoczna wzdłuż linii rzęs.
Polecam. Fajny kosmetyk w bardzo przystępnej cenie.

Chińska tandeta ? nie !

Tanie kosmetyki zawsze budzą u mnie podejrzenie. Zachęcona dobrymi recenzjami postanowiłam wypróbować dany produkt, choć na półce drogeryjnej wyglądała...tandetnie.

Nie oceniaj kredki po opakowaniu ! Choć wygląda na chińską tandetę okazała się porządnym produktem.
Kredki nie trzeba temperować! Wiecie ile nerwów mi to zawsze przysparzało ? Nie ma nic gorszego niż wykonywanie tej czynności. W tym kosmetyku kredeczka ładnie nam się wysuwa i nie trzeba nic więcej robić. Uf !
Jest bardzo miękka i potrafi się złamać, ale to nic w porównaniu z łamaniem się kredek przy struganiu.

Kredka sunie po powiece. Dosłownie. Jest miękka, co pozwala na ,,bezbolesną" aplikację. Mam wrażliwe powieki i przy twardych produktach odczuwam ich ,,drapanie". Nigdzie nie pozostawia prześwitów, nie trzeba jej poprawiać.
Jest bardzo dobrze na pigmentowana, co gwarantuje nam efekt intensywnej czerni.
Jedyne zastrzeżenia mam do gąbeczki, która jest bardzo twarda. Ciężko jest mi nią pracować przy rozcieraniu kredki, a efekt nie jest zadowalający.

Trwałość także nie jest zła. Spokojnie wytrzyma cały dzień. Wiadomo, że przy potarciu ręką lekko się rozmazuje, ale możemy być spokojne, że efektu ,,pandy" nią nie osiągniemy.

Jak dla mnie jest to nowe odkrycie, które zagości w mojej kosmetyczce na dłużej. Zapewnia nam wszystko co kredka powinna.

Jest okej

Kredka ma głęboki odcień czerni, wręcz węglowy. Jest miękka, rysowanie nią kresek na górnej i dolej powiece było bezbolesne. Dobrze roztarta nie odbijała się na górnej powiece.
Kredka jest wykręcana co niesamowicie ułatwia używanie. Zakończona jest gąbeczką do rozcierania, owa gąbka jest twarda, więc precyzyjnie rozetrzemy kreskę czy wykonamy część makijażu smokey.
Kredka jest bardzo wydajna, ale trzeba uważać by nie złamała nam się- jest miękka. Wystarczy odrobinę wykręcać.
Fajna opcja dla osób, które nie potrafią lub nie lubią używać eyelinera, kreska zrobiona tą kredką jest równie intensywna i trwała.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Głęboka czerń kredki, ale rozciera się ciężko

Dostałam tą kredkę w prezencie od drogerii internetowej i dużo czasu przeleżała w szufladzie, zanim ją wypróbowałam.

Zacznę od tego, że kredka ma odcień prawdziwej, głębokiej czerni. Długo trzyma się na oku, używałam jej i na dolną powiekę i na górną linię rzęs i czerń długo pozostaje czernią. Nie trzeba jej temperować, jest wysuwana.

Mam wątpliwości co do tej gąbeczki. U mnie totalnie się nie sprawdziła. Myślałam, że ładnie rozetrze mi kreskę nad rzęsami, ale niestety nie rozciera jej wcale. Mimo to, kreska nawet bez roztarcia wygląda ładnie i nie rzuca się w oczy tak jak kreska zrobiona linerem.

Daję 3 gwiazdki, bo myślałam, że gąbeczka będzie użyteczna i pomocna. Na rynku jest dużo podobnych kredek.

Niepozorna.

Wpadła w moje ręce przypadkowo, nie miałam wobec niej większych oczekiwań, a całkiem mocno ( pozytywnie ) mnie zaskoczyła!

Opakowanie - wygląda na niepozorną i dosyć tandetną, a wcale taka nie jest. Sam wygląda nie jest tandetny, jest prosty, zwyczajny, ale bliżej mu do tanich produktów niż tych droższych. Sam plus zyskuje za to, ze jest wysuwana - nie trzeba się bawić w temperowanie. Dodatkowo dołączona gąbka dla osób którzy chcą się pobawić w efekt przydymionego oka. Gąbka jest dosyć twarda, jednak działa poprawnie.

Efekty - dobrze napigmentowana, bardzo głęboka czerń. Wbrew pozorom znalezienie takiej kredki wcale nie jest taką łatwą sprawą ( a przynajmniej dla mnie ). Fajnie sunie po oku, jej aplikacja należy do tych całkiem łatwych i przyjemnych, nawet dla osób, które nie są wprawione, nie podrażnia oczu. Utrzymuje się długo, śmiało mogę nazwać ją trwała. Jednak mam tendencję do pocierania oka i wtedy dosyć łatwo się rozciera. Nie mogę powiedzieć, że się rozmazuje, bo nie daje efektu pandy, a jedynie się rozciera / lekko ściera i traci na pigmencie.

Cena / dostępność - dostępne są głownie w mniejszych drogeriach za grosze w porównaniu do tego ile inne firmy chcą za zwykłe czarne kredki ( często z koniecznością temperowania). Aktualnie przerzuciłam się bardziej na eyelinery płynne, ale myślę, ze kiedyś do niej wrócę.

Czerń.

Oto dowód, że na dobrą kredkę nie trzeba wydawać kroci.

+ odkręcana
+ łatwa aplikacja
+ ładna wyraźna czerń, bez prześwitów
+ nie rozmazuje się
+ trwała
+ wydajna
+ niedroga

-/ + silikonowa końcówka do rozcierania, troszkę od czapy, rozumiem zamierzenie, ale ja nie używam i mnie trochę drażni

Bardzo dobra

+ niska cena
+ głęboki, czarny kolor
+ długotrwała - nie rozmazuje się w ciągu dnia
+ jest automatyczna
+ poręczna, łatwo się nią rysuje
Jeszcze taki drobny, choć mało znaczący plusik, że Ingrid jest polską marką. :)
Na temat gąbeczki się nie wypowiem, bo po prostu nie używałam i nie jest mi potrzebna, ale kredka spisuje się świetnie. Jak najbardziej polecam. :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Kredka idealna

Kolejna rzecz z Ingrid w której jestem zakochana. I kolejna przez którą ubolewam, że nie mogę znaleźć tych kosmetyków w żadnej drogerii więc muszę zamawiać na Allegro.

Jedyna kredka, która mi się nie rozmazuje i wytrzymuje długo. Ma piękny, głęboki czarny kolor. A od tego jest tania :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie chyba 3

Taki codziennik:)

Kupiłam ją w promocji w Hebe. Wczesniej nie kupowałam kredek z tej firmy, ale inne kosmetyki i owszem i sobie chwalę:)

Kredka taka na codzień. Do podkreslenia oka. Kolor intenstuwny czarny. Łatwo się rysuje kreskę. Czasem wolę mocną, czarną kreskę do tego jest świetna. Czasem wolę trochę spuścić z odcienia i wtedy idealnie sprawdza się gąbeczka:)

Tania, wydajna, miękka- mogłaby być ciut bardziej trwała:)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc