Bielenda, Skin Clinic Professional, Super Power Mezo Serum (Aktywne serum korygujące Anti-Age do cery mieszanej i tłustej, z niedoskonałościami)

Bielenda, Skin Clinic Profesional, Super Power Mezo Serum to aktywne serum korygujące Anti-Age. Poprawia jakość skóry z niedoskonałościami (mieszanej, tłustej, błyszczącej, szarej, z rozszerzonymi porami, przebarwieniami, zmianami trądzikowymi). Eksfoliuje, redukuje błyszczenie skóry, zwęża pory, rozjaśnia przebarwienia, dodaje blasku. Redukuje zmarszczki, wygładza, poprawia nawilżenie i jędrność. Skóra wygląda na młodszą, jest gładka, jędrna, matowa, aksamitna w dotyku.

Testy in vivo przeprowadzone na grupie 25 kobiet przez 6 tygodni wykazały, że stosowanie Super Power Mezo Serum w połączeniu z kremem z tej samej linii powoduje cofnięcie biologicznego wieku skóry o 10 lat! Wyniki były jednoznaczne: niedoskonałości znacznie zredukowane w 91%, wyraźnie młodszy wygląd skóry w 85%.

Super Power Mezo Serum od Bielendy zawiera wysoką dawkę silnie działających składników aktywnych:
- kwas migdałowy delikatnie złuszcza naskórek, działa antybakteryjnie, zwęża pory, redukuje wydzielanie sebum, zapobiega zatykaniu porów, rozjaśnia przebarwienia.
- kwas laktobionowy złuszcza naskórek stymulując mechanizmy naprawcze skóry, zapobiega powstawaniu wyprysków, wygładza i ujednolica koloryt cery, nawilża.
- witamina B3 wzmacnia, odnawia i matuje skórę, podnosi jej odporność na uszkodzenia, zwalcza problemy skórne takie jak trądzik, zaczerwienienia i szorstkość, rozjaśnia, redukuje plamy pigmentacyjne posłoneczne i starcze.

Świetny!

Lubię kosmetyki z kwasami, w okresie jesień - wiosna używam cały czas. Postanowiłam więc kupić to serum. Wygodna aplikacja, serum jest bardzo wodniste, ale już niewielka ilość pozwoli na pokrycie całej twarzy. Szybko się wchłania i zostawia matową cerę. Widocznie ograniczył niedoskonałości, obyło się również bez wysypu (ale to pewnie dlatego, że cały czas używam kosmetyków z kwasami). Produktu nigdy nie używam solo - zawsze na serum nakładam krem lub inne serum nawilżające, dzięki temu nie mam problemów z przesuszaniem. Co do efektu przeciwzmarszczkowego - skóra stała się bardziej naprężona, jędrna, niestety nie zauważyłam spłycenia zmarszczek (dotyczą mnie tylko te mimiczne).

Skuteczne

Obawiałam się trochę ale skuszona opiniami kupilam i nie żałuję!

Jeśli chodzi o moją cerę to jest mieszana. Często pojawiają się na niej niedoskonałości w strefie T, a policzki miewam przesuszone.. Więc potrzebowałam czegos, co poradzi sobie z problemami mojej skory jednocześnie jej nie wymuszając no i jest to strzał w dziesiątkę!

Nakładam serum na noc, pod krem, ale zdarza mi się tez na dzień, bo szybciutko się wchłania. Na moją twarz wystarczy jedna pipetka i serum, trzeba przyznać jest bardzo wydajne. Zapach jest delikatny, lekko cytrusowy. Natychmiastowo po nałożeniu skora staje się napięta, odświeżona, wypoczęta i delikatna, co mocno ożywia.

Co jednak najważniejsze, po częstym stosowaniu zauważyłam że kondycja mojej cery znacznie się poprawiła. Nie mam juz problemu z niedoskonałościami i "bombami" które pojawiały się zaraz przed pojawieniem się okresu. Skora jest naprawdę w dużo lepszej kondycji i nie wymaga juz stosowania punktowo wyruszających maści na wypryski.
Dodatkowo, pozbyłam się suchych skórek które pojawiały się szczegolnie w okolicy nosa i przykryte podkładem wyglądały conajmniej nieestetycznie.

Naprawdę polecam! Dodam, że serum warto jest wesprzeć kremem nawilżającym oraz nie dotykać buzi i nic nie wyciskać gdy nie ma takiej potrzeby! :)

Same plusy

Stosowałam ten produkt kilka miesięcy(6-7) rano i wieczorem, zużytym dwa opakowania. Jak dla mnie to serum na same plusy i żadnych minusów. Świetna konsystencja która dobrze się nakłada na skórę i szybko wchłania nie pozostawia tłustego filmu . Zapach jest delikatny trochę pachnie mi trawa . Działanie widać po paru tygodniach skóra staje się ujednolicona pozbawiona niedoskonałości, pory stały się mniej widoczne . Opakowanie jest dobrze wykonane. Sposób aplikacji jest wygodny , produkt jest wykorzystany do końca

Warte zakupu

Mam skore sucha nie problematyczna. Jedynie naczynkowa.

Serum stosowałam jedynie na noc. Nieregularnie. Raz codziennie raz co 2/3 dni. Za każdym razem rano czułam wygładzenie. Skóra była bardziej jednolita. Niestety bez kremu nawilżającego była tez nieco bardziej odwodniona.

Produkt polecam. Mimo iż nie borykam się z trądzikiem u mnie produkt tez się sprawdził.

Świetne serum

Serum zmniejsza pory, redukuje niedoskonałości i nawilża skórę. Kupuję je w promocji za 17zł choć zdarza się i w regularnej cenie za ok 29zł. Cena jest niska a produkt bardzo dobry. Zawsze gości w mojej kosmetyczce. Polecam

Przyjaciel ładnej cery

Serum kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami. Nie zawiodłam się! Używam kilka dni w tygodniu po wieczornym demakijażu. Idealnie radzi sobie z nieprzyjacielami na skórze, szczególnie podczas miesiączki. Moja cera nigdy nie wyglądała tak dobrze podczas okresu. ;) Produkt jest wydajny,jak najbardziej pomaga w utrzymaniu zdrowej cery bez trądziku. Nigdy nie miałam dużych problemów skórnych,ale dzięki serum moja twarz wygląda na zdrową i jest dużo gładsza. Zauważyłam również zwężenie porów. Jedyny minus to wysuszanie skóry,dlatego nie mogę używać go codziennie,a bardzo bym chciała!

Bardzo dobry, drogeryjny produkt

Bardzo bałam się kupić to serum ze względu na obecność kwasu, które parę lat temu źle się mi kojarzyły ( jako szkodliwe), ale jak kupiłam przekonana przez ekspedientkę to przepadłam.

Mój bohater w walce o piękną cerę!

Żaden kosmetyk nie przyczynił się do tak znacznego poprawienia stanu mojej cery jak to serum! Dzięki niemu nie wyskakuje już mi tyle niedoskonałości co kiedyś, a te które się już pojawiły szybko znikają. Zaskórniki stały się mniej widoczne, a przebarwienia zredukowane. Ujednolicił koloryt mojej cery, którą w końcu polubiłam! Zużyłam niezliczoną ilość opakowań i na pewno zużyję jeszcze wiele. Zajmuje stałe miejsce w mojej kosmetyczce - totalny ulubieniec ♥

Ulubieniec

Moje ulubione serum. Nie przypuszczalam ze moga byc tak swietne efekty.
Zuzylam juz poltora buteleczki. Jestem zadowolona z efektow.
Serum napina skore, zminimalizowal mi dosc mocno widoczna zmarszczke na czole. Ujednolicil skore, przebarwienia zostaly faktycznie rozjasnione.
Skora sie uspokoila, ma mniej wypryskow i wagrow. A jezeli cos zaczyna wyskakiwac to szybko lagodzi.
Nie wyobrazam sobie skóry bez niego. Nakladam go jako baze pod ulubiony krem.

Jak dla mnie super

Bardzo fajna rzecz. Po aplikacji moja skóra jest świeża i jędrna i czuje jak wypoczywa. Świetna sprawa. Koleżanka poleciła mi to serum i bardzo jestem zadowolona. No i co dla mnie ważne polska marka

Najlepsze jakie miałam

✅Przyjemny zapach ✅Wydajny ✅Używam go rano i wieczorem po spsikaniu twarzy tonikiem
✅Rozjaśniil mi cerę nie jest już taka poszarzala
✅Moja skóra bardzo się poprawiła, pory stały się mniej widoczne
✅O błyszczeniu powiem tyle że nos i tak mi się świeci, reszta twarzy jest okej
✅Zredukowal moje niedoskonałości
✅Jest to serum przeciwstarzeniowe ale lepiej zapobiegać

Mój KWC

Nigdy nie miałam klasycznego trądziku. Zamiast ropnych pryszczy pojawiają się bolące gule, których za żadne skarby świata nie mogłam zlikwidować. Do czasu,aż użyłam właśnie tego serum. Może i jest lepkie i ściąga skórę, ale zaaplikowane na noc robi co do niego należy. Już po 2 takich aplikacjach gule robią się mniejsze i przestają tak bardzo boleć. Stosowałam przeróżne apteczne "cuda" ale tylko ten kosmetyk radzi sobie z trądzikiem 25+.