Bielenda, Skin Clinic Professional, Super Power Mezo Serum (Aktywne serum korygujące Anti-Age do cery mieszanej i tłustej, z niedoskonałościami)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Bielenda, Skin Clinic Profesional, Super Power Mezo Serum to aktywne serum korygujące Anti-Age. Poprawia jakość skóry z niedoskonałościami (mieszanej, tłustej, błyszczącej, szarej, z rozszerzonymi porami, przebarwieniami, zmianami trądzikowymi). Eksfoliuje, redukuje błyszczenie skóry, zwęża pory, rozjaśnia przebarwienia, dodaje blasku. Redukuje zmarszczki, wygładza, poprawia nawilżenie i jędrność. Skóra wygląda na młodszą, jest gładka, jędrna, matowa, aksamitna w dotyku.

Testy in vivo przeprowadzone na grupie 25 kobiet przez 6 tygodni wykazały, że stosowanie Super Power Mezo Serum w połączeniu z kremem z tej samej linii powoduje cofnięcie biologicznego wieku skóry o 10 lat! Wyniki były jednoznaczne: niedoskonałości znacznie zredukowane w 91%, wyraźnie młodszy wygląd skóry w 85%.

Super Power Mezo Serum od Bielendy zawiera wysoką dawkę silnie działających składników aktywnych:
- kwas migdałowy delikatnie złuszcza naskórek, działa antybakteryjnie, zwęża pory, redukuje wydzielanie sebum, zapobiega zatykaniu porów, rozjaśnia przebarwienia.
- kwas laktobionowy złuszcza naskórek stymulując mechanizmy naprawcze skóry, zapobiega powstawaniu wyprysków, wygładza i ujednolica koloryt cery, nawilża.
- witamina B3 wzmacnia, odnawia i matuje skórę, podnosi jej odporność na uszkodzenia, zwalcza problemy skórne takie jak trądzik, zaczerwienienia i szorstkość, rozjaśnia, redukuje plamy pigmentacyjne posłoneczne i starcze.

Zawiodłam się

Używałam tego serum jakiś czas temu, robiłam do niego kilka podejść niestety żadne nie okazały się super.
Za każdym razem po użyciu moja cera była przesuszona, podrażniona, pojawiły się suche plamki oraz wypryski.
Konsystencja fajna, aplikacja fajna, cena fajna i na tym koniec plusów dla mnie.

Serum, które towarzyszyło mi przez całe lato!

Przygotowując swoją letnią pielęgnację szukałam delikatnych produktów, które będą mogły być używane w słoneczne dni, zarazem będą lekkie i skuteczne. Tak trafiłam na Mezo Serum z Bielendy. Co ciekawe, nie udało mi się go dostać stacjonarnie w żadnej drogerii.

Serum zamknięte jest w minimalistycznej, szklanej buteleczce z pipetą - bardzo fajne rozwiązanie. Pipeta nie zacina się podczas użytkowania, nabiera odpowiednią ilość produktu.

Serum posiada przyjemną konsystencję, jest łatwe w rozprowadzaniu, a przy tym bardzo wydajne. Wydaje mi się, że aż zbyt wydajne - nie byłam w stanie zużyć nawet połowy serum podczas 3 miesięcy stosowania, a tyle wg producenta może być używane po otwarciu.
To, co jeszcze nie przypadło mi do gustu to zapach serum. Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z jakimś środkiem służącym do sprzątania. Mimo wszystko zapach szybko się ulatnia.

Regularne stosowanie Mezo Serum przynosi zadowalające mnie efekty. Używałam go 2-3 razy w tygodniu. Moja skóra po jego użyciu ma widocznie zmniejszone pory, jest rozświetlona, promienna, przebarwienia są zneutralizowane. Skóra wygląda bardzo zdrowo. Zawarty w serum kwas migdałowy delikatnie złuszcza martwy naskórek, nie powoduje przy tym podrażnień. Serum spokojnie można używać przez cały rok, również latem i nie zrobimy sobie krzywdy. Przez te 3 miesiące użytkowania nie zauważyłam jakiegoś działania anti-ageing, o czym również zapewnia producent, ale mam nadzieję, że skóra podziękuje za to w przyszłości.
Podsumowując - bardzo fajne serum w niskiej cenie, które stosowane regularnie, ale też nie z przesadą, sprawdzi się na wielu różnych cerach w różnym wieku.

Cudo!

Kosmetyk trafił do mnie po samodzielnych próbach tworzenia preparatów do eksfoliacji skóry.Trafilam na słabej jakości substancje i postanowiłam kupić "gotowca".
To był strzał w 10!
Serum ma rewelacyjna konsystencję przez co jest mega wydajne i przy codziennym wieczornym stosowaniu chyba nie zdążę go zużyć w ciągu 3miesiecy, które sugeruje producent. Jednak zaczęłam używam go także na szyję i dekolt.
Serum pachnie delikatnie wręcz ma niewyczuwalny zapach.
Przejdę do najważniejszego- działanie:
Rozjaśnia
Nie złuszcza podrażniając skórę ponieważ robi to w mega delikatny sposób
Oczyszcza
Odmładza
Wycisza istniejące zmiany zapalne
Koi skórę
Matuje nie powodując efektu przesuszenia czy też późniejszej nadmiernej produkcji sebum
Jest to moje pierwsze opakowanie i nie wiem jak sprawdzi się po dłuższym stosowaniu tj kilku opakowaniach.czy będę musiała przerwać czy też na chwilę zamienić na coś innego.poki co moje kwc!

Stosuje go rano i wieczorem, po aplikacji skóra jest przyjemna i miękka w dotyku, i widoczne są efekty regeneracji, zlikwidowane "pajączki"oraz zredukowane przebarwienia. Polecam serum wszystkim z problematyczną skórą

Klasyk!

Moje pierwsze doświadczenie z kwasami. Na początku szok, nieprzyzwyczajona do działania kwasu, nawet w tak delikatnym stężeniu skóra twarzy zaczęła lekko schodzić (nie płatami, delikatnie widać było przyglądając się uważniej :)), później na stałe serum zagościło w mojej kosmetyczce. Jest wydajne, pięknie oczyszcza i wygładza skórę.

Rewelacja

Przy mojej mieszanej i wrażliwej cerze serum sprawdziło się idealnie. Matuje, cera robi się ładniejsza, przebarwienia powoli znikają, dobrze radzi sobie z porami. Dodatkowo świetne nadaje się pod makijaż, wydłuża jego trwałość. To jest moja pierwsza buteleczka ale na pewno nie ostatnia.

Wybitne serum w wybitnej cenie

O matko jakie to było dobre! Świetne serum, pięknie koił cerę, skutecznie pomogło w walce z niedoskonałościami. Bardzo wydajne, przystępna cena, szklane opakowanie, żyć nie umierać! Nie spowodowało żadnego wysypu, zmniejszyło wydzielanie się serum. Jestem na tak!

Moja miłość

Kilka miesięcy temu miałam bardzo dużo niedoskonałości i przebarwień na policzkach i żuchwie. Próbowałam różnych produktów aby się ich pozbyć z marnym skutkiem. Aż natrafiłam na to serum. Stosowane regularnie daje spektakularny efekt. Niedoskonałości są uspokojone a skóra ma wyrównany koloryt.

Serum które działa cuda

Cudowny kosmetyk, który za niewielkie pieniądze naprawdę działa. Skóra jest nawilżane, nie pozostawia tłustej warstwy, jest wydajny, dzięki pipetce zużywa die odpowiednią ilość produktu. Szklane opakowanie mega, widać ile produktu pozostało. Wyrównuje koloryt cery.

sprawdza się

Bardzo dobry produkt spełnia oczekiwania , dobrze dobrane kwasy radzą sobie z zaskórnikami i niedoskonałościami . Śmiało mogę polecić osobom które potrzebują serum na niedoskonałości ale boja się podrażnienia , serum nie podrażnia skóry w przeciwieństwie co do innych serum z podobnym składem

Rewelacja

Czytam różne recenzje tego produktu, więcej pozytywnych niż negatywnych... ale jeśli już spotykam negatywne to dostrzegam, że są one u osób, które stosowały serum góra miesiąc. U mnie na początku przez pierwszy miesiąc nie było rewelacji - gule, krosty, przebarwienia jak były tak były i powstawały nadal... teraz wiem, że był to przede wszystkim efekt oczyszczania cery i bardzo się cieszę, że się nie poddałam w stosowaniu tego serum - teraz zakupiłam kolejną buteleczkę a buzia dawno nie była tak ładna jak jest aktualnie. Co prawda walka nie jest jeszcze wygrana, ale skórę mam gładką, gul już nie posiadam, krost również... tylko drobne przebarwienia po tych starych i czasem coś drobnego mi wyskoczy co goi się bardzo szybko. Stosuję cały zestaw Bielendy - tonik tylko wieczorem, serum tylko wieczorem i krem tylko wieczorem i tak idę sobię spać, a rano budzę się z ładniejszą buzią niż gdy szłam spać. Naprawdę polecam!!!

Działa, ale..

W końcu zdecydowałam się na to serum. Po pierwszych 2/3 tygodniach stosowania byłam w szoku.
Cera mega rozjaśniona, odżywiona.
Przebarwienia i wypryski zniknęły.
I to by było na tyle.
Pierwsze tygodnie bum, i nagle przestało działać. Zostało mi 2/3 opakowania więc zrobię 1-2 miesiące przerwy i zastosuję jeszcze raz. I chyba tak to w moim przypadku będę używać