Bielenda, Skin Clinic Professional, Super Power Mezo Serum (Aktywne serum korygujące Anti-Age do cery mieszanej i tłustej, z niedoskonałościami)

Bielenda, Skin Clinic Profesional, Super Power Mezo Serum to aktywne serum korygujące Anti-Age. Poprawia jakość skóry z niedoskonałościami (mieszanej, tłustej, błyszczącej, szarej, z rozszerzonymi porami, przebarwieniami, zmianami trądzikowymi). Eksfoliuje, redukuje błyszczenie skóry, zwęża pory, rozjaśnia przebarwienia, dodaje blasku. Redukuje zmarszczki, wygładza, poprawia nawilżenie i jędrność. Skóra wygląda na młodszą, jest gładka, jędrna, matowa, aksamitna w dotyku.

Testy in vivo przeprowadzone na grupie 25 kobiet przez 6 tygodni wykazały, że stosowanie Super Power Mezo Serum w połączeniu z kremem z tej samej linii powoduje cofnięcie biologicznego wieku skóry o 10 lat! Wyniki były jednoznaczne: niedoskonałości znacznie zredukowane w 91%, wyraźnie młodszy wygląd skóry w 85%.

Super Power Mezo Serum od Bielendy zawiera wysoką dawkę silnie działających składników aktywnych:
- kwas migdałowy delikatnie złuszcza naskórek, działa antybakteryjnie, zwęża pory, redukuje wydzielanie sebum, zapobiega zatykaniu porów, rozjaśnia przebarwienia.
- kwas laktobionowy złuszcza naskórek stymulując mechanizmy naprawcze skóry, zapobiega powstawaniu wyprysków, wygładza i ujednolica koloryt cery, nawilża.
- witamina B3 wzmacnia, odnawia i matuje skórę, podnosi jej odporność na uszkodzenia, zwalcza problemy skórne takie jak trądzik, zaczerwienienia i szorstkość, rozjaśnia, redukuje plamy pigmentacyjne posłoneczne i starcze.

Było super i się skończyło

Serum kupiłam, do kremu z tej samej serii, sprawdzał się o niebo lepiej od kremu ale do czasu. Serum zamknięte jest w szklanej butelce z pipetą, podoba mi się ta forma, jest dosyć higieniczna. Wystarczy kilka kropel tego serum aby wmasować je w twarz, więc jest bardzo wydajne. Wchłania się do matu i nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy, może lekko ściągać, jednak ja chwilę po serum aplikuję krem więc nie czuje żadnego dyskomfortu. Na samym początku serum zdziałało cuda, moja skóra była bardziej promienna, gładka, nie pojawiały się żadne niespodzianki. Widocznie się uspokoiła.
Po jakimś czasie, niestety chyba skóra zaczęła się do niego przyzwyczajać i w czasie korzystania z drugiej, bądź trzeciej buteleczki serum, skóra zaczęła się nadmiernie przetłuszczac, mimo iż bardzo dbam o jej nawilżenie ( dzień jest od matowienia noc od regeneracji ) i powrócił znienawidzony trądzik i przebarwienia. Zdecydowanie się zawiodłam, ponieważ nie zmieniłam niczego w mojej pielęgnacji co moglo by ją w ten sposób na nowo podrażnić. Uważam, że jest to wina serum, gdyż po jego odstawieniu skóra troszkę odżyła. Oceniam go po pierwej buteleczce. Może kiedyś zaryzykuję i jeszcze go zakupie.

Serum warte uwagi szybkie efekty

Kupiłam z ciekawości, bo wiele osób polecało. Nawet pani w Rossmanie powiedziała mi, że dobrze się sprzedaje. Dobra cena i faktycznie efekty zauważyłam już po tygodniu stosowania, pory zaczynały się zwężać. Skora po nałożeniu jest lekko ściągniętą i napięta, ale nie wysusza. Mam mieszaną cere. Cera nabrała blasku i się wygładziła. Z produktu jestem bardzo zadowolona, bo pory się zwężyly na tyle, że są już mało widoczne. Na pewno kupię kolejna buteleczkę.

Pozytywne zaskoczenie

Od dłuższego czasu zmagam się z kaszką na czole. Wypróbowałam mnóstwo kosmetyków. Byłam już zniechęcona aż kupiłam Mezo Serum od Bielendy. Z każdym dniem skóra stawała się gładsza a krostek było coraz mniej. Po całym opakowaniu śmiało mogę powiedzieć że to mój hit. Napewno to będzie produkt który będę kupować gdy moja skóra będzie miała różne niespodzianki.

Bardzo dobre serum

Nie jestem zbyt dobrze zaznajomiona ze składami, właściwościami kwasów itd, ale bardzo wiele słyszałam o tym serum, więc postanowiłam je przetestować na własnej skórze. Serum przeznaczone jest dla cery mieszanej, czyli takiej jak mam z niedoskonałościami.
Serum działało na mojej skórze bardzo dobrze, po stosowaniu było widać widoczne efekty jego działania. Skóra stała się o wiele ładniejsza, tzn gładsza, niedoskonałości nie pojawiały się już tak często, a przebarwienia powoli zaczęły znikać.
Serum ma lekką oraz lepką konsystencję, dobrze się wchłania i można nałożyć na nie krem. Nie miałam tendencji do zapychania, podrażnień ani alergii skórnych.
Opakowanie jest bardzo ładne, szklane z wygodną pipetką, którą dało się idealnie dozować ilość produktu.

średniak

Tyle obietnic na opakowaniu, ale jakoś nie widzę zbytnich korzyści płynących z jego stosowania, za wiele nie robi, stosuje go około 4 tygodni i czekam na więcej.

ZALETY:
szybko się wchłania,
delikatniutko złuszcza,

WADY:
lepki osad na twarzy po nałożeniu,
trochę wysusza,
nie działa,
nie zmniejszył ilości zaskórników, czy krostek

Mój hit w walce z trądzikiem

Do tej recenzji zbieram się od dłuższego czasu. Jestem posiadaczką cery mieszanej, że skłonnością do trądziku. Uważam,że opiniowanie produktów przeciw trądzikowi wymaga czasu, ponieważ na efekty po prostu trzeba czekać.
Na samo serum trafiłam trochę przez przypadek. Nasiliły mi się akurat zmiany trądzikowe, które wywołują u mnie czarną rozpacz. Zakup tego kosmetyku okazał się strzałem w dziesiątkę! Już po tygodniu zauważyłam poprawę, zmiany zaczęły łagodnieć. Co prawda mam jeszcze blizny, ale po kilku miesiącach zauważyłam,że dzięki serum rozjaśniły się.
Jeśli chodzi o aplikację produktu, to jest ona przyjemna, sam kosmetyk ukryty jest w butelce z pipetą, co pozwala nałożyć odpowiednią ilość. Zapach jest przyjemny, nie podrażnia.
Produkt mogę śmiało polecić niezdecydowanym, którzy zmagają się z problemem trądziku, wiem doskonale jak bardzo jest to uciążliwe...

Pozytywne działanie na cerę ze skłonnością do niedoskonałości

Używam już kilka miesięcy i widzę różnicę w stanie mojej skóry. Jest ona wyciszona, mniej skłonna do niedoskonałości, a ewentualnie wyskakujące nie "rozlewają się" do większych rozmiarów. Nie używam serum codziennie, racze wtedy, gdy skóra jest w gorszej kondycji. Staram się nie stosować go również na dzień ze względu na zawartość kwasów. Produkt jest raczej wydajny, a zapach ma może nie jakiś wybitny, ale też nie skrajnie drażniący, choć czuć go zdecydowanie po nałożeniu przez dłuższy czas. Po zastosowaniu go na noc, rano skóra jest miękka, a niedoskonałości przybladnięte.

najlepsze serum z drogerii

uwielbiam to serum! chetnie do niego wracam. to najlepsze drogeryjne serum na niedoskonalosci.
wydajne, a przede wszystkim działa.
opakowanie bardzo wygodne i starcza na długo.
świetne dla mieszanej skóry, nie wysusza

Najlepsze!

Zdecydowanie najlepsze serum tej marki i nie tylko. W korzystnej cenie, fajna lekka konsystencja i daje dobry efekt. Właśnie zamówiłam krem z tej serii i mam nadzieję, że sprawdzi się równie dobrze. Nie zapycha, rozjaśnia stopniowo przebarwienia, nie podrażnia.

Faworyt

Używam już 3 rok - z małymi przerwami. Produkt u mnie sprawdza się na 100%.
Przede wszystkim jako nocna pielęgnacja - samodzielnie lub pod krem. Rano buzia jest zadbana - lekko napięta, promienna, ma zwężone pory, nie świeci się. Od niedawna zdarza się mi użyć go jako bazy matującej i tu znowu wielki plus. Faktycznie efekt matu jest nie do przebicia. Serum jest bardzo wydajne, ma fają pipetkę do aplikacji, przyjemnie pachnie. Jak się trafi gdzieś na jakiejś promocji można już zakupić za ok 15 zł.

Rewelacja

Kosmetyk ten pomógł mi w walce z moja problematyczną cerą.
Nakładany każdego wieczoru ograniczył wydzielanie sebum oraz osłabił widoczność porów.
Kupowałam go tylko na promocji, gdyż moim zdaniem cena regularna jest za wysoka.
Wielkim plusem serum jest również szklane opakowie wraz z podajnikiem w postaci pipetki. Pozwala to na idealne wydzielenie produktu.
Naprawdę POLECAM.

Naprawdę Działa! :)

Serum spełnia swoje zadanie- wyrównuje koloryt cery, zmniejsza pory, myślę, że w moim przypadku zapobiega powstawaniu zaskórników. Widzę również po jego użyciu złuszczanie się naskórka, więc efekt jest, praktycznie natychmiastowy. Nie mogę go jednak używać codziennie, bo wysusza skórę.