Bielenda, Skin Clinic Professional, Super Power Mezo Serum (Aktywne serum korygujące Anti-Age do cery mieszanej i tłustej, z niedoskonałościami)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Bielenda, Skin Clinic Profesional, Super Power Mezo Serum to aktywne serum korygujące Anti-Age. Poprawia jakość skóry z niedoskonałościami (mieszanej, tłustej, błyszczącej, szarej, z rozszerzonymi porami, przebarwieniami, zmianami trądzikowymi). Eksfoliuje, redukuje błyszczenie skóry, zwęża pory, rozjaśnia przebarwienia, dodaje blasku. Redukuje zmarszczki, wygładza, poprawia nawilżenie i jędrność. Skóra wygląda na młodszą, jest gładka, jędrna, matowa, aksamitna w dotyku.

Testy in vivo przeprowadzone na grupie 25 kobiet przez 6 tygodni wykazały, że stosowanie Super Power Mezo Serum w połączeniu z kremem z tej samej linii powoduje cofnięcie biologicznego wieku skóry o 10 lat! Wyniki były jednoznaczne: niedoskonałości znacznie zredukowane w 91%, wyraźnie młodszy wygląd skóry w 85%.

Super Power Mezo Serum od Bielendy zawiera wysoką dawkę silnie działających składników aktywnych:
- kwas migdałowy delikatnie złuszcza naskórek, działa antybakteryjnie, zwęża pory, redukuje wydzielanie sebum, zapobiega zatykaniu porów, rozjaśnia przebarwienia.
- kwas laktobionowy złuszcza naskórek stymulując mechanizmy naprawcze skóry, zapobiega powstawaniu wyprysków, wygładza i ujednolica koloryt cery, nawilża.
- witamina B3 wzmacnia, odnawia i matuje skórę, podnosi jej odporność na uszkodzenia, zwalcza problemy skórne takie jak trądzik, zaczerwienienia i szorstkość, rozjaśnia, redukuje plamy pigmentacyjne posłoneczne i starcze.

Najlepsze serum na świecie!

Niesamowita jakość, niezależnie od ceny- kupiłabym.
Kończę już kolejne opakowanie, jestem nim zachwycona, za każdym razem wracam do niego kiedy na nowo wracam do 'porządnej' pielęgnacji.

Nie wyobrażam sobie go nie mieć w kosmetyczce!

Po zużyciu glow serum z kwasami od Nacomi miałam ochotę na coś mocniejszego, tym bardziej, że była już późna jesień i można było już zaszaleć z kwasami. Już wiele miesięcy wcześniej miałam na oku Serum SuperPower, ale zniechęciła mnie jego dostępność - serum zostało wycofane ze sprzedaży i można je dostać tylko w niektórych sklepach internetowych. W końcu jednak zakupiłam je za śmieszne pieniądze w Smyku przez internet, kosztowało mnie ok. 18 zł. Ma w składzie dwa kwasy i niacynamid oraz kilka innych ciekawych składników.

Opakowanie ma ładną, estetyczną, choć dość przeciętną szatę graficzną. Sama buteleczka jest smukła i z przezroczystego szkła. Posiada pipetkę, którą, o dziwo, trochę ciężko nabiera się kosmetyk. Gumka u góry jest jakby twarda przez co ciężko wciągnąć serum w środek pipetki. Sam kosmetyk jest również zupełnie przezroczysty i ma lejącą konsystencję, wodnista-żelkową. Bardzo przyjemnie sie go nakłada na twarz. Ma delikatny, przyjemny zapach, choć nałożony na twarz zaczyna śmierdzieć, nie jest to jednak długotrwałe.

Na twarz nakładam jakieś 4 krople kosmetyku, i delikatne wklepuję czystymi dłońmi omijając okolice oczu. Serum nie tworzy lepkiej, klejącej warstwy ani też nie ściąga skóry. Ja lubię posmarować się po tym kremem, jednak nie jest to konieczne. Stosuję je zawsze na noc, co drugą lub każdą.

Rano moja twarz wyglada pięknie. Jest wyciszona, napięta, świetlista. Ewentualne zaczerwienienia czy drobne wypryski z poprzedniego dnia znikają. Zaskórniki też już rzadko. Niestety nie zauważyłam działania anti-aging, ale może jeszcze jest na to czas. Rozjaśnia wszelkie przebarwienia po wypryskach i naprawdę robi korektę jakości skory, jak deklaruje producent.

idelanie nawilża

Super pod makijaż. Wygładza skórę, przygotowuje na kolejne etapy pielęgnacji. Jedyną zmora jest pipetka, którą nakładam zbyt mało prostu "na raz". Gdy używałam serum The Ordinary, nie było takiego problemu.

polecam

Bardzo lubię to serum. Opakowanie jest bardzo ładne, szklana buteleczka z praktyczną pipetą, która nabiera odpowiednią ilość produktu. Moja cera się poprawiła, chociaż podchodziłam do tego kosmetyku z dystansem, ponieważ kosmetyki z the oridinary sobie nie poradziły... co do działania, przede wszystkim skóra nie jest ściągnieta, czego nienawdzidzę, wszystkie drobne wypryski znikają jak dotknięciem czarodziejskiej różdżki, produkt nie zapycha, jest wydajny, ale mimo swoich zalet ma moim zdaniem wadę, jak skóra się do niego przyzwyczai a moja zrobiła to dość szybko efekty były minimalne, po zrobionej przerwie działał tak samo jak na początku stosowania. Serum nie podrażnia skóry i nie wchodzi w żadne nieporządane reakcje z innymi kosmetykami. Zapach nie jest drażniący. Twarz po stosowaniu jest gładka, rozświetlona, pory stały się mniej widoczne, cera zostaje zmatowiona.Cena jest przystępna. Producent spełnia swoje obietnice.

Wykorzystała: kilka próbek

Super

Serum mega wydajny,, Zmniejsza widoczność porów, trądziku oraz nieprzyjemnych "porow " na naszej twarzy. Zapach typowo kosmetyczny lecz po aplikacji lekko mi śmierdzi ale to tylko i wyłącznie gusty zapachu. Gdy produkt aplikuje wieczorem na oczyszczoną twarz rano skóra jest świeża. Cena jest ok

Mój absolutny hit ❤️

To serum to jedyny produkt, który pomógł mi z moją przetłuszczającą się cerą. Stosowałam wiele produktów, ale nic nie dało mi takiego efektu. Serum doskonale też rozjaśnia przebarwienia i sprawia, że niedoskonałości (które pojawiają się już teraz bardzo rzadko) znikają w mgnieniu oka.
Czuję, że się z nim już nie rozstanę ❤️

Dobry produkt

Kupiłam to serum przy okazji zakupów w drogerii internetowej za ok 18zl i nie żałuję. Opakowanie z pipetką, która umożliwia łatwe nabranie produktu i punktowe rozprowadzenie na twarzy. Delikatny zapach, samo serum lekkie i szybko się wchłania, a cera się nie klei. Używam tego produktu od kilku tygodni, codziennie rano i wieczorem. Rano nakładam przed kremem i zaraz na to podkład. Moja cera jest dość kłopotliwa, bo często pojawiają się wypryski i inne niedoskonałości. Nie zauważyłam, żeby ich ilość zmalała, ale cera ogólnie wygląda zdrowo i młodo. Myślę, że warto wypróbować na własnej skórze i samemu ocenić efekt działania.

Serum

Uwielbiam to serum! Mam cerę mieszaną, przetłuszczająca się w strefie T. Aplikacja jest bardzo wygodna, a samo serum bardzo wydajne. Jedna pipetka wystarcza mi spokojnie na całą twarz i nawilża przez całą noc. Moje niedoskonałości zmniejszyły się a przebarwienia stały się mniej widoczne. Polecam

Genialne

Używam od paru lat i nie wyobrażam sobie żeby go nie mieć. To serum do ratunek dla mojej cery kiedy coś mnie wysypie i zapcha po innych kosmetykach. Zawsze się sprawdza, stosuje rano i wieczorem razem z tonikiem antybakteryjnym Bielendy, bez kremu wystarczy, mam tłustą cerę, dwa dni i cera wraca do normy. Wcześniej używałam całej serii z tonikiem i kremem Mezo i to mi wystarczyło za wszystkie kosmetyki :). Jednak producent chyba wycofuje się z tej serii bo tonik i krem nigdzie nie są dostępne,a szkoda. Polecam cerom tłustym,mieszanym, dojrzałym i młodym, sprawdzi się bo daje niesamowite efekty, wygładzenie, rozświetlenie, ograniczenie niedoskonałości, nawilżenie, dobre pod makijaż, choć latem na dzień lepiej z spf, dobrze współgra z innymi kosmetykami, szybko się wchłania. Dla cery suchej i wrażliwej z kremem nawilżającym,bo nie wiem czy przez dłuższy czas używania nie przesuszy ( jakieś stężenie kwasów jednak ma ,bo działa :) )

zadowolona i to bardzo

moja cera w strefie T jest ultra-przetłuszczajaca się z wszystkimi tego negatywnymi konsekwencjami: rozszerzone pory, ziemisty, nierównomierny koloryt, częste niedoskonałości i takie tam, do tego już nie pierwszej młodości (dobijam do 40-tki), nie mogłam nie spróbować tego serum, tak zachwalanego wszędzie, stosuję codziennie od miesiąca tylko na czoło i nos, bo w pielęgnacji moich wrażliwych, chimerycznych policzków unikam kwasów, na które sucha skóra reaguje w postaci mocnego podrażnienia i wyprysku kwasowego, ale na tłustej strefie bardzo fajny efekt zauważam, pory zdecydowanie są mniej widoczne, nos wiecznie usiany czarnymi kropkami, jest doskonale oczyszczony, pory domknięte, rewelacja, nie zauważyłam zmniejszenia produkcji sebum (może zbyt krótko używam), ale dla mnie i tak ten efekt wyrównania tekstury skóry jest mega, serum nie wysusza, nie powoduje łuszczenia, nakładam na wieczór po oczyszczeniu i już na nie nic, wykończenie ma takie z cyklu lepkich, ale o tej porze nie przeszkadza, zapach ładny, świeży, typowo bielendowy, polecam tłuściochom

stusuję na strefę T

mam skórę mieszaną. Nie stosowałam tego produktu na policzkach, bo są ściągnięte ale na strefie T super działa.
Super opakowanie z pipetką. To już jest plus
Matowi, ściąga pory i jakby reguluje działanie skóry ale też nawilża.
Jest bardzo wydajne

Sentyment

Jej, to było moje pierwsze serum w życiu. I od razu dobry wybór :D

Stosowanie tego serum jest bardzo przyjemne. Smukła, mała buteleczka z pipetą. Doskonale widać ile go ubyło. Wodnista konsystencja, którą łatwo rozprowadzić na twarzy, ładny zapach. Duża wydajność.

No i przede wszystkim spektakularne działanie. Serum przy długotrwałym stosowaniu znacząco poprawia wygląd skóry. Niedoskonałości znikają, przebarwienia bledną. W dodatku nie powoduje żadnego łuszczenia przy codziennym stosowaniu.

Jest doskonałe na początek. Nie obciąża budżetu. Zdecydowanie polecam. Muszę do niego wrócić!