Paula`s Choice, Resist, Advanced Replenishing Toner (Tonik do twarzy)

Paula`s Choice, Resist, Advanced Replenishing Toner (Tonik do twarzy)

Dla wszystkich rodzajów skóry. Advanced Replenishing Toner jest najbardziej zaawansowanym tonikiem marki. Został zaprojektowany aby przynosić jak najwięcej korzyści starzejącej się skórze. Od pierwszego użycia skóra jest gładsza, bardziej miękka i promienna. Zaczerwienienia i podrażnienia zostają usunięte, a przy regularnym stosowaniu zmarszczki zostają wygładzone, a koloryt cery ujednolicony. Bogaty w antyoksydanty. Wspomaga odtworzenie zdrowej, naturalnej warstwy ochronnej skóry. Dostarcza składników niezbędnych do produkcji kolagenu i redukcji zmarszczek. Pozostawia skórę odżywioną, nawilżoną i promienną. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.

Jeden z pogromców suchych skórek

Ten tonik, tak jak wspomniała poprzedniczka, przypomina bardziej mleczko niż tonik. Po składzie jednak się tego spodziewałam i zakupiłam z zamiarem stosowania w celu złagodzenia, nawiedzających mnie od czasu do czasu podrażnień. Teoretycznie ten produkt absolutnie nie nadaje się do mojego typu cery ale każdy czasem potrzebuje produktu S.O.S. do zadań specjalnych.
I w tym przypadku sprawdza się rewelacyjnie. Gdy na mojej skórze, z różnych przyczyn, powstaje wysuszona, łuszcząca się warstwa lub gdy po prostu zauważę podrażnienie stosuję ten tonik na noc.
Rano skóra jest zdecydowanie mniej wrażliwa, do spółki z kremem tonik radzi sobie również z wszelkimi suchymi skórkami. Rewelacja na okolice nosa w czasie kataru, oczywiście nie do stosowania solo.
Na dzień przy mojej tłustej cerze nie dałabym rady używać tego toniku pod krem. Chyba, że jako jedyny produkt pod makijaż. Wtedy ta bomba składnikowa sprawdza się znakomicie. W tym przypadku to takie nawilżające, bogate w antyoksydanty serum dla tłustej cery, i to w dużo większej jak na serum, pojemności.
Używam tego produktu od: ok stycznia 2014

Przyjemność stosowania

Tonik każdej z nas kojarzy sie z wodnistym,przezroczystym płynem.Z reguły.W przypadku toniku Pauli-to jakby toni-mleczko.Wlewam na dłoń odrobinę i rozsmarowywuję niczym serum.I w sumie tak ten tonik mi się kojarzy Tonik -serum.Naszpikowany od A do Z dobrymi składnikami.Przywraca właściwe ph,plus daje skórze wszystko czego potrzeba.Kocham Paulę.Od kiedy odkryłam -jej -linię pielęgnacyjną-przepadłam z kretesem.Kobieta ma ogromną wiedzę.Warto zajrzeć ,poczytać.Robi zestawienia co warto kupić ,a co możemy sobie odpuścić.Wydaje mi się,że dopiero przy niej-poznałam tak naprawdę co znaczy dbać o siebie..Teraz już nie ide za głosem ludu:)Nie ufam reklamie..Patrzę na sposób pakowania kosmetyku(pojemnik-nie słoiczek).. Reasumując to wszystko co dziś wiem,czego nauczyłam się od P.CH-błogosławię dzień gdy odkryłam kobietę,bo jej kosmetyki dobrze mi służą.Tonik jest jednym z nich.Używam dwa razy dziennie,rano i wieczorem po micelu.Bardzo dobrze współpracuje z eksoliantami lub linią Repair(granatową)Polecam.Wart zakupu!