L'biotica, Biovax Gold, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan i złoto 24k`

L'biotica, Biovax Gold, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan i złoto 24k`

Regenerująca maseczka do wszystkich rodzajów włosów.
Łączy dwa składniki: 24-karatowe złoto i olej arganowy. \właściwości drobinek cennego kruszcu zapobiegają starzeniu komórkowemu, zachowując młodość włosów. Czyste złoto odżywia i rozświetla włosy, odmładza je i rewitalizuje. Olejek arganowy - odmładza, chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Dzięki zdolności do przenikania w głąb łodygi włosa, olejek arganowy reperuje zniszczenia i przywraca prawidłowy poziom nawilżenia. Jego lekkość sprawia, że jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów.

Ani na tak, ani na nie

Dla mnie ten produkt to pomieszanie maski emolientowo - humektantowej, bo w składzie wysoko ma i Glicerynę (humektant) i Cetearyl Alcohol (delikatny emolient). Maseczka ma w sobie argan & złoto 24k, co widać w konsystencji. Maseczka ma złote drobinki w sobie, które ładnie połyskują. Sama w sobie konsystencji jest dosyć gęsta i nie spływa z włosów, za co plus. Zapach dla mnie neutralny.
Efekty: ma intensywnie regenerować, co prawda tego nie zauważyłam, ale też za czasów jej używania nie zauważyłam, aby moje włosy były bardziej zniszczone, więc możliwe że podtrzymuje regenerację moich włosów na tym samym poziomie, co już były (moje włosy już jakoś mocno zniszczone na szczęście nie są). Zauważyłam, że maseczka ładnie podbiją blask, ale jest to efekt w dniu mycia włosów, na następny dzień tego nie ma, a szkoda. Odżywienia i nawilżenia również nie poczułam. Na pewno muszę wspomnieć, że moich włosów nie obciążyła. Delikatnie je wygładziła oraz rozczesywanie ich było trochę ułatwione.
Co do opakowania to takie średnie, bo w ciągu większości użytkowania jest na plus, ale na sam koniec niestety trzeba rozciąć opakowanie, by wydobyć resztę produktu. Wydajność średnia, tzn. u mnie i tak starczyła na 2-3 miesiące, ale po prostu nie stosowałam jej jakoś bardzo regularnie, jak zaleca producent. Jakbym tak stosowała to by nie starczyła mi nawet nie na miesiąc.
Dla mnie ta maseczka nic szczególnego nie robiła. Złych rzeczy na włosach nie zrobiła, ale jakiś super spektakularnych również nie. Czy do niej wrócę? Nie sądzę, ale chętnie sprawdzę inne produkty tej firmy.

Genialny produkt

Ma ładny zapach i opakowanie. Po użyciu włosy stają się sypkie, zregenerowane, lśniące i po prostu ładniejsze. Niestety nie jest to zbyt wydajna maska, przez co nie wiem czy skuszę się na nią ponownie.

Zbyt mało efektów.

Ostatnio zdenkowałam intensywnie regenerującą od L'Biotica Biovax, której ani nie polecam, ani nie odradzam.
***
W konsystencji lekka, o żółto/złotym kolorze, bardzo łatwo i przyjemnie nakładała się na włosy. Zapach ładny, który niestety nie utrzymywał się dłużej. Co do samego działania, próbowałam ją na wiele sposóbów i czasowo krócej/dłużej, a efekt zawsze ten sam... Włosy delikatnie wygładzone i dociążone, no i to niestety tylko tyle. Regeneracji brak, nawilżenia brak, rozświetlenia brak. Miała być odpowiednia dla każdego rodzaju włosów, ale moim nie za bardzo podpasowała. Dodatkowo szybko się skończyła. Podsumowując: jest to taki średniak, do którego z pewnością nie wrócę, bo nic złego nie robi, a dobrego działania jest zbyt mało.

średnia

Na maskę trafiłam w jednym z boxów kosmetycznych. Mam opakowanie w postaci tuby, która jest bardzo wygodna w użyciu. Maska ma gęstą kremową konsystencję w żółtym kolorze ze złotymi drobinkami. Całkiem dobrze pachnie. Jednak jeśli chodzi o działanie to chyba nie jest to produkt dla mnie. Wygładza włosy ale trochę zbyt mocno je obciąża i następnego dnia nie wyglądają już tak świeżo. Nie jest też zbyt wydajna.

TAK!

Świetna maseczka na włosy, intensywnie je regeneruje i wygładza. Włosy są po niej sypkie, dociążone oraz się nie puszą. Produkt jest bardzo wydajny, bardzo ładnie pachnie i ma idealną formułę.

Dobra do włosów blond

Biovax gold z arganemi i złotem zakupiłam w aptece. Testuję dość często różne maski i woski do włosów ponieważ moje włosy pozostawiają wiele do życzenia, jeśli chodzi o kondycję. Mam długie cienkie blond włosy, które zniszczyłam na własne życzenie ciągłym farbowaniem i prostowaniem , a przywrócenie ich do stanu dobrego to chyba będzie cud. Biovax gold podoba mi się ze względu na skład: olej arganowy, który bardzo lubię i często stosuję. Konsystencja dla mnie bardzo dobra, łatwo się rozprowadza po włosach, wydajność jednak średnia, ja akurat używałam pojemności w tubie 150 ml, na długie włosy starczyła mi na kilka razy, nakładając porządną jej ilość. Zapach dość intensywny, ale ie drażniący, zależy kto co lubi, dla mnie ok. Działanie: w moim przypadku ładnie nawilża włosy, stają się wygładzone, nie puszą się, ale również nie powoduje efektu przetłuszczenia, długo utrzymują się świeże. Maseczka ładnie też rozświetla włosy, ja mam akurat jasny blond, więc efekt jest naprawdę fajny. Cena również adekwatna do produktu, ja w aptece zapłaciłam akurat za nią grosze.

dobra

Maseczka dobra, ale do ideału jej brakuje dużo. Moje włosy są tak wymagające... ze już sama nie wiem co by dla nich było najlepsze. Stosowana na szybko i na dłuższe parę minut daje taki sam efekt. Po pierwszym zastosowaniu efekt podobał i się, końce były ładnie dociązone, sliskie, a jednocześnie włosy lekkie, nie obiciążone. Za drugim razem tego efektu już nie widziałam, stosuję ją więc raz na jakiś czas., bo za często nie daje dobrego efektu. Zapach mi sie podoba jest słodki, konsystencja w sam raz. Okresliłabym ją jako emolientową, fajnie po niej błyszczą włosy.. Ja testowałam opakowanie w tubie, 150 ml pojemności.

Moje włosy z tą maseczką współpracować nie chcą w żaden sposób.

Maseczkę otrzymałam kilka miesięcy temu w jednym z boxów kosmetycznych właśnie kończę opakowanie, i choć lubię inne wersje z Biovaxów, ta niczym szczególnym mnie nie zachwyciła.

Moje opakowanie jest w postaci plastikowej tuby w złotym kolorze z charakterystycznym logo producenta i dokładnym opisem produktu. Pojemność 125 ml + gratisowe 25ml. Tuba posiada zamykanie "klik" i możliwość postawienia na zakrętce. Otwór dozujący jest odpowiedniej wielkości ,nie ma żadnych problemów z wyciśnięciem zawartości.

Konsystencja typowej maski , gęsta i treściwa w żółtym kolorze z widocznymi drobinkami złota. Dobrze rozprowadza się na włosach , nic nie spływa i nie skapuje.
Zapach intensywny, słodki i delikatnie mdły, mnie osobiście nie podchodzi, ale to rzecz gustu.

Skład całkiem przyjemny z zawartością organicznego oleju arganowego, 24-karatowego złota, ekstraktu z lawsoni, gliceryny, lanoliny i oczywiście emolientów.

To pierwsza maseczka z tej firmy z którą moje włosy ciężko współpracują i ich wygląd mnie nie zadowala. Początkowo trzymałam ja na włosach około 15-20 minut pod ciepłym ręcznikiem, po tym czasie spłukiwałam z czym nie ma żadnych problemów. Mokre włosy są miłe w dotyku, miękkie, łatwo się rozczesują i wydawałby się ze po wyschnięciu ich stan będzie super. Ale niestety jest inaczej.
Są delikatnie zmatowione, a myślałam że te małe drobinki złota nadadzą im blasku, dodatkowo brak im wygładzenia, dociążenia i puszą się niemiłosiernie.
Nadal są przyjemne w dotyku i miękkie, nawilżenia również im nie brakuje lecz regeneracja czy odbudowa włosa nie jest widoczna.
Na drugi dzień po myciu jest jeszcze gorzej, włosy żyją swoim życiem i są nie do poskromienia. Próba stosowania maseczki na krótka chwilę 1-2 minuty skutkowała takim samym efektem. Kosmetyk jest delikatny dla skóry głowy, nie wywołuje żadnych podrażnień, nie obciąża również włosów i nie ma wpływu na ich szybsze przetłuszczanie.

Olejek arganowy używam bardzo często w pielęgnacji włosów, zawsze z dobrym skutkiem więc zdziwiona jestem ze ta maseczka wywołuje w moim przypadku efekt odwrotny do zamierzonego.
Koniec końcem zmordowałam ją po kilku miesiącach i jednak pozostanę wierna innym biovaxom, bo ten specyfik zupełnie nie współgra z moją czupryną.

u mnie się sprawdziła

Biovax dość często gości u mnie na półce z kosmetykami. Tym razem padło na maseczkę intensywnie regenerującą. Moje włosy są zniszczone po farbowaniu, dość mocno się puszczą, są suche. Maseczka u mnie przyniosła efekt po drugim stosowaniu, gdzie faktycznie miałam ją na włosach prawie 20 minut w czepku. Po wysuszeniu włosów zrobiły się gładkie, łatwo się rozczesały, a drobinki złota dają ładny lśniący połysk. Jedyny minus to zapach, nie przypadł mi do gustu

Dobre nawilżenie na codzień

Fajna maska do włosów, która sprawia, że są miłe w dotyku, zaopiekowane.
Odżywia na wysokim poziomie, uelastycznia włosy. Do codziennego stosowania jak najbardziej, jednak na kapryśne i biedne włosy lepiej się sprawdzi wersja Caviar.
Ładnie pachnie, jest wydajna i mam wrażenie, że te drobinki złota jakoś tak działają rozświetlająco na włosy, mają piękny blask.

dobra, ale śmierdzi

Od miesiąca dwa razy w tygodniu stosuje ta maskę. Ma ona na celu wygładzić i zregenerować włosy. I właśnie te funkcje spełnia, nie obciąża co w moim przypadku przy cienkich i długich włosach jest ważne. Dla mnie największym minusem jest zapach nie przypadł mi do gustu wogole, ale wiem że wiele dziewczyn jest właśnie tym zapachem zachwycone. Także jest to kwestia gustu, o czym się nie dyskutuje. Dla mnie produkt jest zdecydowanie na plus.

Jestem niezadowolona

Niestety nie wszystko złoto, co się świeci
Brak złota w złocie ;) Był to produkt z letniego beglossypl w którym pokładałam nadzieje
Ale to nie ich wina przecież :(

Myślałam, że jak to maska od biovax to będzie wygładzać włosy, a ja miałam wrażenie jeszcze większego puchu niż to ustawa przewiduje.
Ale to nie wszystko. Minusów jest znacznie więcej...
Jeśli chodzi o wszystko pozostałe to stwierdzam, że :
✔️włosy były nią jakby oblepione po wysuszeniu, MATOWE ...
✔️ciężko mi było rozczesać je a w niektórych momentach, były bardzo poplątane
✔️nie stwierdziłam efektu regeneracji - ZUPEŁNIE
✔️produkt jest mało wydajny, a cena z kosmosu jak na taką pojemność i jakość

Jedynymi plusami (chociaż chciałabym, żeby było inaczej) jest jej zapach i pięknie wyglądające drobinki złota na ręku ( sztucznego ale zawsze lepiej brzmi ) Podsumowując ! Pomimo obiecującego składu : 24 karatowego złota, oleju arganowego, emolientów i etc maska maska nie sprawdziła się na moich wysokoporowatych, falowanych z natury włosach.