Green Pharmacy, Krem do rąk i paznokci `Róża`

Średnia ocena: 4.80/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Odżywia, wygładza i nawilża. Zapobiega pierzchnięciu dłoni. Chroni przed czynnikami zewnętrznymi, przywraca miękkość. Dobrze się wchłania, działa szybko i skutecznie. Zatrzymuje młodość skóry. Szlachetny olejek różany, wyjątkowo bogaty, naturalny składnik pielęgnujący, doskonale regeneruje. Roślinny kompleks multiwitaminowy wzmacnia to działanie. Alantoina przyspiesza gojenie ubytków i uszkodzeń naskórka, działa przeciwzapalnie, koi, nawilża i wygładza. Keratyna i witaminy z grupy B wzmacniają płytkę paznokciową, chronią ją przed łamliwością i rozwarstwianiem. Gliceryna nawilża i uelastycznia skórę.

Dobry krem

Krem ma bardzo przyjemny zapach róży i lekką konsystencje. Przyjemnie nawilża i daje poczucie otulenia rąk lekką ochronną warstewką. Szybko się wchłania co jest atutem.
Bardzo przyjemna aplikacja, krem nie jest zbyt gęsty dzięki czemu szybko zostaje wchłonięty w dłonie.

co za skład, co za zapach!

Co za skład, co za zapach! Zapach jednak tylko dla amatorów róży, pozostałych może drażnić.

Cenię sobie kosmetyki firmy Elfa Pharm i rzadko kiedy jestem nimi rozczarowana, mimo że nie są to produkty za miliony monet i z najwyższej półki ! Tym lepiej ! :)
Lubię, kiedy kosmetyk faktycznie ma coś konkretnego do zaoferowania. A to przede wszystkim za przyczyną dobrze skomponowanego, bogatego i w miarę możliwości naturalnego składu.

Tak jest w przypadku tego niepozornego kremu do rąk, który najpierw skradł moje serce zapachem- ale mnie fascynuje zapach róży/różany pod każdą możliwą postacią.

Wspomniałam wcześniej o ciekawym składzie produktu (co za cenę, w jakiej go nabywamy, zasługuje na najwyższe pochwały :). Mamy tu wiele składników o udowodnionym działaniu pielęgnacyjnym na skórę: jest i keratyna, jest i olej kokosowy, pantenol, alantoina, niacynamid, mocznik i biotyna. Oprócz tego wiele ekstraktów i olejów pochodzenia naturalnego.

Krem jest zapakowany w tradycyjną tubkę. O dużej pojemności ! Łatwo się z niej wydostaje. Łatwo aplikuje się na skórę rąk, bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy. Zapach utrzymuje się na skórze dość długo.

Co do efektu wygładzenia- zgadzam się w 100 %, skóra faktycznie jest gładsza, przyjemna w dotyku. Co do efektu nawilżenia- jest całkiem w porządku, aczkolwiek nie jest to stan długotrwały. Skóra upomina się o aplikację kolejnej dozy dość szybko. Faktyczny efekt łagodzący !

Ciekawy produkt, polskiej marki, po który warto sięgnąć!

Będę omijać!

Wakacje postanowiłam spędzić na spokojnym i dokładnym testowaniu produktów, których recenzję zostawiłam na wrzesień. Ten krem jest jedną z moich zdobyczy pielęgnacyjnych... jednak zdobyczy, które okazały się klapą. Krem moim zdaniem nie nadaje się do dobrego nawilżenia dłoni, a jego zapach jest dla mnie drażniący.

OPAKOWANIE
Opakowanie to plastikowa tubka, o bardzo ładnej, przyciągającej wzrok szacie graficznej. Jest prosto, jasno, naturalnie. Uwielbiam róże i ich zapach, dlatego od razu sięgnęłam po krem.

ZAPACH
Zapach jest pierwszą cechą kremu, jaka do mnie dotarła. Jest różany, owszem, ale to tak intensywna, drażniąca wręcz woń, że powoduje u mnie zawroty głowy. Przypomina mi wodę różaną, która jest dla mnie zbyt ostra. Zapach zostaje długo na dłoniach i przeszkadza... niestety, tak duża intensywność nie jest dla mnie. Zapach wydał mi się nawet lekko sztuczny.

DZIAŁANIE
Mam dłonie potrzebujące codziennej pielęgnacji i nawilżenia, w szczególności po myciu rąk. Krem ma bardzo lekką konsystencję, wręcz wodnistą - i podczas aplikacji czuję się, jakbym polała sobie dłonie kranówką. Nie czuć prawie zupełnie efektu nawilżenia, skóra jest lekko zwilżona, ale na pewno nie zabezpieczona przed wysychaniem. Musiałam zużyć bardzo dużo kremu na jedną aplikację, by otrzymać jakikolwiek efekt - a i tak wtedy miałam ręce klejące, a nie przyjemnie natłuszczone. Krem zużyłam jako lekki balsam po prysznicach w upały, kiedy i tak potrzebowałam czegoś naprawdę lekkiego i symbolicznego.

Podsumowując, krem nie jest wart zakupu. Lepiej kupić inne kosmetyki od tego producenta, lub jakiegokolwiek. Brak efektu nawilżenia krem nie jest ratowany nawet przez niską cenę. Zapach mi się nie spodobał, drażnił mnie i odrzucał przez pewien czas.

Przyjemny

Zakupiłam ten krem po cenie promocyjnej w aptece, używam go w pracy po umyciu rąk. Ma on dość rzadką konsystencję i faktycznie mija chwila zanim skóra go wchłonie. Jego działanie nawilżające i wygładzające czuć jednak od razu, jest bardzo przyjemny w stosowaniu. Ponadto ma piękny zapach, który utrzymuje się jakiś czas na dłoniach. W tak niskiej cenie jego działanie oceniam na 5+.

okej

Kupiłam ten krem w aptece ze względu na bardzo niską cenę. Moje odczucia po regularnym stosowaniu są pozytywne. Nie jest to może kosmetyk, po którym jest efekt wow, ale jest w porządku. Dłonie są gładkie i nawilżone przez długi czas. Co ważne, nie ma po nim uczucia lepkości na dłoniach. Mam mu do zarzucenia tylko to, że długo się wchłania, a bardzo tego nie lubię w kosmetykach, szczególnie w kremach do dłoni.

Wzmacnia paznokcie i rewelacyjnie wygladza skórę dłoni

Ten krem do rąk to mój hiciorek;) Kupiłam go właściwie tak przypadkiem w drogerii Natura, bo była na niego promocja i w dodatku taki różany jego zapach który uwielbiam.A poza tym jego skład jest super nawilżający i natluszczajacy.Mimo tego jego konsystencja jest szybko wchlaniajaca się w skórę dłoni (nie klei się, nie lepi).A w dodatku bardzo mile zaskoczenie,że poza intensywnym wygladzeniem skóry moich delikatnych dłoni, świetnie wzmacnia płytkę paznokci. MOJE PAZNOKCIE PRZESTAŁY SIĘ CAŁKOWICIE ŁAMAĆ, no teraz mam po prostu fajne,długie szpony!!!;)

Różany nawilżacz

Dla mało wymagających rąk krem jest świetny.
Poręczna , miękka tuba dzięki której łatwo wycisnąć kosmetyk ,
choć wolę zamknięcie klik w kremach ,denerwują mnie nakrętki.
Idealny zarówno do torebki jaki do używania w domu.
Zapach mocno różany , idealnie oddający naturalny zapach róż
Konsystencja rzadka , niezwykle lekka .
Dobrze rozprowadza się na dłoniach ,natychmiastowo wchłania ,
nie pozostawiając tłustej ani lepkiej warstwy na skórze.
Daje uczucie wygładzenia i nawilżenia dłoni.
Dobry skład nie zawiera parafiny i parabenów,

Krem ma bardzo delikatne działanie nawilżające i regenerujące ,
raczej przeznaczony do dłoni bez problemów.

Jest wydajny ,ogólnodostępny i tani.
U mnie zagości na dłużej ale chyba bardziej ze względu na zapach
niż właściwości nawilżające.

Lubię

Miałam już wiele kremów do rąk z tej firmy i jestem zadowolona.
Zapach róży-chociaż trochę sztuczny.
Szybko się wchłania, dobrze nawilża,nie podrażnia,nie szczypie popękanych dłoni.
Zawsze do niego wracam ;)
Jest tani i dobry.
Nie radzi sobie z bardzo zniszczonymi dłońmi,ale nie spotkałam jeszcze kremu który w 100% zregeneruje moje straszne dłonie.

Niezbyt udany

plusy:
+ dobrze się rozprowadza
+ dobrze nawilża

minusy:
- długo się wchłania
- za tłusty
- zbyt spreparowany zapach róży

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie
+ szeroka dostępność
+ niska cena
- niewygodne opakowanie

Krem codzienny

Kupiłam ze względu na zapach, bo kocham różę w kosmetykach. Tu jest nieco dusząca, babcina, ale mi pasuje. Konsystencja niezbyt zbita, ładnie się zużywa z tubki - nie trzeba rozcinać, żeby wydobyć resztki. Nie natłuszcza, nie odżywia i nie regeneruje szczególnie. Raczej nawilża i dla skóry wymagającej będzie za słaby. Przyjemny, codzienny krem ku podtrzymaniu właściwego nawilżenia i ku powąchaniu co chwila - jeśli się lubi różane zapachy.

zapach z ogrodu

Zwykły - niezwykły krem. Z jednej strony dostępny w każdym Rossmannie, o gęstej, zbitej konsystencji, z okręcaną tubką, taki jak miliony innych tego typu produktu. Ale jednak ma coś w sobie - niezwykły zapach, który przeniesie nas w różany ogród. Nawilża i natłuszcza, jest tani i wydajny. Nie mam nic mu do zarzucenia, chociaż to nie jest produkt z górnej półki. Zwrócił mą uwagę tym, że jest to polska firma, szkoda tylko, że wyprodukowany na Ukrainie.

Ekstra zapach

Bardzo lubię zapach róży w kosmetykach. Ten krem również pachnie różą- nienachalnie i bardzo przyjemnie. Krem dość szybko się wchłania pozostawiając uczucie nawilżenia .Lubię sobie nałożyć grubszą warstwę na no i rano mieć ładnie nawilżone łapki. I z tym kremem jak jak najbardziej sie to udaje. Nie wiem jak z dostępnością bo kupiłam go w necie. I już szukam okazji, by kupić go ponownie.