Dottore Cosmeceutici, Novo 8% (Intensywnie odmładzający krem na noc z 8% kwasem glikolowym)

Ze względu na swoje dobroczynne działanie dla skóry krem z kwasem glikolowym powinien być włączony jako element codziennej pielęgnacji, w szczególności skóry suchej, szarej oraz starzejącej się. Stworzone przez Dottore kremy z kwasem glikolowym zostały dodatkowo wzbogacone w składniki o działaniu nawilżającym, łagodzącym i przeciwzapalnym. Dzięki nim możesz korzystać z dobroczynnego efektu działania kwasów, bez jednoczesnego intensywnego podrażnienia nawet problematycznej cery.
Wskazania:
- starzenie się skóry,
- skóra szara i zmęczona, z objawami fotostarzenia,
- nierównomierny koloryt skóry,
- poprawa gęstości skóry.
Rezultat:
- pobudzona odnowa komórkowa skóry,
- wyrównany koloryt skóry,
- odmłodzona, gładka i elastyczna skóra.

krem
na noc
z pompką
<50ml

C - flush cream Rich 2‰

Odżywczo, przeciwzmarszczkowy krem z witamina C. Krem jest lekki, dobrze się wchłania, napina skórę i wyrównuje jej koloryt, spłyca drobne zmarszczki, bardzo dobrze współpracuje z podkładem i nie zapycha skóry! Osobiście polecił mi go dr W. Jankowiak i ja go szczerze polecam, stosuje go rano już 4 miesiąc, jest wydajny i mimo, że nie należy do najtańszych dokupiłam Novo 8% szczerze polecam, jestem mega zadowolona!

Bez szału

Nie tego oczekiwałam po "kosmeceutyku opracowanym przez farmakologów i lekarzy". Na stronie internetowej jest zamieszczona informacja, że dla optymalnych efektów zaleca się stosowanie przez minimum 3 miesiące - stosowałam przez jakieś pół roku. I w sumie efekty są podobne jak przy 4 razy tańszym kremie drogeryjnym.
Samo opakowanie też wywołuje u mnie negatywne odczucia - nieodkręcalne, przez co ma się wrażenie, że jakaś ilość produktu zostaje zmarnowana. Drugą kwestią jest to, że opakowanie nie jest przezroczyste przez co nie widać stopnia zużycia - po prostu pewnego wieczora zamiast kremu wylatuje już samo powietrze.

Taki sobie...

Krem na początku zdawał egzamin, cera była gładka, widocznie mniej niedoskonałości. Plusem jest to, że krem nie jest sztucznie perfumowany, pachnie niczym lek. ale mnie to duży plus.Myślałam, że w połączeniu z kremem dottore kwas migdałowy, uzyskam super efekty. Niestety skóra jak się przetłuszczała, tak przetłuszcza. Po 4 miesięcznym użytkowaniu nie widzę, aby skórze wyrównał się koloryt. Jest trochę gładsza, ale za tą cęne, to poszukam już innego kremu na noc.

Bez fajerwerków, jakość nieadekwatna do wysokiej ceny.

Krem ma dość rzadką konsystencję, po aplikacji skóra przez chwilę nieprzyjemnie piecze. Opakowanie ma formę pompki (nieusuwalnej, więc trudno jest wykorzystać produkt do końca).
Plusy:
-pomimo pierwszego nieprzyjemnego odczucia pieczenia po aplikacji nie podrażnia skóry (mam cerę wrażliwą)
- intensywnie odżywia, mam wrażenie, że skóra jest też ciut bardziej gęsta
Minusy:
-raczej nie spłyca i nie redukuje zmarszczek, nawet tych płytkich (testowane na skórze 30 plus)
- efekt wygładzenia co prawda jest, ale bardzo lekki, kosmetyczny
- nieprzyjemne odczucie pieczenia bezpośrednio po aplikacji
- po aplikacji zostawia trochę tłustą warstwę
- efekt nawilżenia nie większy niż po użyciu zwykłego intensywnie nawilżającego kremu do 20 zł z drogerii
- opakowanie z nieusuwalną pompką, które uniemożliwia wykorzystanie tego nienajtańszego wszak kosmetyku do końca

strzał w 10-tkę!

Zastanawiałam się nad kupnem tego kremu ze względu na cenę, ale teraz nie żałuję! po nałożeniu delikatnie szczypie przez jakies 6-7 sekund ale po tym czasie uczucie znika. Skóra jest uregulowana, zmniejszają się rozszerzone pory, jest pełna blasku, gładka, bez nierówności. Przestały robić się stany zapalne! nawet przed okresem jeśli coś wyskoczy to jest szybko złagodzone! Szczerze polecam też połączyć z krmem Dottore Retino Pa. Najpierw nakładamy krem Novo, a po 2-3 godzinach Retino Pa. Nigdy nie miałam tak ładnej skóry jak teraz! Pokochałam kremy Dottore -masełko Glam też jest moim niezbędnikiem

Ilość zużytych opakowań: 1 kończe, a następne już czeka

Daje rade

Bardzo dobry krem do odnowy szarej skory z problemami typu tradzik!

PLUSY:
+uspokaja, wycisza cere tradzikowa
+wygladza
+ujednolica koloryt
+ splyca drobne zmarszczki

MINUSY:
- cena

Używam tego produktu od: 5 msc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

wspaniały kosmetyk, świetnie nawilża i odmładza skórę

Krem ma wspaniałą konsystencję, bardzo dobrze rozjaśnia przebarwienia i nadaje skórze blasku, świetnie nawilża, odmładza, regeneruje. Strzał w dziesiątkę, świetnie działa i nie podrażnia skóry.

Używam tego produktu od: od 2 misięcy
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 2 opakowanie 30 ml.