Soap & Glory, Make Yourself Youthful, Super Serum (Super serum odmładzające do twarzy)

Super Serum firmy Soap & Glory jest pełne substancji walczących z oznakami starzenia, zawiera biopeptydy. Serum ma również właściwości nawilżające, zawiera organiczny olej kokosowy oraz olej z marakui. Wzmaga produkcję kolagenu w skórze oraz pomaga w dotlenieniu komórek skóry. Redukuje ilość oraz głębokość widocznych zmarszczek i tym samym odmładza skórę.
Produkt odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

z pompką
<50ml
serum

bardzo dobre serum

Ta firme i serum polecila mi kolezanka, byla promocja, wiec kupilam.
Od ok roku czuje, ze moja skora potrzebuje wiecej niz tylko krem, wiec serum (roznych uzywam codziennie na noc i dzien).

Serum jest bardzo przyjemne w uzyciu, kremowo-zelowa konsystencja, zapach troche cytrynowy, ale dla mnie najwazniejsze, ze bardzo dobrze nawilza i odswieza cere (efekt zdrowej skory :)
Na pewno nie jest to mocny kosmetyk, wiec o podraznieniach raczej nie ma mowy.
Dla mnie jego najwieksza zaleta jest wyzej wspomniane niesamowite nawilzenie skory, byly dni, ze stosowalam na dzien bez kremu (przy mlodszych cerach na pewno wystarczy sam w sobie).
Niestety ma wade, wada jest to, ze jest bardzo malo wydajny, mnie jedno oppakowanie wystarczylo na mniej niz dwa tygodnie...slabo wiec (a taki bardzo tani to on nie jest). Opakowaie jest pancerne, nie da sie go rozciac/odkrecic itp, zeby dostac sie do resztki, ktora na pewno tam sobie w srodku jest...dla mnie to wada.
Pewnie go jeszcze zakupie, jak bedzie w promocji, bo jest to produkt, ktory pozostaje w pamieci (przede wszystkim jego efekt)
Kupilam tez wersje tansza serum tej firmy, (w podluznym pojemniku z pompka),jest duzo bardziej wydajne (50ml), ale niestety duzo slabiej nawilza.

Używam tego produktu od: ok pol roku pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 30ml