Venus, Twoja Receptura, Olej z konopi siewnej

Venus, Twoja Receptura, Olej z konopi siewnej

Olej łagodzi problemy skórne związane z alergią, atopią i użyciem detergentów jednocześnie zmiękczając ryzyko podrażnień i przebarwień. Regeneruje, wygładza, odżywia i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Pozyskiwany jest metodą tłoczenia na zimno, bez procesu rafinacji z rośliny Cannabis sativa. Dzięki zawartości chlorofilu charakteryzuje się naturalnym, zielonkawym kolorem.

• Cannabis Sativa Seed Oil

Mega

Olejek jest super wydajny. Dobrze nawilża skórę, nie powoduje powstawania zaskórników i nie zapycha co często zdarzało się z innymi kosmetykami nie tylko olejkami.  Cena jest w miarę ok co do jakości

Polecam!

Olej stosuję wieczorem, nakładam krem na dzień lub na noc i na to 2-3 krople oleju. Super domyka nawilżenie, koi skórę i łagodzi podrażnienia. Pachnie specyficznie, ale ja bardzo lubię ten zapach. Design kosmetyków venus jest super, szklana buteleczka i papierowe opakowanie, do tego jest to polska firma. Olej jest łatwodostępny w Rossmannie. Cena mogłaby być niższa, 100ml=32,98zł.

Najlepszy z konopielców

Najlepszy ze wszystkich wypróbowanych olejków konopnych, ma intensywny kolor i zapach i działa doskonale. Jego użycie jest tak przyjemne, że używam go już teraz do wszystkiego- ze względu na zerową komedogenność stanowi olejek bazowy podczas OCM, dodaję go do kremów, glinek, wzbogacam nim krem lub stosuję na aloes.
Nie zapycha, niezależnie od ilości, pięknie uspokaja cerę problematyczną, dzięki idealnej zawartości NNKT łączy się z sebum i oczyszcza, a jednocześnie nie pozbawia warstwy lipidowej.
Pomógł mi uporać się z przebarwieniami, suchymi od oczyszczania skórkami i poprawił kondycję skóry. Uwielbiam go nakładać.

Szkoda, że jest bardzo słabo dostępny.

Bardzo dobry na podrażnienia

Bardzo dobrze sprawdził się jako ratunek dla mojej twarzy. W trakcie jego używania zauważyłam,że twarz się regeneruje,a zaczerwienienia delikatnie znikają. Mimo tego,że jest bardzo tłusty to twarz rano taka nie jest, a co więcej wygląda na odżywioną i jest miękką

Wedlug mnie olejek jest bardzo skuteczny, najbardziej zachęcił mnie jego prosty skład oraz to, ze jest tloczony na zimno, pachnie może średnio przyjemnie (chociaz jak kto lubi:) ) ale za to ma wszechstronne właściwości, fajnie nawilża i lagodzi podrażnienia, stosuje go samego albo jako dodatek do kremu, szybko sie wchłania, jest dobry nawet dla mojej tlustej skóry, uzywam również do suchych skórek u paznokci i również bardzo fajnie sie sprawdza:) godny polecenia

Genialny!

Bardzo ale to bardzi cieszę się, ze trafiłam na ten olej. Używam go do mieszania z glinką oraz mieszam go z kremem lub kładę pod krem. Wspaniale wygładza buzię, łagodzi podrażnienia, bardzo fajnie wyregulował sebum, już nie świecę się tak jak kiedyś oraz widzę, że nie mam widocznych drobnych zmarszczek na czole. Zmieszany z glinka sprawia, ze wcale nie muszę jej spryskiwać a skora po zdjęciu glinki jest tak niesamowicie gładka i miękka, czego nie było przy mieszaniu jej z hydrolatem. Jest bardzo wydajny. Dodatkowo nie na potencjału komedogennego więc naprawdę jest to istna perełka!

Dobry produkt wielofunkcyjny

Olej z konopi ma bardzo dobry skład, ładne opakowanie i mało przyjemny zapach.
Najważniejsze, ze działa i pomaga na różne potrzeby. Ja wzbogacałam nim krem do twarzy, odzywkę do włosów i balsam do ciała. Zauważyłam, że olej zmniejszał podrażnienia, koił skórę, nawilżał cerę i włosy, zmiękczał, regulował pracę gruczołów.

Dobry olejek

Zachwyca mnie szybkość wchłaniania się olejku w skórę. Dobrze nawilża skórę, nie powoduje powstawania zaskórników i nie zapycha co często zdarzało się z innymi kosmetykami nie tylko olejkami.
Efekt nawilżenia skóry jest widoczny po kilku dniach...

Fajny do demakijażu

Jestem posiadaczką cery tłustej, ale staram się stosować na co dzień naturalne kosmetyki, dlatego też kupiłam ten olej w ramach używania go do demakijażu twarzy. I sprawdza się do tego bardzo dobrze! Wygodnie się rozprowadza, nie maże się po twarzy. Skutecznie rozpuszcza produkty kolorowe, nie ma problemu z tymi wodoodpornymi. Stosuję po nim żel oczyszczający, ale nie pozostawia na skórze lepkiej, oleistej warstwy. Nie zauważyłam negatywnego wpływu na produkcję sebum, powstawanie zaskórników. Wydaje mi się, że pozytywnie wpływa na skórę, nie podrażnia, nie wysusza. Dla mnie bardzo dobry kosmetyk do demakijażu twarzy. :)

Całkiem spoko

Oleju z konopii siewnej używam od dwóch miesięcy i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest ok. Skóra stała się nawilżona, zaczerwienienia się zmniejszyły. Używam go codziennie na noc, a czasami nawet przed nałożeniem podkładu i o dziwo w moim przypadku sprawdza się dobrze jako baza. Zapach ma przyjemny, delikatny, nie podrażnia wrażliwej cery. Skóra jest gładka i nie czuję żadnych krostek po przejechaniu palcem po twarzy. W sumie używałam go tylko do buzi, więc do codziennej pielęgnacji mogę go polecić.

Fajny

Ten olejek konopny to bardzo ciekawy dodatkowy element w codziennej pielęgnacji twarzy i włosów. Dobrze, że produkt nie jest rafinowany, ponieważ mamy z nim większe pole do popisu, zawiera w sobie więcej substancji odżywczych. Do twarzy można używać go jako wykończenie pielęgnacji, zamiast kremu lub na krem. Ładnie nawilża, niweluje pojawianie się krostek i łagodzi negatywne stany na twarzy. Do włosów można go używać do olejowania, jako olejek na umyte i mokre włosy ale tego nie polecam, ponieważ ma specyficzny zapach. Również sprawdza się dobrze po goleniu, łagodząc zmiany zaistniałe podczas tej czynności.

Bardzo dobrze nawilża, koi i przede wszystkim - łagodzi podrażnienia!

Olej z konopi otrzymałam w prezencie, wraz z innymi kosmetykami Venus Nature. Uwielbiam oleje, stanowią one stały element mojej pielęgnacji i póki co, moja skóra dobrze na tym wychodzi. Najchętniej stosuję arganowy, ze słodkich migdałów, różany, awokado, jojoba, kokosowy oraz z czarnuszki.
Przyznam, że olej z konopi siewnej zaciekawił mnie podwójnie - raz, że to dla mnie zupełna nowość, dwa, deklarowane nawilżenie oraz łagodzenie podrażnień przy jednoczesnym braku zapychania to dla mnie coś, czego ciągle szukam w pielęgnacji. Jak sprawdza się to cudeńko? Bardzo dobrze, na tyle, że chętnie sięgnę po kolejne opakowanie!

OPAKOWANIE:
Olejek otrzymujemy zapakowany w prosty kartonik. Butelka jest z ciemnego szkła, z prostą etykietą. Pod wygodną, białą nakrętką znajduje się zakraplacz - to dozownik idealny, nawet lepszy, niż pipeta, odmierza tyle kropel, ile chcę.
Całość jest prosta, ale estetyczna, do tego funkcjonalna i praktyczna.

KONSYSTENCJA, ZAPACH.
Olejek pachnie orzeszkami i ma zielonkawy kolor - ale skóry nie barwi, niemniej jednak, stosowałam go wyłącznie na noc. Jest to olej czysty (bez domieszek innych), nierafinowany. Jest tłusty (jak to olejek... ;)), ale jest przy tym zadziwiająco lekki.

DZIAŁANIE:
Olej z konopi ma wszechstronne zastosowanie - można stosować go na skórę głowy (wzmacnia cebulki włosów, zapobiega ich wypadaniu, nadaje włosom blask). Można stosować go przy skórze wrażliwej, gdyż łagodzi podrażnienia. Skórę suchą nawilży, zmiękczy i natłuści, skórze tłustej pomoże uregulować pracę gruczołów łojowych i zmniejszy tym samym wydzielanie sebum. Skórze dojrzałej przywróci elastyczność, zapobiegając tworzeniu się zmarszczek - o tym informuje nas producent i muszę przyznać mu rację.

Olejek wmasowuję każdego wieczora, po uprzednim oczyszczeniu oraz stonizowaniu skóry. Na twarz i szyję potrzebuję 4 kropelek, na dekolt - dokładam jeszcze jedną. Masuję skórę, pozwalając jej się odprężyć i...idę spać.
Rano budzę się po prostu piękna ;).

Dzięki temu olejkowi nawet atak egzemy nie jest mi straszny, podobnie błąd pielęgnacyjny, alergia czy podrażnienie mechaniczne. Ten olejek działa niczym kojący, naprawczy kompres. W mig przynosi ulgę suchej i spierzchniętej skórze, działa szybko, dając efekt wypoczętej, promiennej i zadbane skóry.

Stosuję go również na łokcie, kolana i pięty - najlepsze efekty widzę na tych ostatnich, latem moje stopy wyglądają...ekhem...niezbyt dobrze i dwoję się i troję, by wyglądały dobrze i były zadbane. Ten olejek pięknie zmiękcza twardą skórę, niweluje ogólną suchość oraz szorstkość i robi to natychmiastowo - stopy wyglądają estetycznie, są znakomicie nawilżone i moje nieszczęsne pięty nie wyglądają już, jakbym chodziła po asfalcie/żwirowisku.
Czasami robię kompres na dłonie z pomocą tego produktu, tutaj również jestem zadowolona z działania - mało co tak zmiękcza i regeneruje i to w tak szybkim czasie. Na włosy nie stosowałam, rozjaśniałam je i bałam się, czy nie złapią koloru z olejku (przypominam, jest on zielony! :)).

Olejek jest bardzo wydajny, dopiero go skończyłam, a miałam go od marca 2019! Jest niedrogi, łatwo dostępny, polskiej produkcji, działa cuda - nic, tylko polecać, kupować i używać, miłe panie!

Jestem zachwycona jego działaniem, polecam go z całego serca!