Kolastyna, Emulsja do opalania wodoodporna SPF 6

Kolastyna, Emulsja do opalania wodoodporna SPF 6

Emulsja do opalania, dzięki zawartości filtrów UVA i UVB oraz witaminy E, doskonale chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym i wolnymi rodnikami oraz optymalnie ją nawilża. Masło karite - naturalny filtr słoneczny, odżywia i regeneruje naskórek, pomaga uzyskać piękną opaleniznę. Dzięki delikatnej konsystencji emulsja bardzo dobrze się wchłania, pozostawiając skórę aksamitnie gładką i nawilżoną.

nawilżające, ochronne
w butelce
balsam
Filtry
SPF <15
100 – 250ml

W porządku

Kupiłam ten kosmetyk na szybko w Biedronce, kiedy okazało się, że słońce bardzo praży, a ja nie mam przy sobie nic z SPF. Wybrałam wersję SPF 25 i powiem szczerze, że jak na produkt do opalania kupiony tak na szybko za 13 zł, to jestem pozytywnie zaskoczona.

Przyjemny kremowy zapach, nie za gęsta konsystencja, krem jest dość łatwy do rozsmarowania, nie zostawia białych śladów czy lepkiej/bardzo tłustej warstwy. Nie użyłabym tego produktu na jakieś super mocne słońce czy tropikalne podróże, bo wydaje mi się, że ma trochę słabsze działanie niż wynikałoby z SPF na opakowaniu, ale jako podstawowe zabezpieczenie sprawdził się bardzo dobrze i jest w porządku w stosowaniu.

Daję mocne 3,5, więc zaokrąglam do 4 ze względu na zaskakująco niską cenę, natomiast weźcie poprawkę, że moim zdaniem SPF25 od Kolastyny jest jak SPF 10 innych marek.