Avon, Scent Essence, Romantic Bouquet EDT

Avon, Scent Essence, Romantic Bouquet EDT

To woda toaletowa, której ulokowanie znajduje miejsce w kategorii kwiatowo-owocowo-drzewnych zapachów. Odnajdziemy w niej nuty zapachowe takie jak: kwitnący fiołek, płatki piwonii, wetiweria pachnąca. Skropione rosą, aromatyczne płatki piwonii przeniknięte dotykiem rozkosznego ciepła to eteryczna kompozycja stworzona dla romantyczek.

Kategoria: kwiatowo-owocowo-drzewna

Nuty zapachowe: kwitnący fiołek, płatki piwonii, wetiweria pachnąca

<50ml

25% jesień/zima 75% wiosna/lato

Rewelacja

Ma piękny romantyczny , kwiatowy zapach , myślę że to idealne perfumy na randkę . Zapach kwiatowy ale nie jest za słodki, świetnie sprawdza się letnimi wieczorami ,niestety z trwałością u niej kiepsko jak u większości zapachów z Avonu . Cena w ostatnim katalogu była niska , ja zapłaciłam ok. 20 zł. Ma małe zgrabne opakowanie o owalnym kształcie .

Bez szału

Kupiony na próbę. Niestety nie zachwycił mnie.
Kwiatowo/owocowy, bez charakteru. Taki w sumie trochę nijaki.
Są lepsze zapachy w Avon które mają siłę i pazur.
Nie zakolegujemy się.

Nic specjalnego

Zapach nie jest brzydki, ale nie ma w sobie nic oryginalnego, nie rozwija się. Jak dla mnie pachnie jakby mydłem i ma w sobie tę charakterystyczną nutę, co u większości perfum od Avon. Nie wiem co to jest, ale zawsze idzie rozpoznać ich zapachy. Trwałośc przeciętna

Radosne i cukierkowe

Lubię je, są bardzo radosne i cukierkowe. Jeden z nielicznych słodkich perfum jakie posiadam. Przypominają mi żelki albo pianki.
Lubię je raz na jakiś czas. Jeśli chodzi o codzienne stosowanie, to dla mnie jest po prostu za słodki.

HIT

Dla mnie jest to cudowny zapach, dzięki któremu odkryłam, że uwielbiam piwonię :) Nic, że nie pachną długo (wszak drogie nie są) Uważam, że zapach jest wspaniały. Moje ulubione.

Mocna czwórka, miłe zaskoczenie :)

Jak w tytule - jestem bardzo pozytywnie zaskoczona produktem! Z serii Scent Essence wypróbowałam wszystkie zapachy i wypadały baaardzo słabo, Romantic Bouquet jest wyjątkiem. Oprócz tego, że zapach jest prześliczny i naprawdę &quot;romantic&quot; ;) to utrzymuje się dość długo, czego nie można powiedzieć o pozostałych zapachach z tej serii. Na mojej skórze wytrzymywał przez cały dzień (bez odświeżania go), a bluzka wyjęta z szafy po 2 tygodniach nadal intensywnie pachniała. Na pewno zamówię kolejny flakonik, czekam tylko na jakąś promocję. Pamiętam, że zapachy zamawiałam w cenie 16,90zł i 12,90zł, także naprawdę warto! Obawiam się tylko, że za niedługo może zniknąć z katalogu :(
Podsumowując:

ZALETY:
:) zapach - 4/5 (Po prostu romantic - nic dodać, nic ująć)
:) intensywność - 4/5 (Nie jest jakoś specjalnie &quot;mocny&quot;, ale to jego urok)
:) trwałość - 4/5
:) wydajność - 4/5
:) opakowanie - 4/5 (Proste, wygodne, brak zamknięcia zupełnie w niczym nie przeszkadza, ale &quot;spinka&quot; zabezpieczająca mogłaby być z materiału innego niż plastik)
:) cena - 5/5 (Często jest w promocji, ale i te 31zł byłabym skłonna za niego zapłacić... Nie widziałam, żeby kiedykolwiek kosztował więcej)

WADY:
:) brak

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Ładny zapach

Wcześniej miałam już 2 zapachy z serii Scent Essence- Sparkly Citrus i Vibrant Fruity, które mnie nie zawiodły a wręcz przeciwnie. Na tym również się nie zawiodłam- jest to fajny, świeży i bardzo kobiecy zapach kwiatowy ;) Trwałość całej serii Scent Essence jest całkiem dobra ;)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cała buteleczka

Zapach jednego lata

Kupiłam od konsultanki za 15 pln.Nie korzystam z allegro, bo mam doświadczenia z podróbkami. Zapach na w sumie ma ładny zapach , miły kwiatowy.Fajne wiosenne kwiaty na tle wetyweri -odświeżającej i pachnącej dają naprawdę miły aromat. Niestety trwalość prawie mgiełki. Z przyjemnością zużyłam przez okres lata. Natomiast tęsknić nie będę.

Używam tego produktu od: od roku

fajny

zapach kupiony kilka miesięcy temu. BArdzo ładny, typowo kwiatowy, delikatny, kobiecy a ma cos w sobie. kupiony na allegro za 12 zł. Jedynym minusem to trwałość uważam że góra 2 godz i go nie czuć ale sam zapach godny polecenia. Jeśli ktoś lubi świeże kwoatowe zapachy, może kupować w ciemno. nadaje sie na lato i wiosnę. Chcociaż ostatnio nabyłam pur blankę charm która pachnie identycznie tylko 100% trwalsza.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Nietrwałe i byle jakie

Wybrałam je z katalogu od znajomej konsultantki ponieważ mają w swoim składzie piwonię którą kocham w perfumach.
muszę powiedzieć że zawiodłam się.
Niestety ale na mojej skórze pachną trywialnie i tandetnie. na dodatek trwałość jest skandalicznie krótka. Po pierwszym psiknięciu czuć przede wszystkim alkohol ,później zapach robi się całkiem przyjemny ale.....tylko przyjemny. Nic po za tym. Dobrze że wydałam na nie tylko 12 zł . Niektóre perfumy z Biedronki pachną o niebo lepiej. Pół gwiazdki za to żeby coś dać.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsza buteleczka 30 ml

świeży

Wspanialy zapach dla nastolatki ,jaki i dla dojrzałej, romantycznej kobiety,urzekający delikatnością, lekkością i pięknym kwiatowym zapachem.Polecam dla kobiet ceniących sobie kobiecość , a nietylko pazury , które są dobre dla...
Woda miła , delikatna , letnia...dla pań po 20 ,30 i 40 i...typowa na lato

Ilość zużytych opakowań: 1/2

bardzo przyjemny ale...

Zapach ten jest dokładnie takim jakie lubię.Delikatny, kwiatowy, pudrowo-kremowy,idealny na okres wiosenno-letni bardzo dziewczęcy i faktycznie kojarzy mi się tak jakoś romantycznie :)Nie wyczuwam w nim jakiejś szczególnej nuty, taki bukiecik kwiatów.
Niestety ma jedną wadę a mianowiecie trwałość. Jest kompletnie nie trwały a szkoda, bo to naprawdę ładny zapach i do tego niedrogi.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: próbki