Pharmaceris, T, Sebostatic Matt, Intensywnie matująca emulsja do twarzy

Pharmaceris, T, Sebostatic Matt, Intensywnie matująca emulsja do twarzy

Emulsja polecana do codziennej pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej, ze skłonnością do nadmiernego błyszczenia oraz okresowo pojawiających się niedoskonałości (wynikających ze stresu, czynników zewnętrznych oraz zmian hormonalnych).
Lekka kremowo-żelowa emulsja ukierunkowana jest na trwałą sebo-regulację nadmiernej aktywności gruczołów łojowych skóry zapewniając natychmiastowy i długotrwały efekt zmatowienia. Wykazuje działanie przeciwtrądzikowe likwidując istniejące niedoskonałości skóry (zaskórniki, grudki i krostki) oraz zapobiegając tworzeniu się nowych. Unikalne połączenie formuł Pore-Diminish i Hydructor normalizuje wydzielanie sebum, odblokowuje i zwęża pory zapewniając jednocześnie skórze odpowiednie nawilżenie i komfort. Olej z pestek jabłka i Glucam wygładzają i uelastyczniają skórę. Witamina B3 przyspiesza proces regeneracji naskórka i rozjaśnia wyrównując koloryt skóry. Emulsja posiada lekką konsystencję dostosowaną do potrzeb skóry tłustej. Nie zatyka porów. Nie powoduje przesuszenia i ściągnięcia skóry. Szybko się wchłania. Idealna pod makijaż.
Pore-Diminish - skutecznie odblokowuje i oczyszcza pory, zmniejszając ich wielkość oraz widoczność.
Hydructor - wnika w głębsze warstwy skóry wiążąc i trwale utrzymując wodę w naskórku, zapewniając skórze odpowiednie nawilżenie oraz komfort.
Glucam - długotrwale nawilża, wygładza i przywraca skórze utraconą jędrność i elastyczność.
Witamina B3 - zmniejsza nadmierną produkcję sebum. Przyspiesza proces regeneracji skóry.
Witamina E - tzw. witamina młodości o silnym działaniu przeciwutleniającym, chroni przed wolnymi rodnikami i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Przyspiesza proces regeneracji i odbudowy skóry.

całkiem ok

nie jest zla. ma smieszna konstystencje taka troche woskowata, polprzejrzysta. szybko sie wchlania, matuje przyzwoicie. cos ala ta stara wersja Vichy Normaderm. Nie podraznia, nie sciaga skory. nie uzywam podkladu wiec nie wiem jak zachowuje sie pod makijazem

Trochę zawód

Zachęcona bardzo pozytywnymi ocenami postanowiłam spróbować i ja. Niestety u mnie ten mat nie trzyma. Konsystencja jest przyjemna, lekka, szybko się wchłania (chociaż chwilę zajmuje zanim zobaczę mat na twarzy). Problem jest taki, że matuje mnie na 3 godziny. Krem nie jest zły, ale szukam czegoś mocniejszego. Na pewno za tę cenę warto spróbować.

idealny pod makijaż

Ciężko było mi dobrać odpowiedni krem pod makijaż. Moja skóra szybko zaczyna się błyszczeć. Od Jakiegoś roku zaczęłam kupować kosmetyki z serii Pharmaceris do cery tłustej. To był strzał w 10. Idealnie matuje cerę przez cały dzień skończyły sie problemy z błyszczeniem się twarzy.

Najlepszy w tej półce cenowej

Zacznę od tego, że mam cerę trądzikową i kupuję wyłącznie dermokosmetyki. Marka Pharmaceris pomogła mi w walce z trądzikiem (obecnie jest zaleczony)ale... nadal mam problem z intensywnym błyszczeniem skory w strefie T. Ta emulsja idealnie nadaje sie pod makijaż, szybko się wchłania. Co do matowania... hmm do 3/4 h owszem cera jest matowa, potem używam bibułek matujących. Dodam, że używam także podkład od Pharmaceris matujący. Co do wydajności, przy codziennym stosowaniu wystarcza mi na 2/3 msc.

Bardzo dobry krem

Lubię produkty do trądziku z Pharmaceris i również ten krem, dobrze matuje skórę, choć nie na długo, ale świetnie nawilża skórę, jest lekki, nie lepi się, i jest w przystępnej cenie, i ma opakowanie z dozownikiem. Jest w porządku.

zostanie ze mną na dłużej

długo szukałam kremu, po którym moja twarz nie będzie błyszczeć, czyli zmatuję ją bez wysuszania.
Znalazłam swój ulubiony krem pod podkład! Zauważyłam, że nie błyszcze się jak wcześniej a skóra i tak nie traci nawilżenia. Warunek jest taki że trzeba bardzo uważać, aby nie nałożyć kremu za dużo. Na początku przygody z nim musiałam się uczyć ile nałożyć, aby się nie rolował, a podkład w połowie dnia nie spływał.
Nauczyłam się metodą prób i błędów, że wystraczy tylko ziarenko, aby krem wystarczył na całą twarz, beż późniejszych problemów z rolowanie.
Prze to jest meeeega wyajny. Mam go od paru miesięcy i non sto czekam kiedy się skończy, ponieważ cały czas wydaję mi się że już powinien się kończyć a tu nic- nadal go używam.
Ogromnym minusem jest brak możliwości zobaczenia ile kremu jeszcze zostało.

Strzał w 10!

Zacznę od tego, że mam skórę extremalnie tłustą w strefie T, z mocno widocznymi porami, jednocześnie bardzo wrażliwą i skłonną do podrażnień. Z kosmetyków matujących, zarówno drogeryjnych jak i aptecznych, zrezygnowałam już dawno z dwóch powodów. Po pierwsze nie tylko nie działały, ale zawsze ostatecznie przyspieszały wydzielanie sebum, a po drugie podrażniały mnie i wysuszały. Normalnie muszę matowić i pudrować twarz co ok 2h. Z jakiegoś powodu zdecydowałam się wypróbować tę emulsję i wszystko się zmieniło :) Od pierwszego użycia jest niesamowity efekt. Buzia przetłuszcza się dużo mniej, a do tego nie jest ściągnięta, podrażniona ani wysuszona. Makijaż trzyma się rewelacyjnie (emulcja + krem ochrony SPF50 + podkład mineralny), wymaga jedynie 1-2 poprawek w ciągu całego dnia, gdzie wcześniej musiałam je robić co 2h. Jednym słowem rewelacja.

Pharmaceris, INTENSYWNIE MATUJĄCA EMULSJA do twarzy SEBOSTATIC MATT

Bardzo polecam dla osób z cerą mieszaną z skłonnością do niedoskonałości. Lekka konsystencja, szybko się rozprowadza i wchłania. Cera jest po nim gładka, rozjaśniona i nie błyszczy się przez jakiś czas. Przy dłuższym stosowaniu poprawia wygląd skóry. Przyjemnie pachnie. Rozprowadza się dobrze, nadaje się pod makijaż. Aplikacja kremu ułatwiona jest poprzez opakowanie z pompką. Przystępna cena jest dodatkowym atutem. Uważam, że warto kupić ten krem oraz inne produkty z tej serii.

Bardzo dobry

Emulsja jest lekka, przyjemna, zgodnie z obietnicą producenta matuje, makijaż trzyma się po jej nałożeniu cały dzień i wygląda dobrze. Ma przyzwoitą jakość w stosunku do ceny i wygodne opakowanie.

Niedoceniany

Szukałam czegoś, co dobrze zmatowi i będzie pielęgnował moją skórę. Od kremu na dzień oczekuję też dobrego utrzymywania podkładu. Ten krem w tej roli bardzo dobrze się sprawdził, i dodatkowo według mnie jest idealny do cery problematycznej- nie zapychał, nie natłuszczał,bardzo szybko się wchłaniał i nie pozostawiał lepkiej warstwy. Rzeczywiście przez cały okres używania krem matowił skórę, tak jak w opisie producenta. Plusem jest też opakowanie, z pompką typu air less dzięki której użytkowanie jest bardzo higieniczne. Zapach jest delikatny, cytrusowy, świeży. Służył mi codziennie przez 4 miesiące, i uważam to za dobry wynik przy nakładaniu na twarz i szyję. Zachęcił mnie do wypróbowania pozostałych kremów z tej serii, bo naprawdę poradził sobie świetnie!

sprawdziła się

Emulsja w połączeniu z fluidem z tej samej serii dała pożądany efekt - makijaż trzyma się prawie cały dzień. Tłusta cera to moja zmora i nie udało się do końca wyeliminować świecenia ale nawet po lekkim przetarciu chusteczką, makijaż pozostaje na swoim miejscu. Nie wiem, czy producenci dodali coś antybakteryjnego do tego preparatu, mam nadzieję że tak. Jak dla mnie ok,

fajna emulsja na lato

Lubię ten preparat - jego lekka, kremowo-żelowa konsystencja faktycznie zapobiega zatykaniu się porów i daje dość dobre nawilżenie skóry.

To co lubię w tej emulsji:
+ hamuje pojawianie się wykwitów
+ nie podrażnia mojej wrażliwej buźki
+ ma bardzo przyzwoity skład, który lubi moja skóra
+ szybko się wchłania (nakładana oczywiśćie oszczędnie)
+ delikatnie ujednolica kolor skóry
+ nie zapycha
+ emulsja jest odpowiednia pod makijaż
+ nie powoduje "efektu sahary" na twarzy, co niestety ma miejsce przy stosowaniu kosmetyków tego typu
+ ma ładne, higieniczne opakowanie z pompką, która pracuje jak należy

na minus:
- nie matowi tak jakbym sobie tego życzyła (po 2-3 godzinach strefa T zaczyna się świecić)
- wysoka cena, ja zakupiłam w SP w dużej promocji
- NIE JEST INTENSYWNIE MATUJĄCA... uważam, iż nie nadaje się do cery tłustej, ponieważ zbyt słabo matuje.

Bardzo go lubię używać, nie tylko na twarz ale i na szyję i dekolt (tam też miewam wypryski a dzięki tej emulsji mam ich mniej). Tworzy idealny duet z kremem Almond Peel 10%.

Jest to moje drugie opakowanie.

Używam tego produktu od: zeszłego lata (2014)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego