Tigi, Bed Head, Elasticate Strengthening Shampoo (Szampon uelastyczniający i wzmacniający)

Szampon wzmacniający i dodający włosom elastyczności. Dodaje włosom siły dzięki proteinom z pszenicy oraz soi. Ekstrakt z kiwi bogaty w witaminę C stymuluje produkcję kolagenu oraz nadaje olśniewającego połysku.

wzmacniające
w tubie
100 – 250ml

No.1

Dla mnie rewelacja, mam blond włosy mocno rozjaśnione i cienkie. Ten zestaw szampon + odżywka są idealne dla moich włosów nie obciążają, sprawiają że włosy świetnie się układają, są elastyczne, miękkie i lśniące. Jedyny minusik za opakowanie w firmie "pocisku" plastik twardy, trudny do wyciśnięcia, szczególnie kiedy ma się mokre ręce, dlatego wybieram dużą pojemność z pompką. Zaś na wyjazdach korzystam z opakowań zastępczych. To mój KWC!

Jeden z moich ulubionych

Tigi, to moja ulubiona marka kosmetyków do włosów. Nigdy na żadnym ich produkcie się nie zawiodłam. Z 15 lat temu, gdy postanowiłam pierwszy raz ściąć moje włosy poszłam właśnie do salonu Tigi. Cena w 2000 czy 2001 roku była jak z kosmosu ale było warto. Tam dostałam pierwszy szampon. Oczyszczający z wyciągiem z drożdży. Od tej pory używam tylko ich szamponów. Bardzo lubię Także serię Epic Volume, wszystkie kosmetyki do stylizacji i nad życie suche szampony.

Zalety:
-Wspaniale oczyszcza, zarówno włosy jak i skórę głowy
-Nie obciąża włosów, przy płukaniu "skrzypią"
-Wzmacnia, i to zauważalnie, w moim przypadku niweluje również wypadanie włosów i puszenie
-Pięknie, owocowo pachnie
-Jest bardzo wydajny, bardzo się pieni, na moje włosy do łokci 3 dozy pompką wystarczą
-Włosy są miękkie, błyszczące, mocne
-Po szamponach Tigi, nie używam odżywek-nie muszę
-Zwiększa optycznie objętość
-Mix pojemności od 200 ml po giga butlę 750 ml
-Tani, za 750 ml na allegro 39 zł

Mam obsesję na punkcie włosów. Żadna cena mi nie straszna, gdy chodzi o szampon. Ten nie dość, że niedrogi to jakościowo rewelacyjny. Przetestowałam WSZYSTKIE dostępne szampony. Lecznicze, apteczne, naturalne, szare mydło (po którym prawie wyłysiałam), jajka. Z całego serca nie cierpię szamponów Pantene, w życiu nie miałam takiego siana na głowie jak po ich szamponach. Tigi, czy ten czy inny, zawsze będzie w mojej łazience. Mój prawdziwy KWC.

Używam tego produktu od: Długo
Ilość zużytych opakowań: Bardzo dużo