Revolution Beauty (Makeup Revolution), Cover and Conceal Palette (Paleta korektorów do twarzy)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Paleta 8 kremowych korektorów przy pomocy których zatuszujesz wszelkie niedoskonałości swojej cery. Solidna paleta skrywa 8 kremowych korektorów o wysokiej pigmentacji, które można stosować pojedynczo a także dowolnie mieszać je ze sobą i łączyć, by uzyskać idealny odcień. Paleta zawiera lusterko.
Paleta dostępna w trzech wersjach kolorystycznych.

we fluidzie
do twarzy
kryjące

Tak sobie

Paletę dostałam w gratisie do zamówienia z drogerii internetowej. Na początku byłam bardzo podekscytowana, ponieważ jeszcze nie używałam korektorów w takiej formie i bardzo lubię Revolution.

ZALETY:
*Posiadam paletę w wersji Light, co akurat dla mnie jest bardzo ok, ponieważ mam jasną karnację, korektory świetnie 'grają' z moim kolorem skóry.
*Pod palcem przypominają masełko, są bardzo przyjemne w dotyku.
*Krycie jest średnie, jeśli chcemy zatuszować drobne niedoskonałości to będzie ok
*Bardzo solidne opakowanie, duże i wygodne lusterko

WADY:
*jeśli chcemy uzyskać większe krycie tych korektorów to niestety trzeba się natrudzić, a nie sztuką jest położyć 3 warstwy korektora - wygląda to nienaturalnie, korektor się waży
*po kilku godzinach korektor 'wpija się' w każdy rowek na skórze, nie wygląda to dobrze

Całkiem dobrze

Używam ich od miesiąca,idealnie kryją cienie pod oczami i stapiają się z cerą, tak samo z wszelkimi niedoskonałościami, chociaż tutaj krycie mogłoby być lepsze. Nie zbierają się. Dość szybko się ścierają, jeśli mamy tendencję do dotykania buzi, ale można zaimpregnować pudrem i jest lepiej. Kolory są naturalne i idealnie dopasowują się do mojej skóry. Nakładam mini gąbeczką do makijażu.

Słabiak

Posiadam wersję light.
Co tu dużo mówić.. korektory są bardzo słabej jakości. Pod oczy się nie nadają, bo zbierają się w zmarszczkach i wyglądają na zważone, a na wypryski nie ma co ich nakładać bo nie kryją i nie zastygają, więc po chwili nie ma ich na "pryszczu".
Mają tłusto-kremową konsystencję, bardzo gładką. Są słabo napigmentowane, nie utrzymują się na skórze i kolory są takie sobie.
Kolor nr. 1 jest prawie biały, neutralny.
Kolor nr. 2 jest bardzo jasny i żółty
Kolor nr. 3 to średni beż
kolor nr. 4 t nieco ciemniejsze beż lekko wpadający w pomarańcz
kolor nr. 5 , 7 i 8 to kolory ciemne i mocno pomarańczowe - do konturowania się na pewno nie nadadzą.
kolor nr. 6 to średnio ciemny beż, chłodniejszy od pozostałych kolorów.
Tak więc, w sumie, do użtku nadaje się tylko 5 kolorów z 8. To i tak dobry wynik, ale do czego te korektory? Chyba tylko do rozjaśniania centralnej części twarzy, a i to będzie bardzo delikatny efekt.
Plus za duże lusterko, ale kolejny minus za opakowanie, które bardzo się rysuje, mimo że grzecznie leży w szufladzie ;)
Nie polecam, chyba że własnie do konturowania.

Rozczarowanie.

Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam paletkę Light/Medium. Nie jestem zadowolona z tego produktu, męczę się z tymi korektorami już kilka miesięcy, chyba w końcu je wyrzucę.
Plusy:
-wygodne, solidne opakowanie z dużym lusterkiem- i tu kończą się plusy
Minusy:
-krycie słabe, powiem szczerze prawie żadne
- nie współpracują z podkładem, są jak plastelina, ciężkie, tłuste, trudno się je rozprowadza, według mnie powinny być bardziej płynne
- po przypudrowaniu twarzy widać, gdzie korektor był nakładany, pierwszy raz spotykam się z czymś takim
- przez ciężką konsystencję podkreślają nawet najmniejszą zmarszczkę i każdą inną niedoskonałość
-po pewnym czasie korektory zaczęły nieprzyjemnie pachnieć, jak gdyby produkt się popsuł-wyrzuciłam od razu
Na pewno nie kupię paletki ponownie.

Nieszczęścia chodzą paletami

Najgorzej wydane 30 zł w moim życiu , dziwi mnie aż tak wysoka ocena tego produktu na wizażu. Kupiłam ją pod wpływem zachwytu pewnej znanej wizażystki , jednak jak widać nie zawsze należy sugerować się youtuberkami , które często , gęsto współpracują z drogeriami lub firmami kosmetycznymi. Jedynymi plusami jakich się doszukałam to duże lusterko i ładne , naturalne na pierwszy rzut oka kolory korektorów.
Przechodząc do rzeczy , 30 zł to niewiele jak na całą paletę korektorów , tak też pomyślałam ja przed zakupem , teraz jednak wiem , że za ta kwotę ( nieznacznie większą, a może i o wiele mniejszą) mogłabym kupić jeden porządny kosmetyk , który zużyłabym z przyjemnością do cna . Do takiego przemyślenia zachęcam też dziewczyny , które się nad nią właśnie zastanawiają :) NIE WARTO
- dziwna , tłusta konsystencja
- ciężkie , sztuczne wykończenie , a praktycznie żadnego krycia , za to świetnie podkreślone pory, zmarszczki mimiczne , suche skórki i każdy inny defekt
- korektory nie wtapiają się w skórę , osiadają na niej ,ważą się chwilę po aplikacji
- nie współpracują z żadnym , nawet mało wymagającym, dobrym jakościowo podkładem
- po pewnym czasie zaczęły bardzo brzydko, chemicznie śmierdzieć , jak chiński plastik (dodam, że przechowywałam je w ciemnym , chłodnym miejscu , nie były wystawione na działanie gorąca czy promieniowania słonecznego)
Jak łatwo się domyśleć , zakupiona przeze mnie paleta wylądowała w koszu na śmieci po kilkunastu nieudanych podejściach do tego koszmarka.
Podsumowując , jest to prawdziwy bubel , a w dodatku najgorszy kosmetyk jaki miałam okazję testować . Odradzam zakupu zarówno wizażystkom jak i na własne potrzeby.

Ilość zużytych opakowań: 1 paleta

Strata pieniędzy

Paleta medium-light.
Praktycznie każdy odcień okropnie wpada w pomarańcz. Gdy wykonturowałam nim twarz, wyglądałam jak po nieudanej próbie z samoopalaczem.
Ciężko je rozblendować na podkładzie (a próbowałam na dość ciężkie podkłady nałożone bynajmniej nie skąpo (EL Double Wear i Revlon CS).
Nic nie kryją, nakładane pod oczy też do niczego się nie nadają. Ciężko je nabrać na cokolwiek, są zbyt oleiste.
Brzydko się warzy zaraz po nałożeniu.
Jedynym plusem ładne pudełko z lusterkiem. Lusterko się przyda.
Zdecydowałam się, gdyż rynek jest ubogi w palety korektorow w tylu odcieniach- z perspektywy czasu wolę tylko trzy odcienie, ale porządniejsze.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i nigdy nie skończę

Świetna paleta korektorów :-)

Bardzo fajna paleta korektorów, każdy znajdzie
dla siebie odpowiedni odcień, poza tym dobrze się
łączą ze sobą więc można dopasować odcień idealny
dla nas. Dobrze kryją sińce pod oczami, pryszcze, drobne zmiany skórne, przebarwienia. Jest również odcień który fajnie rozświetli i powiększy nam oko. Naprawde fajne kolorki, bardzo naturalne, miła konsystencja, kremowa, nie za gęsta i nie za rzadka. Sprawdzają się nakładane pędzelkiem do korektora. :-) Duzym plusem jest też cena, za taką jakość to jest naprawdę tanio. Jestem z nich zadowolona ;-)

Używam tego produktu od: trzech tyg
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Zależy od potrzeb

Koretkory są dobre do konturowania twarzy.
Pod oczami mogłyby sprawdzać się lepiej ale jak za tą cenę to warto. Kupiłam za 30 zł czyli 3,75 zl za 1 odcień.
Wypryski i przebarwienia są dobrze zakrywane przez ten produkt.

Ilość zużytych opakowań: część

Dziadostwo.

Najgorszy korektor z jakim miałam styczność. Nie nazwałabym tego nawet korektorem.

Konkretnie:

Zalety
+ bardzo dobre, solidne opakowanie z dużym lusterkiem.

I to by było tyle plusów.

Wady
- korektory nie kryją nawet w najmniejszym stopniu, sińce pod oczami i syfki przebijają przez nie tak, jakby te korektory były przeźroczyste;
- konsystencja za żadka jak na korektor, powiedziałabym nawet, że wodnista (zapewne to wina mnóstwa parafiny w składzie);
- wchodzą w każde załamanie, nie zależnie od tego czy są przypudrowane czy nie;
- niesamowicie nieestetycznie wyglądają.

Próbowałam ich w każdej możliwej kombinacji (na różne kremy, bez kremu, z pudrem, bez pudru). W żadnej nie było ani troche lepiej...

Cena była bardzo niska, co w połączeniu z dotychczasowymi opiniami na wizażu spowodowało moje zaćmienie i kupienie tej paletki. To był najgorszy z możliwych wyborów. Najtańszy korektor z Eveline mimo iż nie jest najwyższych lotów to sprawdza się minion razy lepiej niż to badziewie. Nie wiem co teraz z tym bublem zrobić, nie przekażę go nikomu z bliskich, bo spaliłabym się ze wstydu, że takie coś komuś daję.

SZKODA PIENIĘDZY!

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: nigdy nie skończę pierwszego.

wart zakupu

Oceniam palete light

Kolory sa jasne neutralne nieco w zolty troche w roz, mysle ze kazdej bladolicej podpasuje.
Nakladany gabeczka i przypudrowany nie zbiera sie w zmarszczkach.
Utrzymuje sie okolo 10h, pewnie i dluzej jednak ja zmywam swoj makijaz tak po 10h.
Nadaje sie pod oczy i dobrze kryje zasinienia.
Nie nadaje sie jako baza pod cienie, po kilku godzinach cienie zbieraja sie w zalamaniu.
Jest tani.

Jestem bardzo zadowolona z tej paletki, jestem wymagajaca jezeli chodzi o tego typu produkt, poniewaz ciezko znalezc mi odpowiedni (jasny) kolor, ktory kryje dluzej niz kilka godzin. Polecam!

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Jest ok

Produkt godny uwagi. Sama cena jest bardzo kusząca a gama kolorystyczna bardzo trafna. Jedyne do czego mogę się przyczepić to do krycia, bo jest słabe z +. Przeciętny produkt, ale na kieszeń licealistki ok.

Najlepsze korektory do konturowania twarzy

Nie dawno zakończyłam pierwsze opakowanie produktu. Na początku chciałam powiększyć swoją "kolekcje korektorów" o jakąś ciekawą paletkę, trafiłam na to. Strzał w dziesiątkę. 8 korektorów z czego najczęściej używam najjaśniejszego i najciemniejszego do konturowania twarzy. Super wygodne szczególnie gdy dokupimy sobie jakiś dobry pędzelek do ich aplikacji. Myślę, że po kolejnym skończonym opakowaniu zakupię kolejny!

PLUSY:
trwałość
pełna gama kolorów
wygodna paletka, solidna
lusterko

MINUSY:
trzeba ich "nabrać" troszkę więcej, by uzyskać pożądany efekt