Lovely, Liquid Camouflage (Kryjący korektor w płynie)

Lovely, Liquid Camouflage (Kryjący korektor w płynie)

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Niezwykle popularny korektor w płynie Lovely Liquid Camouflage to intensywnie kryjący kamuflaż do maskowania wszelkich niedoskonałości skóry. Jego wygodny, dość duży aplikator w formie gąbeczki pozwala na wygodne rozprowadzanie produktu.

Lovely Liquid Camouflage doskonale sprawdza się jako baza pod cienie, idealnie wyrównując nie tylko koloryt powieki ale również jej powierzchnię, co znacząco wpływa na przyczepność cieni oraz ich trwałość. Korektor świetnie zgrywa się z podkładem i pudrem, można go dokładać stopniując poziom krycia.

Korektor Lovely Liquid Camouflage ma dużą pojemność i gęstą konsystencję, przez co jest bardzo wydajny. Niewątpliwym jego atutem jest przystępna cena. Dostępny jest w 3 uniwersalnych odcieniach.

całkiem spoko

Korektor jest w porządku, dobrze kryje, ma kremową konsystencję. Kolory są do siebie bardzo zbliżone, przez co przy większej opaleniznie kolor nie pasuje. Szybko zastyga. Największą wadą jest mała wydajność, nie starcza mi na długo przy częstym stosowaniu. Całkiem trwały. Pewnie kupie przy okazji ponownie!

Lubię ale…

Bardzo fajny, kryjący korektor w przystępnej cenie.
Słysząc o nim tyle pozytywnych opinii skusilam się na test i nie pożałowałam. Jest to jeden z lepszych drogeryjnych produktów. Krycie jest zadowalające, nie oksyduje i nie daje efektu ciężkości. Jednak nir jest wydajny i opakowanie starcza na jakieś 2/3 tygodnie jeśli wykonujemy makijaż codziennie.

Mój ulubiony korektor

Dla mnie jest świetny jego jakoś do ceny bardzo mnie zachęca. Jest mała paleta kolorów do wyboru ale chyba każdy da rade coś znaleźć dla siebie. Z kryciem i trwałością różnie bywa. Ja wole lekki makijaż ale jak ktoś woli mocne krycie to będzie się musiał trochę pomęczyć. A z trwałością dla mnie w sam raz jednak gorzej jak przychodzi lato wtedy lepiej jest go wymienić na coś trwalszego i wodoodpornego. A wydajność? ja używam go mało bo lubię lekki makijaż więc starcza mi na długo. Troszkę się ciastkuje ale jak dobrze się go nałoży (mokrą gąbeczką ponieważ szybko zasycha) i dobrze zapudruje to jest to prawie nie widoczne.
Mam nadzieje że wam pomogłam Polecam wam go całym serduszkiem!

Byłby całkiem dobrym produktem, ale jest mało wydajny i starcza ledwo na 2 tygodnie

Produkt zakupiłam w drogerii Rossman za mniej niż 20 zł.
Zamknięty jest w opakowaniu z pędzelkiem, którym odrazu możemy zaaplikować korektor.
Wybrałam odcień ,,light” i mimo, że myślałam, że będzie jasny to wpada w pomarańczowe tony.
Produkt łatwo się nakłada, dobrze blenduje się za pomocą gąbeczki.
Daje średnie w kierunku mocnego krycia.
Ukryje niedoskonałości i cienie pod oczami, ale niestety nie na długo.
Po kilku godzinach od nałożenia produkt ciastkuję się, wchodzi w załamania, podkreśla sucha skórę i zmarszczki pod oczami.
Dodatkowo korektor jest bardzo mało wydajny, starcza mi na ok. 2 tygodnie prawie codziennego stosowania.
Raczej nie sięgnę po niego ponownie.

Fajny korektor!!

Korektor naprawdę fajny, za taką cenę można by było powiedzieć, że świetny. Duży aplikator fajnie sie sprawdza w nakładaniu produktu, ma fajne krycie (nie jakieś bardzo mocne), nie wysusza skóry, fajnie się trzyma pod oczami, po nałożeniu na niego pudru nie odznacza się i ładnie współgra z wieloma pudrami. Wydaje mi się, że ten korektor ma większe krycie niż ten drugi z lovely "no more dark circles" pomimo tego, że tamten ma być bardziej kryjący. Ogólnie świetny produkt: tani, ładnie wygląda na skórze, must have codziennego makijażu. Jedynym minusem jest to, że szybko się "kończy" a tak naprawdę po rozebraniu opakowania okazuje się, że zostaje go jeszcze dużo.

mój ulubiony ♥

Posiadam odcienie Sand i Banana. Te dwie sztuki kupiłam za zaledwie 14 zł (promocja). Posiadam je jakoś od stycznia/ grudnia i jeszcze żaden się nie skończył, są bardzo wydajne, tym bardziej, że używam ich w najmniejszej możliwej ilości i nawet wtedy kryje niesamowicie!
Prawdziwą sztuką jest jego nakładanie, bo nałożony w mniejszej ilości na skórę potrafi czynić cuda. Nie zbiera się w załamaniach! I to jest super, bo każdy inny korektor o właściwościach kryjących wysusza delikatną skórę pod oczami i zbiera się w załamaniach.
Opakowanie jest słabe, ale patrząc na cenę regularną 14 zł to nie ma się czemu dziwić, skoro połowa ceny to zazwyczaj jest opakowanie. Ponadto zauważyłam też, że identyczny typ opakowania posiada ich błyszczyk H2O. Jest to słabe, ale dają takie najtańsze opakowania, żeby sprzedawać za niższą cenę, teoretycznie z korzyścią dla nas.
Jedyny minus, jaki zauważyłam to to, że czasem ciastkuje się w miejscu, gdzie podkład łączy się z korektorem np. przestrzeń pod oczami.

Korektor petarda

Korektor świetnie się sprawdza, za tą cenę jest to rewelacja. Duży wybór kolorystyczny, korektor nie ciemnieje. Jestem zachwycona na pewno kupię jeszcze nie jedno opakowanie tego produktu.

świetny

Jak za tą cenę to petarda.
Nie ma problemu z jego dostępnością. Można go zakupić w każdym Rossmanie, który posiada tą firmę w ofercie . Dobrze kryje. Bardzo ładny zapach

Super

Korektor ma dobre krycie, jest trwały, nie podrażnia okolic oczu, przypudrowany nie daje efektu ciężkości, nie zbiera się, trwały nawet ponad 12 godzin, nie zmienia koloru na skórze. Najlepszy w tej cenie. Ogólnie super i polecam

Korektor Lovely

+subtelny zapach
+naturalny efekt
+nie podrażnia skóry
+nie przesusza skóry
+ dobrze kamufluje niedoskonałości i zasinienia
+ładna kolorystyka
+trwałość

-duże opakowanie

Najlepszy ale ....

Jeden z lepszych korektorów na rynku porównywalny z Rimmel lub Maybelline czyli droższymi kolegami . Aplikator poręczny nawet w samochodowym lusterku ???? można poprawić makijaż bez komplikacji .świetnie kryje nawet duży trądzik czy worki pod oczami ???? długo utrzymuje cały makijaż tak jakby go utrwalał zamiast pudru , jednak ma jeden minus jest dość nie wydajny ....

Przystępny korektor jednak kupiłam raz i ponownie nie kupię

Korektor sam w sobie nie jest zły, jednak po prostu mam swoje inne korektory ktore bardziej przypadły mi do gustu.

Korektor ma raczej średnie krycie, wygląda pod okiem dobrze. Jest bardzo tani tym bardziej na promocji więc jeśli ktoś szuka taniego korektora to ten będzie akurat.