Lovely, Liquid Camouflage (Kryjący korektor w płynie)

Lovely, Liquid Camouflage (Kryjący korektor w płynie)

Niezwykle popularny korektor w płynie Lovely Liquid Camouflage to intensywnie kryjący kamuflaż do maskowania wszelkich niedoskonałości skóry. Jego wygodny, dość duży aplikator w formie gąbeczki pozwala na wygodne rozprowadzanie produktu.

Lovely Liquid Camouflage doskonale sprawdza się jako baza pod cienie, idealnie wyrównując nie tylko koloryt powieki ale również jej powierzchnię, co znacząco wpływa na przyczepność cieni oraz ich trwałość. Korektor świetnie zgrywa się z podkładem i pudrem, można go dokładać stopniując poziom krycia.

Korektor Lovely Liquid Camouflage ma dużą pojemność i gęstą konsystencję, przez co jest bardzo wydajny. Niewątpliwym jego atutem jest przystępna cena. Dostępny jest w 3 uniwersalnych odcieniach.

Fajny

Minusem na pewno jest skromna gama kolorystyczna, gdyż są tylko 3 odcienie. Korektor bardzo dobrze kryje, nie podkreśla zmarszczek, nie zbiera się w nich. Nałożony utrzymuje się w tym samym miejscu przez wiele godzin. Wieczorkiem wygląda tak samo jak rano. Produkt jest bardzo wydajny, łatwo dostępny i przede wszystkim tani

godny polecenia

Ma jasne kolory. Ładnie spaja się z podkładem i resztą kosmetyków na twarzy. Nie podkreśla w dużym stopniu zmarszczek. Ładnie rozjaśnia. Nie schodzi szybko. Wydajny i ładny. Porównują go do Tarte i muszę sama przyznać, że może być jego zamiennikiem za grosze.

Dobrze kryje

Idealny do zakrywania niedoskonałości, niekoniecznie pod oczy. Niestety, nie jest ani troche wydajny. Za to i tak go bardzo lubię, bo ładnie wyglada na skorze i kosztuje grosze.

Mocno kryjący korektor

Mocno kryjący korektor. Na początku używania byłam zachwycona, z czasem jednak pod oczami zaczął źle wyglądać, ale na reszcie twarzy super. Kolor mam bardzo jasny, korektor jest bardzo wydajny, ma ogromny aplikator. Dla mnie rewelacja, przede wszystkim ze względu na cenę, tani produkt a naprawdę może konkurować z innymi drogimi korektorami. Polecam

Jeden z lepszych drogeryjnych

Bardzo miłe zaskoczenie od marki Lovely, korektor w przystępnej cenie w bardzo dobrej jakości. Kolory wpadają w bardziej żółte tony, jest mała różnica pomiędzy numerkami - są po prostu bardzo jasne. Z niektórymi podkładami mogą ciężko i sucho wyglądać, ale rzadko mi się to zdarza. Dopierałabym raczej nie jakoś super matujące podkłady pod oko z tym korektorem. Polecam wyjęcie gumowej nawleczki w celu wykrzesania ostatkow produktu.

Super produkt w super cenie

mam korektor w odcieniu 02. Ma dobre krycie i jest trwały. Odpowiedni nawet dla cery tłustej. U mnie świetnie sprawdza się nawet jako baza pod cienie.

Bardzo fajny!

Kupiłam go w sumie przez przypadek bo był w promocji za 7.99 ale bardzo się polubiliśmy. Ma fajna konsystencje, bardzo fajnie kryje, nie zasusza skory pod oczami, fajnie się trzyma i do tego bardzo ładnie pachnie! Polecam bo za ta cenę to naprawdę super produkt!

Korektor jak tysiące innych

Kupiłam korektor skuszona miliardem pozytywnych opinii. Niestety nie mogę powiedzieć, że jest to produkt nadzwyczajny, idealny, czy niezastąpiony. Faktem jest, że mimo skąpej kolorystyki, również "bladziochy " znajdą coś dla siebie. Ja mam odcień 02 i jest to korektor o jasnej, wpadającej w żółty tonacji. Duży aplikator nie stanowi dla mnie problemu- można zaaplikować produkt pod jedno i drugie oko "za jednym zamachem"(plus odrobina na powieki), bez konieczności dokładania. Dobrze się blenduje z podkładem. No i oczywiście największym plusem jest tu cena produktu oraz dostępność produktu.
Mimo powyzszych atutów, nie mogę uznać tego korektora za mój HIT. Po pierwsze- krycie wcale nie jest tak spektakularne - raczej średnie. Dużym minusem jest zbieranie się w zmarszczkach i zagłębieniach. Po kilku godzinach noszenia, okolica pod oczami wygląda jak u staruszki- podkreślone nawet najdrobniejsze zmarszczki i przesuszenie.

Dla mnie korektor bardzo średni- a ze względu na wysuszanie, nie polecam używać codzinnie.

Mega dobry produkt

Jestem w szoku, że za tak niskie pieniądze można otrzymać tak dobry produkt. Mam czasami lekkie cienie pod oczami i ten produkt zdecydowanie świetnie sobie z nimi radzi, a co najważniejsze nie zbiera się w zmarszczkach, nie ciemnieje, nie ciastkuje się. Wyprobowalam wiele korektorów, te z efektem większego krycia zwykle mnie uczulały w okolicach oczu. Mogę śmiało polecić go osobom z wrażliwą cerą

Bardzo słaby.

Kupiłam go na tegorocznych promocji w Rossmann. Niestety, lecz zawiódł mnie. Warzy się i wygląda na twarzy bardzo nieestetycznie. Jednak jest bardzo dobry jako baza do cieni do powiek, co go trochę ratuje. Dla skóry tlustej niezbyt polecam.

Dużo tańszy zamiennik korektora Tarte :)

Mój ulubieniec drogeryjny za niską cenę. Mam numerek 1 i 2 i u mnie one się prawie wcale nie różnią na twarzy. Na ręce trochę ciemnieją, ale na twarzy nie zauważyłam.
Korektor dobrze kryje, a przy tym jest lekki i niewyczuwalny . Nie zapycha. Ładnie wygląda pod oczami, nie wchodzi w zmarszczki .

Dobry zamiennik

Korektor stosuje zamiennie z korektorem marki Catrice, Jest porównywalnie kryjący z nim. Niestety korektor po nałożeniu odrobinę się utlenia przez co robi się pomarańczowy.