Lovely, Liquid Camouflage (Kryjący korektor w płynie)

Lovely, Liquid Camouflage (Kryjący korektor w płynie)

Zobacz oferty

Bodyland.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.61/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA

Niezwykle popularny korektor w płynie Lovely Liquid Camouflage to intensywnie kryjący kamuflaż do maskowania wszelkich niedoskonałości skóry. Jego wygodny, dość duży aplikator w formie gąbeczki pozwala na wygodne rozprowadzanie produktu.

Lovely Liquid Camouflage doskonale sprawdza się jako baza pod cienie, idealnie wyrównując nie tylko koloryt powieki ale również jej powierzchnię, co znacząco wpływa na przyczepność cieni oraz ich trwałość. Korektor świetnie zgrywa się z podkładem i pudrem, można go dokładać stopniując poziom krycia.

Korektor Lovely Liquid Camouflage ma dużą pojemność i gęstą konsystencję, przez co jest bardzo wydajny. Niewątpliwym jego atutem jest przystępna cena. Dostępny jest w 3 uniwersalnych odcieniach.

do twarzy
kryjące
hipoalergiczna
w kremie

• Opakowanie: 2

Słaby

Kupiłem go z polecenia , żeby zakrył moje niedoskonałości. Pierwsze opakowanie jak kupiłem to byłem zadowolony , ale kiedy kupiłem drugie opakowanie to zaczął mi się robić pomarańczowy.

• Wydajność: 2
  • Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 3

Nie sprawdzi się bladym twarzom

Kupiłam z poleceń, które widziałam na dużej ilości profilów w internecie. Kupując kolor 01 okazało się, że nie pasuje on do bladej cery, a dodatkowo ciemnieje przed co wygląda jak pomarańczowa plama. Zdecydowanie pod tym względem odradzam.

Tani korektor

Fajny korektor w fajnej cenie. Z pewnością Zwraca uwagę swoim dużym aplikatorem. Ma bardzo dobre krycie, ładnie wygląda na twarzy. Polecam brać odcień jaśniejszy bo zdarza mu się ciemnieć, ale to jedyna wada.

• Stosunek jakości do ceny: 2

Nie dla mnie

Ten korektor jak dla mnie tragedia, nie dość, że strasznie ciemniał, to jeszcze plamy i smugi były przy nim codziennością. Z wyborem kolorów też jakoś szału nie było, szybko się kończył, no w tej cenie można znaleźć inne, lepsze korektory. Jego krycie też nie było zabójcze.

• Zgodność z opisem producenta: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1

niestety bubel

Kupiłam ten korektor z polecania jak i również kuszącej ceny. Niestety bardzo się rozczarowałam. Chwilę po użyciu wygląda bardzo ładnie lecz mocno ciemnieje po jakiś czasie. Wysuszył mi też bardzo okolice pod oczami.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Korektor Lovely Camouflage

Korektor jest w mojej kosmetyczce od kilku lat, słyszałam dużo negatywnych opinii na jego temat, ale jak dla mnie jest jedym z lepszych drogeryjnych korektorów. Ma dobre krycie i duży aplikator - co jest oczywiście na plus. Dobrze się z nim pracuję i długo się utrzymuje.

• Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 1

Słaby

Mam jasną cerę i najjaśniejszy z kolorów jest za ciemny. Szybko zastyga, ciemnieje. Za tą cenę myślę, że można kupić coś lepszego. Konsystencja w porządku. Opakowanie super, nic się nie wylewa. Aplikator jak najbardziej na plus.

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Wydajność: 4

...

Mam jasna cerę. Nawet ten najaśniejszy odcień jest jak dla mnie za ciemny. Kolejna sprawa korektor szybko zasycha i ciemnieje na skórze. Opakowanie jest w porządku. Konstytencja produktu w porządku

• Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

Niezły

Dobry korektor, w niskiej cenie. Korektor po czasie zastyga, dobrze przykrywa niedoskonałości, wygodnie się z nim pracuje. Niestety korektor z czasem dość mocno ciemnieje.

• Wydajność: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Tragiczny

Jak dla mnie jest to najgorszy korektor jakiego używałam w swoim życiu. Największy jego minus to to ze okropnie ciemnieje. Kolejnym minusem jest kompletny brak jego wydajności. Strasznie szybko się zużywa. Jedyne co jest fajne to jego cena

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

Za niska cenę Super

Korektor ma duży aplikator, jest średniej konsystencji, doskonale sie rozprowadza na cerze. Korektor nie zapycha, nie uczula, nie podrażnia, jest w małej buteleczce, jest poręczny. Kosmetyk jest tani, bardzo dobrze kryje, nie zbiera się w zmarszczkach, nie wysusza.

• Opakowanie: 5

Korektor od zadań specjalnych!

Lovely, Liquid Camouflage jest moim korektorem do zadań specjalnych. Często mam problemy z widocznymi zasinieniami pod oczami i to właśnie ten korektor zakrywa wszystko co potrzeba. Pomimo iż jest to mocny korektor i może wydawać się być ciężkim jest wręcz przeciwnie. Posiadam bardzo delikatną skórę pod okiem, a ten korektor absolutnie jej nie obciąża. Radzi sobie również z kamuflażem niedoskonałości takich jak pojedyncze wypryski, nie tworząc przy tym odcinającej się o skóry skorupki. Opakowanie jest szczelne, a aplikator duży przez co szybciej się nim pracuje.
Osobiście nie zamienię na żaden inny.