Lovely, Liquid Camouflage (Kryjący korektor w płynie)

Lovely, Liquid Camouflage (Kryjący korektor w płynie)

11541 opinii
Średnia ocena: 0.00/5

13696 opinii
Średnia ocena: 4.63/5

Cena PLN 13.49

Niezwykle popularny korektor w płynie Lovely Liquid Camouflage to intensywnie kryjący kamuflaż do maskowania wszelkich niedoskonałości skóry. Jego wygodny, dość duży aplikator w formie gąbeczki pozwala na wygodne rozprowadzanie produktu.

Lovely Liquid Camouflage doskonale sprawdza się jako baza pod cienie, idealnie wyrównując nie tylko koloryt powieki ale również jej powierzchnię, co znacząco wpływa na przyczepność cieni oraz ich trwałość. Korektor świetnie zgrywa się z podkładem i pudrem, można go dokładać stopniując poziom krycia.

Korektor Lovely Liquid Camouflage ma dużą pojemność i gęstą konsystencję, przez co jest bardzo wydajny. Niewątpliwym jego atutem jest przystępna cena. Dostępny jest w 3 uniwersalnych odcieniach.

do twarzy
kryjące
hipoalergiczna
w kremie

Korektor Lovely

Używałam go przez bardzo długi czas i bardzo dobrze mi się sprawdzał ale miałam wrażenie że czasem ciemniał. Nie było to jakieś diametralne ale warto mieć to na uwadze. Ogólnie dobre krycie i co najważniejsze niska cena.

Korektor

Nie rozumiem zachwytu tym korektorem. Jako osoba z suchą skórą borykam się z problemem ciasteczkowaniem się produktów na twarzy. Ten korektor bardzo mi się ciasteczkował więc wylądował na mojej czarnej liście. Jednakże jako korektor na twarz nie jest moim faworytem ale jako korektor do zakrycia jakiś siniaków czy coś to jest super. Fajnie kryje i długo się trzyma

Recenzja korektora

Świetnie maskuje niedoskonałości skóry. Ten korektor jest bardzo trwały i nie roluje się przez długi czas użytkowania. Niestety jeden minus ciemnieje po pewnym czasie.

Średni korektor

Zużyłam napewno trzy opakowania tego produktu o ile nie więcej. Dopiero przy ostatnim zauważyłam że kolor po czasie bardzo ciemnieje. Nie wiem czy to nowa formuła lub ja kupiłam jakiś popsuty produkt. Strasznie się do niego zniechęciłam i myślę że sama po niego znowu nie sięgnę. Krycie było dość okej, zapach był delikatny. Przez opakowanie nie było widać ile produktu zostało w środku co było dla mnie minusem.

Mega

Mam dość mocne cienie pod oczami, ten korektor idealnie je zakrywa. Szybko stygnie także trzeba go szybko rozprowadzić. Nie ciemnieje. Jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to duży aplikator, ale ja używam go tylko do nałożenia. Rozprowadzam go pędzelkiem. Używam go od paru lat.

Dobry korektor

Korektor bardzo ładnie kryje i naturalnie wygląda na skórze. Duży aplikator może być problematyczny, ponieważ nabiera za dużo produktu. Mimo że słyszałam, że korektor ciemnieje na skórze, nie zauważyłam tego efektu przy najjaśniejszym odcieniu, niestety przy ciemniejszym odcieniu okazało się to prawdą. Świetnie współpracuje z podkładem i pudrem. warty jest polecania i wypróbowania.

Kryjący korektor w płynie

Ten korektor jest fajny bardzo korzystam od 3 miesięcy wypełnia swoje zabowiązania przykrywa wszystko to co nie podoba się na skórze jest w miarę nie drogi polecam

Wart uwagi

Lovely Liquid Camouflage to fantastyczny kryjący korektor w płynie, który świetnie maskuje wszelkie niedoskonałości, cienie pod oczami i zaczerwienienia. Jego lekka formuła doskonale wtapia się w skórę, nie tworząc efektu maski ani nie zbierając się w załamaniach. Korektor zapewnia długotrwałe krycie, które utrzymuje się przez cały dzień, a przy tym jest bardzo łatwy w aplikacji dzięki precyzyjnemu aplikatorowi. Jest to idealny produkt, który łączy w sobie wysoką jakość i fajną cenę.

dobrze kryje

Produktu używałam już długi czas, zużyłam kilka opakowań i bardzo dobrze mi się sprawdzał. Kilka lat temu ten produkt to byl absolutny hit.

Jest to korektor o bardzo dobrym kryciu za mega niską cenę, myślę, że stąd ta popularność tego produktu.
Opakowanie jest wyróżniające się, aplikator jest bardzo przyjemny, duży, dobrze się nim rozprowadza produkt po twarzy.
Konsystencja jest dość gęsta, kremowa. Korektor świetnie wygładza pory. Krycie jest na tyle duże, że już po pierwszej warstwie niedoskonałości czy cienie są zakryte. W razie konieczności krycie można stopniować, dodając więcej produktu.
Korektor ma delikatny, kosmetyczny zapach, ale w ogóle nie przeszkadza.

Myślę, że za tę cenę trudno o coś lepszego. Jest to całkiem dobry kosmetyk, od niego zaczynałam przygodę z makijażem i myślę, że osoby początkujące w makijażu mogą z niego spokojnie korzystać - grunt to dobrać odpowiedni kolor.

Korektor Lovely Liquid Camouflage

Jest to korektor który używam już kilka lat świetnie się u mnie sprawdza dobrze kryje a gdy nie chce mi się nakładać podkładu nakładam go na cała twarz, dobrze zakrywa niedoskonałości oraz zaczerwienia wyrównuje koloryt skóry. Polecam go do cery tłustej/mieszanej

Mój hit już od kilku lat. Używam go codziennie.
Bardzo podoba mi się jego krycie. Testowałam różne korektory, jednak ten jak dla mnie ma najlepsze krycie, które można stopniować. Bardzo podoba mi się to, że ma duży aplikator, dzięki któremu można z łatwością nałożyć produkt.
Czasami nakładam tylko korektor na twarz, ponieważ podoba mi się efekt jaki daje i nie trzeba dodatkowo nakładać podkładu.

Korektor

Korektor jest trwały i dobrze kryjący. Ma przyjemny w użytkowaniu aplikator. Kiedyś był moim ulubieńcem niestety kupiłam nowe opakowanie i okazało się że ciemnieje po nałożeniu na skórę.