Lovely, Liquid Camouflage (Kryjący korektor w płynie)

Lovely, Liquid Camouflage (Kryjący korektor w płynie)

Niezwykle popularny korektor w płynie Lovely Liquid Camouflage to intensywnie kryjący kamuflaż do maskowania wszelkich niedoskonałości skóry. Jego wygodny, dość duży aplikator w formie gąbeczki pozwala na wygodne rozprowadzanie produktu.

Lovely Liquid Camouflage doskonale sprawdza się jako baza pod cienie, idealnie wyrównując nie tylko koloryt powieki ale również jej powierzchnię, co znacząco wpływa na przyczepność cieni oraz ich trwałość. Korektor świetnie zgrywa się z podkładem i pudrem, można go dokładać stopniując poziom krycia.

Korektor Lovely Liquid Camouflage ma dużą pojemność i gęstą konsystencję, przez co jest bardzo wydajny. Niewątpliwym jego atutem jest przystępna cena. Dostępny jest w 3 uniwersalnych odcieniach.

Szczerze polecam ten korektor !!

Używam tego korektora od kilku dobrych lat i jestem z niego bardzo zadowolona, nie zważa się, łatwo się go aplikuje, ma dobre krycie, moim zdaniem warto kupić sobie odcień jaśniejszy i stosować go pod oczy !

Świetny w bardzo dobrej cenie

Jest to jeden z lepszych korektorów jakie używałam. Niektóre 3 razy droższe nie sprawdzają się tak dobrze jak ten. Posiada wiele odcieni które ładnie wtapiają się w skórę. Czasem używam go tylko pod oczy, a czasem zamiast podkladu. Nie roluje się i nie uwydatnia niedoskonałości.
Osoby o tłustej cerze muszą uważać jeśli jak ja planuja go używać zamiast podkladu, ponieważ skóra się po nim świeci.

całkiem dobry korektor

Korektor kupiłam na próbę podczas rossmannowskiej promocji zachęcona opiniami klientów i bardzo miło się zaskoczyłam. Korektor jest w kilku odcieniach ( ja używam 2), ładne i proste opakowanie, jest bardzo wydajny i ładnie kryje "niedoskonałości". Używam go głównie do zakrycia niechcianych gości oraz pod oczy. Nie zauważyłam aby jakoś szczególnie obciążał moją twarz. Nie roluje się zwłaszcza pod oczami z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt

Przeciętniak

Używam-nie narzekam i się nie zachwycam. Nie kryje na wysokim poziomie, ale ładnie wygląda na skórze. Ma fajną konsystencje i łatwo się rozprowadza. Polecam spróbować :)

Prawie idealny

Korektor ma bardzo mocne krycie. Spośród korektorów drogeryjnych chyba najmocniejsze. Mnie co prawda nie zadowolił pod tym względem w 100%, ale było mu najbliżej ideału. Korektor nie wysusza skóry pod oczami, nie zbiera się w załamaniach i nie przemieszcza się. Można dokładać warstwy, bez obaw o powstanie skorupki. Kolor 01 jest jasny, neutralny i dobrze dopasowuje się. Jednak trzeba zaznaczyć, że odrobinę ciemnieje. Jak za tak niską cenę, produkt jest naprawdę wart wypróbowania. Co mnie zdziwiło, to fakt, że stosunkowo szybko skończył się. Jak na tak duże opakowanie i nieużywanie go w dużych ilościach, po 3 miesiącach już go nie było. Poza tym ten korektor jest bardzo słabą bazą pod cienie. Zaskakująco szybko zbierają się one w załamaniach, tracą na jakości i świeżości.

jak za taka cene to super

uzywam nr 1 bo mam jasna karnacje, pierwszy raz kupilam z ciekawosci i okazal sie strzalem w 10. Teraz koncze 3 opakowanie.
idealny na cienie pod oczami ale trzeba uwazac z gruboscia bo widac drobne zmarszczki. Idealnie zakrywa zaczerwienienia i syfki.
plus za duzy aplikator i za krycie, ale minusem jest to ze ciezko wydobyc resztki produktu ale wyciagam ten korek plastkowy ;)

Dobry korektor

Używam korektora w odcieniu 01 pod oczy. Ma bardzo dobre krycie, dość długo się utrzymuje (ściera się w kącikach oczu po ok. 5 godzinach).
Na początku nie byłam przekonana do dużego aplikatora, ale z czasem przyzwyczaiłam się do niego i uważam, że jest świetnym rozwiązaniem.
Niestety korektor jest w nieprzezroczystym opakowaniu, więc nie można kontrolować jego zużycia.

Ulubiony!

Kamuflaż kupujemy w sporym, chociaż dla mnie odrobinę (zbyt) pstrokatym opakowaniu. Mimo, że wydaje się ono dość duże to korektor kończy się chyba jednak szybciej niż inne produkty tego typu. Nie możemy też kontrolować ile produktu nam zostało. Pojemność produktu to 8 ml .
Aplikator "jumbo" jest dość sporych rozmiarów, początkowo miałam wrażenie, że nabiera zbyt dużo produktu (używam go bowiem jedynie pod oczy). Z czasem chyba nabrałam wprawy i teraz nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.
Kolor jaki posiadam to 01 SOFT i muszę przyznać, że jest on idealny - jaśniutki z żółtymi tonami. Nałożony pod oczy nie ciemnieje, ani nie odcina się od reszty twarzy. Ogólnie wygląda bardzo ładnie - nie wchodzi w załamania, nie zauważyłam też żeby wysuszał delikatne okolice pod oczami. Co jednak mnie mega zaskoczyło w tym produkcie to trwałość! Trzyma się bowiem bez zarzutu wiele godzin, nie raz podkład już 'schodził' mi z twarzy, a korektor nadal wyglądał świetnie ♥

Pomarańczka

Dla mnie absolutny niewypał. Próbowałam tego korektora na kilka sposobów, z różnymi podkładami i pudrami - na każdym oksydował do pomarańczy (kolor nr 1), nawet w miejscu, gdzie korektor pod oczami łączy się z podkładem. Pod oczy był dla mnie za ciężki. Mogłam go zatem używać tylko w dni bez podkładu, więc na drugie opakowanie już się nie zdecydowałam.

Lovely Liquid Camoulfage - naprawdę LOVEly

Na pierwszym roku studiów zaczęłam szukać korektora - nie jakiegoś tam korektora tylko takiego, który będzie w stanie ukryć wory pod oczami po całonocnym maratonie nauki do sesji oraz będzie dobry na studencką kieszeń. Pierwszy raz kupiłam go na promocji w Rossmanie i od razu wiedziałam, że zostanie ze mną na dłużej. Opakowanie jest małe, ale korektor jest wydajny. Ma naprawdę bardzo dobre krycie. Zbiera się tylko trochę w zależności od tego jak dużo mimiki twarzy macie na co dzień - ja naprawdę dużo się śmieje, więc u mnie się roluje, ale nie w bardzo widoczny sposób. Po nałożeniu nie utlenia się, jego konsystencja jest kremowa a dzięki pacynce bardzo łatwo się go nakłada. Może przeszkadzać jego zapach, bo nie pachnie kwiatkami, ale nie jest to uciążliwe i jest odczuwalne przez 5 - 10 minut po nałożeniu.

Podsumowując:
Czy kupię ten korektor ponownie? Oczywiście, jak najbardziej.
Czy jest na "studencką kieszeń? Tak

Jeśli nie miałyście jeszcze okazji przetestować tego korektora to naprawdę polecam!

Świetny

Bardzo ładne opakowanie, fajny duży aplikator dzięki czemu szybko się nakłada. Ma kremową konsystencję bardzo łatwo i równomiernie się rozprowadza.
Ma mega dobre krycie, które można stopniować ale według mnie jedna warstwa wystarcza by wszystko dobrze przykryć. Idealnie zakrywa również niedoskonałości na skórze. Pod oczami wygląda bardzo ładnie. Świetnie wtapia się w skórę. Jest bardzo trwały, bez problemu utrzymuje się cały dzień. Świetnie sprawdza się również jako baza pod cienie. Jest w bardzo niskiej cenie.
Nie ściera się.
Nie waży i nie zbiera w zmarszczkach.
Nie zapycha i nie wysusza.
Ja jestem zachwycona! Szczerze polecam!

Całkiem w porządku..

Korektor kupiony w Rosmanie za około 15 zł o pojemności 8ml. Opakowanie jest dosyć duże jak na korektor zajmuje sporo miejsca w kosmetyczce. Aplikator typu jumbo szybko rozprowadza produkt pod okiem. Szata graficzna miła dla oka.

Moja skóra pod oczami jest wymagająca, sucha a do tego mam dużo zasinien, cieni i sporo załaman skóry. Gorna powieka posiada widoczne żyłki.
Czy ten korektor sobie z tym poradził?

Mam odcień 02 jest dla idealnie dopasowany. Sposób aplikacji jest wygodny i szybki.
Tuż po nałożeniu korektora pod oczy skóra wygląda ładnie zdrowo i świetliscie. Nie wchodzi w linie skóry pod okiem zawsze korektor delikatnie utrwalam pudrem. Krycie korektora to 80% nadal po aplikacji przeswituja mi zasinienia i żyłki na górnej powiece nie kladne nigdy dwoch warst produktu poniewaz wyglada to staro i bardzo ciezko.

Po 5-6 godzinach korektor okropnie podkreśla mi załamania skóry wygląda to nie świeżo.

Korektora używam także jako bazy pod cienie i sprawdza się świetnie cienie trzymają się cały dzień.
Kładę go też na jakieś przebarwienia na skórze i drobne zmiany skórne wtedy krycie jest 100%.

Ciężko znaleźć mi idealny lekki korektor który będzie krył cienie pod okiem na 100% ten lubię do dziennych makijaży jest w porzadku. Poszukiwania mocno kryjacego korektora trwaja :D

Myślę że osoby które mają mniejsze problemy niż ja będą zadowolone z tego produktu :)