Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Korektory do twarzy

Golden Rose Concealer & Corrector Crayon Korektor w kredce

4,3 na 517 opinii
flame2 hity!
71% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,3 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Kupi ponownie: 71% osób
Nasi użytkownicy zostawili 17 opinii dla tego produktu. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie podsumowanie na ich podstawie:

  • 18 lutego 2022 o 21:50
    Polecam
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupiony za 17 zł w drogerii internetowej, odcień 05 - brzoskwiniowy (jest 7 do wyboru, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie). Przede wszystkim kolor jak dla mnie idealny - mam bardzo jasną cerę i niebieskie cienie pod oczami. Pomimo że moja cera wpada raczej w żółte tony, to o dziwo brzoskwiniowy korektor nie rzuca się w oczy innych :) Jest delikatnie widoczny, ale służy głównie do skorygowania cieni, więc na to nakładam Lovely Liquid Camouflage w odcieniu 01. I żebyście mnie źle nie zrozumieli, on daje radę w pojedynkę, ale przez różnice w kolorze moich cieni (a cery) muszę użyć dwóch. Sam korektor z Lovely na co dzień wystarczał, ale po nałożeniu beżowego korektora moje cienie pod oczami robiły się delikatnie siwe, a teraz wszystko jest wyrównane z kolorytem całej cery, a cienie mniej widoczne. Kredka ma taką średnią konsystencję, nie jest twarda i nie ciągnie skóry podczas nakładania. Jest bardzo napigmentowana, wystarczy mała ilość, delikatnie wklepana w najbardziej zasinione miejsca. Pod wpływem ciepła palców pięknie się blenduje i zlewa ze skórą. Niestety delikatnie wchodzi w zagłębienia i zmarszczki. Kredkę można spokojnie temperować, jest to produkt wydajny.
    Zalety:
    • 05, odcień brzoskwiniowy jest idealny dla niebieskich cieni pod oczami,
    • dobrze napigmentowany,
    • łatwo się nakłada i blenduje.
    Wady:
    • delikatnie wchodzi w załamania i zmarszczki.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 26 grudnia 2021 o 0:53
    Zielona katastrofa na twarzy
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    plusy: + poręczna forma kredki + kremowa konsystencja minusy: - rozmazuje się - słabo kryje - wysusza skórę, podkreślając niedoskonałości inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie: - niska dostępność - trzeba temperować + wydajny
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 maja 2020 o 11:23
    Trochę za jasny
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Polubiłam się z tym korektorem. Najczęściej używam go na linię wodą oka, aby trochę odświeżyć i powiększyć oczy. Sprawdza się bardzo dobrze, utrzymuje się długo i ma pasujący kolor, nie wygląda to tandetnie. Oprócz tego używam go czasem punktowo na niedoskonałości i naprawdę fajnie kryje zaczerwienienia, ale lepiej korzystać z niego przed nałożeniem podkładu, aby wyglądało to naturalnie. Według mnie nie pasuje na podkład, ponieważ jest odrobine za jasny i jeżeli dobrze się go nie rozetrze, to widać na twarzy jasną plamkę (mam numerek 02)
    Zalety:
    • Dobre krycie
    • Nadaje się na linię wodą oka
    • Trwały
    Wady:
    • Trochę za jasny
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 kwietnia 2020 o 19:17
    Wydajny "punktowicz"
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Jest to korektor w kredce marki Golden Rose - to pierwszy tego typu produkt marki - który mogę testować. Przeważnie testowałam pomadki czy też pudry lub podkłady, korektor to moja nowość od GR. Odcień jaki mi się trafił to numer 07 - idealnie dopasowany do kolorytu mojej cery. Oczywiście korektor znajduje się w kredce w kolorze bieli z beżową zatyczką. Ma delikatną, kremową konsystencję, jednak nie ściera się - co jest na plus. Nie przebija się pod podkładem, jest niewidoczny. Dobrze radzi sobie z kryciem drobnych niedoskonałości np syfkami czy jakimiś drobnymi przebarwieniami. Ja stosuję go właśnie punktowo. Ogólnie jest trwały, dobrze zakrywa to co ma ukryć - jestem z niego zadowolona i cieszę się, ze trafił w moje łapki. Myślę, że w przyszłości, gdy już go zużyję (a jest wydajny) to pokuszę się o jego zakup.
    Zalety:
    • Wydajność
    • Kolor
    • Opakowanie
    • Działanie
    • Cena
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 listopada 2019 o 13:20
    Brzoskwiniowa pod oczy
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Ja używam pod oczy kolor brzoskwinia. Przed pracą po przypudrowaniu wytrzymuje około 4h. Trochę krótko. Pod korektor jej działanie jest najlepsze. Kolor: 5, idealna pod oczy, maskuje, kryje cienie, pięknie łączy się z pudrem i podkładem Aplikacja: 5, kilka ruchów jak przy rysowaniu i mamy gotowy makeup pod okiem Konsystencja: 3, miękka, dobrze sunie ale zasycha szybko i może wysuszać obszar pod okiem, trzeba dobrze nawilżyć przed nałożeniem Trwałość: 3, pod samym pudrem zbiera się w zmarszczkach po około 4godzinach, z niektórymi pudrami ciastkuje się. Pod korektorem już jest lepiej, wytrzymuje długo ale na wieczorne wyjście się nie nadaje. Ogólna: 4 https://ladybeatrycze.blogspot.com/
    Zalety:
    • kolor
    • aplikacja
    • zakrywanue cieni pod oczami
    • delikatny
    • nie podrażnia
    • nie czuć pod okiem
    • wydajność
    Wady:
    • trwałość
    • może się ciastkować pod okiem
    • może przesuszać obszar pod okiem
    • trzeba temperować
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.