Yonelle, Infusion Eye Lift Serum (Liftingujące serum infuzyjne pod oczy i na powieki)

Silnie skoncentrowane serum dla kobiet 40+, na dzień i na noc. Z infuzyjną technologią NANODYSKÓW i nowatorskim stymulatorem komórkowym, działającym na wszystkie zidentyfikowane objawy starzenia się skóry wokół oczu. Każda kropla tego wyjątkowego serum daje natychmiastowe poczucie komfortu, wygładzenia i świeżości. Już po 1-2 tygodniach następuje redukcja wyraźnie zarysowanych zmarszczek, skóra pod oczami jest rozjaśniona, idealnie nawilżona. Często obserwuje się efekt podniesienia górnej powieki, przez co spojrzenie nabiera młodzieńczego blasku. Ponadprzeciętne właściwości kosmetyczne serum osiągnięto dzięki rewolucyjnemu wspomaganiu przenikania m.in. Argireliny, czystego retinolu i kwasu hialuronowego.
NANODYSKI, retinol, peptydy, kwas hialuronowy, Argirelina - reduktor zmarszczek mimicznych, darutozyd, ekstrakt z perskiego drzewa jedwabnego.

Odrobina luksusu :-)

Serum jest jak orzeźwiający zastrzy energii. Bardzo szybko wchłania się w skórę czyniąc ją dobrze nawilżoną i delikatną. Doskonale napina delikatną skórę wokół oczu. Spłyca zmarszczki, rozjaśnia i rozświetla skórę. Niezwykle wydajne wystarczy zaplikować odrobinkę.Moje oczy zasługują na najlepsza oprawę:-)

Moim zdaniem działa.

Serum stosuje głównie wieczorem, czasem też rano. Zawsze stosuje jeszcze krem pod oczy. Drobne zmarszczki są wygładzone. Serum faktycznie napina skórę pod oczami, może ją przesuszyć, moim zdaniem, ale serum powinno się zawsze stosować jako dodatkową pielęgnacje do kremu, przynajmniej ja tak uważam. Serum ma przyjemną, gęstą konsystencję. Dobrze się go nakłada pipetą , jest wydajne.

Jestem na nie

Niestety ale jest to w/g mnie najgorszy produkt firmy Yonelle. Stosuję regularnie od 3 tyg i jedyne co zuważyłam to nadmiernie przesuszoną skórę wokół oczu. Nakłada się nieźle, wchłania szybko i nic pozatym. Rano serum stosuję pod makijaż, wieczorem na serum nakładam dość bogaty krem i pewnie gdyby nie on, skóra zaczęłaby się już łuszczyć! Bardzo zawiodłam się na produkcie, tym bardziej, że do tanich nie należy.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie

ciekawe ale powinni zmienic opakowanie

Kupiłam cała serie tych kosmetyków - krem, serum i serum pod oczy
W zasadzie traktuje to serum jak krem, czyli często używam solo, choć zdarza mi się również dawac pod typowy krem na przykład neostraty.
Opakowanie ładne, bladoróżowe, widać, ile zostało. Osobiście wolałabym z pompka, byłoby bardziej higienicznie. Jednak przy czestym otwieraniu zawsze do srodka dostaje się powietrze i drobnoustroje, co nie sprzyja składnikom aktywnym. W tej chwili kremy w słoiku ( także tej firmy!) budza moja odruchowa niechęc.
Zatem, nawet zakładając, ze faktycznie składniki lepiej przenikają przez barierę naskórka - postulowałabym jednak bardziej higieniczna butelkę. Tym bardziej, ze to kosmetyk płynny, az się prosi o lepsze dozowanie, bo pipeta nabiera za dużo.
Płynny żel nie ma zapachu, dobrze się rozsmarowuje, dość szybko wchłania - bez uczucia ściagniecia. Przyzwoicie i długotrwale nawilża i nie podraznia - żadnej mgiełki, żadnego szczypania...
Skóra wygląda na wypielegnowana i dobrze nawilzona. Moim zdaniem to jedyne, co może zaoferować jakikolwiek kosmetyk jakiejkolwiek firmy, więc nie liczę na korektę powiek i takie tam bajery :D
Plus za polską firme, załozycielke związaną z medycyna estetyczna i cene do przełknięcia. Moim zdaniem lepiej już kupic Yonelle, niż Diora czy Chanel - zwłaszcza, gdy te sa pakowane w słoiczki :)

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiaca

Interesujący kosmetyk

Mój pierwszy kontakt z kosmetykami był dużym zaskoczeniem, ładnie opakowania kojarzyły mi się z... Dax-em, jedna seria ma takie połyskujące motywy, więc obawiałam się, że to ich szata graficzna, no i że kupuję kosmetyk za ponad stówę wyprodukowany przez Dax-a;) Nic bardziej mylnego!!!! To zupełnie inna firma, wczytałam się w informacje, twórczyniami Yonelle są kobiety posiadające bardzo wysokie wykształcenie w kierunku chemii, biologii i kosmetologii, poza tym sama filozofia firmy mnie zainteresowała i przekonała.

Czyżby wreszcie kosmetyki naprawdę przyswajalne dla skóry? Podejrzewam, że tak.

Serum jest delikatne, pachnie niezauważalnie i subtelnie, nie uczula, nie drażni. Ma konsystencję płynną, w związku z czym muszę uważać, żeby nie wylać na jedno użycie zbyt dużo kosmetyku, ale ciągle mi się to zdarza.

Nakładam dwa razy dziennie pod krem pod oczy. Serum wchłania się bardzo szybko, razem z kremem również. Działanie jest delikatne, ale zauważalne. Skóra zyskuje spore nawilżenie, właściwie nie muszę już nakładać kremu, robię to z przyzwyczajenia. Po tygodniu używania serum pojawiła się poprawa napięcia skóry wokół oczu. Górne powieki są bardziej zdefiniowane, brwi mają ładniejszy zarys, może to złudzenie, ale przed serum tego nie było.

Kosmetyk nadaje się do stosowania prewencyjnego, jak zwykłe serum, tu znalazłam pierwszy tego typu kosmetyk pod oczy- zawsze jest tylko multum propozycji dla skóry twarzy i szyi (z zastrzeżeniem, żeby nie nakładać na okolice oczu), wreszcie ktoś zaproponował klientom coś takiego jak serum specjalnie pod oczy. Szukam idealnego kremu pod oczy. Moje oczka są przemęczone- mam cienie, zmarszczki mimiczne, wcześniej tendencje do przesuszania się tych okolic, więc takie serum jest dla mnie wymarzonym kosmetykiem, podstawą pielęgnacji.

Ogólnie pomysł jest świetny, polska firma, osoby prowadzące ją z pasją i dużym zasobem wiedzy, jestem zachwycona:)
Jeżeli chodzi o tę firmę, mam również płatki pod oczy Yonelle, które są Rewelacyjne, zmieniają rysy twarzy, w ogóle najlepsze płatki jakie istnieją:)

Wracając do tematu serum pod oczy, po ponad miesiącu stosowania go zauważyłam:

* nawilżenie,
* delikatne wyrównanie kolorytu,
* stopniowe rozjaśnienie cieni,
* podniesienie górnej powieki,
* ogólną poprawę kondycji skóry wokół oczu.

Czego oczekiwałam- bardziej spektakularnego efektu, ale też jest nieźle.
Poza tym- źle znoszę opakowania z pipetą.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc, około 5 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 x 15 ml w połowie

Dobre, ale nie tak wspaniałe, jak obiecuje producent

Stosuję serum od 3 tygodni, rano i wieczorem, wykonując zalecany automasaż (na stronie Yonelle).
Zalety:
- ładnie nawilża
- nie ściąga
- nie podrażnia i nie wywołuje łzawienia (wiele specyfików do okolic oczu wywołuje u mnie te objawy, więc w tym przypadku duży plus)
- wydajne
- delikatny, ładny zapach
- przyjemna konsystencja dość rzadkiego żelu
- w trakcie delikatnego masażu ładnie się wchłania, nie pozostawia lepkości

Nie wiem, czy rozjaśnia, bo nigdy nie miałam sińców, nawet po nieprzespanych nocach, stresie itp.

Czy podnosi opadający kącik oka? Nie wiem, bo jak na razie nie mam z tym problemu, więc trudno mi ocenić.

Wg producenta po 1-2 tygodniach zmarszczki są wyraźnie spłycone...hmm....mimo wieku 40+ nie mam pomarszczonej skóry wokół oczu, raczej pojedyncze linie i te linie jak były, tak są, a stosuję serum regularnie od 3 tygodni.
Moim zdaniem z tym spłycaniem producent nieco przesadza, choć być może u innych taki efekt jest.
Miałam nadzieję, że serum poradzi sobie z moją opuchlizną, niestety, jemu też się nie udało:(, ale z moimi poduszkami pod oczami, które mam od zawsze, nie poradził sobie jeszcze żaden krem, maseczka i serum, a także okłady z herbaty, kostki lodu, zimna woda itd. Nie mam chorych nerek ani problemów z krążeniem - ponoć taka uroda:(

Podsumowując; serum Yonelle to dobry nawilżacz, delikatny, nie podrażnia, ale w moim przypadku spektakularnych efektów nie widać w zakresie redukcji objawów starzenia. Opuchliźnie nie dał rady.

I tak jak Krem Lift Yonelle dzień/noc do twarzy ma u mnie 4,5 gwiazdki, choć może nawet 5:), to serum do okolic oczu w moim przypadku nie jest tak świetne, jak oczekiwałam.

Na pewno zużyję je do końca, ale czy kupię ponownie? Raczej nie, będę szukać dalej mojego KWC pod oczy.