Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowy peeling drobnoziarnisty

Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowy peeling drobnoziarnisty

Drobnoziarnisty peeling w lekkim, delikatnym i pachnącym żelu. Zawiera escynę z liści zielonej oliwki. Skutecznie wygładza i odświeża naskórek. Dodaje skórze blasku i energii. Uzupełnia codzienną pielęgnację oczyszczającą. Idealny dla każdego rodzaju skóry.
Liście zielonej oliwki - zawierają oleuropeinę - naturalny przeciwutleniacz i substancję łagodzącą. Odświeżają i wzmacniają skórę oraz chronią przed transepidermalną utratą wody.
Mikrogranulki - łatwo i szybko oczyszczają skórę i zapobiegają powstawaniu zaskórników. Usuwają zanieczyszczenia oraz martwe komórki naskórka.

>100ml
oczyszczające, wygładzające
Struktura
drobnoziarniste
mechaniczne
w buteleczce
żel

Dość mocno ściera twarz,jako peeling do ciała zupełnie się nie sprawdził

Peeling dokupiłam do pozostałych produktów z serii. Woda tonizujaca jest najlepsza!ten Peeling jako produkt do oczyszczania twarzy jest po prostu ok. Konsystencja żelu jest dość gesta,w strukturze odczuwamy duża ilość drobinek. Podczas masażu twarzy zdziwiłam się bo dość mocno drapie!po zmyciu twarz mnie piekła i była zaczerwieniona!!jednak głęboko wymyta,wygładzona i odświeżona. Zapach nie jest zachwycajacy.. To raczej woń cytrusów, trawy cytrynowej. Dopiero kiedy zmylam kosmetyk z twarzy czułam delikatny zapach oliwki,ktory dość długo się utrzymywał. Skóra wymagała grubej warstwy nawilżenia.
Jako peeling do ciała zupełnie mnie rozczarował...spływał z ciała zamiast je myć, położony na gąbkę w ogóle się nie pienił,pod prysznicem uciekał mi razem z wodą...ech..a butelka dozująca się zapowietrzała i zatrzymywała żel na dnie.
Nie kupie go ponownie. Do twarzy jest zbyt mocny ,a do ciała beznadziejny. Nawet sam zapach pozostawia sporo do życzenia. Bardziej polubilam paste w czarne kropki jeju również od ziaji ,bo jest delikatniejsza dla skóry, przyjemnie oczyszcza i jest tańsza: )

Super

Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowy peeling drobnoziarnisty kupiłam zachęcona opiniami koleżanek.Peeling świetnie sprawdził się na mojej skórze. Konsystencja jego jest rzadka, dobrze oczyszcza skórę nie powodując podrażnień. Ma ładny zapach i jest dosyć wydajny.

Liście Oliwki

Peeling jest uniwersalny zarówno do twarzy, ciała i dłoni. Ma ładny delikatny zapach. Faktycznie drobnoziarnisty, może troszkę za delikatny, ale dla osób z wrażliwą skórą w sam raz. Mojej skóry nie podrażnił. Ładny efekt po. Skóra gładka, odświeżona. Opakowanie przezroczyste co ułatwia kontrolę zawartości. Dobrze się spłukuje. Cena bardzo przystępna.

Bardzo fajny

Kupiłam ten produkt już bardzo dawno. Miałam go stosować do ciała ale okazało się, że do twarzy jest świetny. Do ciała jak dla mnie jest troszkę za delikatny ale np na łokcie kolana ok. Na twarz można go aplikować zarówno delikatnie jak i mocniej w zależności od potrzeb.

Ok

Peeling zakupiłam na promocji i kosztował on grosze. Konsystencja jest dość gęsta oraz zwiera mnóstwo granulek peelingujacych. Używam go od dłuższego czasu i według mnie na twarz jest on zbyt ostry, za duże drobiny które przy częstym stosowaniu są dla skóry jak zdzierak. Stosuje go natomiast do ciała i tutaj spisuje mi się okej, jest wydajny, zawiera mnóstwo drobin przez co peeling jest łagodny bardziej niż agresywny dla ciała.

Bardzo fajny peeling

Peeling oliwkowy używałam latem, jest bardzo wydajny, stosowałam go kilka razy w tyodniu. Delikatnie złuszcza twarz, ale nie podrażnia skóry. Dobry do skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Bardzo fajny, przyjemny peeling w dobrej cenie.

Ma dobre działanie

Niestety zapach trochę mi nie przypasował - dla mnie był niby świeży, ale jednocześnie trochę mdły, z resztą oliwkowa seria ogólnie nie należy do moich ulubionych. Ale nie był odpychający, więc bez problemu zużyłam całą butelkę tego pilingu.

Działanie było w porządku, używałam go tylko na twarz. Drobinki były maleńkie, ale dosyć ostre i było ich całkiem sporo. Skóra była wygładzona, wyglądała świeżo. Podobał mi się efekt.
Łatwo dozował się z butelki, nawet pod koniec spłynął cały, gdy postawiłam go do góry nogami.
Do użycia wystarczyła niewielka ilość, więc wydajność była naprawde duża.

Peeling jest godny polecenia, jednak ja go więcej nie kupię - ze względu na plastik w składzie oraz zamiłowanie do domowego zdzieraka z kawy.

Wydajny

Jak już wcześniej wspomniałam, uwielbiam peelingi tej marki - nigdy się nie zawiodłam .
Ten konkretny peeling mam strasznie długo - wręcz nie może się skończyć ( nie oszczędzam kosmetyków ) . Produkt pięknie pachnie oliwkami - tak samo jak słynny krem oliwkowy , nie podrażnia skory dzięki drobnym granulkom.
Atutem jest to, ze opakowanie nie zostało zmienione na nie przezroczyste (lubię widzieć ile
Produktu zostało) :)

Średni

To peeling i w zasadzie spelnia swoja funkcje. Dobrze zluszcza zrogowacialy naskorek (drobinki sa nawet zbyt duze). Niestety sklad pozostawia wiele do zyczenia. Peeling wysusza skore i bardzo sciaga. Skora az sie prosi o tonik. Jako produkt majacy w skladzie srodki myjące mozna sie tego spodziewac ale w tym przypadku jest to bardzo nieprzyjemne. Przyjemny zapach.

póki co aktualnie ukochany peeling do ciała

Świetnie ściera martwy naskórek, zazwyczaj używam go do ciała, rzadziej na twarz. Czasem zdarza się, że potraktuje nim swoją nieznośną strefę T, policzki omijam bo zbyt wrażliwe na mechaniczne tarcie. Podoba mi się zapach, konsystencja tj. drobniutkie granulki, szata graficzna i butelka. Cena też robi wow. Mój mąż bardzo często podkrada mi go i przyznaje się, że od czasu do czasu lubi sobie "umyć" nim twarz ;-)

Póki co ulubiony

Szukałam fajnego peelingu, który usunie martwy naskórek z mojej twarzy. Lubię kiedy peeling dogłębnie oczyszcza twarz nie podrażniając jej. Ten peeling właśnie taki jest.
Piękny zapach, wydajność a do tego efekt jaki daje sprawia, że wracam do niego. A jeszcze żaden peeling nie zachwycił mnie na tyle.

Bardzo dobry

Stosuję go już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Jest niesamowicie przyjemny, delikatny, drobnoziarnisty, przez co naskórek jest ściągany, ale nie zdzierany. Oczywiście skóra jest bardzo dobrze oczyszczona. Jedyne, na c mogłabym troszeckzę ponarzekać to konsystencja, która mogłaby być nieco gęstsza.
Dodatkowo na + są: zapach, który jest bardzo przyjemny oraz ładna buteleczka, dzięki której łatwo i wydajnie aplikuje się produkt.