Nivea, Men, Sensitive, Żel do golenia do skóry wrażliwej

Nivea, Men, Sensitive, Żel do golenia do skóry wrażliwej

Nivea men Łagodzący żel do golenia Sensitive. Dokładne i wygodne golenie skóry wrażliwej. Wyjątkowo łagodna formuła z zawartością rumianku i hammamelisu została opracowana specjalnie dla potrzeb skóry wrażliwej. Pielęgnuje skórę podatną na podrażnienia podczas golenia. Zaawansowana technologia golenia Ultra Glide gwarantuje:
- Zmiękczony zarost i bezpieczny ruch ostrza po skórze;
- Dokładne i wygodne golenie;
- Ochronę przed drobnymi zacięciami i podrażnieniami.
Produkt przebadany dermatologicznie wśród mężczyzn z wrażliwą skórą twarzy.

100 – 250ml
w butelce

Bardzo dobry

Mój mąż używa różnych żeli do ogolenia, o dziwo ten kupiłam ja dla siebie. Żel zakupiłam w sieci Biedronka w cenie promocyjnej za ok 9 zł .

Żel charakteryzuje się bardzo delikatnym, dla mnie słabo wyczuwalnym zapachem.

Żel idealnie ułatwia depilację ciała np nóg. Dzięki użyciu żelu jest łatwiej golić, mniej podrażnień występuje i mniej wysuszona skóra pozostaje.

Żel jest przeznaczony dla mężczyzn ale uważam że idealnie pasuje dla kobiet, damskie żele są zazwyczaj droższe i mniej wydajne (przyjemniej odnoszę takie wrażenie)

Produkt wydajny i nie powoduje podrażnienia.

Totalny must have!

Pianka niby dla mezczyzn, ale dla mnie idealnie sprawdza sie do golenia nog. Skora zostaje nawilzona i bez podrazniem, a o to nam kobietom chodzi ;)
by miec piekne nogi!
zdecydowanie polecam kazdej z nas!

W domu must have...

... zarówno dla mnie jak dla męża. Żel jest duży wygodniejszy od pianki bo wystarczy niewielka ilość żeby ogolić ciało. Nawilża skórę, nie wywołał u mnie ani u męża ani razu reakcji alergicznej i nie podrażnia

Uniwersalny

Produkt przeznaczony jest dla mężczyzn ale co tam, przecież to tylko żel, więc czemu by nie podebrać od swojego chłopaka i sprawdzić jak się sprawdza? No właśnie!

Żelu używałam do golenia nóg oraz pach i przez cały okres stosowania, przeciętnie 3 razy w tygodniu nie wywołał żadnych niepożądanych reakcji. Ja jak i mój chłopak jesteśmy z niego zadowoleni.

Żel dobrze się rozprowadza, przyjemnie pachnie i sprawia, że golenie przebiega bez podrażnień aczkolwiek ja z takimi też większych problemów nie mam. Żel nie przesusza skóry i nadaje się dla kobiet jak i dla mężczyzn, czego chcieć więcej? Po prostu klasyczny żel do golenia.

Nivea, Men, Sensitive, Żel do golenia do skóry wrażliwej.

Bardzo wydajny żel, super do skóry wrażliwej i łatwo ulegającej podrażnieniom podczas golenia.Konsystencja najpierw żel a po smarowaniu na twarz pianka.Łagodny zapach.Cena.

Idealny dla skóry wrażliwej ,nie tylko dla mężczyzn

Żel do golenia do skóry wrażliwej kupił mój mąż, posiadacz takiej skóry i stosuje go razem z synem do twarzy ,a ja posiadaczka skóry wrażliwej, suchej podkradam go do depilacji nóg i pach.

Opakowanie standardowe jak w przypadku żeli do golenia - poprzez naciśnięcie wydobywa się żel ,który po roztarciu przyjmuje postać pianki.
Zapach produktu - delikatny, świeży, przyjemny.
Barwa - biały żel z delikatną poświatą błękitu, po aplikacji biała piana.

Żel aplikuje się bardzo prosto, dozownik dozuje odpowiednią ilość produktu,
a uzyskana piana, pokrywa ją niczym obłok.
Tak pokryta skóra staje się zmiękczona ,
a po depilacji pozbawiona jest wszelkich niespodzianek ,które często towarzyszą goleniu.
Osobiście nie zauważyłam nigdy podrażnienia, zaczerwienienia ,swędzenia
i zacięć.
Moi mężczyźni również chwalą produkt
i wiem, że będzie on stałym bywalcem
w naszej łazience.

Bardzo wydajny

Przede wszystkim, żel jest bardzo wydajny i często można go upolować w promocji. Żel jest delikatny, nie powoduje podrażnienia a dodatkowo łagodzi powstałe podrażnienia przy goleniu. Łato się rozprowadza .

uwielbiam

Produkt ma konsystencję przyjemnej kremowej pianki o delikatnym uniwerswalnym zapachu dzięki któremu kobiety spokojnie też mogą z niego korzystać. Mam skórę wrażliwa i suchą a dzięki tej piance ani razu nie zauważyłam że skóra po goleniu jest zaczerwieniona, podrażniona czy sucha. Mój mężczyzna również z niej korzysta i nie zauważył żadnych negatywnych zmian na twarzy. Mam wrażenie że skóra po goleniu nie jest tak suchą jak w przypadku innych pianek czy żelów. Lubię do niego wracać- jest to taki pewniak

Nie powoduje podrażnień

Żel Nivea jest bardzo wydajny - wystarcza na kilkadziesiąt goleń. Łagodny, ledwo wyczuwalny zapach. Dobrze zmiękcza zarost i nie powoduje podrażnień. Po zmyciu produktu, skóra jest lekko nawilżona. Ogólnie godny polecenia i w przystępnej cenie.

Żel do golenia

Ja nie używam tego żelu ale mój narzeczony go uwielbia. Oto co uważa o tym produkcie: Żel nivea to przede wszystkim pielęgnacja ale i komfort golenia. Doskonale sprawdza się przy delikatnej skórze podatnej na podrażnienia. Powoduje iż golenie staje się przyjemne a skóra nawilżona.

Wykorzystała: kilka próbek

Super

W czasie przymusowej izolacji staramy się robić zakupy (przez Internet) rzadziej, ale większe. Z braku swojego produktu do golenia używałam przez jakiś czas żelu chłopaka. Zawsze wychodziłam z założenia, że kosmetyki damskie i męskie niczym się nie różnią poza zapachem i szatą graficzną ;) Produkty warto dobierać pod rodzaj skóry, a nie płeć, chyba że bardzo przeszkadza nam męski zapach.

Żel jest baaaardzo wydajny - to było moje pierwsze wrażenie, gdy po niego sięgnęłam. W porównaniu do żeli i pianek dla kobiet naprawdę uważam, że jest znacznie wydajniejszy i ciekawi mnie, z czego to może wynikać (a może do tej pory nie trafiałam na tak wydajne produkty dla kobiet?). Konsystencja jest na początku żelowa, a po rozmasowaniu na skórze lub w dłoniach zamienia się w piankę.

Żel daje bardzo dobry poślizg do golenia i zdecydowania ułatwia i przyśpiesza to zadanie. Rzeczywiście, jak wskazuje nazwa, nie podrażnia skóry, a wręcz nieźle ją pielęgnuje. Oczywiście, nie wyobrażam sobie nie użycia kremu do ciała po goleniu (zwłaszcza, że mam AZS i nigdy nie omijam kremu), ale skóra sama w sobie po goleniu jest przyjemnie miękka, gładka i nie wysuszona.

Polecam!

Dla mężczyzn jak i dla kobiet

Oczywiście gdzieś z braku żelu do golenia, podkradłam mężowi i stwierdziłam, że jest o wiele lepszy od mojej pianki do golenia i tak już zostało, że mamy jeden wspólny żel :D Jest bardzo wydajny starcza nam naprawdę na bardzo długo. Moja skóra ma tendencje do przesuszania, a po tym żelu jest super nawilżona i gładka, samo golenie tez nie powuje podrażnień. Oboje z mężem jesteśmy z żelu Nivea bardzo zadowoleni i zapewne zostanie z nami na długo.