Avon, Pur Blanca, Body Mist (Mgiełka do ciała)

Avon, Pur Blanca, Body Mist (Mgiełka do ciała)

Lżejsza wersja słynnego zapachu Pur Blanca pełna bieli, lekka, świeża i zwiewna. Aromaty kwiatu ylang-ylang, białej frezji i mięty spleciono z wonnością skradzioną białej róży, lilii wodnej i białej peonii, a całą wymyślną konstrukcję wzmocniono akordami białego drzewa sandałowego, mlecznego piżma i heliotropu. Zapach przynosi poczucie pełnej harmonii i spokój ducha.

Nie przekonała mnie

Mgiełką znajduje się w lekkiej plastikowej buteleczce że sprayem. Spray działa bez zarzutu, a opakowanie jest poręczne, w sam raz do torebki.
Zapach jest intensywny i przez to niestety bywa dla mnie duszący. Moim zdaniem zapach jak na mgiełkę jest trwały.
Produkt ten nie przypadł mi do gustu i nie sięgnę po niego ponownie.

Delikatność i świeżość na wyciągnięcie ręki

Zalety:
- bardzo lekka i wygodna formuła zapachowej mgiełki
- tak jak inne koleżanki z tej samej linii produktów jest dobra ze względu na wygodne opakowanie i możliwość zabrania produktu ze sobą wszędzie
- pozostawia delikatny i świeży zapach jednych z bestsellerowych zapachów AVON
- niska cena
- zapach utrzymuje się dobrze (2 h)

Nie przepadam za tym produktem

Bardzo lubiłam kiedyś ten zapach i nadal lubię, chociaż przejadł mi się i już nie czuję zachwytu nad nim jak to było parę lat temu. Ta mgiełka odrzucała mnie alkoholem i czułam, że zapach był chemiczny. Mam teraz dezodorant do ciała w spreju i jest ok- taki sam zapach jak lubiłam .Z tą mgiełką jednak jest coś nie tak i więcej jej nie kupię. Mgiełkę używałam latem dla odświeżenia i po kąpieli.

Plusy:
- wygodne opakowanie,
- niska cena,
- dostępność

Minusy:
- chemiczny zapach, wyczuwałam odrzucający alkohol,
- nie trwała,
- nie wydajna,

Ja ogólnie nie przepadam za mgiełkami, a szczególnie z Avonu, bo są mocno alkoholowe i chemiczne.

ulubiona z Avon

Jakby nie patrzeć - mgiełka jak mgiełka. Jednak ten akurat zapach uwielbiam w tej odsłonie.

Wody toaletowej nie używam, natomiast latem zawsze zaopatruję się w mgiełkę Pur Blanca. W tym roku kupiłam jeszcze dwie inne z Avonu, jednak ta zostaje moją ulubioną.

Trwałość jest średnia, ale zawsze ponawiam aplikacje mgiełek celem odświeżenia. Atomizer nie sprawia problemów.

Sam zapach jest dla mnie idealny latem - kojarzy mi się z czystością, bawełną, świeżym praniem. Uwielbiam czuć tę świeżość na swojej skórze. Kocham!

Sympatyczny zapach ale już się przejadł

Pur blanca jest zapachem dość lekkim, jednak o ciepłym wykończeniu, kobiecym. Przyjemne pachnidełko, ale raczej nie ma dla mnie \'tego czegoś\' co sprawiłoby, że zdecydowałabym się na zakup drugiego opakowania. Forma mgiełki pozwala na w miarę bezkarne używanie w letnie, upalne dni, byłam dość zaskoczona, że jednak jest dość trwały jak na mgiełkę (przez kilka godzin wciąż wyczuwałam go na skórze, dłużej utrzymuje się na ubraniach). Biorąc pod uwagę trwałość pewnie bym się skusiła, jednak nie ta nuta zapachowa.

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego opakowania
Ilość zużytych opakowań: w połowie