Avon, Encanto Irresistible, Body Mist (Perfumowana mgiełka do ciała)

Avon, Encanto Irresistible, Body Mist (Perfumowana mgiełka do ciała)

Encanto Irresistible to zmysłowy zapach czystej przyjemności. Jego wyjątkowe kobiece nuty przepięknie rozwijają się na skórze, przeplatając zmysłowo aromaty malin, świeżej frezji i słodkiego akcentu heliotropu.

Mgiełka to lżejsza wersja wody toaletowej. Dzięki odświeżającej mgiełce, subtelnie podkreślisz swój ulubiony aromat w ciągu dnia. Możesz ją także zastosować zamiast klasycznej wersji perfum – to idealne rozwiązanie na gorące dni.

Piękny i kobiecy zapach

Mgiełkę dostajemy w prostej, lecz przyciągającej wzrok plastikowej buteleczce, atomizer daje za jednym psiknięciem dość sporo produktu i nie trzeba kilkanaście razy jej używać, żeby było cokolwiek czuć, więc jest bardzo wydajna.
Ma przepiękny, słodko-kwiatowy zapach, idealnie wpasował się w moje gusta. Jak na mgiełkę utrzymuje się baardzo długo, używałam jej jako zamiennika zwykłej perfumy. Z każdą godziną rozwija swoje nuty zapachowe, które kojarzą mi się z ciepłymi, wieczornymi dniami. Na pewno ją kupię jeszcze nie raz.

Uwielbiam ten zapach

Mgiełka ma super zapaszek. Cudnie utrzymuje się na ubraniu. Na skórę nie psikałam za dużo, bo nie lubię. Szkoda, że jest droga. Miałam ją bardzo długo. Buteleczka jest fajnego różowego koloru. Kojarzy mi się bardzo kobieco. Nie wiem czy nie sięgnę po perfum z tej wersji. Nie podrażniła mi skóry. Może ją trochę wysuszać z powodu składników.

Ciepły zapach

Mgiełka ma ładne opakowanie i piękny słodki zapach, który jest bardzo wyrazisty i o dziwo mimo formy mgiełki długo utrzymuje się na ciele. Zawiera w swoim zapachu: maliny, świeżą frezję i słodki heliotrop. To pewnie on nadaje temu zapachowi tyle słodyczy.

Mgiełka do ciala

Mgiełka ma subtelny zapach, lekko kwiatowy i slodkawy, dlugo utrzymuje sie na ciele. Jak za ta cene godna zakupu! Opakowanie tez ciekawe, skromne ale eleganckie

Moja ulubiona mgiełka do ciała

Uwielbiam mgiełki od Avon ale ta to jest jakiś sztos. Ma piękny słodki a zarazem kwiatowy zapach. Bardzo długo się utrzymuje, najbardziej czuć jak się spryska nim ubrania to nawet kilka dni czuć zapach. Jest bardzo wydajny i zużyłam już 2 opakowania i na pewno kupię jeszcze więcej. Polecam dla tych osób, które kochają słodko - kwiatowe zapachy.

Piękny zapach

Zapach jest cudowny, bardzo kwiatowy. Na moich ubraniach utrzymuje się kilka godzin, Mgiełka jest naprawdę mega super, cena też jest w miarę OK polecam wszystkim

Świeży kwiatowy zapach

Zapach jest subtelny, bardzo kwiatowy przypomina mi taki powiew świeżości. Na moich ubraniach utrzymuje się kilka godzin, jeżeli chodzi o skórę do godziny czasu. Zapach jest także komplementogenny.

Mgiełka Avon

Moja ukochana wakacyjna trwała mgiełka
Posiadam tą mgiełke od roku a wciąż jej jeszcze nie wykorzystałam nie trzeba jej dużo aby zapach się utrzymywał na skórze oraz ubraniach

Encanto Irresistible

Mgiełka jest bardzo przyjemna o słodko eleganckim zapachu lecz według mnie nadająca się tylko na wieczór w ciągu dnia nie wyobrażam sobie jej używać.
Opakowanie bardzo urocze a sama mgiełka jest bardzo wydajna i długo utrzymuje się.

Nie podoba mi sie

Jako konsultantka Avon testuje bardzo duzo produktow tej firmy Mgielka encanto to nowość w avon ,nie przypadla mi do gustu ze wzgledu na swoj zapach lekko duszacy ,cena jest bardzo wysoka tej mgiełki,opakowanie ladne ,jest wydajna

Słodko świeży zapach

Moja ulubiona mgiełka zapachowa od firmy Avon, Ktora nie zalatuje alkoholem tylko pięknym zapachem, trwały zapach który utrzymuje się na długo, często słysze od znajomych co tak ładnie pachnie. Polecam

Mam i używam

Doskonała na wieczór,ma zmysłowy zapach.Fajne opakowanie sprawia,że ładnie wygląda na półce i łatwo można go znaleźć wśród innych.Chyba kupię ponownie.