Estee Lauder, Advanced Night Repair Eye, Synchronized Complex II (Krem pod oczy na noc o żelowej konsystencji)

Ponieważ skóra wokół oczu jest prawie czterokrotnie cieńsza od skóry w pozostałych częściach twarzy, dlatego jest ona bardziej podatna na uszkodzenia. Nasza unikalna Technologia Chronolux pomaga skórze zoptymalizować jej naturalny cykl naprawczy, by znacząco zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek, które jako pierwsze pojawiają się właśnie w okolicy oczu.
Udowodnione działanie naprawcze. Ten jedwabisty krem-żel pomaga znacząco zmniejszyć widoczność wszystkich kluczowych oznak starzenia się wrażliwej skóry wokół oczu: drobnych linii, zmarszczek, opuchnięć, cieni pod oczami, przesuszenia skóry, nierównomiernego kolorytu.

Bardzo przeciętny krem o nieprzeciętnie wysokiej cenie.

Uwielbiam serum Advanced Night Repair i używam go od wielu lat - to mój niezbędnik, zwłaszcza gdy skóra potrzebuje solidnej regeneracji i wygląda na zmęczoną. Krem pod oczy kupiłam po raz pierwszy w 2015 roku, od tamtej pory regularnie, w różnych zestawach od Estee Lauder miałam miniatury tego cudaka (poj. 5ml), dlatego łącznie zużyłam ok.65 ml! - wystarczająco, aby wyrobić sobie opinię. A ta pozytywna nie jest i doprawdy nie rozumiem, dlaczego mając takie genialne serum, stworzyli tak kiepski krem pod oczy?

ZALETY (tak, są i zalety ;)):
+Opakowanie - zarówno w wersji pełnowymiarowej, jak i w miniaturach, otrzymujemy zgrabny słoiczek ze złotą zakrętką. Może i niezbyt to higieniczne, ale za to luksusowe i piękne, do tego spokojnie zuzyjemy produkt do samego końca.
+Konsystencja - żelowa, zbita, ale wchłania się szybko i nie obciąża skóry.
+Zapach - ziołowy, charakterystyczny dla całej linii ANR.
+Krem nie uczula, a mam do tego ogromną skłonność.
+Nie wywołuje podrażnień i zamglenia oczu.
+Dość wydajny, miniatura starczała mi na ponad 3 tygodnie, pełnowymiarowy słoiczek miałam dokładnie 2,5 miesiąca.

WADY:
-Krem praktycznie nie działa - owszem, coś tam nawilża, początkowo wygładza, jednak owe wygładzenie wynika ze sporej ilości silikonów, co nawet czuć pod palcami - identyczne odczucie mam, gdy nakładam silikonowe serum na końcówki, to ten sam charakterystyczny poślizg! Aż nie chcę myśleć, ile w tym kremie jest tych oblepiaczy...
-Stosowany regularnie przyczynił się do pogłębienia (!) zmarszczek mimicznych - zapytacie, jakim cudem? Ano takim, że skoro nie nawilża jak należy, nie odżywia, nie regeneruje, za to oblepia skórę silikonami, to była ona wysuszona i przeciążona, co spowodowało pogorszeniem jej kondycji - krem naprawczy robi takie cyrki?! No bez przesady i na pewno nie za taką cenę!
-Wysoka, zdecydowanie wygórowana cena - 250 zł za 15 ml silikonów, które dają złudne poczucie wygładzenia i wypełnienia zmarszczek? To nie dla mnie!

Podsumowując: na przestrzeni tych kilku lat przetestowałam ten krem na dziesiątą stronę - i dziś jestem pewna, że jest to bubel - w ładnym opakowaniu, co prawda, ale bubel. Słoik pełnowymiarowy plus 10 miniatur utwierdziły mnie i moją skórę w przekonaniu, żeby trzymać się od niego z daleka i stawiać na sprawdzone formuły i marki. Advanced Night Repair serum to mój ulubieniec, który naprawdę działa, zaś krem pod oczy to jego niewydarzone dziecko, przerost formy nad treścią i obietnice bez pokrycia.
Nie polecam absolutnie, dziewczyny, szkoda waszych pieniędzy i skóry!

Niezwykle lekka, żelowa konsystencja..:)

Bardzo lubię produkty tej marki, bardzo lubię jakość, którą one gwarantują. Mam kilka ulubionych produktów, po które chętnie sięgam.
Jest to kolejny produkt, który zapakowany jest bardzo elegancki "słoiczek" solidnie wykonany.
Co prawda mało higieniczna jest aplikacja tego produktu, ale konsystencja i zapach jest są nie do zastąpienia. Produkt świetnie rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania, pozostawiając przyjemne uczucie nawilżenia. Naprawdę odrobina produktu wystarczy, bo jest on niezwykle wydajny. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że skóra wokół oczy stała się napięta, a płytsze drobne zmarszczki się zmniejszyły. Nie podrażnił mnie, nie uczulił, nie powodował pieczeni ani swędzenia.

Trochę przereklamowany produkt.

Niby fajny krem pod oczy, ale z drugiej strony człowiek kupując krem za kosmiczne pieniądze spodziewa się lepszego efektu. Niektóre kremy z dużo niższej półki cenowej działają tak samo, a może i lepiej. Fajnie nawilża, skóra pod oczami rana wygląda na wypoczętą. Cieni pod oczami niestety nie zmniejsza.

Stara wersja była lepsza

Używałam poprzedniej wersji produktu i była, w moim odczuciu, świetna! To prawda, że nie jest to tani produkt, ale ilość substancji aktywnych sprawiał, że działanie kremu widziałam pod oczami już chwilę po nałożeniu.
Nowa wersja rozczarowała mnie bardzo, zmiany w składzie są na gorsze i działanie też już nie to.. eh kochane Estee Lauder- dlaczego?! :(

Luksusowe cudo

Otrzymałam krem razem z serum naprawczym na Dzień Kobiet od syna, była to miniaturka produktu która naprawdę starczyła mi na dość długo, przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem, Krem ma lekką konsystencję, u mnie bardzo szybko się wchłaniał, nie pozostawił lepkiej warstwy w okolicach oczu, nie uczulił ani nie podrażnił delikatnej skóry, wygładził skórę pod oczami i troszeczkę "wyprasował "zmarszczki. Myślę gdybym miała pełnowymiarowe opakowanie efekty były by lepsze.

nie

Jako posiadaczka mocnych cieni pod oczami i licznych zmarszczek, bardzo dbam o skórę pod oczami. Wiedziałam, że żaden produkt nie jest w stanie zmniejszyć znacząco ich widoczność, ale przyznam się, że miałam ogromną nadzieję, że w tym przypadku tak będzie. Krem ma bardzo fajną konsystencję, bardzo wygodnie można go wpracować, wmasować w skórę. Pierwsze uczucie jest super, jednak mam wrażenie, że bardzo szybko się wchłania i nie czuję, aby skóra była dobrze nawilżenia. Mimo długiego stosowania nie zauważyłam żadnej poprawy. Być może jest to produkt dla osób z mniejszymi problemami niż moje.

30 na karku i zaczęłam się bardziej przyglądać skórze...
Nie mam tendencji do zmarszczek wokół oczu ale tak jakbym zaczęła zauważać lekką utratę jędrności. Postanowiłam zainwestować w droższy produkt = bardziej skuteczny.
Stwierdziłam, że po 30 na kremie oraz kremie pod oczy nie będę oszczędzać;)
Ten produkt ma lekką konsystencję, jest bezzapachowy, nie podrażnia oczu nawet jak trochę dostanie się do oka.
Myślę, że jego działania na razie nie doceniam ale pewnie po dłuższym czasie zapewne będzie zauważalne .
Jest bardzo drogi za 15 ml trzeba zapłacić ok 250zł. Można kupować w próbkach na allegro wtedy jakieś 120-150 zł za 15 ml.
Dobry produkt -ale jeszcze będę próbować inne z wyższej półki może coś mnie zachwyci od razu;)
A i jeszcze jedno-krem jest moim zdaniem bardzo wydajny- naprawdę ładnie się rozprowadza i niewiele go trzeba aby pokryć okolice oczu.

Uwielbiam!

Jak na tak dobry produkt ma słabe recenzje. Kompletnie tego nie rozumiem. Dostałam od koleżanki 3 małe słoiczki, każdy o pojemności 5ml, czyli w sumie 15ml. I jestem zachwycona! Zużyłam już 2 opakowania po 5ml. Jestem w trakcie trzeciego. Krem ma konsystencję masełka połączonego z żelem i takim jakby serum. W każdym razie jest dość gęsty, jedwabisty i bardzo przyjemnie wsmarowuje się w okolice oczu. Jest niezwykle wydajny, łatwo się rozprowadza. Przynosi natychmiastową ulgę zmęczonym oczom. Doskonale nawilża oko pod powieką jak i samą powiekę. Nie podrażnia, nawet jak dostanie się do oczu. Cudownie, ziołowo pachnie. Podczas regularnego stosowania skóra wokół oczu zdecydowanie się u mnie poprawiła. Lekkie zmarszczki są mniej widoczne. Skóra jest bardzo dobrze nawilżona. Oczy wyglądają na wypoczęte. Dla mnie jest to produkt drogi, ale wart absolutnie swojej ceny i z pewnością jeszcze go kupię. A naprawdę niechętnie wydaję pieniądze na tak drogie kremy. Jak dotykam skóry pod oczami, to nie mogę się nadziwić. Jest taka miękka i wygładzona.

Workotwórca

Nie wiem o co chodzi z tym kremem. Mam oryginalną próbkę 5ml i za każdym razem jak go użyję na noc mam rano ogromne worki pod oczami. Wyglądam na zmęczoną i opuchniętą. Kiedy z kolei użyję go rano czuję cały dzień ciężar pod oczami, ponieważ krem jest bardzo treściwy mimo lekkiej, żelowej konsystencji. Jestem bardzo zdziwiona tym produktem z tego względu, że jego brat z tej serii- Advanced Repair serum do twarzy sprawił się wyśmienicie.

Niestety nie mogę go używać i radzę przed zakupem całego opakowania zaopatrzyć się w próbkę zwłaszcza, jeśli macie tendencje do worków pod oczami. Ja liczyłam na nawilżenie i świeższe spojrzenie ale krem nie spełnił tych oczekiwań.

Plusem jest niewątpliwie brak zapachu i niepodrażnianie wrażliwych oczu.

Tresciwy i skuteczny

Probke kremu dostalam podczas zakupu korektora Estee Lauder. I coz, producent osiagnal swoj cel - gdy probka sie skonczy, kupie pelnowartosciowy produkt.

Krem ma piekne opakowanie (nawet miniaturka), jest bezzapachowy i ma lekko zoltawy kolor. Najbardziej odpowiada mi konsystencja - jest niesamowicie tresciwa, cos na pograniczu bogatego kremu-zelu. Wystarczy niewielka ilosc, aby pokryc zarowno dolna, jak i gorna powieke.

Po wklepaniu w skore uzyskujemy lekki efekt napiecia. Skora jest dlugotrwale nawilzona i odzywiona. W czasie regularnego stosowania mozemy dostrzec redukcje drobnych zmarszczek mimicznych. Nie sadze, zeby poradzil sobie z glebszymi zmarszczkami, ale jego celem jest glownie nawilzenie i odzywienie delikatnej skory powiek.

Malutka probke uzywam juz drugi miesiac, wiec mozecie mi wierzyc, ze jest to prdukt wydajny, dlatego na dluzsza mete wart swojej ceny. Polecam!

Bez szału

Żel- krem pod oczy, który ma działać przeciwstarzeniowo, nawilżająco i rozświetlająco.

Zużyłam już całe opakowanie, więc jestem w stanie podsumować moje odczucia co do tego produktu.

Żel szybko się wchłaniał, nie pozostawiał lepkiej warstwy, był bardzo wydajny...

Natomiast nie zauważyłam poprawy stanu mojej skóry pod oczami (która jest bardzo słucha) .

Produkt jest przeznaczony do skóry dojrzałej a więc powinien (w moim odczuciu) być troszkę bogatszy w konsystencji i w działaniu, natomiast to jest poprawny produkt, o którym nie można powiedzieć nic złego, ale też nie jestem w stanie się nim zachwycić.

Także dalej szukam idealnego produktu na cienką i przesuszona skórę pod oczami...

Jeden z wielu dobrze nawilzajacych kremow pod oczy

Opakowanie bije luksusem. Konsystencja zelowa przyjemna i lekka. Szybko sie wchlania, dobrze nawilza.
Krem polecila mi pani z drogerii, jako bezpieczne rozwiazanie przy wrazliwej, problematycznej i suchej skorze. Zachecona opiniami w internecie skusilam sie na swoj pierwszy tak drogi krem pod oczy.