Yope, Mydło w płynie `Kwiat lipy`

Yope, Mydło w płynie `Kwiat lipy`

Naturalne mydło w płynie delikatne dla skóry, nawilża i koi podrażnienia o ciepłym, słonecznym, świeżym i radosnym zapachu.

Oprócz ekstraktów o wyjątkowych działaniach pielęgnacyjnych, mydło zawiera również delikatną innowacyjną formułę TGA składającą się w 100% z naturalnych substancji myjących pochodzenia roślinnego m.in. z oleju kokosowego, sezamowego i glukozy z kukurydzy. Sprawia ona, że skóra jest odżywiona, nawilżona i łagodnie oczyszczona.

z pompką, w butelce
w płynie
>250ml
mydła
bez parabenów

Jestem fanką marki Yope!

Bardzo łagodne dla dłoni, przyjemnie pachnące.
Ładnie się pieni a w łazience pozostaje przyjemny zapach.
Wydajne w użytkowaniu. Ma dobry, naturalny skład.

Najmniej polubione spośród mydeł Yope

Nie jest to pierwsze spośród mydeł Yope po które sięgnęłam, ale zdecydowanie najmniej je polubiłam.

Cenię Yope za dobry skład i samo to, że są polską marka (o niewygórowanych cenach, w stosunku do jakości i pojemności kosmetyków), już sprawia że plasuje się u mnie bardzo wysoko i chętnie sięgam po ich produkty. Niestety, tym razem troszkę się zawiodłam. Po Kwiat Lipy nie sięgnę ponownie, głównie ze względu na nijaki zapach, ale również ze względu na to, ze jako jedyne mydło (od Yope) wysuszało skórę dłoni.

Przede wszystkim zapach

Generalnie mydła i żele pod prysznic Yope sprytnie modyfikują detergenty, żeby mimo tej "naturalności" rozsądnie się pienić i zwyczajnie myć.
W tym wypadku nie jest inaczej.
Mydło spełnia zadanie, a przy tym pachnie najcudowniej! Mało jest kosmetyków o zapach lipy. A on jest po prostu cudowny. Na czerwiec-lipiec w sam raz!

Dla delikatnej skóry rąk

Mydła Yope lubię tak jak żele pod prysznic, są delikatne, mają dobry skład, ładne i wygodne opakowanie, przyjemny zapach. Do tego możliwość uzupełniania lub wymiany butelek na produkt. Oczywiście gdyby były w szklanych butelkach byłoby już najlepiej, ale domyślam się, że cena odpowiednio by wzrosła (?). To mydelko otrzymałam w prezencie, w zestawie z balsamem i żelem pod prysznic. Ja i moi domownicy zużyliśmy je w miesiąc, także oceniam je na dość wydajne. Jest delikatne dla dłoni, zapach jest przyjemny, nie uczula. Zdarzyło mi się i w nim wykąpać i nie wysuszyl skóry. Cena nie jest wygórowana do jego jakości. Warto wypróbować.

Najlepsze, delikatne i kojące

Mydełko kupiłam online, stacjonarnie do tej pory nie widzialam, albo nie zwracałam uwagi. Jest cudowne, wszystkie drogeryjne "nawilżające" mydła mogą się schować. Oczywiście wiem, że to mydełko ma bardzo łagodną formułę i brak SLSów i innych popularnych dodatków myjąco-drażniących, co oznacza, że nie wrócę już do mydełek innych firm.
Uważam, że jest średnio wydajne, mało się pieni, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Naprawdę poprawia stan skóry przy częstym myciu rąk. Tak samo uważa mój syn, który ma problemy z suchą, pękającą skórą dłoni. Moje równie ekstremalnie suche ręce odczuwają ulgę, mydełko zostawia fajną warstewkę, co nie znaczy, że krem już nie jest potrzebny, jest i to bardzo, ale zdaje sobie sprawę, że teraz, gdy ekstremalnie często trzeba myć ręce, po sklepowym mydełku pewnie miałabym jeden wielki suchy wiór z pęknięciami, a używając tego mydełka i dobrego kremu - jest znośnie.
Co do zapachu, jest on bardzo fajny, ciepły, mój młodszy syn po myciu rąk przychodzi do mnie i daje mi wąchać, bo tak ładnie pachnie ???? W tej chwili czekam na żele i szampon yope, po pozytywnych opiniach bardzo chce je wypróbować, aczkolwiek nie zdecydowałam się na produkt do ciała z tej linii zapachowej, nie wiem, czy ten zapach odpowiadałby mi do całego ciała, ale do rąk jest jak najbardziej ok.
Oczywiście kupię ponownie. Uwielbiam nowości i rzadko wracam do produktów, które już miałam, ale w tym przypadku będę wracać.

Miodowa rozkosz

Płyn kupiłam na promocji.Nie znałam go wcześniej choć markę tak.okazał się rewelacyjny.Już od pierwszej pompki wydobył się przyjemny zapach miodowej słodyczy.Gęsta i wydajna konsystencja pozwala na naprawdę niewielkie zużycie i fenomenalny efekt otulenia dłoni mazią.Dłonie jakby posmarowane niewidzialnym balsamem-zero wysuszenia dłoni.Jest bardzo wydajny.polecam serdecznie

Trochę mniej wydajne w porównaniu do innych mydeł Yope, ale wielki plus za łagodne działanie

Przepadam za marką Yope. Jako posiadaczka skóry atopowej szukam mydeł, które będą działały na skórę bardzo delikatnie - bez podrażnień a nawet otulą podrażnienia skóry, które już są. Wydaje się niemożliwe? Trochę tak, bo to jednak mydło, którego zadaniem jest myć a nie łagodzić. Sprawdziłam jednak na sobie, że odpowiednio dobrany skład mydłach może myć a jednocześnie nie robić na skórze przesuszonej masakry. Od razu lecimy do plusów:

Najlepsze mydła w płynie

Mam atopowe zapaleniu skóry, więc unikam jak ognia drogeryjnych mydeł i żeli.
Ten jest wspaniały ze względu na skład i gamę zapachów jaką oferuje producent. Fakt, że kosztują trochę jak na mydło do codziennego użytku, jednak dla mojej skóry jestem gotowa na takie poświęcenie :)

Najlepszy!

Mydełko pachnie bardzo ładnie, nie za mocno, nie za słabo. Bardzo ładnie nawilża skórę dłoni i pozostawia ją miękką i odżywioną. Jest wydajne i tanie. Czego chcieć więcej? Serdecznie polecam!

Wykorzystała: kilka próbek

Lubie to

Normalne mydlo, ladnie pachnie. Opakowanie przykulo moja uwage. Duzo stosuje i moge powiedziec ze moje dlonie sa dobrze nawilzone i nie przesuszaja sie. zapach delikatny, nie duszacy.

Dla mnie to odkrycie roku 2018

Od dawna nie ufam reklamowanym przez innych produktom, ale dałam się namówić do wypróbowania mydła od Yope. I szczerze, nie żałuję!
Mydło jest bardzo wydajne, w przystępnej formie i pozostawia skórę bardzo gładką i przyjemną w dotyku. Nie spodziewałam się aż tak widocznej różnicy.

W moim przypadku jedna pompka to nawet za dużo produktu jak na jedno mycie rąk, ale spokojnie można dozować pożądaną ilość.

Super mydło

Zawsze zastanawiałam się jak można zachwycać się mydłem, każde było dla mnie dość podobne. Do czasu, aż dostałam do testów to cudeńko. Trafiło w najgorszy dla moich dłoni czas, kiedy były spękane, wysuszone i jeszcze codziennie traktowane medyczną chemią do dezynfekcji. Żadne kremy i serum nie działały. To mydło jednak spełnia wszystkie obietnice producenta.

zachwyceni byli też pozostali domownicy, po poza codziennym myciem rąk super poradziło sobie ze zmyciem smaru po pracy przy aucie czy w garażu!