RedBlocker, Krem do skóry naczynkowej na dzień SPF 15

Średnia ocena: 4.93/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

RedBlocker krem do skóry naczynkowej na dzień SPF 15 to specjalistyczny kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji delikatnej cery skłonnej do podrażnień i zaczerwienień. Kompozycja kremu opiera się na aż trzech naturalnych wyciągach wzmacniających ściany naczyń: wyciągu z kasztanowca, ruszczyka i żurawiny. Dzięki temu następuje zmniejszenie zaczerwienienia i widoczności, zarówno płytko położonych naczynek, jak i tzw. pajączków. Wyciąg z żurawiny jest bogatym źródłem witaminy C i niacyny, znanych ze swoich dodatkowych właściwości przeciwstarzeniowych i ochronnych. Ponadto skład kremu został wzbogacony o algi morskie, które neutralizują wolne rodniki, kwas hialuronowy zapewniający optymalne nawilżenie skóry oraz masło shea znane ze swoich właściwości odżywczych. Filtr SPF 15 chroni skórę przed działaniem promieni słonecznych (UVA/UVB), a naturalny zielony barwnik pozwala natychmiast po nałożeniu optycznie zmniejszyć zaczerwienienia i wyrównać koloryt cery. RedBlocker krem na dzień SPF 15 wyraźnie poprawia kondycję skóry sprawiając, że naczynka są wzmocnione i mniej widoczne, a skóra staje się jędrna oraz odpowiednio nawilżona.

Składniki aktywne kremu do skóry naczynkowej na dzień SPF 15 RedBlocker:
- wyciąg z kasztanowca zwyczajnego (Aesculus hipocastanum) - swoje właściwości kosmetyczne zawdzięcza składnikom aktywnym: flawonoidom oraz saponinom triterpenowym, w tym escynie, dzięki której ułatwia mikrokrążenie i chroni ściany naczyń krwionośnych. W konsekwencji następuje wzmocnienie i zmniejszenie przepuszczalności drobnych naczynek.
- wyciąg z ruszczyka kolczastego (Ruscus aculeatus) - jest szczególnie ceniony w pielęgnacji cery naczynkowej ze względu na saponiny, w tym ruskogeninę, oraz flawonoidy: rutynę i heserydynę, wzmacniające naczynka, pobudzające powierzchniową mikrocyrkulację oraz wpływające na zmniejszenie przepuszczalności ścian naczyń. Związki te, występując wspólnie, wykazują wzmocnione (synergiczne) działanie.
- wyciąg z żurawiny amerykańskiej (Vaccinium macrocarpon) - to wyjątkowo bogate źródło związków o korzystnym działaniu w pielęgnacji cery naczynkowej. Zawarte w wyciągu antocyjanozydy wzmacniają ściany naczyń oraz redukują przepuszczalność kapilar. Związki fenolowe, witaminy C, E i niacyna neutralizują działanie wolnych rodników, a alfahydroksykwasy stymulują regenerację komórkową,
- wyciąg z alg brunatnych (Ascophylum nodosum) - dzięki niezwykle bogatemu składowi chemicznemu, wykazuje szerokie działanie przeciwutleniajace, neutralizując wolne rodniki. Ponadto działa kojąco na skórę i redukuje podrażnienia. Dzięki zawartości polisacharydów, takich jak kwas alginowy i fukoidyna, optymalnie nawilża, pozwalając przywrócić skórze równowagę wodną,
- kwas hialuronowy - skutecznie nawilża nawet przesuszoną skórę, a także wspiera jej regenerację, dzięki czemu staje się jędrna i gładka. Ponadto wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe,
- masło shea - to naturalne i bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych. Dzięki głębokiej i szybkiej penetracji, umożliwia odżywienie skóry oraz regeneruje jej ochronny płaszcz lipidowy, dzięki czemu wspiera funkcje barierowe. Ponadto pomaga zmniejszyć utratę wody, zapobiegając przesuszaniu się skóry.

na dzień
w tubce
krem
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml

Do śmieci!

Krem kupiłam poniewaz poleciła mi go Pani w aptece..
Opakowanie wygodne, kolor kremu mógłby być ładniejszy ta zieleń nie przyciąga. Zapach dość neutralny nie przeszkadzał mi.
Po nałożeniu na twarz nic się nie zmieniło, jednak po chwili moja twarz zrobiła się klejąca i miałam efekt ściągnięcia skóry, nawilżenia na pewno nie było.

do twarzy się nie nadaje

Chciałam wypróbować krem przeznaczony do skóry naczynkowej, dużą rolę odegrała tu reklama. Niestety krem nie sprawdził się, nie zniwelował zaczerwienień a tylko zapchał cerę i szczypie po nałożeniu :( używam go teraz do stóp, bo do twarzy się nie nadaje

Rozczarowana...

Mając cerę naczynkową, skłonną do zaczerwienień stwierdziłam, że wypróbuję krem na dzień i na noc. Niestety nie spełnił moich oczekiwań. Konsystencja jest dosyć gęsta, trudna do rozsmarowania, a co najważniejsze nie zniwelował zaczerwienień i wcale nie ukrywał pajączków. Nie polecam!

Dobry

Krem nie jest zły, ale też nie doskonały. Nie zmniejszył mi w natychmiastowym czasie zaczerwień na twarzy. Dopiero po dłuższym czasie zastosowania. Prócz tego łagodzi podrażnienia i dobrze się wchłania. Zapach też jest dobry.

Totalna porażka

Ten krem nie robi nic, oprócz tego, że zapycha pory i powoduje powstawanie niedoskonałości. Za to świetnie się roluje i odpycha swoim zapachem. Ciężko się nakłada i niczego nie kryje. Szkoda, że producent tak wiele obiecuje, no cóż czuję się nie tylko rozczarowana, ale i oszukana.

nie dziala

Jestem zawiedziona tym kosmetykiem. Nie jest wart swojej ceny.
Do jego kupna zachęciły mnie reklamy. Niestety obietnice składane w reklamie nie pokrywają się z rzeczywistością. Krem po prostu nie działa, nie redukuje zaczerwień. Dodatkowo zapach jest dość nieprzyjemny... Konsystencja kremu utrudnia jego nakładanie. NIE POLECAM

RedBlocker

Niestety zawiodlam się, krem ani nie jest wart swojej ceny ,ani czasu .
Nigdy ponownie już go nie kupię .
Moja ocena to 1 /5 .
Jedyny plus może jaki można znaleźć to opakowanie i nic więcej :)

Brak efektów

Kupiłam RedBlocker zachęcona reklamami, no cóż- wielkie rozczarowanie. Żadna obietnica producenta nie pokrywa się z rzeczywistością podczas używania tego produktu. Krem nie chroni skóry przed zaczerwienieniem oraz w żadnym wypadku nie zapobiega pękaniu naczynek. RedBlocker ma bardzo nieprzyjemny zapach, a konsystencja tego produktu powoduje, że katorgą jest nakładanie go na twarz. Minusem jest również to, że krem zamiast nawilżać tylko wysusza co powoduje, że wygląda się na 10 lat więcej. Wielkie NIE dla tego kremu.

Nie działa

Skusiła mnie reklama, która niestety w moim przypadku nie miała żadnego przełożenia na rzeczywistość. Zero, ale to kompletnie zero niwelacji, chociażby tych mniejszych naczynek. Cała buzia zresztą była jak zwykle zaczerwieniona.

Ulubieniec!

Krem stosuje już od prawie 3 miesięcy, dwa razy dziennie. Mam problem z zaczerwieniami i pękającymi naczynkami. Kremik wchłania się szybko i nie zapycha. Bardzo wydajny i fajna formuła. Polecam

Bardzo średni

Krem ma fajną konsystencję, ma zielony pigment co niby pomaga ukryć naczynka, ale krem się roluje, nie nadaje się pod podkład, trzeba się dosyć napracować, żeby nie zrobić zielonych smóg na buzi, slabo nawilża.

Must have na Lato!

Miałam mieszane uczucia po przeczytaniu opinii ,ale skusiłam się i nie żałuje. To najlepszy krem jaki miałam do cery naczynkowej! Szczególnie latem sprawdza się świetnie kiedy naczynka są rozszerzone :) Próbowałam mnóstwa kremów i próbek nawet najdroższych marek jednak ten dzięki zawartości barwnika działa jako kamuflaż i mogę chodzić nawet bez makijażu. Tak tak tak!