Jowae, Creme Legere Lissant Anti-rides (Lekki krem nawilżający)

Jowae, Creme Legere Lissant Anti-rides (Lekki krem nawilżający)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Lekki krem nawilżający polecany do codziennej pielęgnacji skóry normalnej i mieszanej. Krem nawilża i odświeża dzięki upiększającej wody z kwiatu Wiśni, oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Krem nie zatyka porów.
Skuteczny fitokosmetyk francusko - koreański. Preparat nie zawiera parabenów, fenoksyetanolu, olejów mineralnych, oraz składników pochodzenia zwierzęcego. Formuła oparta jest na 88 % składnikach pochodzenia naturalnego. Produkt testowany dermatologicznie.

na dzień
<50ml
Wiek
20+

Średniak

Produkt zakupiłem zachęcony pozytywnymi opiniami w hebe i nieco się rozczarowałem.
Bardzo podoba mi się zamysł marki Jowae czyli połączenie koreańsko-francuskie,zamiłowanie do roślinnych wyciągów,oryginalne patenty i rytuały oraz brak składników zwierzęcego pochodzenia czy olejów mineralnych (chociaż tych ostanie nie zawsze wykluczam).
Krem zapakowany jest w przyjemny dla oka kartonik dający poczucia ekologicznego stylu życia. Po otwarciu widzimy białą tubkę z zieloną zakrętką. Lubię takie rozwiązanie ze względu na higieniczną aplikację produktu.
Po zagłębieniu się w skład kremu nieco się rozczarowałem. Producent sygnuje krem przeciwzmarszczkowym działaniem żeń-szenia,który znajduję się na samym końcu. Na czym więc opiera działanie ? Głównie na oleju kokosowym i maśle Shea.
Jeżeli chodzi o samą konsystencję-średnio się wchłania i pozostawia lekką,tłustą warstwę. Niestety po aplikacji na skórę nie zauważyłem efektu wygładzenia czy nawilżenia skóry na domiar złego moja cera od razu nabiera charakterystycznego rumieńca (nie jest to typowa reakcja alergiczna aczkolwiek ze względów estetycznych zaliczam to do minusów) .
Jeżeli chodzi o sam zapach kojarzy mi się z kremami aptecznymi .
Jeden + ( a może jednak -) mogę przyznać za wydajność produktu.

Bardzo dobry dermokosmetyk - lekki, delikatny dla skóry, świetne działanie, przyjemny zapach czego chcieć więcej! :>

Markę Jowae poznałam dzięki pracy w drogerii, jak zresztą większość kosmetyków o których wcześniej nie miałam zielonego pojęcia. Kosmetyki tej marki w regularnej cenie są dosyć drogie, dlatego warto polować na promocje. Są dostępne stacjonarnie w Hebe.

Marka Jowae to marka francusko-koreańska, która stworzyła fitokosmetyki naturalne, łagodne dla skóry, bez parabenów, olejów mineralnych, składników pochodzenia zwierzęcego. Ich skład zawiera średnio 93% składników pochodzenia naturalnego, dedykowane są do każdego typy cery nawet wrażliwej, są
testowane dermatologicznie.

Krem zapakowany jest w karton, w którego wnętrzu skrywa się tubka z produktem o pojemności 40ml. Szata graficzna kartonowego opakowania, jak i tubki jest w tym samym klimacie. Biel w towarzystwie stonowanej zieleni, przyozdobiona kwiatami, przywodzi mi na myśl tylko o naturalności.
Tubka wykonana jest z miękkiego tworzywa, zamknięcie tym razem nie jest na klik lecz mamy tutaj odkręcaną zakrętkę - ta forma trochę mi w kremach nie odpowiada, ciężko potem takimi tłustymi rękami go zakręcić. Otwór jest odpowiedni i wydobywa odpowiednią ilość produktu.

Krem jest koloru białego, ma niesamowicie lekką konsystencje, którą sprawnie rozprowadza się na twarzy, bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając lepkiej warstwy. Świetnie sprawdza się pod makijaż, przedłuża jego trwałość - może służyć jako baza. Nie roluje się i nie warzy - bardzo dobrze współgra z produktami do makijażu.
Stosuje go zarówno rano jak i wieczorem.

Zapach bardzo delikatny, przyjemny, lekko kwiatowy, wyczuwalna jest tu woń kwiatu wiśni, zdecydowanie umila on aplikacje. :)

Producent sugeruje nam aby nie wcierać kremu, lecz go wklepywać i tak też uczyniłam, dzięki czemu krem jeszcze lepiej i szybciej się wchłaniał. :)
Krem nie obciąża ani też nie zapycha. Nie podrażnia skóry, nie uczula, wręcz można powiedzieć, że działa łagodząco i kojąco. Chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Jego formuła została świetnie opracowana znajdziemy tu miedzy innymi witaminę E, kwas hialuronowy, roślinną glicerynę, które są odpowiedzialne za nawilżenie oraz utrzymanie nawilżenia w skórze - i robią to rewelacyjnie, krem dogłębnie nawilża skórę i czuć to nawilżenie przez cały dzień. Delikatnie poprawia jędrność, i przywraca skórze elastyczność. Dodatkowo zawarte w nim kwasy regulują wydzielanie sebum, dzięki czemu powstanie nieproszonego gościa jest zminimalizowane. :)
Moja cera dzięki niemu zyskała zdrowy, promienny wgląd, świetnie wygładza, odświeża i pozostawia skórę przyjemnie miękką w dotyku.
Myślę, że sprawdzi się na lato bo jest niesamowicie lekki.

Podsumowując to bardzo dobry naturalny krem, niesamowicie lekki, delikatny, przyjemny i bezpieczny dla skóry. Świetny skład i działanie. Polecam!

Niezwykle lekki

Krem bardzo dobrze nawilża i odświeża skórę. Produkt jest bardzo lekki, nie zapychał ani nie uczulił mnie. Szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu. Ma bardzo ładny delikatny i naturalny zapach. Dobrze nadaje się pod makijaż. Działa także na cerę jakby kojąco. Moja skóra po jego stosowaniu była bardzo miękka i gładka. Nie pojawiały się wypryski po jego stosowaniu, Dobrze rozprowadza się po skórze oraz jest wydajny.

Niezwykle lekki, pięknie pachnący krem, który błyskawicznie nawilża

Posiadam cerę mieszaną, z tendencją do błyszczenia się w strefie T i skłonnością do nadmiernego przesuszenia w okolicy policzków. Z tego powodu chętnie sięgam po lekkie, niezapychające kremy nawilżające. Od niedawna z ciekawością przyglądam się francusko-koreańskiej marce Jowae, która oferuje fitokosmetyki w dość przystępnych, nieprzesadzonych cenach. Moja pierwsza styczność z tą marką była bardzo udana, a to za sprawą nawilżającej wodnej mgiełki, która genialnie spisała się w codziennej pielęgnacji. Co ważne, produkty nie zawierają między innymi parabenów i olejów mineralnych, dzięki czemu są odpowiednie również do cery wrażliwej. Za nawilżający krem o pojemności 40 ml zapłacimy około 70-80 złotych - dla mnie jest to cena do zaakceptowania, aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że może wydawać się nazbyt wygórowana. O tym czy warto pozwolić sobie na taki zakup przeczytacie poniżej :)

Zacznijmy od opakowania - to poręczna, solidnie wykonana tuba o miłej dla oka stonowanej grafice. Wewnątrz tuby znajduje się rzeczony krem o lekkiej, bazującej w jakimś stopniu na wodzie, konsystencji. Myślę, że z powodzeniem można określić ją jako żelowo-kremową. Produkt wchłania się naprawdę błyskawicznie, nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy. Zapach kremu jest równie śliczny, jak w przypadku nawilżającej wodnej mgiełki - świeży, delikatny, niezwykle przyjemny, można w nim wyczuć nuty drzewa cedrowego oraz jaśminu. Skład kremu również nieco przypomina skład mgiełki - mowa o roślinnej glicerynie oraz wyciągowi z kwiatu wiśni. Z tego powodu oba kosmetyki jak najbardziej można stosować równocześnie.

Pamiętam, że już po pierwszym użyciu kremu byłam bardzo mile zaskoczona - dawno nie miałam styczności z tak przyjemnym, pięknie pachnącym kosmetykiem, którego aplikacja jest błyskawiczna i bezproblemowa. Krem aplikuję dwa razy dziennie na dokładnie oczyszczoną (wieloetapowo) skórę, lekko go wklepując. Przy tym nie muszę ani chwili czekać na jego wchłonięcie - to dzieje się natychmiastowo. Dzięki temu produkt idealnie nadaje się jako nawilżająca baza pod makijaż. To co po kilku użyciach od razu rzuciło mi się w oczy, to ta niezwykła lekkość produktu, w połączeniu z bardzo dobrymi właściwościami nawilżającymi - krem rzeczywiście cudownie nawilża skórę, pozostawiając ją niezwykle miękka i gładką. Nie powoduje zapychania porów, za to łagodnie obchodzi się ze skórą, również w przypadku podrażnień - daje ukojenie i przyspiesza gojenie. Absolutnie nie podrażnia i nie uczula. Śmiem nawet twierdzić, że jest to krem upiększający, ponieważ podczas regularnego stosowania skóra prezentuje się znacznie piękniej, promiennie, a jej koloryt jest wyrównany.

W mojej ocenie krem sprawdzi się idealnie w przypadku cery typowo mieszanej oraz wrażliwej. W przypadku problematycznej strefy T, lekko zmniejsza nadmierne wydzielanie sebum, dzięki czemu skóra prezentuje się znacznie lepiej. Do tego bardzo dobrze radzi sobie z przesuszeniem, ekspresowo je niwelując - moje przesuszone policzki zostały dogłębnie nawilżone już po kilku regularnych zastosowaniach. Jest wydajny i wystarcza na kilka tygodni codziennego użycia. Stosowanie go jest na tyle przyjemne, że z pewnością sięgnę po kolejne opakowanie. Zdecydowanie polecam, warto - ja jestem zachwycona.

Bardzo fajny krem.

Używam tego kremu od miesiąca i widzę dużą poprawę w kondycji mojej skóry. Krem fajnie nawilża, odświeża, szybko się wchłania, ładnie pachnie. Stosuje go pod makijaż i mam wrażenie że ładnie hamuje wydzielanie sebum,dobrze współgra z każdym moim podkładem.

Naturalność, lekkość, delikatność i nawilżenie w jednym - idealny dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień

Firma Jowae w ostatnim czasie bardzo zyskała na popularności, dzięki francusko-koreańskim fitokosmetykom, które oparte są przede wszystkim na naturalnych składnikach (niekiedy aż w 99%), przez co idealnie nadają się dla wrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry. Lekki krem nawilżający jest ostatnim z czterech kroków koreańskich rytuałów piękna i ma za zadanie nawilżyć i przywrócić równowagę skóry.

Produkt zamknięty jest w bardzo poręcznym opakowaniu o matowej strukturze (przez co nie wyślizguje się z rąk i nie ma problemu z otworzeniem go mokrymi bądź nakremowanymi palcami) w formie tubki z minimalistyczną szatą graficzną, która przedstawia zawarty w składzie kwiat wiśni. Niestety opakowanie nie jest przezroczyste (tak jak chyba w większości tego typu produktów), przez co nie widzimy stopnia zużycia produktu, jednak tubka jest na tyle miękka, że bez problemu wyczujemy gdy produkt będzie zbliżał się ku końcowi.

Konsystencja kremu jest lekka, dość rzadka, można powiedzieć, że wodnista, jednak mi to osobiście w niczym nie przeszkadza, ponieważ nie ucieka z rąk, sprawnie się go rozprowadza po skórze i co najważniejsze – bardzo szybko się wchłania. Ma bardzo delikatny, kwiatowy, charakterystyczny dla całej linii kosmetyków które mają w składzie wodę z kwiatu wiśni zapach, który absolutnie nie drażni, nie jest nachalny, a wręcz umila czas poświęcony na pielęgnację skóry i pozostaje długo wyczuwalny na skórze.

Tak jak sama nazwa wskazuje, jest to lekki krem o właściwościach nawilżających i dla mojej mieszanej (jednak bardziej w kierunku suchej), wrażliwej, skłonnej do podrażnień i różnego rodzaju niedoskonałości skóry okazał się strzałem w dziesiątkę (jednak myślę, że dla cery bardzo suchej, stopień nawilżenia będzie niewystarczający). Tak jak sam producent podpowiada, krem nie należy wcierać, a wklepywać uprzednio rozgrzewając go w dłoniach i przyznam szczerze, że nigdy wcześniej nie nakładałam tak kremów, jednak myślę, że poprzez taki zabieg produkt o wiele lepiej się wchłania, a przy okazji zapewniamy sobie delikatny, ale bardzo przyjemny masaż skóry. Pomimo swojej lekkości i delikatności doskonale radzi sobie ze swoim podstawowym zadaniem - efekt nawilżenia jest widoczny i wyczuwalny przez cały dzień, skóra jest gładka, miękka i bardzo przyjemna w dotyku. Genialnie łagodzi wszelkie podrażnienia, przyczynia się do szybszego gojenia się ran i regeneracji skóry. Bardzo fajnie odświeża i koi zaczerwienioną skórę, wyrównuje koloryt i wygładza wszelkie nierówności, dlatego świetnie nadaje się jako baza pod makijaż – bardzo dobrze współpracuje z wszelkimi podkładami i pudrami, nic się nie rozmazuje, nie roluje, nie ściera, skóra wygląda na wypoczętą, promienną i pełną naturalnego blasku. Tak jak wspomniałam o tym wcześniej, efekt nawilżenia jest długotrwały i nawet pod wpływem mocno kryjącego podkładu bądź dużej ilości sypkiego pudru, nie ma mowy o podkreśleniu suchych plam bądź skórek na twarzy. Krem możemy nałożyć w większej ilości jako maskę, bez efektu obciążenia bądź oblepienia skóry.

Tak jak chyba wszystkie kosmetyki firmy Jowae – krem jest bardzo bezpieczny dla skóry, posiada aż 88% składników pochodzenia naturalnego, w tym wodę z kwiatu wiśni, witaminę E oraz antyoksydacyjne lumifenole, które chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Krem nie zapycha, nie zatyka porów, nie napina skóry, nie powoduje nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia cery oraz nie pozostawia uczucia tłustej skóry. W żaden sposób nie podrażnia, nie uczula skóry, po dłuższym stosowaniu nie zauważyłam żadnych negatywnych skutków ubocznych, a więc jest idealny dla takich ‘wrażliwców’ jak ja.

Podsumowując, jestem oczarowana działaniem tego kremu, pokochałam go za naturalność, lekkość, wielozadaniowość i brak jakichkolwiek efektów ubocznych. Już po około dwóch tygodniach zauważyłam znaczną poprawę kondycji mojej skóry – odzyskała naturalną równowagę i blask, wyglądała nadzwyczaj pięknie i zdrowo. Teraz po kilku miesiącach używania, jedynie utwierdziłam się w przekonaniu, że jest to produkt wprost stworzony dla mnie – ma niezwykle delikatną i przyjemną dla skóry formułę, która nie obciąża i sprawia, że twarz jest miękka, gładka, promienna, ukojona i przyjemna w dotyku. Jedynie co może odstraszać to cena produktu, ponieważ za 30 ml kremu musimy zapłacić około 80 zł, jednak myślę, że jest w stu procentach adekwatna do efektów działania. Jeśli chodzi o dostępność to stacjonarnie kosmetyki Jowae możemy dostać w drogeriach Hebe, jednak również są one dostępne w wielu aptekach internetowych i często możemy trafić na fajną promocję, więc myślę, że warto przekonać się na własnej skórze, co ten kosmetyk ma nam do zaoferowania. Ode mnie zasłużone 5 gwiazdek, szczerze polecam i na pewno skuszę się na zakup tego cudeńka ponownie :)

Lekkość, świeżość, ukojenie

Miałam jeszcze wersję odżywczą, ale po jej lzejszego brata sięgałam znacznie częściej. Recenzowany ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania. Mimo swej lekkości świetnie nawilża moją mieszaną cerę (dla skór bardzo suchych jego stopień nawilżenia będzie jednak zbyt słaby) i pięknie ją wygładza.Skora po jego nałożeniu jest miękka, promienna i ukojona. Krem przynosi bowiem ulgę lekko ściągniętej skórze łagodząc jej drobne niedoskonałości. Przez to, że super wygładza nierówności skóry, stanowi tym samym bardzo dobrą bazę pod makijaż,dobrze współpracując z podkładem i pudrem. Mazidlo nie obciąża, nie zapycha i nie podrażnia (przynajmniej mojej mieszanej cery.)

Rewelacja!

Lekki krem dla mnie istny cud, w życiu lepszego nie miałam.
1. Jest naprawdę lekki, szybko się wchłania pozostawia skórę nawilżona, pięknie cera się po nim prezentuje jest gładka, idealna, nawilżona
2. Zapach, bardzo fajny jak na krem, bardzo miło się go aplikuję
3. Nie zapycha, nie uczula, jest delikatny dla cery wrażliwej
4. Moja tradzikowa cera go pokochała, mam wrażenie że naprawdę regeneruje skórę, wyrównuje koloryt dawno nie miałam tak pięknej zadbanej buzi.

Bardzo przyjemny

Krem zapakowany jest w miękką plastikową tubę. Ma biały kolor i przyjemny, chociaż delikatny zapach wiśni. jego konsystencja jest w mojej ocenie rzadka, wręcz wodnista, ale mi osobiście to nie przeszkadza. Krem szybko się wchłania i pozostawia skórę nawilżoną przez cały dzień. Nie ściąga skóry, nie powoduje też powstawania zaskórników. Jest dobrym wyborem na zbliżające się lato, chociaż może do tego zniechęcać stosunkowo wysoka cena,

Nowy ulubieniec

Mam bardzo suchą skórę, wrażliwą, naczynkowa. Używam też na codzień kosmetyków do makijażu o przedłużonym działaniu, które ją dodatkowo wysuszaja. Krem jest genialny. Pięknie nawilża, pachnie, mam świetna konsystencję. Po nałożeniu mam uczucie polania skóry woda. Efekt utrzymuje się cały dzień. Dobrze gra z kosmetykami do makijażu. Póki co nie mam absolutnie żadnych minusów i napewno kupię kolejne opakowanie

Perfekcja

Właśnie tak wyobrażałam sobie swój idealny krem nawilżający. Nawilża, koi, jest delikatny, chociaż naprawdę działa, nakładanie go to sama przyjemność (lekka konsystencja i subtelny zapach kwiatów wiśni, przyjemne uczucie chłodu podczas wklepywania w skórę), a jednocześnie nie napina, nie ściąga cery, nie powoduje dyskomfortu, zapychania ani przetłuszczania. Nawet cena jest znakomita, zważywszy na jakość, skład i bezpieczeństwo tego kosmetyku dla skóry. Że już nie wspomnę o opakowaniu... które jest śliczne (mam na myśli kartonik, bo sam krem znajduje się już w takiej sobie, zwykłej tubce, za to z wygodną, bo matową i nie prześlizgującą się między pokremowanymi palcami nakrętką).

Dodam, że mam cerę... kapryśną. Kiedyś trądzikową, dziś przetłuszczającą się ze względu na trudne warunki w pracy (wysoką temperaturę pomieszczenia i duchotę). Do tego w młodości przez kilka lat dla odmiany walczyłam ze skrajną suchością skóry... A teraz mam pierwsze zmarszczki i podatność na zapychanie byle czym.
Dlatego do kosmetyków do twarzy podchodzę bardzo ostrożnie i jak już coś mi się sprawdzi i nie zapcha ani nie podrażnia, trzymam się tego latami.

Tym razem jednak (zima!) przekarmiłam swoją cerę kremami odżywczymi i regenerującymi, i zaczynałam powoli czuć, że moja skóra ma dosyć (pojawiały się podskórne grudki, jeszcze większe niż zwykle przetłuszczenie). Przechodziłam akurat w drogerii, opakowanie tego kremu rozkochało mnie w sobie, opis działania zachęcał, skład nie odstraszał... kupiłam i trafiłam w dziesiątkę.

Bardzo dobry krem.

Dostałam próbkę tego kremu.Używałam go kilka razy.Mam cerę mieszaną,która się buntuje gdy jest za bardzo obciążana.Ten krem mogę powiedzieć ma piękny zapach wiśni.Jest to bardzo dobry koreański fitokosmetyk.Nawilża,nie obciąża i idealnie nadaję się pod makijaż.Nie zapychał mojej skóry i nie robił nic złego.Ma bardzo dobry skład i na pewno sprawdzi się przy skórze wrażliwej.