Head & Shoulders, Classic Clean, Szampon przeciwłupieżowy do włosów normalnych

Head & Shoulders, Classic Clean, Szampon przeciwłupieżowy do włosów normalnych

Szampon przeciwłupieżowy przeznaczony do włosów normalnych. System oczyszczająco-odżywiający nadaje włosom uczucie miękkości i sprawia, że są lśniące. Efektywna ochrona przeciwłupieżowa dzięki formule ActiZinc - nowy Head & Shoulders usuwa 100% łupieżu, a przy jego stosowaniu zapobiega jego powracaniu, dając Ci zniewalająco piękne włosy.

Koszmarek

Okropny szampon, moje włosy na drugi dzień są już przetłuszczone. Przyjemny zapach, chociaż ten zapach nie pozostaje na włosach na drugi dzień czego ja oczekuje od dobrego szamponu. Co tu długo pisać nie mam problemów z łupieżem, ale słyszałam plotki, że ten szampon powoduje, pojawieniem się go. Oby mnie się to nie przydarzyło. Dobrze się pieni, mała ilość szamponu i już włosy zapienione. Kupiłam cztery opakowania w promocji zostało mi jeszcze jedno do przemęczenia.

Fajny produkt

Head&Shoulders gości u nas w domu już ładnych parę lat. Mój tato często zmaga się z problemem łupieżu i zawsze wtedy używa tych szamponów. Ostatnio gdy problem powrócił zakupił Classic Clean i już po paru myciach była znaczna poprawa A po miesiącu ani śladu białego śniegu na ubraniach. Nawet ja po niego siegłam gdy zabrakło mojego szamponu i byłam mile zaskoczona ładnym zapachem . A moje włosy były miękkie, gładkie i odzywione. Konsystencja jest gęsta i ładnie się pieni więc wystarczy na długo.

Słaby

On robi wow póki się nie skończy i nie chcemy spróbować innego. Łupież powraca jest bardzo silny i wysusza skore po dłuższym stosowaniu. Oczywiście działa. Usuwa łupież i tez zapach jest ok. Ale jestem na nie. Jest za mocny

Jestem pozytywnie zaskoczona

Kiedyś jako nastolatka podbierałam ten szampon mojemu tacie. Lubiłam te efekt ,który zostawiał na moich włosach , jednak na dłuższą metę powodował u mnie łupież dlatego używałam go bardzo sporadycznie. Włosy pięknie nim pachniały i to bardzo długo i były czyste i lśniące.
Dlatego postanowiłam po niego znów sięgnąć choć ja nie mam problemu z łupieżem. Szampon bardzo się zmienił i niestety już nie pachnie tak jak kiedyś.
Posiadam Classic Clean Derma&Pure formula i jestem zaszokowana. Mycie to była wielka przyjemność, zero splątanych włosów nawet po dwukrotnym ich umyciu. Włosy gładkie, lśniące i sypkie. Szampon zostawił na nich też delikatny zapach i nie spowodował łupieżu.

Nie polubiłam go

Niestety, ale jestem na nie dla tego szamponu. Pierwsze co to przeszkadza mi jego zapach, wydaje mi się taki "jajeczny" ale na szczęście długo nie utrzymuje się u mnie na włosach. Szampon myje, ale oprócz tego dla mnie nie robi nic. Ani włosy po jego użyciu się nie błyszczą, nie są wygładzone, plączą się co bardzo przeszkadza. Nie wiem czy działa na łupież, ponieważ nie mam tego problemu. Ja go nie polecam.

Przeciwłupieżowy klasyk

Ten szampon od dawna gości w mojej łazience i zawsze do niego wracam gdy na włosach pojawiają się białe drobiny. Nie zdarza się to często, ale wtedy Head&Shoulders niemal od razu oczyszcza skórę i włosy z łupieżu. Skutecznie i na długo. Używam go naprawdę sporadycznie, czasem raz na kilka miesięcy i jest to po prostu mój szampon ratunkowy.
Ma dobrą konsystencję, porządnie się pieni i domywa włosy i skórę. Mi osobiście nigdy nie zaszkodził. Ale trzeba zaznaczyć, że używam go z umiarem.
To mój pewniak na łupież.

Polecam, ale sporadycznie

Szczerze mówiąc lekko się przestraszyłam po przeczytaniu opinii na temat tego szamponu. Jak dla mnie jest to oczywiście klasyk w walce z łupieżem, wiec nigdy się nie zastanawiałam czy ma jakieś skutki uboczne. Z tego, co widzę ma i lepiej go nie stosować niż stosować.

Mimo to u mnie się sprawdza. Dobrze myje włosy, ma gęstą konsystencję. Nie pieni się jakoś specjalnie. Nigdy mi krzywdy nie zrobił. Używam go sporadycznie. Łupież u mnie pojawia się głównie w zimę, czasem jest już jesienią. Jest to spowodowane oczywiście warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo szybko marznę, więc często nosze czapkę, a po jej zdjęciu, moje nawet świeżo umyte włosy, wyglądają po chwili tragicznie.
Kiedy już widzę, że z mojej głowy się lekko sypie to przez kilka dni nakładam ten szampon i wszystko wraca do normy. Czasami używam go na zmianę z innym szamponem, bo faktycznie można odnieść wrażenie, że lekko wysusza skórę głowy.

Ogólnie ma on sporo składników drażniących, więc lepiej zachować ostrożność. Odradzałabym używania go na co dzień.

Ładnie pachnie, fajna konsystencja, eliminuje łupież, uzależnia

Szampon Classic Clean dostępny jest praktycznie wszędzie i w supermarketach i każdej drogerii kosmetycznej. Bardzo ładnie pachnie i pozostawia na długo zapach na włosach. Szampon ma bardzo fajną, gęstą konsystencję. Jest bardzo wydajny, wystarczy mała ilość. Bardzo fajnie się pieni. Co do działania? Owszem szampon bardzo dobrze radzi sobie z łupieżem. Po trzech tygodniach stosowania, łupież znika. Ale są też wady, szampon bardzo uzależnia, wypłukuje kolor i wysusza skórę. Gdy przestaniemy używać szampon, powoli łupież wraca, ale nie możemy używać go cały czas. Szampon ten polecam, gdy mamy duży problem z łupieżem, radzę używać dwa tygodnie i później wrócić do innego szamponu.

Śmieszki - heheszki :(

Raz jeden w życiu miałam taki czas, gdy coś nie halo działo się z moją skórą głowy. Tak jakby była wysuszona, a jak przejechałam paznokciami to zdrapywałam naskórek. Bałam się, że to łupież.

Aby zapobiec jeszcze wiekszej potencjalnej katastrofie wybrałam się po szampon Głowa&Ramiona i padło na tę wersję ze względu na przyjemny zapach. Kupiłam małą pojemność na początek i liczyłam, że moja skóra głowy się uspokoi.

Co dostałam? Prawdziwy łupież. Pierwszy raz w życiu. Byłam w ciężkim szoku - jak przeciwłupieżowy szampon może spowodować taki śnieg? Myślałam na początku, że to takie oczyszczenie i używałam go dalej, aż zużyłam cały. Po odstawieniu hedenszouldersa łupież minął praktycznie od razu, w ciągu dwóch myć innym szamponem.

Butelka była w porządku, zatyczka działała dobrze, pod światło było widać, ile produktu zostało. Za to i za przyjemny zapach daję 1 gwiazdkę.

Jakiś czas później doradziłam innym osobom z łupieżem używającym H&S, aby go odstawiły, łupież im minął.

(Przyczynę mojego stanu skóry odkryłam przypadkiem - to była sprawka różowego szamponu z Garniera.)

Uzależnienia

Hean & Shoulders szampon przeciw łupieżowy działa? Tak uzależniając skore głowy od jego mycia i gdy już łupieżu nie ma po jego odstawieniu, łupież powraca. Jest silnym szamponem i nie do codziennych myć jeżeli ktoś myje codziennie bo wysusza skore i włosy. Na sporadyczne mycie owszem ale nie na pierwszym miejscu pielęgnacji
Zapach przyjemny kolor tez i konsystencja. Bardzo się pieni

Mocny detergent

Szampony Head & Shoulders stały w mojej łazience przez całe lata gdy dorastałam i wszyscy w moim domu je używali. Nie inaczej było ze mną i z wygodny ja sama po niego też sięgałam. Czy był to dobry wybór? Niekoniecznie. Szampon ma silne działanie przez co uzależnia skórę głowy a włosy zaczynają się szybko przetłuszczać.

Szampon Classic Clean ma bardzo gęstą, niebieskawą konsystencję i ładny świeży zapach. Potrafią mocno się pienić, ale trzeba nałożyć ich trochę więcej i solidnie oczyszczają włosy. Nie skleja włosów i nie obciąża ich a przy tym dodaje im blasku. Zapach utrzymuje się cały dzień.

Faktycznie, stosowany regularnie na początku usuwa łupież, ale gdy te włosy już się przyzwyczają do szamponu łupież powraca i już tak łatwo nie chce zniknąć. Nie podrażnia i nie uczula, ale jak wspomniałam uzależnia. Przyczynił się do tego, że z dwurazowego mycia włosów w tygodniu zaczęłam myć je codziennie. Używałam go dość długo w tamtym okresie, ale obecnie sięgam po niego bardzo rzadko podkradając go od innych domowników.

Bardzo podoba mi się jego zapach i działanie, ale składniki są zbyt silne do codziennego stosowania.

Nie mój typ

Nie jest to mój ulubiony wariant Head & Shoulders, przy czym działanie przeciwłupieżowe/prewencyjne oceniam niezmiennie wysoko.
Szampon ma postać gęstej, błękitnej pasty, jednak ze słabym poślizgiem, przez co muszę go użyć więcej, by dobrze się spienił. Dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy, chroni ją przed wysuszeniem, swędzeniem i łupieżem, jednak bez dodatkowych bonusów w postaci łatwiejszego rozczesywania, ekstra połysku czy wygładzenia. Totalnie basicowa wersja H&S, w duecie z którą koniecznie trzeba stosować odżywkę/serum, inaczej włosy są splątanie, niesforne, nierzadko naelektryzowane i trudne w stylizacji. Plus za to, że nie obciąża, włosy są po nim lekkie i puszyste.
Ładnie i delikatnie pachnie. Niestety nie jest zbyt wydajny, na moich włosach kiepsko się pienił, często musiałam podwajać porcję. Raczej nie ponowię zakupu tej wersji.