Hair Cure, Absolute Shampoo (Szampon do włosów)

Hair Cure, Absolute Shampoo (Szampon do włosów)

Absolute Shampoo to oczyszczający szampon przeciw wypadaniu włosów, stymulujący porost nowych, silnych włosów na całej głowie. Dzięki zawartości aż 17 składników aktywnych pozyskanych metodą nano-ekstrakcji niskotemperaturowej, w tym alg morskich, adaptogenów, mocznika, kwasu salicylowego, klimbazolu i witamin, szampon Absolute skutecznie oczyszcza i koi skórę głowy. W zaledwie kilka tygodni hamuje wypadanie włosów, powodując porost nowych, znacznie grubszych baby hair.

Bardzo dobry szampon

W końcu znalazłam szampon z dobrym składem, który bez problemu się pieni i jest wydajny. Opakowanie starcza mi na dość długo biorąc pod uwagę, że włosy mam dość długie i myje je co drugi dzień. Porządnie oczyszcza, ale nie przesusza skóry głowy. Pomógł mi też uporać się w wypadaniem włosów.

Genialny

Dla mnie to wielkie odkrycie. Znalazłam szampon co w pełni mi odpowiada i moim włosom. Nie obciąża ich, wręcz przeciwnie jego składnik sprawiają że włosy są gęstsze i szybciej rosną. Łupieżu też już nie mam. :) Szampon świetny i wystarcza na długo.

Boski

Stosuje i szampon i serum dla lepszego efektu. Włosy są nawilżone, przestały wypadać, ba pojawiają się nowe baby hair. Nie muszę sie wstydzić że mam mało włosów i że leci mi z głowy łupież. Te kosmetyki to świetna sprawa.

hair cure

Bardzo polubiłam ten szampon, bo dzięki niemu nie tylko pozbyłam się łupieżu, ale też moja skóra głowy jest oczyszczona i zadbana. Szampon działa nie tylko na to. Dzięki niemu pojawia się na mojej głowie coraz więcej nowych włosów! Mam teraz naprawdę imponujące włosy a dzięki temu ja się lepiej czuję!

Świetny

Po długich poszukiwaniach w końcu udało mi się znaleźć szampon, który oczyszcza, ale przy tym nie podrażnia skóry głowy. Ma dobry skład, działa przeciw wypadaniu i jest wydajny. Jak dla mnie jeden z lepszych, których używałam w ostatnim czasie.

Drogi ale wart swojej ceny

Szampon jest pop prostu idealny. Szybko spowodował że moje włosy przestały wypadać . Stały się mocniejsze ,lśniące . Szampon jest naprawdę wydajny. Jedno opakowanie mi osobiście stracza na około 3 miesiące ( myje włosy 2 razy w tygodniu mam do linii szyi długość ) szampon się dobrze pieni ,dobrze oczyszcza włosy i skórę . Nie powoduje łupieżu czy jakiś innych skutków ubocznych . Dla mnie osobiście jeden z lepszych . Tylko ta cena .

Dobre odkrycie

Delikatna formuła szamponu dobrze oczyszcza i koi skórę głowy, w końcu pozbyłam się uczucia swędzącej skóry. Dodatkowo szamponu pobudza cebulki do wzrostu. Da się zauważyć, że mam coraz więcej baby hair.

Lubię to!

Świetny szampon. Ma niesamowitą formułę, która pomogła mi zwalczył łupież, gdyż świetnie oczyszcza skórę głowy. Kolejnym poogromnimy plusem jest wysyp nowych włosków na mojej głowie. Nie spodziewałam się aż takich efektów. Pozytywnie mnie zaskoczyły :)

Nanotechnologia w służbie włosów

Raczej średnia półka cenowa przynajmniej jak na moją kieszeń :) Jedno opakowanie starczyło mi na miesiąc i już po tym okresie czasu był wysyp nowych włosków na czole i przy skroniach. Ponoć najlepsze rezultaty daje kuracja przez 3 miesiące, więc testuję nadal i z niecierpliwością czekam na efekty :)

Na problematyczną skórę głowy

Moja skóra głowy była problematyczna, ciągłe uczucie swędzenia, łuszczenie się, zaczerwienienie itp. Najbardziej było to widać na czarnych bluzkach, bo wręcz się ze mnie sypało. Kuracja tym szamponem złagodziła stan podrażnienia, czesząc się nie mam wrażenia, że połowa włosów została na szczotce. Nie zawiera szkodliwej chemii, która na mnie wyjątkowo źle działała.

Świetny

Szampon jest na prawdę dobry. Nie trzeba go dużo, żeby dobrze się pienił na włosach, więc starcza na długo. Ogólnie dobrze oczyszcza skórę głowy, ale jej nie podrażnia. Wcześniejsze produkty, które używałam niestety to robiły, więc cieszę się, że znalazłam w końcu kosmetyk, którego mogę bez obaw używać.

Dobry skład

Dzięki szamponowi:
rosną mi nowe baby hair i nie wypadają włosy,
nie doskwiera mi problem z łupieżem,
włosy się nie przetłuszczają i skóra głowy w końcu przestała mnie swędzieć.
Szampon jest wydajny i ma dobrą konsystencję.