Head & Shoulders, Supreme Moisture, Anti-dandruff Shampoo with Argan and Coconut Oil (Przeciwłupieżowy szampon do włosów z olejkami arganowym i kokosowym)

Intensywne nawilżenie i długotrwała ochrona przed łupieżem.
Nowa linia marki łączy moc składnika aktywnego, jakim jest pirokton olaminy, z odpowiednio dobraną mieszanką olejów arganowego i kokosowego. To idealna propozycja dla osób o suchej i bardzo suchej skórze głowy z tendencją do łupieżu. Produkty łagodzą podrażnienia i przywracają jej naturalną równowagę, jednocześnie nawilżając włosy. Ich skuteczność potwierdza Polskie Towarzystwo Dermatologiczne.

Fajna nowość

ak już używam jakiegoś szamponu Head & Shoulders to raczej sięgam po podstawową wersję lub z mentolem. Tym razem dzieki teście moge przetestować tą wersje z olejem arganowym
Dobrze oczyszcza skórę głowy, nie uczulił co jest na +
Ma nieco inną konsystencję niż te podstawowe, dobrze się pieni i rozprowadza
Po umyciu czuć ze włosy są oczyszczone
Jak dla mnie super i na pewno sama się skuszę jak już mi sie skonczy

Fajny szampon skuteczny

Szampon przyjemnie pachnie, bardzo dobrze i mocno się pieni. Jest wydajny. Potrzeba naprawdę niewiele kosmetyku, żeby dokładnie umyć włosy. Konsystencja jest gęsta. Zauważyłam u siebie że faktycznie łupież się zmniejsza. Jednak włosy po umyciu są suche. Wyglądają jak "siano". Polecam stosować z porządną odżywką, bo ta zawarta w samym szamponie u mnie się nie sprawdziła.

Poprawny szampon

Mam włosy niskoporowate, lubię użyć tego szamponu kiedy potrzebuje czegoś ''mocniejszego''. Uważam, że dobrze sobie radzi z oczyszczaniem włosów, jednak dla mnie jest zbyt mocny do codziennego używania. Używam go średnio raz na tydzień/półtora tygodnia moje włosy są po nim błyszczące, oczyszczone i miękkie. Jeżeli używam go częściej włosy są wtedy przesuszone i trudniej je rozczesać.

ZALETY:
- zapach
- cena
- dostępność
- oczyszcza włosy
- włosy są po nim miękkie, oczyszczone i błyszczące
- ma gęściejsza konsystencje przez co jest wydajny
- łatwo się pieni

Szampon Head & Shoulders

Dobry produkt, włosy nawilżone bez obciążania, szampon łagodny nawet dla mega wrażliwej skóry, włosy po umyciu miękkie w dotyku, nie płatają się. Polecam produkt wszystkim nawet osoba z bardzo wrażliwa skóra

Mega zapach

Dzięki mojemu wspaniałemu Wizażowi.pl miałam możliwość testowania tego wspaniałego szamponu.Zapach jest fenomenalny, uwielbiam kokosa.Konsystencja jest treściwa a szampon bardzo dobrze wypłukuje się z włosów.Po jego zastosowaniu zauważyłam zmniejszenie się łupieżu oraz bardzo duże nawilżenie włosów.Produkt zawiera olejek arganowy,co bardzo korzystne wpływa na włosy,które stają się mocne i odżywione po same opakowanie jest bardzo wygodne i eleganckie.

nawilzenie i wspanialy zapach kokosa!

Ostatnio borykalam sie z problemem suchej skory glowy, swedzenie i delikatny lupiez. Juz po pierwszym zastosowaniu poczulam ulge, a problemy zniknely. Juz kiedys mialam przyjemnosc stosowac szampon Head & Shoulders, jednak ten z olejkami jest dla mnie zdecydowanym ulubiencem. Szampon przyjemnie sie pieni, wlosy sa po nim doglebnie umyte ale jednoczesnie nawilzone. Uzywam go wraz z odzywka z tej samej serii i to wystarcza, zeby wlosy sie nie plataly i caly czas byly przyjemnie gladkie. Na uwage zasluguje jeszcze zapach - delikatny ale wyczuwalny kokos, dla mnie nr 1 jesli chodzi o kosmetyki do walki z lupiezem i przesuszona skora glowy. Szampon jest bardzo wydajny.

Szampon o bardzo ładnym, delikatnym zapachu, wyczuwalnym jeszcze długo po umyciu włosów. Dokładnie oczyszcza skórę głowy jednocześnie pozostawiając włosy miękkie i nawilżenie. Opakowanie poręczne, wygodne.

Oczyszczający, ale mocny

Szampon ma wygodne opakowanie, jest wydajny, mocno się pieni, można nim dobrze dotrzeć do skóry głowy. Zapach jest delikatny i przyjemny, natomiast nie zostaje długo na włosach. Silne detergenty w składzie, wpływają na to, iż włosy i skóra są zdecydowanie oczyszczone. Według mnie jest to szampon nie do codziennego stosowania, a do tego, by używać go co kilka myć, gdy czujemy, że potrzebujemy odświeżyć nasz skalp. Przy częstszym stosowaniu może powodować przesuszenie, przez co skóra szybciej się przetłuszcza. Świetnie sprawdza się do rozpieniania z wodą, otrzymujemy wtedy lżejszą formułę.
Podsumowując włosy po zastosowaniu szamponu były puszyste, nie było większego problemu z rozczesywaniem, a po wysuszeniu czuć delikatne uniesienie ich u nasady. Natomiast produkt nie wybija się zbytnio na tle konkurencji.

Dobry szampon

Szampon jest zamknięty w standardowej butelce, typowej dla całej marki. Pachnie ładnie, delikatnie, zapach po umyciu utrzymuje się na włosach. Konsystencja jest odpowiednia. Szampon jest wydajny, wystarczy odrobina produktu + woda i cała głowa jest w pianie. Dobrze się pieni bo zawiera sls. Bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy. Po jego użyciu czuć świeżość. Potrafi usunąć bez problemu pozostałości po środkach do stylizacji. Po jego użyciu włosy są uniesione od nasady, pełne blasku, lśniące, nawilżone i przyjemne w dotyku.

Sprawdził się.

Uwielbiam szampony tej marki a ta właśnie linia jest obłędna. Oprócz tego że pięknie pachnie bardzo nawilżył moje włosy jak i skórę głowy. Zauważyłam nawet mniejsze przetłuszczanie przy głowie, a mam z tym spory problem. Polecę każdemu tę linie kosmetyków. Szampon super oczyszcza skórę głowy co rowniez jest dla mnie bardzo ważnym czynnikiem.

Lubię mieć pod ręką

Do produktów head and shoulders miałam podejście raczej gorsze niż lepsze. Nigdy nie był to mój faworyt.
Dostając szampon nastawiłam się neutralnie, nie oczekiwałam wiele.

Zacznę od wyglądu opakowania - ładne,tak jak każdy head and shoulders. Fajne w użyciu.

Konsystencja fajna, nie spływa co jest dla mnie bardzo ważne.

Zapach? Miły, raczej delikatny co dla mnie jest idealne, ponieważ nie lubię mocnych,sztucznych zapachów.

Wystarczy mała ilość by umyć włosy więc jest to +.

Co do efektów: nie podrażnia, nawilża nie tylko skalp ale też lekko całe włosy, jednak lepsze efekty są w połączeniu z odżywką tej serii.

Kończąc miło go mieć pod ręka przy suchym skalpie, łupieżu i lekko przesuszonych włosach.

Używa produktu od: próbka

szampon przeciwłupieżowy

Szampon przeciwłupieżowy zawiera olejek arganowy i olejek kokosowy. Konsystencja gesta, zapach przyjemny, opakowanie ładne. Szampon łagodny dla skóry głowy, odświeżający, włosy są odpowiednio nawilżone.