Garnier, Deodorant, NEO, Shower Clean (Intensywny antyperspirant niewidoczny suchy kremie)

Sprawdź ceny produktu

Pierwszy antyperspirant w suchym kremie od Garniera NEO Shower Clean dla intensywnej 48 godzinnej ochrony i regeneracji skóry pod pachami. Idealne połączenie skuteczności antyperspirantu i pielęgnacji skóry, dzięki zawartości 80% składników pielęgnacyjnych. Wchłania się natychmiastowo, niewidoczny na skórze i ubraniach. Lekki zapach antyperspirantu NEO Garnier o bawełnianej świeżości.

ochronne
<50ml
Skóra
sucha

Gdyby działał faktycznie intensywnie, byłby ideałem

Dezodorant w kremie to produkt, który lubię za formę aplikacji. Wyciska się krem, smaruje nim pachy, a on bardzo szybko wysycha. Nie zostawia plam na ubraniach, nie żółknie. ładnie pachnie. Zapach utrzymuje się cały dzień. Nie podrażnia skóry, nawet po goleniu. Jednak intensywnie nie działa pod względem blokowania potu. A na tym mi najbardziej zależało.

Mój numer jeden

W kwestii dezodorantów, chcąc nie chcąc jestem bardzo wybredna- a raczej nie tyle ja,
co moja skóra. Większość pozycji dostępnych na rynku powoduje jej podrażnianie, a w gorszych przypadkach nawet duże, bolesne wysypki.
O tyle dziwne jest u mnie to, że jedynie skóra pod pachami jest problematyczna. Zatem przy chęci wypróbowania czegoś nowego, najważniejsza jest dla mnie delikatność.

Antyperspirant ma inną formę, aniżeli większość dostępnych na rynku produktów, gdyż zamiast klasycznej kulki, czy sztyftu- mamy suchy, wyciskany krem. O tyle co początkowo nie mogłam wyczuć nowej aplikacji i zdarzało mi się nakładać zbyt dużą ilość produktu, to po czasie przestało stanowić to problemu. Tubka jest nieco sztywna, tak więc już przy samym końcu opakowania stanowi to mały problem.
Konsystencja kosmetyku jest faktycznie kremowa, oraz faktycznie "sucha".
Szybko zasycha on na powierzchni skóry, dając uczucie komfortu. Nie klei się, nie lepi, nie drażni. Jedynym minusem jest plamienie ubrań w przypadku nałożenia jego zbyt dużej ilości. Jak jednak wspomniałam, z czasem da się to wyczuć ;)
Zapach w tej wersji cechuje się delikatnością i świeżością. Ładnie osiada na skórze i skutecznie maskuje niepożądany zapach, dając uczucie czystości na długo.
Przechodząc do działania, kosmetyk skutecznie ochraniał mnie przed potem, w trakcie codziennych czynności. Przy wzmożonym wysiłku, potrafił on skutecznie zamaskować niepożądany zapach
Mimo swojego skutecznego działania, produkt pozostaje delikatny dla wrażliwej skóry. Nie powoduje on podrażniania, pieczenia, swędzenia... Jest więc ideałem dla wymagających :)
Przy codziennym stosowaniu skóra stała się wręcz wypielęgnowana- miękka, delikatna i ładnie nawilżona.
W tej tubce mieszczą się wszystkie moje antyperspirantowe oczekiwania, tak więc Garnier Neo zagości w mojej łazience na dłużej.

Ciekawa nowość, ale nie polecam

Jak nowość, to trzeba wypróbować. Kupiłam na promocji, choć i tak był dość drogi. Fajnie się go aplikowało, ale nie był wydajny, a gdy przestał się wyciskać (czyżby tak szybko się skończył?) i rozcięłam opakowanie okazało się, że... została ponad połowa produktu. Wygląda na to, że jest zbyt gęsty na takie opakowanie i aplikację :/

ok

Zakupiłam ten dezodorant z ciekawości. Póki co jest ok.
Jest delikatny, szybko się wchłania nie podrażniając skóry, nawet po ogoleniu pach. Na długo pozostawia uczucie świeżości. Trochę przeszkadzała mi na początku forma aplikacji, jednak z czasem przyzwyczaiłam się do niej ;)

Ok

Jestem raczej zwolenniczką antyperspirantów w sztyfcie. Ten w kremie kupiłam z ciekawości. Jest bardzo fajny w aplikacji, szybko wysycha i nie pozostawia mokrych plam. Ma delikatny świeży zapach. Jak dla mnie ok, tylko mało wydajny

OK

Jestem zdziwiona widząc tyle negatywnych opinii. Czytając mam wrażenie, że trafiłam na jakiś zupełnie inny produkt. Mi jak najbardziej podpasował.
Bardzo przyjemny zapach, świeży. Nie podrażnia mojej skóry, nawet po depilacji.
Nie zostawia plam na ubraniach. Po użyciu nie miałam żadnych problemów z nieprzyjemnym zapachem lub mokrymi pachami.
Generalnie wzięłam z ciekawości ale nie zawiodłam się, dla mnie jest OK.

fajnie ale nie wydajnie

Bardzo lubię ten dezodorant, bo mogę go użyć zaraz po ogoleniu pach. Jest delikatny i szybko się wchłania pozostawiając gładkość. Łatwo jest przesadzić z ilością i ubrudzić ubranie - ale szybko wyczułam, ze im mniej tym lepiej. U mnie działa skuteczniej niż antyperspirant w sprayu, dłużej mam poczucie świeżości. Często stosuje go też na pięty, co świetnie zapobiega powstawaniu bąbli. Jedynym wyraźnym minusem jest opakownie, które uniemożliwia wykorzystanie dużej części kosmetyku - jakaś 1/3 zostaje w opakowaniu i nie da się jej wycisnąć.

świeży zapach

Zapach jest fajny - delikatny i bardzo świeży.
Formuła jest łagodna dla skóry, bo krem nie podrażnia i nie przesusza, delikatnie nawilża, więc nadaje się do skóry wrażliwej. Pod tym względem niewiele antyperspirantów spełnia moje oczekiwania, więc bardzo go polubiłam. Jednak mam wrażenie, że niewystarczająco chroni przed potem, bo w czasie dużego upału skóra jest trochę wilgotna.
Sama aplikacja i opakowanie jest ciekawe. Z tubki możemy wycisnąć odpowiednią ilość produktu, a potem rozprowadzić go zaokrąglonym aplikatorem. Krem szybko się wchłania, ale gdy nałożymy go za dużo może się kruszyć.

Zużyłam już jedno opakowanie, które starczyło mi na ok. 1,5 miesiąca.

I tak, i nie

Jestem z niego średnio zadowolona. Z pewnością cieszę się z faktu, że nie uczulił mnie jak większość antyperspirantów, ale z drugiej strony też wcale nie chronił przed poceniem, więc poszukiwania trwają nadal.

Klapa

Ten produkt trafił do mnie całkiem przypadkiem (zakup męża) i jednak się nie polubiliśmy , jestem zwolenniczką antyperspirantami w sprayu .Bardzo lubię produkty Garniera ale to jest niestety klapa, fakt fajne zapach mają ale dla mnie forma tego wyciskanego kremu jest dosyć uciążliwa , raczej w moim przypadku gdy jestem cały czas u ruchu na długo mi nie starczał max 4 godz i już czułam się nieświeżo

Bardzo słaby, a niewidoczne jest tu tylko i wyłącznie jego działanie

Wybitnie nie mam szczęścia do antyperspirantów marki Garnier, których używałam. Czy w sprayu, czy w kulce czy w kremie wydają mi się jednakowo słabe i nieskuteczne w działaniu.
Dezodoranty w kremie NEO miały połączyć skuteczną ochronę z wyjątkową pielęgnacją skóry ale ani jednej ani drugiej roli dezodorantu nie dopatrzyłam się w tym produkcie.

Kosmetyk zamknięty jest w poręcznej lekkiej tubce i ma formę lekkiego kremu, który bez problemu aplikuje się na skórę. Jedynym plusem tego produktu jest to że jest niezwykle łagodny dla skóry, która nie piecze po nim nawet wtedy gdy jest lekko podrażniona po depilacji.
I niestety to by było na tyle jeśli chodzi o plusy tego produktu bo więcej ich w tym niby antyperspirancie nie znalazłam.

Zapach jest bardzo marny i nikły, zupełnie nie ma nic wspólnego z tym co opisuje producent. Trudno go do czegoś porównać - jest po prostu taki kremowy bez wyraźnych nut kwiatowych czy owocowych.
Na pewno nie odświeża i na długo nie zamaskuje zapachu potu.

Produkt nie wypełnia przede wszystkim swoich dwóch podstawowych funkcji czyli zupełnie nie chroni przed poceniem. Mam wrażenie że gdybym posmarowała pachy zwykłym kremem efekt byłby podobny.
Jakie obiecane 48 godzin - ten produkt nie chroni nawet godzinę.
W dodatku obiecana niewidoczność dotyczy tylko i wyłącznie braku działania jako antyperspirantu. Bo zarówno na skórze jak i na ubraniach produkt jest widoczny - czasami nawet bardzo i białe ślady po sobie pozostawia.
Co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości.

Nie jest to żaden wyjątkowy produkt. Pielęgnację skóry pod pachami to ja mogę sobie zapewnić innymi produktami a antyperspirant powinien być przede wszystkim skuteczny i zapewnić mi długotrwałą ochronę a ten kosmetyk taki nie jest i wogóle nie zaliczyłabym go do takiej kategorii.
Nawet do zwykłego dezodorantu mu daleko. Na sklepowych półkach jest zdecydowanie wiele lepszych tego typu produktów, które rzeczywiście działają a nie tylko kuszą obietnicami.

Średniak

Koncepcja antyperspirantu w kremie wydała mi się bardzo interesująca, więc kiedyś na promocji w Hebe zaopatrzyłam się w 2 opakowania.
Generalnie poce się dość intensywnie i testuje różne antyperspiranty, w poszukiwaniu tego najlepszego.
Garnier NEO okazał się małym rozczarowaniem. Działa bardzo słabo, w cieplejsze dnia zapewnia ochronę na 3/4 godziny, później ciuchy są dosłownie mokre. Zapach również jest bardzo subtelny i praktycznie go nie czuć, więc nie chroni przed przykrym zapachem potu.
Teraz spisuje mi się lepiej bo.... Stosuje Bloker Ziaji. Więc te pachy są w miarę świeże praktycznie cały dzień mimo gorąca. Raczej już go nie kupię i uważam że cena regularna 14 zł jest mocno przesadzona. Ja na szczęście zapłaciłam za niego 8 zł, chociaż to dalej sporo jak za takie kiepskie działanie.