Bielenda, CC Magic Nails, Diamond Extreme (Multifunkcyjna utwardzająca odżywka - serum do paznokci 10 w 1)

Odżywka - serum do paznokci z diamentem ekstremalnie poprawia wygląd i kondycję paznokci na 10 sposobów:
- utwardza płytkę,
- odżywia paznokcie,
- zwiększa odporność na uszkodzenia,
- wzmacnia,
- zwiększa wytrzymałość lakieru do paznokci,
- nadaje piękny diamentowy połysk,
- nadaje piękny naturalny połysk,
- efekt wyrównania i wygładzenia płytki,
- łatwo się aplikuje,
- szybko schnie.

Na oczyszczone niepomalowane płytki paznokciowe nałożyć warstwę odżywki. Pozostawić do wyschnięcia. Można stosować samodzielnie lub jako bazę pod kolorowe lakiery do paznokci. Odżywkę należy stosować regularnie, w zależności od potrzeb.

na razie ulubiona

Po "aferze" z odżywką z Eveline, postanowiłam poszukać nieszkodliwej alternatywy i udało się! Mam już 3 opakowanie, odżywka wzmacnia moje paznokcie między kolejnymi manicure, sprawdza się, do tego utwardza płytkę i nadaje naturalny dość połysk, dzięki czemu paznokcie też wyglądają zdrowiej. Jest dosyć wydajna, polecam. Jedynym minusem jest dla mnie zapach, jakoś nie lubię go...

Kolejny produkt typu "kilka w jednym" który rozłożył się na czynniki pierwsze

Z moich dotychczasowych doświadczeń z marką Bielenda wynika że ma ona świetne wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała.
Wszelkie mleczka, balsamy, kremy czy płyny micelarne są naprawdę bardzo przyzwoitymi kosmetykami.

Inaczej sprawa wygląda w przypadku produktów pobocznych takich jak balsamy do ust czy odżywki do paznokci - te produkty zdecydowanie odstają jakością od innych i tu producent nie ma wielu powodów do chwały.

Odżywkę CC Magic Nails zakupiłam z ciekawości. Szukałam nowego produktu który ożywiłby moje paznokcie i zapewniłby im ochronę - mój wybór padł na ten niby multifunkcyjny produkt Bielendy.
Od początku miałam pewne obawy co do tego produktu bo z doświadczenia wiem że produkty które mają być do wszystkiego tak naprawdę do niewielu rzeczy się tak naprawdę nadają.
No i okazało się że wcale się nie pomyliłam - ten produkt jest naprawdę d niczego.

Sam fakt, że posiada pędzelek i można go nanieść na paznokcie to stanowczo za mało.
Ten produkt to zdecydowanie brak odżywki w odżywce.
Nie wiem tak naprawdę do czego to niby serum ma służyć.
Nie zauważyłam jakiegokolwiek wpływu tej "odżywki" na moje paznokcie - żadnego efektu, żadnego działania - po prostu nic.
Nie odżywia, nie utwardza, nie przedłuża trwałości lakieru, nawet specjalnie nie wygładza.
Na co komu taki produkt który nic nie robi i który jest na paznokciach zupełnie zbędny. To raczej marne 1 z 10 niż 10 w 1.
Po prostu wiele pustych obietnic i absolutnie nic poza tym.

Ujdzie

Używam jako bazy pod lakier. Jako odżywka nie sprawdza sie prawie w ogóle, albo efekty są tak małe, że nie dostrzegłam ich. Szybko schnie i w jakiś sposób na pewno zabezpiecza płytke paznokcia przed uszkodzeniami ale to tyle ile potrafi zdziałać.

Najgorsza baza jaką miałam

Po dość dziwnej sytuacji w drogerii (odżywka z GR okazała się być totalnie zaschnięta po zakupie) Pani z obsługi zaproponowała mi to 'cudo'. Byłam dość sceptycznie nastawiona, (gdyż nie czytałam wczesniej recenzji na wizażu :P) ale postanowiłam przetestować tę odżywkę/bazę.

Powiem szczerze jak nigdy dotąd: takiej tragedii nie kupiłam NIGDY!
Schnie szybko i to by było na tyle.
Lakier odchodzi płatami po 3 dniach. Dla mnie to krótko, bo zazwyczaj paznokcie trzymają mi się tydzień, a tu? Pyk, pyk i nie ma.
Nie mam słów do tego produktu....
Użyłam go dosłownie kilka razy i leży. Czemu leży w szafce, a nie w koszu?
A no dlatego, że stwierdziłam, iż nada się jako baza peel off do zdobień i brokatów.
No i ok, funkcję spełnia, bo lakier zdejmuje się szybko i przyjemnie.....
Z jednym ALE - lakier odpadl po tych nieszczęsnych 3 dniach!

Podsumowując: NIE POLECAM, NIE POLECAM, NIE POLECAM!
Firma powinna to jak najszybciej wycofać ze sklepów, bo ten produkt to jawna kpina. Z paznokciami nie robi nic, a wręcz mam wrażenie, że są po niej żółte.
Dodaję przykładowe zdjęcie jak odchodzi lakier przy tej bazie, bo nie zawsze odchodzi cały, a właściwie rzadko się to zdarza.

tragedia

Tak jak w innych recenzjach - nie robi dla paznokci nic dobrego, doatkowo pogarsza ich stan - zrobiły się słabsze, lakier się ich słabo trzyma, lakier odchodzi płatami razem z odżywką... No i śmierdzi, nie polecam.

Świetna

Odkąd stałam się jej posiadaczką, towarzyszy mi przy każdym malowaniu paznokci jako baza pod lakier. Bardzo dobrze sprawdza się w roli bazy sprawiając, że paznokcie są chronione przed łamliwością, pękaniem i barwieniem płytki. Nadaje paznokciom piękny połysk, sprawiając, że wizualnie wyglądają o wiele lepiej. Trzyma się dość długo nie ścierając się, ani nie odpryskując. Wygodny pędzelek idealnie rozprowadza odżywkę, a aplikacja jest szybka i bezproblemowa. Bardzo istotne jest, że jako nieliczna z dostępnych odżywek na rynku nie zawiera FORMALDEHYDU, wielki plus za to. Polecam

NAJGORSZA odżywka, jaką miałam.

Nie marnujcie na nią tych 12zł! Nie nadaje się absolutnie do niczego. Nie odżywia, nie wzmacnia, nie robi dla paznokci zupełnie NIC oprócz tego, że schodzi z nich płatami, zdzierając przy tym warstwę wierzchnią. Naprawdę nie korzystałam jeszcze z tak kiepskiego produktu do paznokci.

Nie 10 w 1, ale paznokcie wzmacnia.

Unikam odżywek z formaldehydem i to był powód dlaczego kupiłam tę. Przyznam, że nie spodziewałam się wzmocnienia płytek, chciałam po prostu, żeby paznokcie lekko błyszczały i dzięki temu wyglądały lepiej. Choć po roku choroby prezentowały się naprawdę tragicznie. Były strasznie kruche i zawsze z tego powodu ścinałam je na krótko. A i tak potrafiły jeszcze się uszczerbić po bokach, albo pęknąć przez środek. Niemniej byłam pewna, że pomoże dopiero porządna kuracja suplementami, a nie byle odżywka z drogerii. I tu zostałam mile zaskoczona. Choć złorzeczyłam na ten produkt, bo lubi schodzić z paznokci płatami i po maksymalnie 2-3 dnach, to szybko zmieniałam zdanie. Zaledwie po miesiącu zauważyłam spektakularne wzmocnienie płytki. Moje paznokcie wreszcie urosły i pierwszy raz od ponad roku pięknie się prezentowały. Aż sprawdziłam, czy produkt aby na pewno nie zawiera formaldehydu. Ale nie, nie pomyliłam się, nie zawierał. A działał. I z tego powodu daję mu pięć gwiazdek. Dotychczas żadna odżywka prócz Eveline nie dała u mnie takich rezultatów. Ta działa tak samo, ale nie zawiera szkodliwej substancji. Dlatego nic to, że się ściera i na bazę pod lakier nie nadaje. Grunt, że jest przyczyną metamorfozy moich paznokci.

Porażka

Zakupiłam ją zamiennie do Eveline (u mnie sprawdza się bardzo dobrze).Zakupu bardzo żałuje, bo to odżywka okazała się totalnym bublem.
Po 2 miesiącach używania kompletnie nie zrobiła nic dobrego z paznokciami, złego na szczęście też nie.
Odżywka po nałożeniu schodzi z paznokcia błyskawicznie już w tym samym dniu można ją zdzierać bez problemu z paznokci. Więc jak ma działać skoro nie jest wstanie się dobrze utrzymać? Nawet jako baza pod lakier też się nie sprawdza, schodzi razem z lakierem.
Sam połysk też nie jet ładny, błyszczący.
Daję jedną gwiazdkę bo mniej się nie da.

dramat...

nie odżywia, nie sprawia, że są twarde, nie robi nic. tworzy warstwę na paznokciu, która odpada sama z siebie, albo paznokieć rozdwaja się lub łamie razem z odżywką... w dodatku zapach jest jak dla mnie straszny

Masakra!

Po hybrydzie i tipsach moje paznokcie były zmasakrowane! Poszłam do Rossmanna by kupić sobie odżywkę by je wzmocnić. Produkt ten kupiłam jakoś 2 miesiące temu. Poleciła mi Pani Rossmanna tą odżywkę "CC Magic Nails Extreme 10 w 1 - Bielenda". Wychwalała akurat ten produkt. Mówiła iż rewelacyjnie działa na jej paznokcie i teraz ma piękne i twarde. Skusiłam się. Chociaż zastanawiałam się czy nie kupić "Eveline Paznokcie Twarde I Lśniące Jak Diament" (z tej odżywki jestem bardzo zadowolona). A więc, wzięłam Bielenda, zapłaciłam, przyszłam do domu i zaczęłam malować paznokcie. Ucieszyło mnie to, że barwa jest przezroczysta (jedyny plus produktu). Gdy tak sobie pomalowałam po około dwóch dniach zauważyłam iż odżywka po prostu mi zeszła. Płatami mogłam od tak zdejmować bez użycia zmywacza. Masakra! Spodziewałam się czegoś lepszego! Stwierdziłam iż się nie poddam i zużyje całą buteleczkę (11ml). Po dwóch miesiącach ciągłego malowania odżywką i odpadania lub ściągania bez zmywacza moje paznokcie w ogóle się nie poprawiły. Mogłam wyginać je we wszystkie strony! Nigdy nie byłam aż tak rozczarowana takim produktem do paznokci! Nie polecam! Nawet jak będzie was kusić cena to nie warto!

Jedyne co jest zgodne z opisem opakowanie to to, że szybko schnie i łatwo się aplikuje. Reszta to jedne wielkie minusy i kłamstwa!

ładnie połyskuje i zwieksza trwałość lakieru

Zrezygnowałam z używania osławionej odżywki z formaldehydem z Eveline.
Diamond Extreme aplikuję na lakier do paznokci, króry utrzymuje się dłużej o około 2 do 3 dni i nie odpryskuje. Odżywka ta nadaje też lakierowi ładny połysk. Nie używałam jej jeszcze bezpośrednio na same paznokcie, ale jedną gwiazdkę odjęłam za to, że dosyć długo schnie.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęte