Mixa, Bogaty krem odżywczy z olejkiem

Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Bogaty krem odżywczy z olejkiem. Skóra sucha i wrażliwa, twarz i szyja. Intensywnie odżywia. Pomaga odbudowywać i koi suchą skórę. Bez parabenów i barwników. Bogaty krem odżywczy, zawierający olejek z wiesiołka, intensywnie i długotrwale odżywia. To produkt idealny do pielęgnacji skóry wrażliwej i suchej, której bariera ochronna jest naruszona. Szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Skład dobrany tak, aby minimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Tolerancja przetestowana na skórze wrażliwej. Zawartość składników aktywnych: 25% olejku z wiesiołka + gliceryna, lipidy. Odczuwalne rezultaty! Skóra natychmiast zostaje intensywnie odżywiona i ukojona. Zmniejsza się uczucie podrażnienia, ściągnięcia i pieczenia. Dzień po dniu skóra staje się coraz bardziej odporna i mniej skłonna do podrażnień na skutek działania czynników zewnętrznych. Skład przetestowany pod kontrolą medyczną. Tolerancja przetestowana pod kontrolą dermatologiczną. Wszystkie produkty do pielęgnacji twarzy testowano na skórze wrażliwej. Rygorystyczny dobór składników.

łagodzące, regenerujące
w słoiczku
krem
50 – 100ml
Struktura
bogate

Lubię go, mimo że bez "rozcieńczenia" nie da się go nałożyć na skórę

Mam suchą i wrażliwą skórę. Przez co muszę stosować dwóch różnych kremów, aby idealnie się dopełniły.
Próbowałam stosować na dzień, niestety ale jest za ciężki i zapycha. Ale za to stosowany wieczorem po tonizacji to bajka, która nawilża i chroni skórę.
Bardzo przypadł mi do gustu i rzeczywiście jest to świetny krem na zimę.

Dobry

Przyjemny w użytkowaniu. Nie podrażniał, dbał o cerę, nie zapychał i ładnie pachniał. Cena też w porządku. Jednak nie jest to kosmetyk, który zaspokoiłby wymagania mojej skóry, głównie przez słabe nawilżenie. Mimo wszystko krzywdy nie zrobił, a to również doceniam, ponieważ moja mieszana, odwodniona buzia jest bardzo skłonna do alergii i podrażnień.

Mój faworyt!

Testowałam bardzo dużo kremów ale ten spełnił moje wszystkie oczekiwania. Mam cerę mieszaną i po umyciu czuję ściągnięcie. Krem ma bogatą ale lekką konsystencję, szybko się wchłania, koi, czuć nawilżenie i odżywienie. Super nadaje się pod makijaż. Fanką jest też moja mama, która ma cerę suchą i wrażliwą.

Średniak

Bogaty krem w składniki odżywcze, na zimę bardzo przyjemny, ale tylko na noc. Pod makijaż się nie nadaje. Mój ukochany podkład ważył się i wyglądał bardzo źle nałożony na ten krem. Dodatkowo może zapychać. Używany na noc nawilża ale nic więcej. Skóra nie jest odżywiona, ujedrniona, potrzebuje dodatkowego zastrzyku. Przecietniak .

Dobry dla cery wrażliwej i odwodnionej

Dla mnie całkiem przeciętny krem - kupiłam go w ciemno, poszukując dobrego nawilżenia. Nie zauważyłam jednak spektakularnego działania - ot taki krem, który ani nie szkodzi, ani nie pomaga.

Krem zostawia na skórze dziwną powłokę, coś w rodzaju "silikonu", czego ja osobiście nie lubię. Oddałam, więc ten kosmetyk swojemu chłopakowi, który miał problem z łuszcząca się skórą (zwłaszcza na nosie), zaczerwienioną i miejscami podrażnioną. Jestem zszokowana, gdyż ten krem (jak jeszcze żaden inny) pomógł mu uporać się ze wszystkimi dotychczasowymi problemami. Skóra się nie łuszczy, nie piecze, nie swędzi, a zaczerwienienia zniknęły - i ta formuła silikonu w jego przypadku bardzo się sprawdziła. Mój chłopak stosował już wiele kosmetyków na swój nos, również tych aptecznych, jednak żaden mu jeszcze nie pomógł tak bardzo jak ten. Chociaż nie lubi kremów i często zapomina o ich stosowaniu, ten zdecydowanie zachwala i codziennie stosuje.

Krem zapakowany jest w szklanym słoiczku, jest dość ciężki, a jego konsystencja jest dość gęsta, jednak dobrze rozprowadza się na twarzy i jest bardzo wydajny.

Krem dobry, jednak nie koniecznie dla każdego. Być może moja skóra nie potrzebowała takiego nawilżenia, jak cera mojego chłopaka, dlatego to on zauważył efekty działania kremu, ja nie. Niemniej jednak, krem pomaga i potrafi zdziałać cuda.

ZALETY: +nawilżenie
+złagodzenie podrażnień
+wygładzenie
+poradził sobie z łuszczącą i zaczerwienioną skórą

WADY: -konsystencja silikonu
-opakowanie (szklany słoiczek jest bardzo ciężki)

Miałam nadzieję

Jako, że nie było mojego ulubionego kremu z Mixa, a potrzebowałam na szybko go czymś zastąpić, zdecydowałam się na ten oto. Wielką zaletą jest szybkie wchłanianie, dzięki czemu nadaje się pod makijaż i podkład nie spływa. Jednak jakie było moje zdziwienie kiedy nagle zaczęło mnie wysypywać. Podleczyłam skórę i kolejne podejście.. no i znowu to samo.

Dobry krem na noc

Mam cerę suchą i wrażliwą, skłonną do przebarwień, świecącą się w strefie T. Na co dzień używam kremu nawilżającego z serii noc, jednak po dłuższym czasie używania jednego produktu, lubię spróbować czegoś innego. Padło na ten krem, ponieważ lubię kosmetyki MIXY i z reguły jestem zadowolona. Ten jest ok. Stosowałam go w okresie wiosenno-letnim i niestety u mnie w dzień się nie sprawdzał. Po kilku godzinach moja skóra świeciła się w każdym możliwym miejscu. Polecam za to stosować na noc, gruba warstwa działa cuda - już po tygodniu miałam miększą, napiętą skórę i przyjemniejszą w dotyku. Nie stosowałam go w zimie, ale na pewno spróbuję, być może wtedy będę mogła używać go również w dzień.

ulga w zimowych problemach z cerą

Krem kupiłam w okresie zimowym, gdy miałam mocno przesuszoną od twardej wody i mrozu skórę. Skusiły mnie reklamy i zapowiedzi producenta.
Produkt zamknięty w szklanym słoiczku z zakręcanym wieczkiem, łatwy do wydobycia z opakowania.
Posiada dosyć gęstą konsystencję, łatwo rozprowadza się na twarzy, od razu po nałożeniu daje uczucie nawilżenia i wygładzenia skóry. W przypadku podrażnionych miejsc na twarzy początkowo dość mocno piecze, ale uczucie to znika po kilku chwilach.
Mi służy głównie w zimie jako krem na noc, nakładany grubszą warstwą, po którym rano widać różnicę - niweluje suche skórki i przesuszone miejsca na twarzy.
Niestety nie nadaje się dla mnie jako posiadaczki tłustej skóry na dzień, szczególnie w ciepłe miesiące . Zawartość olejku sprawia, że mimo początkowego nawilżenia i wygładzenia powoduje u mnie szybsze przetłuszczanie skóry i wyświecanie makijażu. Skóra robi się śliska i lepka, co nie jest dla mnie zbyt przyjemnym odczuciem. Wiem, że nie jest to ogólnie linia przeznaczona dla cery tłustej, ale jednak wracam do niego w okresie zimowym i stosuję jako krem na noc i w takiej roli sprawdza mi się bardzo dobrze.

Tak, z małym ALE

Krem sam w sobie jest super. Stosuję na noc, ze względu na jego tępą konsystencję.
Jest mocno nawilżający, nie zapycha, nie podrażnia.
Jednak warto stosować go wtedy, kiedy nie mamy podrażnionej nigdzie skóry na twarzy, bo może piec (ma alkohol w składzie).
Jednak mimo to polecam, od czasu do czasu będę do niego powracać.

Super !

Krem używam codziennie i na noc i na dzień, nie zapycha, pięknie nawilża, jedyny po którym nie mam problemów z cerą .
Jest to jeden z kremów do którego wracam po tym jak wymyślę sobie , że może jednak czas na zmianę.
Niezawodny:)

Bardzo solidny produkt

Krem kupiłam podczas moich problemów z cerą, która po małym ataku alergicznym piekła i miała sporo czerwonych przebarwień. Opis zachęcał do zakupu, ponieważ miał same delikatne składniki, które raczej nie mogłyby jeszcze bardziej zaszkodzić. No i nie zawiodłam się. Krem cudownie nawilżył nie zostawiając tłustego filmu. Zapach absolutnie piękny, nie drażniący. Dodatkowo produkt super wygładza skórę i delikatnie redukuje zaczerwienienia, usuwa suche skórki i świetnie się wchłania. Jest bardzo wydajny, ponieważ niewielka warstwa nałożona na cerę w zupełności wystarcza. Nadaje się pod makijaż. Godny polecenia!

Moja miłość

Uwielbiam ten krem. Posiadam już chyba z 5-te opakowanie. Krem niesamowicie nawilża i odżywia skórę twarzy. Bardzo delikatnie pachnie. Jest wydajny. Dzięki niemu pozbyłam się suchych skórek po nałożeniu podkładu. Serio dziewczyny, super nadaje się pod podkład. Wspomnę, że mam cerę mieszaną.
Odkąd go używam przestałam mieć większe problemy w wypryskami. Naprawdę jest takim "opatrunkiem" dla mojej skóry. an

Opakowanie jest szklane, elegancko wygląda na półce w łazience.

Dopóki nie trafię na kolejny ideał, to wiem, że na pewno nie zrezygnuję z tego kremu.